Понеділок, 20.11.2017, 01:57 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2010 » Листопад » 15 » Пішки на голові
Понеділок, 15.11.2010, 09:02
Пішки на голові

   6 листопада, в суботу, на другому поверсі Будинку творчості школяра м. Дунаївці відбулись змагання з Брейкдансу (від англ. break dance - ламаний танець) під назвою "Jam Session vol.1", організаторами яких виступила команда Panda Attack (м. Дунаївці - Камянець-Подільський). Це перша брейкданс-сесія (про що свідчить "vol.1") із запланованої серії танцювальних подій, які будуть проводитись в м. Дунаївці.
   Подія зібрала танцюристів (b-boys (від англ. breaking boys - ламаючі хлопці, в брейкдансі - хлопці, які танцюють брейк - бі-хлопці)) з м. Дунаївці, Кам'янця-Подільського та Хмельницького. Зважаючи на те, що імена та прізвища всіх учасників мені не відомі, в статті я буду використовувати псевдоніми учасників. Суддями баттлу (від англ. battle - битва, в бейкдансі - змагання) були: 
   Cooper (Купер) - м. Кам'янець-Подільський 
   Naz (Наз) - м. Хмельницький
   Lilu (Лілу) - м. Хмельницький
 
   Тісненький, але комфортний, для брейкерів, зал зібрав чимало танцюристів та глядачів, які підтримували виступи та найефектніші трюки своїми оплесками та вигуками "ОУ!!!", який, в світі брейкінгу вважається аналогом "БРАВО!". В цілому і зокрема панувала позитивна, тепла атмосфера, що дуже вразило і порадувало наших гостей! І навіть часті дорікання з боку працівників виборчої дільниці, яка розташована на цьому ж поверсі, що їм заважає шум і гамір не зіпсували загальний веселий настрій. Вибачте, але це мироприємство, таке ж як і будь-який концерт приурочений до того чи іншого свята, із гостями з сусідніх міст, навіть, а не просто збіговисько тінейджерів. Таке відношення до молоді трохи обурює. Але не будемо про погане! smile
   Також невеликим мінусом було відсутність мікрофона, що не давало можливості ведучому, ким був "Прокс", повною мірою висвітлювати та коментувати те, що відбувалося на лінолеумі, а також звукова техніка, яка вже, мабуть, вдвічі перепрацювала свій термін і час від часу видавала не дуже приємний звук. Та це не стало перепоною для свята!
   Початок події був запланований на 15:00, але у зв'язку із запізненням завчасно зареєстрованих учаників, а також із невеликим напливом глядачів, організатори зсунули початок на півтори години.

   Змагання проводились в категоріях: 1х1, FootWork (ФутВорк) - (від англ. FootWork - робота ногами), 2х2.
   Відповідно були подані заявки 12 учасників в категорію "1х1", 6 - в категорію "FootWork" та 5 пАрників - в категорію "2х2", і проведено жеребкування. Пари в категорії "2х2" також визначались жеребкуванням, щоб нівкого не виникало претензій типу "а в цій парі 2 сильних, а в мене слабкий напарник".
Отже, учасники готові, противники опоненти відомі... LLLLLLET'S GET READY TO RUMBLEEEEEEEEEEEE!!! smile

   Змагання з брейкдансу відбуваються таким чином: учасники, по черзі виходять в коло, де показуть рухи, трюки і зв'язки, які вони вміють. Переможця визначають судді, яких, як правило є не парна кількість. По сигналу (на приклад: "Один! ДВа! Три!") кожен суддя вказує в бік учасника, який йому сподобався більше. Якщо суддя не визначився він схрещує руки. У випадку, коли двоє суддів вказали на різних учасників, а третій не визначився, то кожному учаснику надається ще по одному виходу, щоб переконати суддів. Оцінюється як важкість трюків, так кількість і видовищність, а також впровадження в виступ гумору, подражнювання над опонентом, не повторення своїх трюків та гармонійність в колі. Отже перемогти може як танцюрист, який робить сильні трюки, так і танцюрист, який гарно компонує більш легкі рухи.
 
   І так! У нас кожен учасник має 2 виходи, під час яких він мусить довести, що він кращий ніж його опонент.
В першому колі категорії "1х1" переможцями вийшли:
   DrunkenMonkey (ДранкенМанкі) - м. Хмельницький
   Skrim (Скрім) - м. Дунаївці
   Джино - м. Кам'янець-Подільський 
   Stret - м. Дунаївці
   Pako (Пако) - м. Кам'янець-Подільський
   Sandro (сАндро) - м. Кам'янець-Подільський
 
   Досить цікаві події відбувалися в першому колі, адже в перших батлах між собою зустрілись одні з кращих танцюристів Дунаєвеччини. Олександр І. натрапив на Хмельничанина з Дунаєвець DrunkenMonkey, а "піонеру" Дунаєвецького брейкінгу Krups'у випав молодий лідер команди ArtStyle Crew (м. Дунаївці). Результат вище!
 
В другому колі зустрілись:
   DrunkenMonkey проти Skrim
   Джино проти Stret 
   Pako проти Sandro
 
Переможці-фіналісти виділені жирнішим шрифтом.
Фінальні баттли організатори вирішили залишити на "десерт". smile
 
   Хочеться відзначити, що рівень Дунаєвецьких танцюристів досить не слабкий! Звісно ж не вистачає досвіду, тобто частої участі в різних змаганнях та тусовках в інших містах, на яких можна вивчити нові рухи, отримати поради від більш сильніших танцюристів, підгледіти цікаві зв'язки... Це скоріш матеріальна проблема, адже участь в змаганнях платна плюс витрати на дорогу і харчування, а здебільшого танцюють школярі... Держава, відповідних коштів не виділить, боюсь, ніколи, а спонсорську підтримку знайти ще важче! Звичайно час від часу хлопці їздять на ближні змагання і навіть займають місця, про що свідчать грамоти!
 
Ну що ж, повернемось до теми...
Категорія "Footwork" також показала своїх фіналістів, ким стали:
   Sandro
   Олександр І.
   Skrim
 
   І тут було прийнято рішення відразу протацювати фінали в категоріях "1х1" і "Footwork", щоб до парних батлів танцюристи могли відпочити.
Фінали виявились не стандартними, по 3 учасники з яких виходив 1 переможець. В фінальних батлах кожен учасник мав по 2 виходи після яких судді визачали третє місце, після чого танцюристи, які залишились мали ще по 1 виходу. Імя (псевдонім) переможця судді притримали на самий кінець... 
   Категорія "2х2" зі своєю хаотичністю виявилась найбільш непередбачуваною і емоційною.
Пари виявилися досить цікаві... Особливо перша пара, в якій жеребкування зібрало початківця Pako і досвідченого DrunkenMonkey. Інші пари виявились більш рівними: 
   Skrim (м. Дунаївці) & Sandro (м. Камянець-Подільськи)
   Олександр І. & Krups (м. Дунаївці)
   Джино (м. Камянець-Подільськи) & Stee (м. Дунаївці)
   Zen & Тюлень (м. Дунаївці)
 
Жеребкування показало опонентів:
   DrunkenMonkey & Pako проти Олександр І. & Krups
   Skrim & Sandro проти Джино & Stee проти Zen & Тюлень
 
В результаті батлів фіналістами стали:
   DrunkenMonkey & Pako проти Skrim & Sandro
 
   Кожна пара мала по 4 виходи (по 2 для кожного учасника).
   Не дивлячись на те, що Pako ще в першому баттлі використав всі свої трюки, фінал виявився дуже видовищним! Бі-хлопці і стрибали на одній руці, і крутились на лікті і виходили на Фрізи (від анг. Freeze - завмерти, в брейкдансі - стійка) з неймовірних зв'язок, а "цвях" (швидке обертання на голові з прямими ногами догори) у виконанні DrunkenMonkey просто взірвав всіх!!! Емоцій безліч!!! Усі в захваті!
   Після фінального батлу судді покинули танцювальний зал щоб порадитись і віддати перемогу гідному, адже приз за перше місце в категорії "1х1" - аж 50 гривень! Усі інші місця задовольнились грамотами...
 
Отже, ПЕРМОЖЦІ:

                 1х1

1. Sandro (м. Камянець-Подільський)
2. DrunkenMonkey (м. Хмельницький)
3. Джино (м. Камянець-Подільський)

             Footwork
1. Sandro (м. Камянець-Подільський)
2. Олександр І. (м. Дунаївці)
3. Skrim (м. Дунаївці)

                 2х2
1. DrunkenMonkey (м. Хмельницький) & Pako (м. Камянець-Подільський)
2. Skrim (м. Дунаївці) & Sandro (м. Камянець-Подільський)
3. Джино (м. Камянець-Подільський) & Stee (м. Дунаївці)

 
   Як бачите, перемогу в категорії "2х2" виборола пара DrunkenMonkey & Pako, вони підкорили суддів своєю зібранністю і підготовкою. Не дивлячись на те, що познайомились хлопці безпосередньо перед батлом, а також на те, що у Pako дуже малий запас рухів і трюків, їм вдалось включити в свої виступи таку річ, як заміни (коли один тацюрист під час виконання трюку підміняє іншого), що придало їхньому виступу яскравості і додало ефекту. Подібний "фокус" не використовувала жодна із пар-учасників.
   Також було неочікувано рішення суддів стосовно категорії "1х1", в якій, на погляд глядачів кращим був DrunkenMonkey, але з цього приводу не виникало жодних нарікань, збентежень чи претензій! Рішення суддів вважається правильним за будь-яких обставин!
 

   Отже, брейкданс на Дунаєвеччині не стоїть на місці! Ми вміємо приймати гостей з інших міст і справляти гарне враження та проявляти бажання приїхати ще!

   Наступна брейк-подія в м. Дунаївці планується приблизно на Новорічні-Різдвяні свята. Анонсування відбувається на сайті "Дунаєвеччина onLine" (www.dun.org.ua), а також у соціальній мережі "ВКонтакті". Радимо не пропустити!

   А зараз пропоную глянути короткий відеоролик з "Jam Session vol.1":


 

Категорія: Освіта, Культура, Релігія | Переглядів: 1474 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 12
+1   Спам
1-й коментар від drunky_monkey , написано 15.11.2010 о 12:45
чуваки було круто!!!!
0   Спам
2-й коментар від Стрэт , написано 16.11.2010 о 15:25
В першому колі категорії "1х1" переможцями вийшли:
Стрэт а не Тюлень!
+2   Спам
3-й коментар від meteora , написано 16.11.2010 о 19:14
оу! крутяцко!
файна туса була!!!
0   Спам
4-й коментар від Сергій, написано 17.11.2010 о 19:05
А Slim був?
0   Спам
5-й коментар від Alexander I. , написано 20.11.2010 о 17:15
Да Slim був.
Крута туса вийшла.
В грудні плануємо ще одну організувати!
0   Спам
6-й коментар від прокс, написано 20.11.2010 о 17:47
DrunkenMonkey = Slim = Нік Чемний wink
0   Спам
7-й коментар від Сергій, написано 20.11.2010 о 19:27
Дякую Прокс.... А я і не знав....
+2   Спам
8-й коментар від Сергій, написано 20.11.2010 о 19:28
Покличете мене в грудні...
0   Спам
9-й коментар від прокс, написано 20.11.2010 о 22:39
обовязково!!! заодно й якісних фот наробите wink на сайті буде оголошення wink
0   Спам
10-й коментар від Kiper, написано 27.11.2010 о 20:39
Оу ви крутячі.. tongue
0   Спам
11-й коментар від Ілона , написано 30.12.2010 о 15:50
ви класні.... Случайно на вас натрапила. супер. так тримати!
0   Спам
12-й коментар від Admin, написано 09.01.2011 о 20:25
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2017