Неділя, 15.09.2019, 19:54 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2010 » Вересень » 18 » Головне - конкретна робота...
Субота, 18.09.2010, 10:39
Головне - конкретна робота...

   27 серпня відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю керівників органів виконавчої   влади,   селищних, сільських голів, керівників установ та організацій району.

   Про стан готовності житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 р. інформував перший заступник голови райдержадміністрації Микола Баранюк.

   Він повідомив, що станом на 15 серпня 2010 року житловий фонд комунальної форми власності підготовлений на 78% (при плані 111 будинків підготовлено 87 з оформленням актів готовності). Проводиться значна робота, але ремонтні роботи виконуються в об'ємах тільки поточного ремонту, хоча значна частина інженерних мереж потребує капітального ремонту або заміни.

   ЖЕО та ЖКЕом мало уваги приділяється покращенню технічного стану підвальних приміщень, внутрішніх інженерних мереж, сходових кліток, утриманню та благоустрою територій у дворах житлових будинків.

   Наявні недоліки та щорічна поверхнева робота по утриманню житлового фонду призводить до численних скарг жильців багатоквартирних будинків та небажання сплачувати квартирну плату борг по квартплаті станом на 15.08.2010 року становить (населення) 569,3 тис. грн.

   У дорожньо-мостовому господарстві КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради до роботи в умовах зимово-осіннього періоду із 10 од. спеціалізованої прибиральної техніки підготовлено 8 (80% виконання плану), заготовлено 100 тонн, або 33% до плану посипочного матеріалу та реагентів. Передбачено виконати значний об'єм ремонтно-дорожніх робіт: капітальний ремонт 2,5 тис кв. м, (через відсутність фінансування нульове виконання), поточний - 4,0 тис. кв.м (виконано 0,7 тис. кв. м, або 17% виконання плану).

   Взагалі не приділяється увага проведенню ремонту під'їзних та пішохідних шляхів у дворах будинків комунальної власності.

   Щодо підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в зимових умовах, то тут справи значно кращі. Проблемним лише залишається питання реконструкції очисних споруд.

   Щодо підготовки об'єктів теплопостачання, фактично готові 42 із 49 котелень (10-комунальних та 32 - відомчі освіти).

   Виступаючий зазначив, що вже котрий рік поспіль залишається проблемним питання закупівлі необхідних об'ємів природного газу КП теплових мереж Дунаевецької міської ради. Це пов'язано з поточною заборгованістю підприємства за природній газ, яка станом на 15.08.2010 року становить 248,2 тис. грн.. Щоб вчасно розпочати опалювальний період, сьогодні підприємство змушене оформляти кредит для погашення даної заборгованості.

   У закладах освіти до опалювального сезону підготовлено 32 котельні із запланованих 38 (84% виконання плану).

   В закладах охорони здоров'я (дільничних лікарнях) підготовлено всі 6 котелень із 6 запланованих. У центральній районній лікарні здійснено ремонт та наладку дизельної електростанції, яка працює у автономному режимі.

   Микола Петрович відзначив значну роботу, що проводиться по підготовці до осінньо-зимового періоду в закладах охорони здоров'я обласного підпорядкування:
   - у будинку інтернату м.Дунаївці;
   - у протитуберкульозному диспансеру с.Голозубинці;
   - у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті;
   - у Великожванчицькому санаторії.

   Також проводиться необхідний комплекс заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду у санаторіях «Україна» с. Маків та в с.Маліївці.

   Звернуто увагу на підготовку до зими у закладах культури.

   Значна робота проведена по підготовці свого господарства до зими Дунаевецьким РЕМ, Дунаевецькими філіями ВАТ«Хмельницькгаз», «ДЕД» та«Райавтодор».

   М. П.Баранюк зазначив, що необхідно докласти максимально зусиль для завершення реалізації намічених заходів, посилити увагу до утримання та експлуатації житлового фонду мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

   Усунення недоліків у всіх галузях в короткі терміни дасть змогу без зайвих проблем провести осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

   Його виступ обговорили: Борис Глухів, начальник комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора» Дунаевецької міської ради; Віктор Ференчук, директор комунального підприємства «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради; Анатолій Кухаренко, Дунаєвецький селищний голова.

   Про стан підготовки навчальних закладів району до нового навчального року інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Франя Поліщук.

   Виступаюча зазначила, що переважна більшість шкіл готова до початку нового навчального року. Це засвідчив традиційний об'їзд закладів. 2010-2011 навчальний рік характерний змінами  у мережі, так як наявна демографічна ситуація призвела до непопулярного кроку - оптимізації. Проте саме ці заходи сприятимуть тому, що діти з вищевказаних шкіл навчатимуться у більш укомплектованих, з кращою матеріальною базою школах, а педагоги матимуть можливість реалізовувати свої професійні здібності у класах з більшою наповнюваністю.
   Актуальною є програма "Шкільний автобус". Було відзначено велику роботу, проведену по підготовці до нового навчального року рядом шкіл. Завершуючи свій виступ, Франя Петрівна підкреслила, що до нового навчального року готові всі загальноосвітні заклади, проте до опалювального сезону - то тут ще є ряд проблем у деяких школах.
   Присутні заслухали виступ директора Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Оксани Куровської, яка відзначила позитивний вплив оптимізації мережі на зміцнення матеріальної бази школи та зупинилась на зробленому по підготовці до нового навчального року.

   Заступник голови РДА з гуманітарних питань Тетяна Панасевич сказала, що дійсно зроблена велика робота по підготовці до нового навчального року.
   Зауважено, що у деяких школах відсутній господарський погляд на справу. Це стосується Підлісномукарівської ЗОШ та Дунаевецької ЗОШ №2. Бажає бути кращим естетичний вигляд міських шкіл.
   Тетяна Панасевич звернула увагу на важливі питання освіти:
   - створення умов для виявлення і розвитку інтелектуально обдарованої молоді;
   - роботу з дітьми, схильними до правопорушень;
   - здоров'язберігаючі заходи та ряд інших.

   Юрій Кучерявий, голова Дунаєвецької РДА, підсумовуючи роботу колегії, наголосив, що головним завданням сьогодення є конкретна робота у кожній галузі.
   Принциповість, самовідданість, вимогливість до всіх, і насамперед, до себе має бути визначником праці кожного.
   Юрій Володимирович відмітив, що зроблено багато, проте є і невикористані резерви як у житлово-комунальному господарстві району, так і в освіті.

   Керівник району також вручив багатодітним сім'ям посвідчення (В. Т. Блажеєву, О. В. Боднар, А. А. Лісецький), які дадуть можливість легше користуватись пільгами, які їм належать.
   Такі посвідчення отримають ще 400 багатодітних сімей району.

   Голова РДА Юрій Кучерявий зробив підсумок проведеного святкового ярмарку що відбувся в рамках святкувань Незалежності України. За кращу організацію та активну участь окремих було нагороджено Почесними грамотами та подяками. Серед нагороджених - приватні підприємці, колективи сільських рад, народні майстрині.

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 775 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс