Неділя, 15.09.2019, 20:03 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2012 » Грудень » 20 » На захисті людини і закону
Четвер, 20.12.2012, 10:46
На захисті людини і закону

   Напередодні професійного свята – Дня міліції я зустрілась з начальником Дунаєвецького РВ УМВСУ у Хмельницькій області Олександром Марунчаком.

   - Олександре Володимировичу, на вашу службу покладається чимало завдань, не меншою має бути й відповідальність.  Чи легко усьому давати раду?

   - Перш за все, це наш обов’язок. Так, змінюється суспільство, відбуваються різні події в країні, але завдання міліції залишаються незмінними. Серед них - забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав, свобод, законних інтересів, охорона громадського порядку, виявлення та розкриття злочинів, розшук осіб, які їх скоїли тощо.

   Діяльність правоохоронних органів визнана у світі індикатором стабільності у  суспільстві. Боротьба зі злочинністю – невід’ємна складова гарантування національної безпеки, один із визначальних державних пріоритетів. Від стану справ в цій галузі великою мірою залежить довіра народу до влади, економічний і соціальний розвиток України та нашого краю.

   - Без яких рис характеру не обійтись у вашій роботі?

   - Міліціонер стоїть на захисті прав людини і закону. В нашій службі вистачає складнощів, звичайно, є й високий рівень небезпеки. Тому мусиш виховувати в собі професіоналізм, дисципліну, фахову виучку, мужність і постійну готовність самопожертви та надати допомогу тому, хто потрапив в біду.

   - Як проаналізуєте роботу за цей рік?

   - Завдяки зусиллям працівників міліції в Дунаєвецькому районі намітилася позитивна тенденція до скорочення тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів, пограбувань, кількості скоєних убивств, яких в поточному році не скоєно жодного, скоротилася кількість крадіжок державного та приватного майна.

   Працівниками райвідділу з метою покращення оперативної обстановки в Дунаєвецькому районі, розкриття злочинів минулих років, покращення профілактичної роботи з підобліковим елементом, яких на обліку перебуває 518 осіб, неповнолітніми, установлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження, виявлення адміністративних правопорушень, що впливають на стан оперативної обстановки, забезпечення надійної охорони громадського порядку та безпеки громадян, систематично проводиться відповідна робота. Так, за 11 місяців 2012 року працівниками райвідділу у складі 65 осіб розкрито 205 злочинів загальнокримінальної спрямованості, з яких 23 - вчинено неповнолітніми, 31 злочин пов’язаний з незаконним обігом наркотиків, 39 злочинів у сфері економіки та інші. Також складено 1386 адміністративних протоколів, накладено штраф на загальну суму 42060 гривень, з яких 31979 гривень стягнуто. Таких результатів вдалось досягнути завдяки наполегливій праці всіх співробітників райвідділу.

   - Що  скажете про умови щоденної праці?

   - Звичайно, без підтримки не обійтись. Маємо усі підстави розраховувати на всебічну підтримку держави, області та району у створенні необхідних умов для матеріального забезпечення, соціального захисту та моральної підтримки. Розуміючи важливість людського фактору, необхідність зміцнення високопрофесійного ядра, керівництво райвідділу, попри усі негаразди, економічні труднощі, намагається робити усе можливе для створення належних умов служби працівникам міліції. Озираючись назад і зважаючи на матеріальні та фінансові труднощі, які нам доводиться долати, хочу подякувати голові районної державної адміністрації Юрію Кучерявому, голові районної ради Тетяні Панасевич, міському голові Станіславу Небельському, голові суду Володимиру Шкляруку, прокурору Віталію Довганю, сільським та селищним головам, керівникам підприємств, сільськогосподарських товариств, фермерам, представникам засобів масової інформації за розуміння і підтримку, в тому числі моральну і матеріальну.

   Зазначу, що питання зміцнення законності і правопорядку, забезпечення охорони прав і свобод людини, захисту життя та здоров’я особи, профілактики злочинності перебувають на особливому контролі. Наша міліція непохитно стоїть на захисті конституційних прав і свобод громадян, гідно і чесно виконує свою благородну місію, а на нових етапах розвитку державності вона стане надійним оберегом свого народу, втіленням професіоналізму та компетентності.

   - Що побажаєте колегам в святковий день?

   - Не можу не згадати  про ветеранів та пенсіонерів міліції. Адже їх заслуги, безцінний досвід, знання усіх тонкощів професії – це той надійний фундамент, на якому виховуються нові покоління міліціонерів, котрі ведуть щоденну боротьбу з криміналом. Також хочу подякувати усьому особовому складу Дунаєвецького РВ,  співробітникам за чесне виконання службових обов’язків, ентузіазм і самопожертву, а їх рідним – за велике терпіння і розуміння тієї справи, яку вони роблять. Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів. Нехай цей прекрасний святковий день буде для кожного днем спокою і благополуччя, додасть міцного здоров’я, щастя і достатку, нових здобутків у благородній справі служіння людям і Україні. Нехай ваші серця завжди повняться щирою вдячністю людей за вашу благородну працю! Хай щастить вам завжди і в усьому.

Оксана Іванець
Категорія: Про наших людей | Переглядів: 655 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0   Спам
1-й коментар від Водій , написано 20.12.2012 о 14:14
Вчора в Дунаївцях на святкування "косило бабло" аж три екіпажі ДАІ.
0   Спам
2-й коментар від Сашко , написано 20.12.2012 о 16:31
"мусиш виховувати в собі професіоналізм, дисципліну, фахову виучку, мужність і постійну готовність самопожертви та надати допомогу тому, хто потрапив в біду"
отаман Таврический: "И все мои ребята, как один, стоят за свободную личность"
Трандычиха: " Значит будут грабить"
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс