Неділя, 25.08.2019, 23:05 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Останні коментарі
100 останніх коментарів до усіх матеріалів сайту
якi гарненькi рослинки
Висловився: masteratman333, 24.08.2019 о 22:31
Держава продовжує вирішувати що для громадян добре, а що ні!.
Алкоголь легалізований,але фактично він ще більш небезпечний,ніж конопля. Він викликає залежність,а людина під його дією часто стає неадекватною,звідси вбивства,аварії і т.д.. От коли останній раз ви чули про вбивство під дією марихуани?. Ні,я зовсім не намагаюся довести,що алкоголь-зло,а марихуана-добро,вона теж шкідлива.
Але те,що сьогодні в Україні люди продовжують сідати до в'язниці тільки тому,що вони вживають чи вирощують коноплю- лицемірство.
Лицемірство тому,що поліцаї самі ж кришують ввезення та збут наркотиків,а сідають до в'язниці лише ті,хто не був під їх "кришою" або для статистики. Лицемірство тому,що деякі поліцейські часто самі теж курять "травку". Сьогодні дістати наркотики,марихуана порівняно із якими дитяча іграшка,простіше простого. Стіни усіх обласних міст змальовані графіті із телеграм каналами,де можна купити все,що завгодно,достатньо перевести гроші на спеціальний рахунок і забрати "закладку". Такі масштаби торгівлі не можливі без прикриття СБУ чи Поліції і те,що конопля знаходиться під забороною вигідно лише їм. "Верхи" правоохоронних органів годуються від грошей за "кришування" і перевезення наркотиків через кордони,а "низи" від "хабарів",які платять ті,хто попався і хочуть "відмазатись".
Кожен має право сам вибирати курити йому коноплю чи ні і ніяка держава,а тим більше поліцаї не повинні пхати свого носа в особисте життя тої чи іншої людини.
Я наприклад не люблю міцний алкоголь,тому інколи не проти "покурити",що тепер я злочинець і мушу сідати до в'язниці,кому я крім себе приніс шкоду?. Що це за злочини такі,де немає жертв і постраждалих?!
Конопля має бути легалізована!.
Висловився: bujar, 23.08.2019 о 14:13
Facebook.Леонід Хіхловський. Ваш комсомолЄц традиційно тусується на обжинках в Дунаївцях .Врешті - решт , прив'яжіть його до стійки воріт за голову і відпрацьовуйте удари на точність ...
Висловився: Fiodor, 14.08.2019 о 22:01
Дякую! До якої державної установи звертатись?
Висловився: Ospan, 08.08.2019 о 11:47
пишіть заяву по факту шахрайства, і бог Вам в допомогу.........
Висловився: urijslominskij, 06.08.2019 о 21:07
Навіщо коню стопсигнал? І причому тут перша леді Аксинія Камінська?. Коли матеріал збирав педагогічний колектив всього нашого обєднання, а Прокопчук лише передавав до друку. А нам, як завжди низько вклонились. Дякуєм авторам і її величності брехні!
Висловився: Fiodor, 04.08.2019 о 07:38
За матеріалами сайту Дунаєвецької селищної громади стало відомо, що все таки відбувалось в селищі 2 серпня. Отже відбулась Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція "Селище Дунаївці в сузірї територіальних громад, минуле і сьогодення". Відбулась презинтація аналогічної книги, далі за текстом: "...авторами якої є видатний краєзнавець Віктор Прокопчук та начальника архівного відділу Дунаєвецької районної державної адміністрації Аксинія Камінська. Вони разом для написання книги зібрали та опрацювали велику кількість матеріалу. Збірник став науково краєзнавчим дослідженням в якому чітко визначилися часові та географічні межі дослідження......матеріал дещо спростував історію виникнення селища Дунаївці, яка нам була відома до цього часу".
Висловився: Zirka, 03.08.2019 о 14:00
Вони, що перелякані всі чи такі "зашуговані"?
Висловився: Zirka, 02.08.2019 о 08:02
Аркадійовичу, самі нічого не знаєм, все інкогніто. Кажуть, що будуть історики із всієї України, мають переписувати якісь факти, які не підтверджені раніше.
Висловився: Fiodor, 01.08.2019 о 17:18
Fiodor, що все таки там має відбуватись? Дзвонив Флентін з Олімпійського комітету казав якась конференція. Поясни для широкого загалу, що то буде?
Висловився: Zirka, 31.07.2019 о 14:00
Вадік, "..гідних умов життя і праці у селах..", а поки, що земля для "свояків і одобряй". Дозволи на розроблення проекту землеустрою, як приклад Дунаєвецькою селищною радою надаються поки, що відповідно пленарного засідання сорокової сесії саме їм. Поки, що, бо знаю, що на виході гарний проект по перегляду саме цієї вакханалії. Вірю і знаю, що все буде добре. Підтримаєм.
Висловився: Zirka, 31.07.2019 о 07:46
А унас в пятницю шкільна клоунада під патронатом двох "пісунів" -Прокопчука і Богуша. Запрошуєм, буде дуже інтересно.
Висловився: Fiodor, 30.07.2019 о 23:05
Герегу потрібно "мочити".
Висловився: toshashvets01, 22.07.2019 о 12:50


Чудова новина. А перед виборами взялись за ремонт вулиць з новими неіснуючими назвами, чи то з невідомими героями
Оригінал тут
http://dunrada.gov.ua/news-one/3447

ПиСи - Молодці, швиденько виправили))) А на відео всейдно Ст.РАЙЗЕНА залишилось
Висловився: dunaiv, 19.07.2019 о 17:41
Адміністративно-територіальна реформа - це вже невідворотна реальність. Але залишається питання яким шляхом ми підемо? Організаційно-правове регулювання даної проблеми є суперечливим.Але спроби визначитись з концепцією "Про адміністративно-територіальний устрій України" я особисто бачу натикаються на недостатню обізнаність з цього питання, політичну або корпоративну заангажованість, не знання історичної та сучасної реальності. Дивно виглядає приєднання Дунаєвецького району з набагато потужнішим соціально-економічним, а особливо в промисловості станом сьогодення до Городка (не в обіду жителям цього міста говорячи).
Висловився: Zirka, 14.07.2019 о 08:47
Верховна Рада може ліквідувати 15 районів Хмельницької області. Відповідний проект закону внесли на розгляд 29 червня. Документ має назву «Про зміну меж районів Хмельницької області». Його авторами є Олександр Герега
Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii....__PB2k. Ось так Олександр Володимирович допомагає своєю дружньою командою ліквідувати Дунаєвецький район і приєднати його до Городоцького. Голосуй за Герегу! Продайся черговий раз.
Висловився: Fiodor, 14.07.2019 о 06:58
Новина то гарна,але без дощової каналізації або хоча би мінімальної труби для стьоку води, ремонту за 1 700 000 грн. вистачить на одну,дві зими.
Висловився: hx, 28.06.2019 о 12:23
Висловився: Admin, 26.06.2019 о 15:19
так що?, щуку кинули у річку?.......................... biggrin
Висловився: urijslominskij, 25.06.2019 о 22:24
"Коли несправедливість стає законом, супротив стає обовязком". Ці слова Т.Джефферсона є актуальними в наше сьогодення і направлені проти павуків і павутиння які є внутрішньою окупацією наших громад. Куди не переведи погляд, всюди павутиння. Ця зараза не обминула і спорт і якщо це корупційне павутиння не знищити разом з павуками то воно знищить і масову фізичну культуру, а в нашому кричущому випадку у минулий вихідний вже намагалось це зробити в чемпіонаті району по футболу проти команди -"Смотрич" (Селище Смотрич). Віртуозні схеми Володимира Монастирського перемоги зла над добром давно плекають собі місце на теренах нашого краю. Яку посаду ця людина сьогодні займає в Дунаєвецькій селищній ОТГ я не знаю. Але те, що продовжує колотити всім і вся - очевидно. А тому закликаю районну федерацію футболу терміново зібрати засідання і розглянути інцидент з привласненням горе-комбінатором Монастирським разом з головним арбітром перемоги "Спортлідера" над простою сільською командою, яка втерла носа новоспеченній ФОСК "Спорт-Лідер".
Висловився: Zirka, 25.06.2019 о 22:02
Приношу щиросердечні вибачення перед Смотрицькою обєднаною громадою, футбольною командою про подання не правильної їнформації що до календарної гри чемпіонату району - "Смотрич" - "Спортлідер". Друзі перемога за командою "Смотрич" селище Смотрич 2:0 !!! ПРО ВАКХАНАЛІЇ ЯКІ ТРАПИЛИСЬ НАПИШУ У ВЕЧІРНЬОМУ МАТЕРІАЛІ. Вітаю СМОТРИЧ !!!
Висловився: Zirka, 25.06.2019 о 12:48
Може це фейк? sad
Висловився: zgv091, 24.06.2019 о 22:57
Ульяна Ткаченко Facebook: «Зараз, в період суспільного протистояння я опинилася перед вибором: чи зануритися з головою у політичну діяльність і будувати власну кар’єру, а чи відмовитися від перспективи зростання, але залишитися поруч із людьми, які мені довіряють. Люди для мене – мета моєї праці, а не трамплін для своєї кар’єри. Саме тому я не маю морального права зрадити їхнім сподіванням, їхній довірі, їхнім запитам. Я переконана, що зможу принести більше користі для людей на своєму місці на Хмельниччині, аніж стану їхнім представником у Києві. Тому я оголошую про своє рішення відмовитися від балотування до Верховної Ради України».
Висловився: Zirka, 24.06.2019 о 22:01
Гарна новина smile
Висловився: zgv091, 22.06.2019 о 20:53
Погодьтесь, це просто зовсім виглядить дивно.
Висловився: Zirka, 20.06.2019 о 09:35
Отож, чому Кухаренко А.А. крутиться біля ЦВК і хоче забрати голоси у Гереги О.В. по Дунаївцях ідучи в депутати-мажоританики.
Висловився: Друг, 14.06.2019 о 09:45
BOGDAN MANDZIUK POJECHAL W POLSKU - "PLOMEN ZAGORZYCE".
СПЕЦ ВИПУСК ДЛЯ МОНАСТИРСЬКОГО ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА.
Сьогодні на засіданні постійної комісії Дунаєвецької селищної ради Монастирський Володимир звинувачуючи все і вся задав мені питання: "Назвіть хоть одного вихованця "Крила Рад" який з себе щось показав?". Називаю - Богдан Мандзюк, чемпіон Першої ліги обласної першості по футболу 2012-2013 року, чемпіон Польщі в пятому дивізіоні. Відповідь вичерпна, а додаткова інфориація про наших вихованців ДЮСШ (в яке ти підступно вліз, а потім знищив) буде у газеті "Відродження обєднаних територіальних громад" Читай, Володя, досить інтересний матеріал буде.
Висловився: Zirka, 29.05.2019 о 23:04
Согдасна на все 100,но это идеальный вариант решения проблем.
Висловився: zgv091, 07.05.2019 о 21:56
РОЗВИТОК ТУРИЗМУ НА ПАРТНЕРСЬКИХ ЗАСАДАХ. І ЗНОВУ КЛОУНАДА. АБО ПРИВЛАСНЕННЯ ЧУЖИХ ЗАСЛУГ (ФЕЙСБУК СЬОГОДНІ)

Минулої п’ятниці Чемеровецький селищний голова Олександр Собань на запрошення Дунаєвецької селищної об’єднаної громади (ПРИ ЧОМУ ТУТ ДУНАЄВЕЦЬКА СЕЛИЩНА ОБЄДНАНА ГРОМАДА, КОЛИ ЗАХІД ОРГАНІЗОВАНИЙ ЗА ІНІЦІАТИВИ ВЕЛІНИ ЗАЯЦЬ І ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОЇ РАДИ ДУНАЄВЕЦЬ)відвідав урочистості з нагоди відкриття на Дунаєвеччині туристичного сезону. Захід розпочався офіційним підписанням Меморандуму про співпрацю між дванадцятьма об’єднаними територіальними громадами південного регіону Хмельниччини, Державними історико-архітектурних заповідниками «Хотинська фортеця» та «Самчики», Кам’янець-Подільським державним історичного музеєм-заповідником та Національним історико-архітектурним музеєм «Кам’янець». Відповідно до визначених документом завдань, громади-партнери зобов’язались на створення нових можливостей для розвитку туристичного бізнесу, популяризацію історичної та культурної спадщини, підготовку та реалізацію спільних проектів у туристичній сфері.
Висловився: Fiodor, 07.05.2019 о 08:16
Із сайту Дунаєвецької селищної ради:30 травня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання сорокової сесії Дунаєвецької селищної ради

30 травня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання сорокової сесії Дунаєвецької селищної ради в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою смт. Дунаївці вул. Травнева, 18.
Так, що там має відбутись - де порядк денний? Де проекти рішень? А можливо і громадськість щось да зпропонує?
Засідання постійних комісій відбудеться 30 травня 2019 року о 13.00 за цією ж адресою ( за інформацією того таки сайту).
Висловився: Zirka, 07.05.2019 о 06:55
Висновок : місцеві жителі готові боротись але їх нема кому підтримати,староста не компетентний або проплочений бо таке враження що її не цікавить ця проблема.Треба переоберати старосту,ставити людину яка б хотіла шось робити для села і добиватись цього.
Висловився: kazmirov100, 06.05.2019 о 14:08
Довго чомусь не наважувався коментувати. Накінець рішився. Ось цю занедбану владою писанку, відновили діти та адміністрація школи. І ті чудові світлини які ви зустрічаєте у Фейсбуці на фоні центрального входу в місцеву школу нашого селища це велика заслуга не байдужих вчителів і нашої майбутньої генерації. Дякую всім за великий прояв християнської моралі.
Висловився: Zirka, 04.05.2019 о 08:34
Добродій, Антон Петрович, шановний чи не шановний голово! Розтлумач мені не футболісту, а загнаному тобою педагогу - хто такі каруселі закрутив, що в повітрі відчувається кримінал?
Висловився: Fiodor, 02.05.2019 о 21:04
Богдан, кажуть, що коли несправедливість стає законом, супротив стає обовязком. Хто, як хто, а ти це добре знаєш. Витрата наших податків обєднаної громади за різними "віртуозними" схемами на жителів громади Кам.-Под.це злочин, який збіднює наш бюджет ОТГ. А такий злочин повинен мати правову оцінку.
Висловився: Zirka, 02.05.2019 о 20:51
Футбол - це не тільки гра.
Богдан Московчук: "Маю бажання прокоментувати сьогоднішню ситуацію, яка склалась в колективі ФК«Міць». Минулого сезону даний колектив виступав за команду «Громада», Дунаєвецька об’єднана територіальна громада. Сезон команда розпочала не погано, але на завершальній стадії за постійних "палок в колесах", та суб’єктивних причин деяких гравців, команда закінчила турнір не вдало, хоча, своїми силами. Приходило багато вболівальників, які хотіли подивитись на гру та своїх хлопців. На сьогоднішній день, даний колектив, як у пісні Кузьми - кинули, не зрозуміло чому. Не вигідно мабуть місцевому керівництву футболу, тренер Лянскорунський Ярослав, який чесно звітував перед хлопцями, після кожної гри, робив все для злагоди та настрою в команді на кожну гру, попри всі негативні коментарі в його сторону. Мабуть краще для місцевого футболу, щоб виступали та працювали "заробітчани", раніше
м. Чернівці , а зараз м. Кам’янець-Подільського. Та чому так складаються обставини для міцівецьких тренерів: Горобець В.В. та Лянскорунський Я.І., що завжди після виконаної роботи , їх обливають брудом ті люди, котрі звикли присвоювати чужі заслуги заради власної вигоди. Не розумію".
Висловився: Zirka, 02.05.2019 о 20:48
Представники "Енселко-Агро" пізніше приїхали на збори. Повне відео зборів у Жванчику буде завтра.
Висловився: Admin, 01.05.2019 о 21:27
Коментар до: Місто
Пишіть мені,і фото кожного куточка м.Дунаївці-Ваші!
Висловився: vvoznuk780, 01.05.2019 о 19:44
З особливою врочистісю й радістю Проходять ці Пасхальні дні. Адже для нас і нашої Церкви Мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії це перший Великдень у сопричасності з усією повнотою світового Православя. Дякую Всевишньому, дякую Матері-Церкві Константинополя. Христос Воскрес! Воскресла канонічна Митрополія України. Воістину Воскресла!
Висловився: Zirka, 29.04.2019 о 11:29
Коментар до: Фотографія 1
Заплати йому і тобі покосить:)
Висловився: vvoznuk780, 28.04.2019 о 01:08
Жаль парня:(Его бы талант,да в правовые рамки...Есть предпринимательская жилка!
Висловився: vvoznuk780, 28.04.2019 о 01:04
Зі святом УСІХ!!!
Висловився: vvoznuk780, 28.04.2019 о 00:50
сучасна бібліотека-зона комфорту та релаксу в с. Рахнівка,-А жителям м.Дунаївці,де релаксувати???
Висловився: vvoznuk780, 28.04.2019 о 00:09
Не зрозуміло,чому у громадському бюджеті є проекти типу спортивно-ігрового майданчика чи облаштування парку?.
Тобто,щоб у тому чи іншому населеному пункті громади були такі банальні речі як місце,де можна позайматися спортом,а дітям просто погратися чи мати можливість де присісти у парку,жителям потрібно писати якісь проекти на отримання коштів під такі цілі. Тобто,якщо такого проекту для якогось населеного пункту не буде,працівники міської ради самі не зможуть здогадатися,що хоча би мінімально облаштований парк,турніки чи гойдалки мають бути у кожному селі?. На зекономлені кошти можна буде наступного року втретє зірвати тротуарну плитку на пішохідному переході біля міської ради і знову його переробити.
Висловився: Tuo, 22.04.2019 о 20:05
Аркадійовичу, ти дійсно "гад" і цифри стала величина: 76% на 24%.
Висловився: Fiodor, 21.04.2019 о 22:14
Враховуючи всі "Проти" і "За", потрібно сказати відверто, що в плані громадського бюджету Дунаєвецька міська рада має певні напрацювання, які гідні наслідування.
Висловився: Zirka, 18.04.2019 о 23:23
Частково не погоджуюсь з Андрієм Попиком ("Опора"). Олександр Володимирович Герега і Сергій Мандзій фактично не є ключевими фігурантами, і на моє глибоке переконання це саме так на цьому етапі виборчого процесу. Сьогодні вільні так звані "польові штаби", а не партії задають ритм виборчого процесу. Да в когось є заслуги, але є речі які суспільство не пробачає
І комусь безумовно потрібно уходити, уходити за моральними принципами демократії. І це було би правільне рішення. А любі зміни звичайно несуть плюси і мінуси. Правда все може статись, але цифри це стала величина: 76% на 24% і все , крапка. А тому єднаємось Андрій, і не сварімось. Вчора я Вас до цього закликав. Все буде добре!
Висловився: Zirka, 18.04.2019 о 12:24
На Хмельниччині нарада у голови Старокостянтинівської РДА закінчилась приїздом поліції

ФОТО: NEWSKM.NET
Сьогодні, 16 квітня голова Старокостянтинівської РДА Сергій Фесун збирав керівників навчальних установ міста та району. Запросили також і очільника міста Миколу Мельничука. Офіційно збирали всіх щодо відновлення опалення у школах через погіршення погодних умов.Ця нарада, за словами очевидців, тривала 7 хвилин. Така оперативність пов’язана із тим, що присутніх повідомили про приїзд правоохоронців. Далі, кажуть очевидці, близько чотирьох десятків людей швидко намагались покинути приміщення РДА. Чого б це? Чим поліція може завадити проведенню важливої наради?

Однак співрозмовник «Новини.Хмельницький» зазначає, що таки «тікали», адже говорили не про опалення у навчальних закладах: бюджетників збирали для надання чергових «рекомендацій» та настанов щодо проведення агітації за одного з кандидатів в Президенти. За словами нашого інформатора, голова райдержадміністрації навіть до початку передвиборної кампанії активно виступає на підтримку чинного Президента. Громадянська мережа ОПОРА вже фіксувала висловлювання Сергія Фесуна на підтримку Петра Порошенка.

З початком активної фази агітування, як стверджує інформатор «Новини. Хмельницький», голова Старокостянтинівської РДА, користуючись своїм впливом та посадою, залучав до цієї кампанії «бюджетників». Зокрема, щоранку у дворі перед початком робочого дня збирались керівники освітніх установ, аби, як переконує співрозмовник, отримати чергову порцію агітматеріалів. Деякі з агітаційних матеріалів відповідно до зазначених на них вихідних даних, начебто за власні кошти замовляли самі директори шкіл. Пізніше календарики із зображенням чинного гаранта розповсюджували серед учнів, зазначив співрозмовник.
Висловився: Fiodor, 16.04.2019 о 18:42
За лічені години, жителі селища Дунаївці в 2014 році лише збирали повний бус гуманітарної допомоги і відправляли на Схід. Важко в це повірити, але за дві три години, зал засідань виконавчого комітету переповнявся благодійністю. Ще раз спасибі тобі дорога селищна родино за перші кроки безкорисливої допомоги в боротьбі з окупаційним ворогом. З розумінням ставлюсь до сьогодення - збирати допомогу не має де. Іде реконструкція службових кабінетів Дунаєвецької селищної ради. Правда ініціативу взяли на себе школярі та вихованці дитячого садочка.. Щиро дякую дітям і їхнім вихователям.
Висловився: Zirka, 14.04.2019 о 22:14
Сьогодні, минає пять років так званого "офіційного АТО", а люди продовжують гинути, чи у кращому випадку стають інвалідами на все життя. Петро Олексійович, де лічені години?
Висловився: Fiodor, 14.04.2019 о 21:55
Дорого дня, де саме знаходиться об'єкт, яка оплата та умови праці? (068)-663-63-23
Висловився: Gerb7777, 05.04.2019 о 00:33
Дякую.
Висловився: Nilochka, 03.04.2019 о 08:51
Дай БОГ щоб усе склалось!
Висловився: vvoznuk780, 02.04.2019 о 22:16
Ціна?
Висловився: goolni, 30.03.2019 о 15:02
Герега, Олуйко, Співак, Агарков більше не довірені особи Петра Порошенка.Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Петра Порошенка на чергових виборах президента 31 березня 2019 року.

Про це повідомляє сайт Незалежного громадського порталу.

Діючий глава держави повністю замінив своїх довірених осіб у Хмельницькій області. Цього статусу позбулися Юрій Сергійчук (187 округ), депутат Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Віталій Олуйко (188 округ), директор Нетішинської школи №1 Таміла Соболик (189 округ), голова ради директорів корпорації “Сварог вест груп”, екс-депутат Хмельницької облради Микола Агарков (190 округ), генеральний директор ТОВ “Старокостянтинівцукор” і депутат Хмельницької облради від Аграрної партії Олександр Співак (191 округ), народний депутат Олександр Герега (192 округ), голова Кам’янець-Подільської міської організації політичної партії «Блок Перта Порошенка «Солідарність» і депутат Василь Кобильник (193 округ).
Висловився: Fiodor, 28.03.2019 о 22:43
Дизлайкають коментарі,а це означає,що комусь припікає від того,що хтось посягнув на "святе-гвалтівника і вбивцю радянського солдата".
Висловився: Blo, 28.03.2019 о 01:42
Не плутайте пошановування історії і пам'ять про загиблих співвітчизників із прославлянням і нав'язуванням міфів про хорошу Червону Армію,яка ніби то когось там від чогось звільнила. Якщо ви дійсно переслідуєте цілі пошановувати історію,то будьте справедливими і згадайте 250 тисяч українців,які воювали в Вермахті і 100 тисяч тих,хто воював в УПА. Не згадуючи їх, ви цим самим ділите українців на бандерів та москалів,східних і західних.
Висловився: Piip, 27.03.2019 о 16:44
" Не пошановувати свою історію - це просто жах і дорога в нікуда. А не вшанування історичного минулого кривавих бійнів і вічно спочилих вояків - це просто кощунство нашої великої нації...... Не має в нас бандерівців та москалів, східних і західних. Всі ми народ України" - Вячеслав Чорновіл.
Висловився: Zirka, 27.03.2019 о 08:04
Чим радянський солдат відрізнявся від солдату Вермахту?.
Що доброго для України принесла Червона Армія?.
Навіщо окупацію називати "визволенням"?.
Навіщо писати про якусь "Вітчизняну війну",якої не було?.
День Перемоги-кого над ким?.
Навіщо ця радянська пропаганда тут?.
Поминати жертв Другої світової війни одна справа,але навіщо прославляти гвалтівників і вбивць біля бронзового ідола?.
Ще два роки тому на ДД була опублікована стаття,яка розвінчує міфи написані вище
https://dun.at.ua/news/2017-04-24-4153
Висловився: Peep, 26.03.2019 о 21:46
Жаль конечно женщину.Но!Увы и Ах,на ее месте может быть КАЖДЫЙ...
Висловився: vvoznuk780, 21.03.2019 о 11:27
Бєз лоха і жізнь плоха
Висловився: zelay, 21.03.2019 о 08:51
Герега сделал себя сам.А,кого сделал,ты?
Висловився: vvoznuk780, 20.03.2019 о 23:12
-Якщо не Порошенко то хто?.
-Зеленський?! Ха.

-Він вже почав,нехай закінчить.

-Коней на переправі не міняють.

-Його ненавидять в Росії,а отже він хороший.

В 2014 році українці сміялися із росіян за те,що вони "тєрпіли" і думають так про свою владу. Сьогодні так думають самі українці.
Висловився: Blo, 16.03.2019 о 19:32
Таких ЮВ двоє.
Висловився: Vadim, 11.03.2019 о 23:27
1. Честь і гідність людини як члена суспільства і громадянина є сукупністю його моральних якостей і відносяться до числа основних моральних цінностей. Право кожного на повагу до його гідності зафіксоване в Конституції України. Посягання на честь і гідність особи можуть тягти цивільну (ст. 7 ЦК) або кримінальну відповідальність, яка настає за наклеп (ст. 125) та образу (ст. 126).

Справи про злочини, передбачені ч. 1 ст. 125 та ст. 126, .порушуються не інакше, як за скаргою потерпілого (ч. 1 ст. 27 КПК).

2. Об'єктом наклепу є честь і гідність людини як її невід'ємні особисті цінності, пов'язані з оцінкою особи суспільством та, почуттям самою особою своєї суспільної значимості.

3. Засобом вчинення злочину є неправдиві вигадки, що ганьблять іншу особу. Йдеться про начебто вчинений потерпілим протиправний чи аморальний вчинок та інші відомості, що ганьблять потерпілого. Ознака ганебності відомостей є питанням встановлення факту судом в кожному окремому випадку і по суті своїй є такою, що принижує честь і гідність громадянина в громадській думці з точки зору додержання законів, загальновизнаних правил співжиття та принципів людської моралі.

Шановний ДРУГ! Не пишіть дурню, та не наводьте наклепи на людей!!! Я, як довірена особа Юлії Володимирівни в 192 ВО стверджую, що гроші за прихильність до пані Тимошенко ніхто в окрузі не роздає та роздавати не буде!!!
Висловився: stepanov, 11.03.2019 о 22:57
"Администрация Президента пришлет в Хмельницкую область своего куратора по выборам. Вопрос смены главы Хмельницкой ОГА уже решен, в регион в срочном порядке будет отправлен представитель, который должен организовать эффективную предвыборную работу обладминистрации и штаба. Свежие данные внутренней социологии и негативные результаты мониторинга хода подготовки к выборам президента вынудили АПУ принять решение о снятии Вадима Лозового с должности руководителя Хмельницкой облгосадминистрации. До момента его увольнения в область направят куратора, который должен будет в короткие сроки исправить сложившуюся ситуацию по поддержке президента в регионе", – сообщил эксперт Василий Вакаров.
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news....77.html
Висловився: Zirka, 11.03.2019 о 15:46
І Кухаренко не зробив висновку після роздачі сахару в 2015 році, сьогодні роздає за ЮВ по 300 гриваків.
Висловився: Друг, 11.03.2019 о 13:30
Оскільки проведення цього заходу проходило під грифом "совершено секретно" і тільки за чіткими вказівками бюджетників.І, як говориться за правилами таємних виборчих перегонів - стаємо в чергу за черговою порцією лапші на вуха. Але тут слід відмітити, що у ч. 5 ст. 31 Закону України «Про освіту» зазначено, що керівництву закладів освіти, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, забороняється залучати до агітаційних заходів у освітніх закладах. Також Міністерство освіти і науки України виклало у листі «Щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти» №1-9/407 від 26.06.2018 р. Там, зокрема, зазначено: «Міністерство засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітянського процесу.

Відповідно до ч. 9 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України» у разі якщо будинок (приміщення) незалежно від форми власності було надано для проведення передвиборного публічного заходу чи передвиборної агітації за одного кандидата на пост Президента України, власник (володар, користувач) цього будинку (приміщення) не має права відмовити в його наданні на тих же умовах іншому кандидату на пост Президента України. Виходячи із цього надаю запит на отримання публічної інформації на якмх умовах проводився данний захід?
Висловився: Zirka, 08.03.2019 о 06:05
а ви,за герегу не переживайте,продажні голоси та гречка ,зроблять свою справу, 100% виграэє вибори........ biggrin biggrin biggrin
Висловився: urijslominskij, 07.03.2019 о 18:11
А вчора розповідали про "успішну децентралізацію" прямо в стінах школи в 19.00 під нагайкою губернатора і Гереги. Відлюдники!!! Дусили тільки нас, простий люд нічого не знав. Спасайте наші душі від мерзотників.
Висловився: Fiodor, 06.03.2019 о 14:16
Аркадійовичу, це зовсім не різко. Різку, а краще батога потрібно вже брати і гнати цю шушваль або садити на палю до скончання.
Висловився: Fiodor, 02.03.2019 о 09:15
Засідання "...пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях..". Ну і слава Богу. Хотілось звичайно щоб були ще - керівники установ та організацій, підприємці та бізнесмени, жителі селища. Як бачимо місця вистачило би усім. Виникає запитання чи то не запрощують, чи то такий інтерес викликає публічна "злагоджена та організована робота" місцевого органу влади?
Висловився: Zirka, 01.03.2019 о 07:25
Вітаємо Олександра з сріблом ! Бажаємо проф. зростання ,гарних спортивних досягнень. Віримо ,що невдовзі ми будемо вітати Сашка з званням Майстер Спорту ! Окрема подяка ентузіасту - тренеру Анатолію Романовичу Антонюку .
Висловився: Леонід0352, 26.02.2019 о 21:13
Дизайн інтер'єру у м. Дунаївці. Магазин гіпсового декору https://misteckiy.com/
Висловився: igorsanuch, 26.02.2019 о 00:03
Друже, на сьогоднішній час нас обєднує з Антоном Петровичем тільки те, що ми колись були комсомольцями. Але за свою роботу я одержав лише грамоту ЦК ВЛКСМ, а він штани з одним карманом, які носить по сьогоднішній день. І те шановні, мої друзі, що " ніхто не підтверджує і не спростовує..стосунків". Це все повний абсурд! У нас не може бути нічого на даний момент спільного. Вибач, Друг, за різку відповідь.
Висловився: Zirka, 25.02.2019 о 08:48
Виступ цирку Шапіто в Лошківцях проігноровано! А, що далі? А далі - крути педалі. Кухаренко не коси! З Камінським ти одного поля ягідка. Коли ніхто не підтверджує і не спростовує ваших стосунків, тоді щось, але все таки є.
Висловився: Друг, 24.02.2019 о 22:52
"Евеліна" Ярмолинці, перемігши сьогодні в серії пенальті 3:1 - Епіцентр К Forex Club (основний час 1:1) вийшла в 1/2 фіналу плей-офф з чим ми її і вітаємо. Хлопці ви молодці!
Висловився: Zirka, 24.02.2019 о 20:59
Аркадійовичу, - І память про них буде вічна? Не смішіться, як сказав мій колега це все - фініта ля комедія. Два керівника влади, вчитель і вчителька та шість учнів. О це вся память і вшанування.
Висловився: Fiodor, 24.02.2019 о 00:28
Щиро вітаю Оленксандра. А взагалі гирьовий спорт - коронка Дунаєвеччини! Так тримати і на далі.
Висловився: Zirka, 23.02.2019 о 22:53
Отже – 5:2 у другому матчі та 11:3 за сумою двох фінальних ігор на користь «Хмельницьких делікатесів», які таким чином вперше у своїй історії стають володарями Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу. «Евеліна» ж зупиняється за крок від трофею, але своєю грою та характером, які «зелені» демонстрували на шляху до Фіналу, вони безперечно можуть занести цей турнір собі у актив. А ми в свою чергу вітаємо Олега Піхотко та Дениса Бориса - футболістів ФК "Крила Рад", які виступали за "Евеліну".
Висловився: Zirka, 22.02.2019 о 05:54
Запитайте тих, хто фінансує команди.
Висловився: layskaserg, 18.02.2019 о 13:21
Вітаю Степана Драля, вітаю чоловічу та жіночу зіркову команду нашої адміністративно-територіальної одиниці. Не знаю чому добирались з боями?
Висловився: Zirka, 17.02.2019 о 17:53
Аркадійовичу, а чому скоро? Ми відчули уже цю хвилю на удієнції. Не вистачало ще тільки головного світянина Лілії "ГРИНЕВИЧ" - Томашівського рвача впровадження реформ в освіті поперед пекла. Така собі паскудочка для рідного села.
Висловився: Fiodor, 17.02.2019 о 09:43
"Відродження"-це партія колишніх регіоналів. Колишній регіонал Боднар щось там сказав про колишнього регіонала Герегу,сміх та й годі. "Гречка" спрацює знову,хто би що не казав,саме тому її й роздають.
Висловився: Blo, 15.02.2019 о 22:15
Дуже прикру, як на мій погляд оприлюднив вчора заяву Антон Петрович. На моє запитання хто є учасником архітектурного витвору в селищі Дунаївці? Він назвав одного із безтолкових міністрів Мінрегіону котрий піддержав проект і якому вже сьогодні, як на моє глибоке переконання годиник відбиває останні хвилини. А те що будують сучасний ЦНАП так це вимоги часу це - " вам не совдепія", наголосив відповідач. Не можна забувати про "совдепівські" щаблі, які хоч на брехні, репресіях і голодомору вивели на трибуну, але ж і там ьуло багато позитивного. Але це вже дебати.
Висловився: Zirka, 15.02.2019 о 08:09
Хто підтвердить, або спростує закулісні переговори Камінського і Кухаренко про відсторонення від влади сільського голови села Томашівка - Саврацького. Міняють на Кухаренко. Покрайні мірі намагаються.
Висловився: Друг, 14.02.2019 о 23:26
"Толи еще будет... толи еще будет...о-йо-йой". "Бля.......ха. муха!".
Висловився: Zirka, 14.02.2019 о 22:51
Сьогодні був на одному владному заході і ще раз переконався, що "туфта" це є освітянська реформа, яку нам навязують "децентралізатори".
Висловився: Zirka, 14.02.2019 о 22:41
А у нас не так, як у них. Антон Петрович кинув своїх виборців через праве плече в одному із сіл ОТГ. Виборці в свою чергу кинули його через ліве. Не маючи бажання бачити мера, не зібрались на його запланований захід "Кришталь року" - Ха! Ха! Ха!
Висловився: Fiodor, 14.02.2019 о 20:20
angry
Висловився: enko1984, 14.02.2019 о 16:56
Герега під чечена косить навіть пофарбувався
Висловився: Валерій, 12.02.2019 о 23:58
Вибори,підкуп виборців,блаженнійші попи і православіє-це все та інше в одній статті. Як ці речі поєднуються не зрозуміло?.
Висловився: Blo, 11.02.2019 о 00:44
Аркадійович, ви , що травити? Який розвиток - повний занепад. Не смішіться з освітою і з головним освітянином. Вона своє село добиває, колеги на грані зрива. Раджу перестати писати такі матеріали - це туфта. Пишіть про футбол.
Висловився: Fiodor, 10.02.2019 о 09:43
Согласен.Ещё М.Ломоносов говорил,что "Народ,не знающий своего прошлого,не имеет будущего."
Висловився: zgv091, 08.02.2019 о 22:57
Fiodor, я завжди проти будь якого переписування історії,а ось написвання так. Знаю, що по селах нашої ОТГ матеріали про малу Батьківщину свого рідного краю давно зібрані, вони навіть є на електронних носіях. У нас чудові освідчені педагоги, бібліотекарі, краєзнавці-любителі. Тобто було кому писати і є кому писати. В селищі потрібно на мою думку починати з відновлення занедбаного народного музею. Переписування історії селища це виборчий фарс. У ньому можна буде побачити щось нове то це тільки будівництво "мухомора" в центрі ( мається на увазі реконструкція селищної ради). А ось по селах ОТГ це гарна справа. І її потрібно втілити в життя. Адже в районні, як я відзначив вище, є багато краєзнавців, обєднаних районним осередком Всеукраїнської спілки. Ведеться робота щодо збору матеріалів і написання історії населених пунктів, Видано історію Лисця, Михайлівки, Блищанівки, селища Дунаївці до 100-річчя, чудовий збірник "Дунаєвеччина очима дослідників, учасників і свідків історичних подій і т.д. і т.п., але на жаль у цьому збірнику - жодного слова на 332 сторінках не має про моє рідне селише! Ми жили і продовжуємо жити під чиюсь диктовку. Це потрібно змінювати. А тому головним завданням, яке я бачу сьогодні для органів місцевого самоврядування, жителів громад - є глибоке вивчення минулого і на основі принципів національної свідомості підготовка видання повноцінного літопису кожного населеного пункту.
Висловився: Zirka, 08.02.2019 о 06:57
Аркадійовичу, цінні речі дійсно не даються дешево. Ось і у нас почались потуги комуняків - Прокопчука, Богуша, Камінського. Ці клоуни будуть писати історію селища. Просимо Вас не дайте списати нашу історію цим комуно-більшовицьким прахвостам.
Висловився: Fiodor, 07.02.2019 о 20:48
Дотримуючись елементарних правил - можна уникнути серйозних проблем. victory
Висловився: enko1984, 07.02.2019 о 11:30
Підгоріло?
Висловився: Blo, 04.02.2019 о 18:33
Доброго ранку! Мабуть дуже змістовний, як на мій погляд, цікавий з багатьма запитаннями, буде звіт найближчим часом голови нашого селища - Антона Петровича Камінського. Людини досить неординарної і непередбачуваної у своїх поступках. Все це дійство за звичай таких заходів, як і в наших колег відбудеться в центрі альмаматері нашої загальноосвітньої школи I-III ст., яка і являється в одночас розсадником так названого герегівського керування. З ласки божої та щирого запрошення депутата районної ради Богуша Віктора Степановича, він же директор шкільного закладу, відбулось окроплення приміщень покірним рабом церкви загарбника, фанатиком "руского мира"- "отцом Николаем" в супереч Закону України "Про освіту" та Конституції України, циркулярам районного та обласного відділу освіти. Тут принаймі слід нагадати і взяти до уваги працівникам СБУ, що вище названі персоналії, коли саме гарант на святого Володимира на його гірці закликав до обєднання, то ця свята трійця "квасила" в церкві за отой ""русский мир и его господина". Фото і докази спільної трапези, хранимо поки, що ,як зіницю ока. Але все таки про звіт - оголошення, дата і час. Співдоповідач обовязково наш освітянин з темою: " Роль педагогічного колективу у виховані шкільної молоді на научно-популярних матеріалах "руского мира" під час виборчої компанії." Кузькина мать".
Висловився: Fiodor, 03.02.2019 о 08:39
Звязок народного депутата з виборцями закріплено Законом України "Про статус народного депутата" в частині про його взаємовідносини з тими хто йому мягко говорячи "продався". Виключення звичайно є і ця патріотична частина нації поки, що в меншості. Поки. Але коли читаємо уважно вище згаданий закон то не знаходимо, що "тісна дружба" взаємовідносин базується на крупах, зокрема на гречці, олії і ....продажних сиксотах української нації. Бо ці дошугуби України, як довірені люди кандидатів, розносячи по домівках так звані пайки є учасниками виборчої продажності і являються національними злочинцями. І не має більшого самоприниження, як за винагороду віддати свій голос і більше того переконувати інших так поступити. НЕ ДАЙМО СЕБЕ ОБДУРИТИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ. Слава Україні! І тільки її патріотів у владу!
Висловився: 13, 01.02.2019 о 21:59
Якщо би давали 1300 грн.,цього коментаря би не з'явилося?. Вся суть.
Висловився: Lil, 01.02.2019 о 12:00
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс