Неділя, 22.09.2019, 00:29 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2010 » Серпень » 26 » Звіт роботи РДА за другий квартал
Четвер, 26.08.2010, 17:31
Звіт роботи РДА за другий квартал

   Організаційно-кадрова робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалась на забезпечення стабілізації соціально-економічної ситуації в районі.
   Планом роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2010 року передбачалось винести на розгляд сесій районної ради питання: фінансовим управлінням райдержадміністрації «Про затвердження районного бюджету на 2010 рік» (прийнято рішення сесії районної ради від 12.05.2010 року №3-20/2010), управлінням економіки райдержадміністрації «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2010 рік» (прийнято рішення сесії районної ради від 30.03.2010 року №22-19/2010), управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації «Про програму зайнятості населення Дунаєвецького району на 2010-2011 роки» (прийнято рішення сесії районної ради від 30.03.2010 року №24-19/2010) та відділом освіти райдержадміністрації «Про невідкладні заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району» (розгляд питання перенесено на ІІІ квартал 2010 року ).
   Згідно плану роботи проведено два запланованих засідання колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто нагальні питання соціально-економічного і культурного розвитку району.
   Відповідно до плану роботи заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації брали участь у роботі сесій, постійних комісій районної ради, засідань виконкомів місцевих рад. Сектором контролю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за своєчасністю розгляду запитів депутатів районної ради, адресованих посадовим особам райдержадміністрації та її структурним підрозділам.
   Забезпечено виконання документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів адміністрацій та районної державної адміністрації.
   Згідно з планом роботи протягом звітного періоду робочі групи, очолювані керівництвом райдержадміністрації та районної ради, комплексно вивчали роботу органів місцевого самоврядування, проводили прийоми громадян за місцем їх проживання і надавали практичну допомогу виконкомам місцевих рад.
   Продовжувалась практика проведення єдиних днів інформування населення (згідно графіка).
   Робота районної державної адміністрації постійно та своєчасно висвітлювалась у газеті "Дунаєвецький вісник”, на місцевому телебаченні та радіо, Веб-сторінці Дунаєвецької райдержадміністрації.
   При райдержадміністрації працює громадська приймальня для надання безкоштовної правової допомоги громадянам, які потребують соціального захисту.
   З метою виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району райдержадміністрація забезпечує взаємодію та співпрацю з органами місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

Тетяна ПАНАСЕВИЧ, заступник голови адміністрації
Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 1061 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс