Четвер, 19.09.2019, 11:51 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 9
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Правила поведінки та умови публікації дописів у спільноті "Ділові Дунаївці" соцмережі Facebook

   Оновлено 3 травня 2019 року

1. Загальні правила поведінки учасників спільноти

   1.1 Взаємні стосунки учасників спільноти ґрунтуються на основних стандартах та правилах поведінки у соціальній мережі Фейсбук та загальноприйнятих засадах етики та моралі. Будьте взаємно ввічливими, поважайте автора допису та свого співрозмовника у коментарях, уникайте вживання лайливих слів, образ. Не допускається залякування будь-якого роду, та принизливі коментарі про такі речі, як раса, релігія, культура, сексуальна орієнтація, стать чи ідентичність. Образлива або некоректна поведінка учасників спільноти буде каратись блокуванням активності. Основна мова спілкування у спільноті - Українська.

 

2. Умови публікації дописів та оголошень від учасників спільноти

   2.1 Адміністрація спільноти в міру можливостей дбає про інформаційну чистоту, тому усі дописи та оголошення, запропоновані учасниками до публікації, проходять перевірку Адміністрацією спільноти перед публікацією, також перевіряється наявність інших дописів аналогічного змісту від даного користувача, усі попередні копії дописів, а також такі, термін публікації яких більше одного календарного місяця - видаляються, публікується останній поданий допис, який буде вважатись вірним та актуальним на час публікації у спільноті.

   2.2 Усі запропоновані учасниками до публікації дописи та оголошення при перевірці умовно розділяються на "комерційні" та "некомерційні". Комерційність та некомерційність поданого допису та оголошення Адміністрація спільноти визначає на свій розсуд для кожного запропонованого допису та оголошення окремо.

   2.3 Загалом некомерційними вважаються оголошення: продаж авто-мото та іншої техніки, нерухомості, побутової техніки та речей, домашніх тварин та худоби - не більше як одного найменування у одному оголошенні, надання в оренду житла, пропозиції роботи в межах України, надання безкоштовних послуг, та подібні. Оголошення некомерційного змісту публікуються у спільноті безкоштовно орієнтовно на місячний термін, якщо користувач не видалить його раніше.

3. Обов'язкові вимоги до приватних оголошень про продаж, оренду, та інших у спільноті:

3.1 - чіткий та максимально повний опис;

3.2 - наявність фото обєкту продажу або оренди;

3.3 - номер мобільного телефону для звязку з контактною особою;

3.4 - вартість із зазначенням грошової одиниці.

 

4. Умови публікації комерційних дописів та оголошень від учасників спільноти

   4.1 Комерційними вважаються дописи та оголошення: явна або прихована реклама товару, продукції, організації, підприємства, закладу надання послуг або торгівлі, проведення рекламних акцій, надання в оренду комерційної нерухомості, продаж авто-мото та іншої техніки, нерухомості, побутової техніки та речей, домашніх тварин та худоби, більше як одного найменування у одному оголошенні, пропозиції роботи за межами України, надання платних послуг, та подібні. Дописи та оголошення комерційного змісту публікуються на умовах внесення благодійного внеску на підтримку та розвиток спільноти. Мінімальний благодійний внесок розраховується наступним чином:

- За умови подання допису чи оголошення від облікового запису приватної особи, мешканця міста Дунаївці або Дунаєвецького району, про що має бути відповідна відмітка у профілі облікового запису:

Варіант 1: Разова публікація допису з можливістю коментування (Коментарі дають можливість піднімати допис на вищі позиції у стрічці спільноти):

 • Перша доба публікації посту – 15 грн. за добу
 • Друга доба публікації посту – 10 грн. за добу
 • Третя доба публікації посту – 5 грн. за добу
 • Четверта, п’ята доба – по 4 грн.
 • Шоста, сьома доба – по 3 грн.
 • Восьма, дев’ята – по 2 грн.
 • Десята і усі наступні – по 1 грн.

У підсумку: дві доби публікації допису – 25 грн.,три доби – 30 грн., п’ять діб – 38 грн., сім діб – 44 грн., дев’ять діб – 48 грн., десять діб – 49 грн., двадцять діб – 59 грн., тридцять діб – 69 грн.

 

Варіант 2: Разова публікація допису БЕЗ можливості коментування.

 • Перша доба публікації допису – 13 грн. за добу
 • Друга доба публікації посту – 9 грн. за добу
 • Третя доба публікації посту – 5 грн. за добу
 • Четверта, п’ята доба – по 3 грн.
 • Шоста, сьома, восьма доба – по 1 грн.
 • Дев’ята, десята, та усі наступні – по 0,5 грн.

У підсумку: дві доби публікації допису – 22 грн., три доби публікації посту – 27 грн., п’ять діб – 33 грн., вісім діб – 36 грн., десять діб – 37 грн., двадцять діб – 42 грн., тридцять діб – 47 грн. і т.д.

 

Варіант 3: Публікація закріпленого допису.

 • Закріплений допис (оголошення) на початку стрічки спільноти – 12 грн. за добу (мінімальний термін закріплення допису - три доби)

Варіант 4: Оптова публікація дописів.

 • Умови оптових публікацій дописів обговорюються окремо в залежності від періодичності та кількості дописів за добу.

Крім того:

 • Якщо допис подано від офіційної сторінки організації – + 100 % до розрахованих варіантів публікації.
 • Якщо у тексті допису наявне посилання на інші сторінки чи спільноти соціальної мережі Фейсбук, або будь-які інші інтернет-ресурси – + 100 % до розрахованих варіантів публікації.
 • Якщо обліковий запис автора допису не містить інформації про місце розташування, або місце вказане за межами міста Дунаївці чи Дунаєвецького району – + 100 % до розрахованих варіантів публікації.
 • Якщо до закінчення терміну публікації допису не надійшло звернення щодо його продовження - допис видаляється без можливості відновлення.

 

   Благодійний внесок на підтримку та розвиток спільноти приймається перед публікацією допису шляхом переказу коштів на картку ПриватБанку 4149499118688629­­, у коментарі до переказу необхідно вказати варіант внеску, кількість діб та назву облікового запису, від імені якого подається допис. Наприклад: "1, 30 Петро Литвин". Якщо немає можливості залишити коментар - зв'яжіться з Адміністрацією спільноти та надайте вказану інформацію. e-mail: dilodun@gmail.com tel.: +380 67 7569831

5. Інші умови

   5.1 Якщо допис не був опублікований та був видалений на протязі кількох годин - він викликав питання у Адміністрації спільноти, або був визнаний комерційним. Якщо допис завідомо комерційного змісту було запропоновано до публікації, але на протязі години не надійшло жодного звернення про бажання внести благодійний внесок – допис видаляється. Адміністрація спільноти завчасно НЕ попереджає учасників про видалення допису та попередньо НЕ пояснює причини таких дій. Якщо допис відповідав описаним вище вимогам, але не був опублікований - зверніться до адміністрації спільноти, обовязково буде пояснена причина.

   5.2 Дублювання допису з аналогічним змістом допускається не частіше одного разу на добу.

   5.3 Накрутка рейтингу для підняття допису у стрічці беззмістовними коментарями заборонена.

   5.4 Дописи типу "Підкажіть, Порадьте, Куплю, Дайте номер телефону..." та їм подібні, у випадку, коли коментарі до допису апріорі будуть містити рекламу або координати підприємств, надавачів послуг, або особисту інформацію і т.д., на розсуд Адміністрації спільноти можуть публікуватись з відключеною можливістю коментування.

   5.5 Без крайньої необхідності у спільноті не публікуються дописи які містять посилання на інші сайти, сторінки чи спільноти соціальної мережі Фейсбук, а також репости у спільноту з інших спільнот та сторінок Фейсбук.

   5.6 Дописи, які містять інформацію або рекламу політичних партій, громадських організацій політичної спрямованості, окремих політичних чи громадських діячів - у спільноті зазвичай НЕ публікуються.

   5.7 Враховуючи розповсюджені схеми шахрайства, прискіплива увага приділяється дописам з проханням про фінансову допомогу. В першу чергу публікуються дописи про допомогу місцевим мешканцям, відповідно у дописі має бути про це зазначено. Щоб уникнути непорозумінь рекомендуємо звязатись з адміністрацією спільноти до публікації подібних дописів.

   5.8 Якщо поданий допис втратив актуальність – наполегливо просимо учасників їх видаляти. Не потрібно писати "Продано", "Не актуально" і т.д., - просто видаліть свій допис. Орієнтовний період актуальності допису у спільноті один місяць, після місяця публікації допис може бути видалений адміністрацією спільноти у будь-який момент без попередження.

   5.9 Адміністрація спільноти залишає за собою право на видалення дописів та коментарів, блокування активності, видалення учасників без попереджень та пояснень у будь-який момент. Згідно політики соціальної мережі Фейсбук коментарі учасників спільноти не проходять премодерацію. Автор допису або коментаря самостійно несе відповідальність за порушення норм діючого законодавства, етики та моралі, а також за зміст та достовірність поданої інформації. Адміністрація спільноти знімає з себе будь-яку відповідальність за неправомірну та образливу діяльність учасників у спільноті.

   5.10 При перевірці одразу видаляються дописи про: купівлю-продаж документів, нагород, наркотиків, бойової зброї, отрути, людських органів, крові, піратського програмного забезпечення, роботу в Інтернеті, "поставте + у коментарях", і такі що завідомо вводять користувачів спільноти в оману, або відносяться до «спаму», чи оприлюднюють закриті особисті дані.

   5.11 Якщо Ви вважаєте викладену у спільноті інформацію образливою для Вашої честі та гідності, або такою, що може заподіяти моральну або матеріальну шкоду Вам, Вашим рідним, близьким або вашому бізнесу - будь-ласка відмітьте дану інформацію скаргою  Адміністрації спільноти. Скарга буде розглянута, а за результатами вказана інформація може бути видалена.

Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс