Середа, 21.02.2018, 13:13 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 25
Гостей: 25
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2011 » Березень » 15 » Голова РДА започаткував проведення Дня райдержадміністрації
Вівторок, 15.03.2011, 10:25
Голова РДА започаткував проведення Дня райдержадміністрації

   За дорученням голови районної державної адміністрації Ю.Кучерявого створено робочу групу і один раз на місяць в кожному селі Дунаєвецького району буде проходити День адміністрації. Метою проведення таких днів, як зазначив керівник району, є вивчення проблемних питань, які стосуються безпосередньо кожного населеного пункту.
   "Запроваджуючи проведення виїздів начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних установ у населені пункти району, я передусім, ставив за мету консолідувати діяльність керівництва району, очільників територіальних громад, депутатського корпусу та жителів сіл щодо вирішення багатьох проблемних питань, які стосуються територіального розвитку громади. Разом з тим за результатами проведення таких зустрічей можна буде чітко розмежувати наші завдання, внести пропозиції та намітити плани. Хочу зазначити лише одне, що всі наші спільні дії мають бути спрямовані на благо району та соціальний захист людей”, – зазначив Ю.Кучерявий.
   10 березня День адміністрації відбувся у с.Миньківці. У цей день особистий прийом громадян здійснили голова районної державної адміністрації Ю.Кучерявий та голова районної ради Т.Панасевич. Пізніше відбувся огляд закладів територіальної громади з урахуванням пропозицій із розв’язання виявлених в їх роботі недоліків. Керівники структурних підрозділів та окремих служб працювали у населеному пункті по питаннях, які належать до їх компетенції.
   Узагальнювалася інформація на пленарному засіданні. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади на підзвітній території звітувала голова сільської ради Н.Олійник. Конкретними були виступи членів робочої групи щодо результатів проведеної роботи їх службами на території сільської ради у вирішенні проблемних питань. В центрі уваги були питання виконання та наповнення місцевого бюджету, благоустрою території, створення комунального підприємства, легалізації тіньової зайнятості, роботи закладів соціальної сфери та інші.
   Підсумки підвів голова районної державної адміністрації. Ю.Кучерявий, аналізуючи пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку району в цілому, акцентував увагу на тих питаннях, які стосуються територіальної громади села. Спілкуючись з минківчанами очільник району дав конкретні відповіді на питання, які звучали. По окремим проблемним питанням – відповідні доручення начальникам районних служб.
   На закінчення Юрій Володимирович сказав: "Сьогодні на селі повинні створюватися усі належні умови для достойного життя людей. Ці умови мають забезпечуватися усіма, без винятку, ланками. Особливо це стосується закладів соціальної сфери, які мають працювати ефективно і надавати якісні послуги. Сьогодні я вкотре переконався, що жителі села – в душі залишаються патріотами краю і доля їх малої батьківщини їм не байдужа. А тому у всіх нас є спільне завдання – проявити активність, небайдужість і консолідувати наші дії задля покращення розвитку територіальної громади с.Минківці та Дунаєвецького району загалом”.

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 846 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0   Спам
1-й коментар від Валерій, написано 15.03.2011 о 20:52
Щось подібне при союзі було, але воно тоді називалось "виїзд активу" В клубі збирались односельчани і працівники різних служб району спілкувались з ними, взнавали про недоліки, та давали обіцянки про їх усунення.
0   Спам
2-й коментар від busla, написано 15.03.2011 о 22:03
І усували, так чи не так, але то вже історія, ШАНОВНІ !!! Просто живіть самостійно та незалежно !!! wink
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018