Четвер, 26.04.2018, 14:35 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ··· Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2011 » Квітень » 26 » Дотації - для справжніх господарів
Вівторок, 26.04.2011, 11:21
Дотації - для справжніх господарів

   Дунаєвеччина – край аграрний, де велику частку складає тваринницька галузь. Втім, найбільший відсоток у виробництві тваринницької продукції припадає на приватний сектор. Тому власникам великої рогатої худоби і свиней було б важливо дізнатись про затвердження нових розмірів бюджетної дотації у тваринництві, передбачених згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року.
   Про порядок і умови отримання даної дотації розповідає і коментує начальник відділу організації виробництва, переробки і маркетингу с/г продукції райуправління агропромислового розвитку Дунаєвецької РДА Василь Рожновський.

   - Василю Васильовичу, кому і за що у 2011 році буде нараховано даний вид  дотації? Чи підпадають у їх число здавачі молока: виробники і фізичні особи?

   - Дотація  буде надаватися сільськогосподарським підприємствам і фізичним особам – виробникам молока, що виробили і продали свою продукцію переробним підприємствам, які пройшли атестацію виробництва молока, молочної сировини і молокопродуктів (за 1кг молока з перерахунку на базисну жирність). Для с/г підприємств розмір дотації складатиме 0,35 грн. за 1 кг, а для фізичних осіб – 0,30 грн.

   - Які  для цього потрібні документи?

   - Для с/г підприємств необхідно зібрати і здати такий пакет документації: приймальні квитанції (форми Ф3 –ПК(МС) або ПК-3 УКС), видані переробними підприємствами, реєстр приймальних квитанцій. Також до цього у комісію подаються щоквартально засвідчені в установленому порядку довідки про включення до ЄДРПОУ та виданий витяг з Єдиного Держреєстру тварин, що підтверджує ідентифікацію та реєстрацію всього поголів’я ВРХ.
   Що ж до фізичних осіб, то їхня папка документації має містити документ про реєстр реалізованого даною особою молока, виданий  переробними підприємствами. Такий реєстр видається кожному виробнику молока один раз на розрахунковий період, що становить один календарний місяць (до 10 числа наступного місяця). При цьому щокварталу подається довідка, видана сільською, селищною чи міською радами про наявність корів та копії паспортів ВРХ і ветеринарних карток до таких паспортів, а також копія паспорту особи, довідки про відкриття поточного банківського рахунку  та документа, що засвідчує реєстрацію у Держреєстрі фізичних осіб – платників податків.

   - А яка передбачена державна підтримка для власників ВРХ і свиней у 2011 році? І чи є якісь відмінності у порівнянні з минулими роками?

   - Для сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні поголів’я ВРХ і свиней, головною вимогою є те, що вага молодняку  ВРХ повинна бути не менше, ніж 390 кг, а свиней – від 95 до 130 кг. Для фізичних осіб вага ВРХ має бути не менше, ніж 330 кг, свині – від 95 до 200 кг. Саме для таких  сільгоспвиробників передбачено державну підтримку у розмірі: 1,5 грн. за 1кг живої ваги ВРХ, та 1 грн. за 1 кг живої ваги свині відповідно.

   - Куди і з якими довідками слід звертатися господарникам?

   - Для отримання  дотації  необхідно подати в райуправління агропромислового розвитку Дунаєвецької РДА наступні документи: для с/г підприємств – реєстр приймальних квитанцій, виданих переробними підприємствами для забою тварин (форми ПК-1 або ПК-1 УКС) та по одному примірнику таких квитанцій; копію довідки про включення до ЄДРПОУ, засвідчену в установленому порядку, а також виданий витяг з Єдиного Держреєстру тварин, що підтверджує ідентифікацію та реєстрацію вирощеної, проданої та забитої худоби; відомість з даними про переміщення поголів’я свиней.
   Для фізичних осіб – по одному примірнику приймальних квитанцій, виданих переробним підприємством на продаж для забою тварин (форми ПК-2 або ПК-2 УКС); довідку з місцевої ради про вирощене поголів’я ВРХ чи свиней, у якій зазначається ідентифікаційний номер, серія і номер паспорта ВРХ, та веткартку до такого паспорта; відомість з даними про переміщення поголів’я свиней; копію паспорта особи; довідку про відкриття поточного рахунку у банку та документ, що засвідчує реєстрацію у Держреєстрі фізичної особи – платника податків.

   - Які нові положення з’явилися у даній урядовій постанові для тих, хто займається тваринництвом і, зокрема, збільшенням маточного поголів’я?

   - На сьогодні бюджетна дотація охоплює с/г підприємства, які займаються збільшенням поголів’я ВРХ, в тому числі телиць, закуплених у населення для вирощування: до семи гривень за 1кг. живої ваги ( вага не повинна бути більшою 150 кг.). На підтримку даної програми в нашу область вже надійшли кошти у розмірі 4354 тис.грн. Щоб отримати цей вид бюджетної дотації , необхідно до районної комісії подати такі документи: заявку для участі в конкурсі; відомість про закупівлю телиць (разом з копією довідки про походження телиці, виданої ліцензованим підприємством з племінної справи чи селекційним центром; акт про передачу (продаж) і закупівлю худоби  за договорами з громадянами; витяг з ЄДР тварин, виданий органом, що веде зазначений реєстр та платіжний документ про розрахунок за закуплені телиці. Ці документи здаються на конкурс комісії, що діє при районному управлінні агропромислового розвитку Дунаєвецької РДА кожного наступного місяця до п’ятого числа.

   - Дякую за розгорнуті і змістовні відповіді!

Володимир Оліфер
Категорія: Економіка та розвиток | Переглядів: 1398 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018