Субота, 20.01.2018, 13:03 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 17
Гостей: 14
Користувачів: 3
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2011 » Січень » 22 » Монолітна команда - запорука успіху
Субота, 22.01.2011, 16:18
Монолітна команда - запорука успіху

   21 грудня відбулася прес-конференція голови районної державної адміністрації Юрія Кучерявого, в якій взяли участь представники місцевих засобів масової інформації: районної газети "Дунаєвецький вісник", ТОВ "Телерадіокомпанія "ФНБ" та газети "Фортеця". Спілкування очільника району з представниками ЗМІ мало форму конструктивного діалогу.

   - Юрію Володимировичу, ми є свідками тих перетворень, які проходять у місті та районі. Визначальною складовою діяльності нової влади є конкретика. Хто з Вами поруч і що вкладаєте у слово «команда», говорячи про своїх колег?

   - Уже більше півроку, як працює наша команда, нова влада, яка сформувалася з травня місяця. Найважливішим моїм завданням як керівника району було сформувати єдину команду яка працювала б, перш за все, на економіку району, облаштування сіл, досягнення благополуччя людей. Безперечно, щось нове завжди зважується, обдумується, лише після цього робляться відповідні кроки. Але я радий тому що на сьогодні, враховуючи вибори, ми зробили все те, що намітили. На даний час є одностайна монолітна команда - це люди, з якими можна і радитися, і обговорювати, і розв'язувати складні питання.

   - Які зміни відбулись у районі і які пріоритети вашої діяльності?

   - У цьому плані було намічено цілий ряд організаційних заходів, які не завжди сприймались, проте час підтвердив їх правильність. Серед найважливіших - створення і відновлення виробничої сфери, розквіт та розвиток нашого села, соціальний захист та підвищення життєвого рівня громадян, ефективна робота державних структур, робота соціальних закладів. Ці напрямки виокремлено нашим Президентом, а також губернатором В. Ядухою.

   - Яка ситуація сьогодні з розвитком агропромислового комплексу?

   - Перші позитивні паростки намітились у виробництві. Запрацювали окремі промислові підприємства. Приємно те, що продукція колишньої суконної фабрики сьогодні користується попитом. Запрацювала меблева фабрика, продукція якої поширюється на весь район: зросла кількість замовлень на шкільні парти, меблі, які використовуються в їдальнях. Упродовж останніх місяців різко збільшило свою потужність ТОВ "Верест", залучивши додаткові інвестиції. Обсяг продукції зріс до 150 видів. Запроваджено біля шести інноваційних проектів, завдяки чому підприємство стало знане не тільки в області, але й по всій Україні. Сільськогосподарська галузь теж зробила вагомі кроки. Якщо на початку травня цього року було більше 20 тисяч гектарів не в обробітку, то впродовж літньо-осіннього періоду цей показник значно зменшився. Було посіяно майже 27 тис. га зернових, район одержав майже 110 тис. тонн валу зерна, - останні роки такого не було. Це 4-5 показник по області. Значно розширились площі конкурентоспроможних культур (соя, гречка). Наш район у підсумку зайняв трете місце в області з сільського господарства. Наступні кроки - розорення землі, збільшення посівів озимих культур. З осені ми вже зорали 32 тисячі гектарів, що більше, ніж минулого року, на 6,5 тис. га. Збільшилось поголів'я великої рогатої худоби. У порівнянні з минулим роком надої молока зросли на 10%, виробництво м'яса - на 14%, але найголовнішим є те, що у тваринництві з'явилась позитивна тенденція: створено дві нових сучасних ферми. Ці напрацювання засвідчують, що ми на правильному шляху, і я щиро завдячую керівникам агроформувань за їх розуміння та працю. Зазначу, що за короткий період збільшено на 147% кількість новостворених робочих місць (1200), зріс рівень заробітної плати майже на 30%. За рахунок розвитку виробництва поповнився бюджет. Завдяки цьому нам вдалося забезпечити повністю фінансування охорони здоров'я, освіти. Вагомо збільшились нарахування на орендну плату за землю. Проблемою залишається Маківський цукровий завод, а також наявність окремих підприємств, які працюють на території району, а зареєстровані в інших містах...

   - З приходом нової влади відбувається реорганізація закладів освіти та медицини. Що це дасть району?

   - Найбільш важливими, впливовими на рівень життя людей, дійсно, є ці дві галузі. Нам вдалось досягти переосмислення своєї ролі керівниками закладів і освіти, і медицини. Поряд з цим максимально залучено кошти для розвитку та зміцнення бази. Важливим був крок з оптимізації освіти. Я задоволений тим, що є розуміння з боку як начальника відділу освіти Поліщук Ф.П., так і керівників шкіл. Що стосується медицини, то зазначу, що ми створили прекрасну клінічну лабораторію, на яку витратили близько 300 тис. грн., 180 з яких надані спонсорами. Сучасна лабораторія, яка, нещодавно пройшла акредитацію і визнана однією з найкращих в області. У 2011 р. плануємо розпочати будівництво терапевтичного корпусу загальною вартістю майже 15 млн. грн. Зараз нашим завданням є облаштування палат та відділень зсередини. Планується збільшити кількість ФАПІв та їх централізоване підпорядкування ЦРЛ.

   - У зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу, як розвиватиметься малий та середній бізнес?

   - У районі зареєстровано близько 3900 малих підприємницьких структур. Хочу зазначити, що низка підприємців пов'язали свій бізнес з виробничою галуззю не тільки як реалізатори. У структурі формування бюджету на малий бізнес припадає 21%. Але це не означає, що діяльність підприємців залишається поза увагою. Коли розроблялися зміни до Податкового кодексу, ми неодноразово зустрічалися  з підприємцями, обговорювали їх пропозиції. Більшість із них були враховані. Ситуація у нас зрозуміла, хоча є неузгодження щодо відрахувань до Пенсійного фонду. Якщо діяльність підприємців буде прозорою, то, звичайно, влада їх підтримуватиме.

   - І на завершення, відкрийте нам таємницю: що Ви загадаєте у новорічну ніч під бій курантів?

   - Як і кожному з нас, хочеться, щоб новий рік приніс радість і віру у свої справи. Для мене бажання одне: щоб в 2011 році люди відчули позитивні зміни у житті, і щоб Дунаєвеччина процвітала.

Валентина Байталюк
Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 514 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018