Четвер, 15.11.2018, 15:51 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 11
Гостей: 9
Користувачів: 2
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Правила поведінки у спільноті "Ділові Дунаївці" соціальної мережі Facebook

Загальні правила поведінки учасників спільноти

   Взаємні стосунки учасників спільноти ґрунтуються на загальноприйнятих засадах етики та моралі. Будьте взаємо ввічливими, поважайте автора посту та свого співрозмовника, уникайте вживання лайливих слів, образ. Не допускається залякування будь-якого роду, та принизливі коментарі про такі речі, як раса, релігія, культура, сексуальна орієнтація, стать чи ідентичність. Образлива або некоректна поведінка учасників спільноти буде каратись блокуванням активності.

 

Умови публікації постів та оголошень від учасників спільноти

   Усі пости та оголошення, запропоновані учасниками до публікації, проходять перевірку Адміністрацією спільноти перед публікацією, також перевіряється наявність постів аналогічного змісту від даного користувача, усі попередні копії постів видаляються, публікується останній поданий пост, який буде вважатись вірним та актуальним на час публікації у спільноті.

   Без крайньої необхідності у пості не вітається наявність посилань на інші сайти, сторінки чи спільноти соціальної мережі Фейсбук, також не вітається репост у спільноту з інших спільнот та сторінок Фейсбук. Пости які містять рекламу політичних партій, організацій, чи окремих політичних діячів, у спільноті зазвичай не публікуються.

   Усі подані оголошення при перевірці умовно розділяються на "комерційні" та "некомерційні". Комерційність та некомерційність поданого оголошення Адміністрація спільноти визначає на свій розсуд для кожного поданого оголошення окремо.

   Загалом некомерційними вважаються оголошення: продаж авто-мото та іншої техніки, нерухомості, побутової техніки та речей, домашніх тварин та худоби, не більше як одного найменування у одному оголошенні, надання в оренду житла, пропозиції роботи в межах України, надання безкоштовних послуг, та подібні. Оголошення некомерційного змісту публікуються у спільноті безкоштовно.

   Комерційними вважаються оголошення: явна або прихована реклама товару, продукції, організації, підприємства, закладу надання послуг або торгівлі, проведення рекламних акцій, надання в оренду комерційної нерухомості, продаж авто-мото та іншої техніки, нерухомості, побутової техніки та речей, домашніх тварин та худоби, більше як одного найменування у одному оголошенні, пропозиції роботи за межами України, надання платних послуг, та подібні. Пости та оголошення комерційного змісту публікуються на умовах внесення благодійного внеску на підтримку та розвиток спільноти. Мінімальний благодійний внесок розраховується наступним чином:

Варіант 1: Публікація посту з можливістю коментування:

 • Перша доба публікації посту – 10 грн. за добу
 • Друга, третя доба публікації посту – по 5 грн. за добу
 • Четверта, п’ята доба – по 4 грн.
 • Шоста, сьома доба – по 3 грн.
 • Восьма, дев’ята – по 2 грн.
 • Десята і усі наступні – по 1 грн.

У підсумку: три доби публікації посту – 20 грн., п’ять діб – 28 грн., сім діб – 34 грн., дев’ять діб – 38 грн., десять діб – 39 грн., двадцять діб – 49 грн., тридцять діб – 59 грн.

 

Варіант 2: Публікація посту БЕЗ можливості коментування.

 • Перша доба публікації посту – 10 грн. за добу
 • Друга та третя доба публікації посту – по 4 грн. за добу
 • Четверта, п’ята доба – по 3 грн.
 • Шоста, сьома, восьма доба – по 1 грн.
 • Дев’ята, десята, та усі наступні – по 0,5 грн.

У підсумку: три доби публікації посту – 18 грн., п’ять діб – 24 грн., вісім діб – 27 грн., десять діб – 28 грн., двадцять діб – 33 грн., тридцять діб – 38 грн. і т.д.

 

Варіант 3: Публікація закріпленого посту.

 • Закріплений пост – 10 грн. за добу

 

   Благодійний внесок на підтримку та розвиток спільноти приймається шляхом переказу коштів на картку ПриватБанку. Номер картки можна отримати звернувшись до Адміністрації спільноти.

   Якщо було додано пост чи оголошення, але воно не було опубліковане на протязі доби - воно викликало питання у Адміністрації спільноти, або було визнане комерційним. Якщо оголошення комерційного змісту було подане, але на протязі трьох діб не надійшло жодного звернення про бажання внести благодійний внесок – оголошення буде видалене. Якщо поданий пост втратив актуальність – наполегливо просимо учасників їх видаляти.

 

Як отримати ефективне оголошення у спільноті?

- вказуйте чіткий та максимально повний опис. Варто пам’ятати, що скорочені слова, скудність опису та фраза "подробиці по телефону" не найкращий варіант для оголошення у Інтернеті;

- додайте фото, бажано якнайбільше;

- вкажіть адекватну орієнтовну вартість, це значно підвищить зацікавленість Вашим оголошенням;

- вкажіть доступні засоби зв’язку з Вами, та слідкуйте за їх актуальністю;

- слідкуйте за коментарями до свого оголошення, та вчасно надавайте відповідь на питання.

 

Інші умови

   Адміністрація спільноти залишає за собою право на редагування та видалення постів без попереджень або пояснень. Автор посту самостійно нестиме відповідальність за порушення норм діючого законодавства, етики та моралі, а також за зміст та достовірність інформації.

   Одразу видаляються пости про: купівлю-продаж документів, нагород, наркотиків, бойової зброї, отрути, людських органів, крові, піратського програмного забезпечення і такі що завідомо вводять користувачів спільноти в оману, та відносяться до «спаму».

   Якщо Ви вважаєте викладену у спільноті інформацію образливою для Вашої честі та гідності, або такою, що може заподіяти моральну або матеріальну шкоду Вам, Вашим рідним, близьким або вашому бізнесу - будь-ласка відмітьте дану інформацію скаргою  Адміністрації спільноти. Адміністрація спільноти не завжди поділяє думку учасників, та знімає з себе будь-яку відповідальність за неправомірну або образливу діяльність учасників у спільноті.

Ділові Дунаївці © 2009-2018