Неділя, 15.09.2019, 19:03 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2010 » Серпень » 27 » За 300 гривень - бізнес не втрачають
П`ятниця, 27.08.2010, 23:57
За 300 гривень - бізнес не втрачають

   Щомісяця пенсійний бюджет області недоотримував близько 20 мільйонів гривень через недолуге законодавство...
   Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Заярнюк вважає, що підприємцям варто, нарешті, належним чином долучитися до наповнення пенсійного бюджету. Під час зустрічі із журналістами на засіданні обласного прес-клубу Ольга Сергіївна заявила, що мусолити питання збільшення розміру сплати страхових внесків підприємцями- спрощенцями на кшталт добре це чи погано – не варто. Закон прийнятий, і його потрібно виконувати.
   Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з липня фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок) та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, зобов'язані сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду. Розмір мінімального страхового внеску змінюватиметься, в залежності від розміру мінімальної заробітної плати та наразі складає 294,82 гривні.
   «За 300 гривень – бізнес не втрачають. Я погоджуюся, що це важке питання, – каже Ольга Заярнюк. – Бо тому, хто 12 років працював тільки на себе, не думаючи про пенсіонерів (і це дозволяли наші закони), переорієнтуватися важко. Але нині закон не просить, нарешті, почати сплачувати внески, наче милостиню, а чітко встановлює: кожен зобов'язаний платити. І якщо підприємець не сплатить квартальний платіж, Пенсійний фонд вживатиме радикальних заходів. Тобто, нараховуватимуться штрафні санкції та примусово стягуватимуться заборговані кошти. Нині Пенсійний фонд має повноваження чинити так».
   Тим часом органи Пенсійного фонду намагаються всіляко достукатися до совісті приватних підприємців. «53 тисячі приватних підприємців-спрощенців нашої області отримали поштою листівку-роз'яснення від Пенсійного фонду щодо страхових внесків, які потрібно сплачувати. Наразі відслідковано, що останні 12 років підприємці участі у наповненні бюджету Пенсійного фонду не брали. Якщо вдатися до обрахунків, то від 11 тисяч промисловців,  які працюють в легальному секторі економіки нашої області, щомісяця до Пенсійного фонду надходить 20 мільйонів гривень. Це десята частина бюджету фонду. А від 53 тисяч зареєстрованих у нас підприємців – лише 8,6 мільйона гривень, тобто лише 5 відсотків бюджету». За підрахунками, завдяки нововведеним страховим сплатам від підприємців бюджет Пенсійного фонду області щомісяця поповнюватиметься ще на 20 мільйонів гривень.

Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 1555 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0   Спам
1-й коментар від Валерій, написано 28.08.2010 о 22:14
Платити потрібно - питання тільки скільки.
0   Спам
2-й коментар від DEN , написано 30.08.2010 о 00:10
От якщоб, пояснив чи відноситься це до підприємців на загальній системі оподаткування тобто у кого єкасовий апарат
0   Спам
3-й коментар від Відвідувач , написано 30.08.2010 о 09:07
Хто на загальній системі - той і до цього платив ці внески, так що для них нічого не змінюється. А касовий апарат не є ознакою виду оподаткування - для спрощенців його використання було добровільним, для інших - обов'язковим при готівкових розрахунках.
0   Спам
4-й коментар від Відвідувач , написано 30.08.2010 о 14:33
За 300 гривень - бізнес не втрачають

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Заярнюк вважає, що підприємцям варто, нарешті, належним чином долучитися до наповнення пенсійного бюджету
-------------------------------------------------
Правильно тітонька каже, але якщо людина має в місяць 1000-1500 (а таких досить багато), то це важко назвати бізнесом - це заробіток на шмат хліба, але аж ніяк не бізнес. Але чи це комусь з них зрозуміло ...

0   Спам
5-й коментар від я за людей , написано 01.09.2010 о 23:52
брехня це все розподіл коштів де централізовано та хай сама вона покрутиться в бізнесі а казки кожний може говорить
0   Спам
6-й коментар від Валерій, написано 02.09.2010 о 12:01
Ви подивіться як сказано, що "за 300грн бізнес не втратять" тобто для неї 300грн це так собі, дрібничка. А чому підприємець повинен платити три сотні податку, а голова управління пенсійного фонду кілька десятків грн.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс