Неділя, 22.10.2017, 02:03 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2011 » Квітень » 22 » Доброго дня, Юрію Володимировичу!
П`ятниця, 22.04.2011, 16:15
Доброго дня, Юрію Володимировичу!

   Пишуть Вам працівники дитячих садочків нашого міста. Дуже вдячні Вам ,що Ви своєю добротою допомогли нам і нас відкликали всіх на робочі місця. Але ми знову звертаємося  до Вас із проханням. В дитячих садках ще працюють такі працівники як двірники, прачки, кухарі, помічники кухарів.
   Саме ці люди не отримують жодних доплат в той час, коли вихователі, няні, отримують доплати до заробітніх плат у вигляді індексацій та оздоровчих. Наша заробітна плата становить 800 гривень, що не відповідає навіть мінімальній. Чому завідуючі, няні, вихователі, навіть технічки в школі отримують оздоровчі, а ми не отримуємо? Чому дають усім працівникам оздоровчі і в інших районах, а в нас міська рада робить економію тільки на найбідніших працівниках? Водночас хочемо подякувати Вам за гарне, чисто прибране місто, за те що Ви докладаєте чимало зусиль, щоб усе це зробити. Приємно йти містом і чути звідусіль слова перехожих про те, що у місті з’явився господар. Наше місто наче прокинулось після дуже важкої хвороби. Ми дякуємо Богові також за те, що в нас є такий Ангел-охоронець, який небайдужий до чужих проблем і в будь-яку хвилину ми можемо звернутись і попросити про допомогу!!!
   Ми Вас вітаємо з наступаючими святами! Хай Вас Бог береже!!!

   КОМЕНТАР: У центрі сьогоднішньої влади – людина, а з нею – турбота про її благополуччя, добробут, зростання матеріального рівня життя. Жодне звернення, жодна пропозиція чи проблема, з якими звертаються жителі до голови РДА, не залишаються поза увагою, не дивлячись на надзвичайно велику зайнятість Юрія Володимировича Кучерявого. Питання різні: тут і впорядкування доріг, і освітлення вулиць, і благоустрій міста і району,і газифікація сіл…
   Часто у листах – слова вдячності за увагу, чуйність, а найбільше – за те, що у районі з»явилась людина,яка «сама горить і запалює інших», мобілізуючи на гарні справи в ім'я  людей…


   Відповісти на запитання авторів даного листа ми попросили начальника планово-фінансового відділу міської ради  Світлану Козярук, так як фінансування дитячих садків здійснює саме міська рада.

   На лист щодо оплати праці працівникам ДНЗ таких спеціальностей як двірники, пралі, помічники кухарів Дунаєвецька міська рада повідомляє, що, згідно штатних розписів, працівникам встановлено посадові оклади на рівні мінімальної заробітної плати (до 01.04.2011р.) -941 грн. Це законодавчо встановлені розміри заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може проводитись оплата за виконання працівниками обсягу робіт. Зазначений мінімум є державною соціальною гарантією. Серед працівників, які працюють на повну ставку і отримують заробітну плату в міській раді, ні одному працівнику не нараховується посадовий оклад нижче мінімальної заробітної плати.
   Щомісячно проводиться індексація заробітної плати згідно "Порядку проведення індексації грошових доходів населення”, затвердженого ПКМУ № 1078 від 17.07.2003р.
   Керуючись ПКМУ № 1298 від 30.08.2007р..керівники бюджетних установ в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі видатків, мають право надавати працівникам обслуговуючого персоналу матеріальну допомогу, в т.ч. на оздоровлення, в сумі, не більше, ніж посадовий оклад на рік (виплата не обов’язкова), але в кошторисі установ коштів на дані цілі не передбачено (С.М.Козярук).

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 3426 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0   Спам
1-й коментар від mart68 , написано 22.04.2011 о 20:17
хотілося знати думку мешканців міста,які є диплонованими фахівцями в своїй галузі, проте мають мінімальнузаробітню плату(ставку),та працюють в комунальних підприємствах міста.
0   Спам
2-й коментар від Користувач , написано 23.04.2011 о 08:17
Потрібно ще більше хвалити "господаря міста" ( правда не знаю кого мають на увазі "працівники дитячих садочків нашого міста" - Небельського чи Кучерявого?), свого "Ангела-охоронця" (придумати таке) - тоді будуть і доплати, і переплати, і індексації, і оздоровчі, і ...
-1   Спам
3-й коментар від Гість , написано 25.04.2011 о 17:29
І відколи приділяють стільки уваги анонімкам - два сайти та друковане видання. Мало того, що ця подхалімська "чєлобітная" не має конкретного авторства і місце їй на смітнику, то ще й писана проФФФесіоналом, який не побажав навіть відкрити і читанути законодавчі акти, які регулюють виплати цього бабла цій категорії працюючих.
+1   Спам
4-й коментар від red. , написано 12.05.2011 о 20:38
Річ у тім, що виплату цього "бабла" регулюють керівники установ, де працюють ці люди,,. І дана "челобітная" була підписана великою кількістю людей, з метою економії площі прізвищ не назвали, а як виявилось, даремно...
+1   Спам
5-й коментар від Гість , написано 13.05.2011 о 09:30
Для red.
Назвіть хоч один законодавчий акт, яким передбачено виплату оздоровчих (!!!) помічникам вихователів, няням, сторожам, кухарям і т.д при виході у відпустку. Оздоровчі згідно ЗУ "Про освіту" виплачуються Педагогічним працівникам, всі інші категорії мають ПРАВО (не обов'язок) на виплату МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ один раз на рік. А ПЕДАГОГІЧНІ працівники згідно цього ж закону також повинні отримувати і щорічну винагороду і це не повинно бути предметом заздрощів, оскільки не можна ставити поряд роботу педпрацівника і звичайного, начастіше без освіти. Ніхто не проти підвищення зарплат усім категоріям працюючих, але вимагати цього - БО ПЕДПРАЦІВНИКИ ОТРИМУЮТЬ А МИ - НІ теж немає підстав. Ідіть учитися, здобувайте освіту, пишіть купу паперів (планів, конспектів, звітів тощо), готуйте і проводьте заняття, атестуйтесь, підвищуйте свій рівень і теж матимете ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ виплати і доплати. Та якщо брати до уваги аргумент - "БО ВОНИ ОТРИМУЮТЬ А МИ НІ", то таким чином можна претендувати і на доплату за стаж роботи і на довшу відпустку. Чи не здається, що з таким підходом праця педагога буде зовсім знівельована.
0   Спам
6-й коментар від red. , написано 13.05.2011 о 10:42
Переконали.Погоджуюсь.
0   Спам
7-й коментар від вадік , написано 21.07.2012 о 17:17
Добридень! Моя мама працю в школі за професією технічний працівник, в мене таке питання чи може вона отримати оздоровчі?
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2017