Четвер, 14.12.2017, 15:04 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 17
Гостей: 16
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Останні коментарі
100 останніх коментарів до усіх матеріалів сайту
Терміново!!!!! Потрібні водії кат С. 6 чоловік. До праці на машині, що по автострадірозкидає пісок і сіль. Праця полягає в тому, що працюють по 12 годин щодня і в неділю теж. Тиждень в день тиждень в ніч. Потрібно прийти до бази і сидіти чекати коли прийде бригадир і скаже що потрібно виїжджати. Може бути таке, що як не йде сніг то можуть цілий місяць просидіти на базі і ні разу не виїхати. Зарплата на ставку 2800 і безкоштовне житло. Праця до квітня місяця, сезонна. Робота в Польщі.
0979414617 Ольга
Висловився: broshnevska, 14.12.2017 о 14:26
Який графiк роботи?
Висловився: ϟϟĎißē®ғēнŧϟϟ, 14.12.2017 о 11:18
В силу життєвих обставин зверталась до дільничного Становського Сергія.Надзвичайно порядний,уважний і відповідальний офіцер поліціі.Щиро йому вдячна за допомогу і підтримку.Так тримати й надалі!Молоді перспективні хлопці.Гарної Ваш усім служби!
Висловився: Наталя, 13.12.2017 о 21:19
СБУ перевіряє, чому у Кам.-Под. посипалась цьогоріч відремонтована вулиця Князів Коріатовичів. Як наслідок вчора 12 грудня на 47 позачерговій сесії депутати розглянули звернення до премєр-міністра та генерального прокурора України щодо незадовільного ремонту дорожнього покриття зазначеної вулиці.
Висловився: 13, 13.12.2017 о 18:32
12 hours a day? is that Legal in Poland? and how much do they pay in salary, just wonder, and from that money
You have to pay for food! and rent for the apartment too!!and You need insurance too, and if You get a visa for 90 days, You cant even work! without a permit, a working Visa,
Висловився: kiev50, 13.12.2017 о 16:58
збирати мікросхеми ??? ну хоч про необов"язковість освіти правду написали)))
Висловився: КЭП, 13.12.2017 о 16:19
Ігор Казхимирович, я думаю, що я не помиляюся. Я повністю згіден з Вами, але дуже би хотів щоб такий рівень організації проведення був і в Дунаєвецькому районі і ви виступали перед своїми вболівальниками. А про самобутність Вашої команди я вже говорив неодноразово. Тримаємо кулаки за вас !!!
Висловився: 13, 13.12.2017 о 00:03
А можна взнати яка кількість членів ради належить до тої чи іншої партії ?
Висловився: Валерій, 10.12.2017 о 23:53
Доброго дня Шановні Дунаєвчани!!!! Я дякую Вам за коментарі та бачення подальшої преспективи розвитку Вашого міста. Наша компанія докладає багато зусиль, щоб нарешті розпочати будівництво,у Вашому місті, тому я Прошу всіх небайдужиш, підтримати наш проект, щоб нарешті ми могли розпочати реконструкцію Храму, та будівництво будинків.Користуючись нагодою, хотів би Вам показати декілька готових проектів, які збудовані нами.
http://www.agorakm.com.ua/bud.html.
Я надіюсь що в подальшому на сесії депутати нарешті зрозуміють, що 10 чоловік не можуть відповідати за все місто. Дякую, та Прошу Вас підтримки!!!!
Висловився: Koshelnik, 10.12.2017 о 12:57
думаю, що Бог простить мене за таку думку щодо пожертвування частини земельної ділянки ради збереження храму. А чи простить він вас, за те, що ви цього не зробите ? Думайте, щоб після вашого рішення людям не прийшлося молитися на стадіоні , який ви так хочете зберегти, ніби-то по просьбі людей ,
Висловився: drozd, 06.12.2017 о 14:24
Все ж,щоби вони там не будували(хоча є проект,подивіться),будівлі храму потрібна реконструкція.А на ті гроші,що зараз збирають,можна буде хіба що косметичний ремонт робити.А фірма готова провести капітальну реконструкцію за рахунок виділення незначної частини земельної ділянки,яка і так неефективно використовується.Освячення там проводиться всього три рази на рік,на Пасху,Маккавеїв і на Спаса.Решту часу запостає бурянами.За двадцять років можна було би хоч дерева посадити.Не розумію,чому міська Рада вже третю сесію не може прийняти рішення.Може все-таки провести громадські слухання по цьому питанню?
Висловився: ramzes600, 05.12.2017 о 13:27
Видно, що ви зацікавлена в цьому особа,а вже на розсуд Богу прощати чи ні за рейдерське захоплення церковноі землі.
Висловився: dachnik, 05.12.2017 о 13:11
На території бувшої інкубаторної розробляється документація для будівництва житлового будинку, але іншим власником,
Висловився: dachnik, 05.12.2017 о 12:54
Хай прстить мене БОГ, але це моя особиста думка
Висловився: drozd, 05.12.2017 о 12:13
ПІДТРИМУЮ ПОВНІСТЮ ТАКУ ДУМКУ.Потрібно зберегти храм,а не катакомби, і передача частини землі( до каплички) під будівництво будинків- це вихід із ситуації, що склалася.Парафія бідна, коштів на реставрацію не збере, а 2.5 млн грн. які виділяе будівельна фірма для цієї мети ,є значною сумою, ради якої можна зробити цей крок.Для чого відмовлятися від послуг професіоналів -будівельників і вести роботи дядьківським способом?Хіба лише для того, щоб оперувати готівкою, яка завжди приманювала до себе і не лише наших активістів
Висловився: drozd, 05.12.2017 о 12:09
десь пів року тому була ще версія будування за фабрикою, на місці інкубаторної...
Висловився: КЭП, 05.12.2017 о 10:53
Хто ще вірить в казки про будівництво двух семиповерхових житлових будинків, то нехай вірить. Яка б фірма не була економічно сильною, то в збиток собі не буде працювати. Але є реальні факти і від них нікуди дітись.
Висловився: dachnik, 05.12.2017 о 09:10
Саме так:) Одні ті самі квартири продають роками... по 20-30 тищ баксів за 1-2 кімнатну хрущевку, про будинки вартість близька до цін в елітних районах Київа:):):)
Тоді коли в Хмелю в новобудові можливо взяти двушку на 60 кв за 18, а трешку за 25....
А про Епіцентр - це вже бородата байка... ще з 2012 ходить.... Він тут еврозавод не захотів будувати, а тут бац Епіцентр:):):) І саме в нас... там де новобудов нема, а ті хто роблять ремонті їздять в АРС, чи тарятся в Мегабуде чи Союзі...
Висловився: Ser_Gabriel, 04.12.2017 о 22:12
Какая маячня.Какой дурило вложит деньги в строительство супермаркета в Дунаевцах?Нью-Васюки?? sad
Висловився: star, 04.12.2017 о 20:41
На даний час в нашому містечку, на щастя, є більш економічно-обгрунтовані майданчики для житлового будівництва. Чи являється таким майданчиком земля біля церкви? На мою думку - ні. Тільки на побудову мережі водовідведення необхідно затратити близько 4 млн. грн., плюс ремонт церкви. А ці не малі кошти будуть оплачуватись з чиєі кишені? Невже в нас таке багате населення, яке потребує поліпшення житлово-побутових умов? Чимало є різних пропозицій квартир і індивідуальних будинків на вторинному ринку? А з іншоі сторони - при проведенні такого будівництва на даній земельній ділянці грубо порушуються архітектурні і ряд юридичних норм. Земля не є власністю церкви, а тільки надана в постійне користування для обслуговування даноі культовоі споруди. Питання будівництва виносилось на засідання сесій міськоі ради три рази поспіль і всі ці рази документально мета будівництва не обгрунтовувалась. А тому є великий сумнів, що все те, що говориться з вуст митрополита Антонія буде впроваджуватись в дійсності.Є думка, що церковна земля необхідна для будівництва Герегою чергового магазину " Епіцентр ."
Висловився: dachnik, 04.12.2017 о 17:00
Можна все. Можна і біля Дем'янковець їх побудувати. Правда, тоді я маю великий сумнів, що забудовник захоче реставрувати церкву. Йому простіше буде купити землю у військовому містечку.
Висловився: filin4790, 03.12.2017 о 18:08
Отак пройде кілька років і куди не плюнь скрізь герегівці.
Висловився: Валерій, 03.12.2017 о 17:32
А ці два семиповерхові будинки не можна розмістити у військовому містечку біля 9-ти поверхових. Якщо мені не зраджує пам"ять, то там , поряд, планувалась ще одна 9-ти поверхівка, але чомусь будівництво не розпочалось. а місце є.
Висловився: Валерій, 03.12.2017 о 17:30
Дуже цікаве і багатогранне питання, не стільки реконструкції церкви, а скільки земельної проблеми. Спробуємо зараз тверезим поглядом разом розібратися в ньому.
З однієї сторони є церква в аварійному стані. Вона потребує капітального ремонту, можливо і реконструкції. Митрополит Антоній пропонує шляхом передачі церковної землі будівельній фірмі відремонтувати собор за кошти забудовника. На місці колишнього стадіону планують звести два семиповерхових будинки. Зрозуміло, як білий день.
Є друга сторона медалі. Під собором знаходяться капуцинські катакомби і масштабне будівництво загрожує архітектурній пам’ятці. Це офіційна версія горе-активістів, які всіма силами борються за землю. Ну а як?? Як так взяти і віддати землю??? Та ще й церковну! Єресь!
Тепер моя версія. Я не розумію, як я стільки років прожив і не знав, що в нашому місті є капуцинські древні катакомби? Я не жив, мабуть, а існував. По іншому і не скажеш. Вони були відомі лише купці окремих людей, які палець об пальця не вдарили для того, щоб здійснити якісь міри по їхній реставрації. Коли постало питання реставрації церкви, вони є тут як тут! Що буде з катакомбами??? В більшості випадків активістам все одно, за що боротися. Головне, шин побільше спалити і палаток з опудалами побільше поставити. Їм начхати на розвиток міста, економіку, архітектуру. Тут вони знайшли болісне питання продажу української землі, відрили кілька метрів катакомб і фсьо! З шашками наголо. Треба ж якось свою громадську позицію активно показати, щоб люди знали, що в нас є актівісти, та ще й громадські.
Пропозиція митрополита є найбільш прийнятною як для прихожан церкви, так і для міста в цілому. Дунаївці в перспективі отримали б два новеньких будинки замість голого гнітючого пустирища, які аж ніяк не споганили би архітектурний ансамбль наших вулиць. Прихожани могли би ходити в красивий, а головне, безпечний собор. Місто в будь-якому разі отримало б додаткові інвестиції в перспективі. Я вже не говорю про бажаючих купити житло в центрі міста в нових будинках.
Звертаюсь до поборників будь-якого будівництва і продажу землі. Виходьте з практичної точки зору і сучасних реалій, а то застрягли в совку і за ноги вас не витягнеш. Наші нащадки ще вам подякують за розбудову міста. Яка практична цінність катакомб? Туристичну мекку з наших підземель не зробиш. А от завалитися вони можуть в будь-який момент. Яка цінність землі біля церкви? Як вона використовується? Правильно, ніяк.
От тільки що знову подумав, як я жив без наших катакомб. Дійсно, і гадки не маю.
Висловився: filin4790, 03.12.2017 о 17:21
Купівля молокопродуктів на стихійному ринку (деякі люди примудряються навіть носити молоко під організації і під під’їзди)- це загроза захворіти на лейкемію,туберкульоз і не тільки. Зазвичай купуючи молоко в таких «господарів» запитайте чи їхня тварина дослідженна і чи є в них відповідні документи. Якщо є то будь-ласка купляйте дану продукцію. А саме краще купляйте на ринку у тих же самих простих людей, де молоко дійсно провірене на всі показники безпечності (крім ринку «Росія»)
Висловився: vetlikdun, 02.12.2017 о 09:27
Вітаю усю команду на чолі з Анатолієм. Ось де дійсно професійний підхід до справи.
Висловився: 13, 01.12.2017 о 18:05
На скільки я її знаю, то на мою думку на своїй посаді лікаря від неї було би більше пользи.
Висловився: tehnolog, 01.12.2017 о 13:21
Коментар до: продам
напишете через півроку, про результат реставрації......... biggrin
Висловився: mart68, 30.11.2017 о 22:44
В тепломережу Веліна теж свого "спеціаліста" просунула.
Висловився: Валерій, 30.11.2017 о 22:27
Коментар до: постійна робота
Шановний роботодавець, напишіть правельний номер телефону. В номері не вистачає однієї цифри.
Висловився: melodist0904, 30.11.2017 о 18:46
Це не роздуми, а реалії, які випливають після першого читання. Знаючи Вас, я розумію все.
Висловився: 13, 28.11.2017 о 08:30
Прочитавши текст, хочеться запитати фразою Притули: "І...і...і...і...і ШО???
Яку корисну інформацію ви хотіли донести до людей? Це просто роздуми про все і ні про що. Причому, далеко не перший раз ви пишете в подібному дусі. Для експерта якось так собі. Якщо ви дійсно експерт, зробіть план розвитку, скажіть, осьо воно! Ідеї, чи тим більше роздуми якісь нікому не потрібні. Як кажуть розумні уми сучасності - дайте рішення проблеми! Пустослівне бла бла нічого не вартує.
Висловився: filin4790, 27.11.2017 о 22:17
Коментар до: продам
Дякую за інформацію. Також думала купити нову або реставрувати. Але все таки чугун є чугун. Після вашого відгуку точно буду реставрувати. Звязувалася із тим чоловіком з Камянця, реставряція в Дунаївцях буде коштувати 1650 грн за ванну 150 см. Можливо комусь ще знадобиться
Висловився: Katarina, 27.11.2017 о 12:48
Коментар до: продам
У мами чугунка в свій час пройшла багаторазові випробування кислотою (початок 90-х - хутряні шапки). Мала або викидати, або реставрувати, але на викидати (читай - міняти на акрил) - дорого, а реставрувати - немогли знайти, хто б це зробив на дому, а не везти в Проскурів на завод (там добре роблять - зі свідчень). Знайшов телефон в "Дунаєвецькому віснику" - "Реставрація ванн", розпитав, чоловік з Кам-Пода дав 2 тел дунаєвчан, які заказували його послуги раніше. Зізвонився, обоє сказали, що задоволені своїм вибором реставрувальника. Ціна в районі 1к грн - ну він ще до виклику каже ціну в залежності від проживання і від розміру. Латає навіть самі гірші ванни, коли і метал сколюється.
Про мамину ванну - півроку, поки що політ норм.
Висловився: SevenSon, 27.11.2017 о 10:50
Коментар до: продам
Katarina, повірте, для Вас,краще звернутися в магазин до буми, навіщо Вам,цей рарітет, залиште йього іншим.........
Висловився: mart68, 26.11.2017 о 18:28
Коментар до: Шукаємо песика.
Щенки немецкой овчарки полукровки.0677021709
Висловився: makszalevskij547, 26.11.2017 о 14:49
45 грн/м.
Висловився: DAO, 25.11.2017 о 15:31
ціна
Висловився: ivn, 25.11.2017 о 14:14
ціна
Висловився: ivn, 25.11.2017 о 14:13
Цікава фраза "вона під приводом отримання кредиту, перерахувала шахраям", то вона їх кредитувала чи як?
Висловився: КЭП, 24.11.2017 о 23:11
Про такі випадки вже писано-переписано,казано-переказано,а все рівно шахраї знаходять нові жертви для обману.І не пенсіонерів,судячи з вказаного віку.Як можна кинути на вітер 52000.Під дією гіпнозу чи як?
Висловився: Наталя, 24.11.2017 о 21:19
Коментар до: продам
яка ціна ванни?
Висловився: Katarina, 24.11.2017 о 19:33
Добрый день! Обратитесь, пожалуйста, по всем интересующим вопросам по номеру 097 988 48 21- Сергей. Спасибо за обращение!
Висловився: hravmg, 20.11.2017 о 09:27
яка ціна ?
Висловився: kocigor, 19.11.2017 о 21:00
де знаходиться склад ?
Висловився: kocigor, 17.11.2017 о 20:22
Поспілкувавшись зі знайомим власником магазину вияснив що оптом воду постачальники пропонують по 18,50 грн за пляшку, а на офіційному сайті (https://shop.borjomi.com/ua/catalog/?utm_source=borjomi.com&utm_medium=buybutton&utm_campaign=ua-sales-2016) вода по 20,52 грн +доставка . В магазинах ціна в середньому 22-24 грн, це ціна за газавону воду з під крана. Отак дурють нашего брата !
Висловився: tehnolog, 17.11.2017 о 13:12
Коментар до: пропоную роботу
Це позмінна робота, чи є вихідні?
Висловився: Portugal2004, 13.11.2017 о 20:13
Ох и дурю-ю-ют нашего брата! angry sad Бутылку им в .... и для надёги зачопить неподдельной банкой! biggrin
Висловився: star, 11.11.2017 о 21:13
5 листопада відбувся другий тур Чемпіонату (кубку) Хмельницького з футзалу. В третьому дивізіоні здобувши перемогу з рахунком 5:4 над командою ФК "Зеніт-Юрія Фарм". Дунаєвецький "Crispus" закріпився у групі лідерів. У цій грі дублем відзначились Боднар та Валеєв, ще один гол на рахунку Карловського. У четвертому дивізіоні "Громада Міць" впевнено обіграла "Престиж Авто". Цим самим команда покращила своє турнірне становище. Хек-трик на рахунку Анцута (21, 39, 41 хв.), двічі відзначився Московчук Богдан (32, 39хв.), ще один гол на рахунку Московчука Ярослава (27 хв.)
Висловився: 13, 08.11.2017 о 00:27
Спасибо за секрет,плюсанул. smile
Висловився: star, 07.11.2017 о 22:10
Чисто по секрету вам скажу, що в школах нашого району до цих пір такий інноваційний підхід широко практикується biggrin
Висловився: filin4790, 07.11.2017 о 17:37
В мій час в шкільній їдальні, якщо вчора на обід була тушкована капуста, то сьогодні були пиріжки з тушкованою капустою biggrin
Висловився: tatkaslavna, 07.11.2017 о 15:20
Надзвичайно поживне, смачне, без ГМО, цілюще натуральне без добавок молочко від бабусі-"Божий одуванчик". Усі, мабуть, уявили зараз картинку з бабусеною корівкою з добрими великими очима, літаючими метеликами, і блакитними хмарками. Але реальність трішки інша. Поки молочко доїться бабусинеми рученятами, воно ще нормальне. Але що робиться далі. Молочко попадає у відро незрозумілого походження. Поки бабуся донесе його до хати, у відро мокнуть мордочки три коти і два песики. Дехто перед розливом у пляшки навіть розбавляє молоко водою. Пляшки я маю великий сумнів що відпарені і нові. Що на виході маємо? Велика доля вірогідності, що в бабусеному молочці присутній цілий список хвороботворних мікробів. А потім батьки дивуються, чому в дитини діарея третій день після хорошого, натурального сільського молочка. Для дорослих пів біди. Може, на крайняк "пронести" один день і все. А для дітей то ж трагедія. За статистикою, у світі кожен рік помирає 5 000 000 (мільйонів) дітей від дизентерії. Звісно, левова частка приходиться на бідні азійські та африканські країни. Але і в нас статистика невтішна. Тому я надаю перевагу пастеризованому, з ГМО, з добавками, емульгаторами, і чого тільки не придумаєш молоку з супермаркету.
Висловився: filin4790, 07.11.2017 о 15:03
Питання стихійної торгівлі багатогране.
З однієї сторони, можна говорити про санітарію, ліцензії і так далі. З іншої сторони, проблема санітарії, ліцензій (точніше просрочена продукція) не чужа і магазинам.
Але, скажу інше, чому особисто я віддаю перевагу купівлі продуктів на базарах, або стихійних місцях торгівлі:
1, Як правило, на стихійних місцях торгують люди старшого віку з сіл. Кожен з нас розуміє, що на пенсію, яку отримають наші пенсіонери, не так вже й легко прожити. Тому торгівля продуктами, що вирощуються у власних господарствах - надбавка до пенсії, що дозволяє зводити кінці з кінцями. Я віддаю перевагу допомогти стареньким, купуючи у них продукцію. Вони ж не жебракують. Вони працюють в домашньому господарстві і намагаються хоч щось заробити
2. Якість продукції. Якщо у мене стоїть питання, де купити яйці, молоко, сметану, я віддаю перевагу купівлі в людей. Тому що і смачніше, і натуральніше. Для мене краще купити молоко, що видоїне годину-дві назад, ніж купити молоко, в яке домішані хімікати не зрозуміло які, що дозволяють молоку зберігатись місяцями.
Звичайно, молоко з підприємств пастеризоване, проходить лабораторне дослідження і т.д. Але. Це молоко доставляється заготовачами від тих самих людей. В яких умовах робиться доставка, наскільки чистий посуд доставки, наскільки чисте обладнання на підприємствах - не знаю.
Приводиться в приклад відео з нашого базару, де бабка дзюрила в стакан, і потім тим самим стаканом міряла мак (чи що там)? Ганебний вчинок. Але чи означає це, що всі так роблять? По ТВ показували, як кіт в супермаркеті надзюрив в цукор. То що, взагалі не купувати цукор в супермаркеті, тому що був такий випадок в одному з них. Я б не ототожнював всіх по одному випадку.
Висловився: lukovoy, 07.11.2017 о 13:13
Коментар до: Продам тренажер
500 грн тел.0989784134 набирай якщо надумаєш!!!!
Висловився: kraian3, 06.11.2017 о 14:12
Коментар до: Продам тренажер
Тоді 650
Висловився: vitaly23, 04.11.2017 о 19:27
Коментар до: Продам тренажер
500 грн більше не дам!!!!думай!!!
Висловився: kraian3, 04.11.2017 о 16:00
А герезі дуже цікаво...
Висловився: iermak1994, 03.11.2017 о 21:38
Тільки, що повернувся з обласної наради по підсумках вчорашнього всеукраїнського селектору Спілки народного контролю в системі mumble. Звичайно основне питання - місцеві вибори 29 жовтня. Хочу трішки поправити дописувача geregadn. Справа в тому, що за інформацією БПП в Городоцьку міську ОТГ з 34 депутатів зайшло 16 з партії "За конкретні справи". І це на малій батьківщині нардепа - меньше 50% від складу ради. А явка виборців на виборчих дільницях в місті найнижча у Хмельницькій області. Щось не дуже багато було охочих на цій саме виборчій дільниці. А Красилів - лише 6 депутатів, меньше 20% від тієї ж ради. А навіть сільська Олешинська ОТГ - лише 2 депутати, а Слобідка-Кульчієвецька взагалі - 0. Висновків робити не буду - математика наука точна, але скажу - при такій великій фінансовій підтримці, не бачу тієї потужної команди. Ну, а коментарем Otamana просто шокований !!!
Висловився: 13, 02.11.2017 о 23:29
ніхто не забирає в "За конкретні справи" ваші добри справи, за них вам велика подяка, але як було сказано Вашим представником з області, що там де є потужна команда там є сміттєві баки, зупинки, дороги і тд. http://smotrich.rada.org.ua/deputatskij-korpus-18-09-04-22-12-2016/ даю ссилку на сайт Смотрицької селищної ради там з 14 депутатів 11 депутатів з партії "За конкретні справи" 11 з 14 Карл!!! а тепер запрошую всіх бажаючих пошукати в Смотричі сміттєві баки та автобусні зупинки. Може разом їх і знайдем. По ходу тих 11 "потужних" треба міняти, за бездіяльність, але це вже вирішувати Партії, та виборцям.
Висловився: Otaman, 02.11.2017 о 20:39
"Похвали ж мене,моя губонько!" Які ж ми всі стали "щасливі від цієї конкретної новини"!
Висловився: Наталя, 01.11.2017 о 22:14
Потужна команда політичної партії ‘‘За конкретні справи‘‘ взяла активну участь у виборах, показавши найкращі результати, а саме:
Городоцька ОТГ – обрано головою ОТГ кандидата від політичноі партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Підлісного Василя, до депутатського корпусу від вищевказаної партії, за попередніми підрахунками, обрано 20 депутатів;
Солобковецька ОТГ – обрано головою ОТГ кандидата від політичноі партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Когута Сергія, до депутатського корпусу від вищевказаної партії обрано 8 депутатів;
Антонінська ОТГ – обрано головою ОТГ кандидата від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Кондратюк Наталію, до депутатського корпусу від вищевказаної партії обрано 7 депутатів;
Красилівська ОТГ –до депутатського корпусу від політичноі партіі “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» обрано 6 депутатів;
Грицівська ОТГ – до депутатського корпусу від вищевказаної партії обрано 9 депутатів;
• Олешинська ОТГ – до депутатського корпусу від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» обрано 2 депутати.
Висловився: geregadn, 01.11.2017 о 16:41
Коментар до: Продам тренажер
За 600 грн. забирайте, він майже новий
Висловився: vitaly23, 31.10.2017 о 20:45
Для любителів екологічно чистих продуктів прямо з городу бабці варто ще раз переглянути відео, яке було зняте на нашому ринку.
https://www.google.com/url?sa=....xbU2nov
Висловився: filin4790, 31.10.2017 о 16:50
Коментар до: Продам тренажер
500 грн даю!!!
Висловився: kraian3, 31.10.2017 о 14:06
" За конкретні справи" зазнають повне фіаско в Грицівській ОТГ, перемогла діюча голова пані Людмила. Браво ,Людочка !!!
Висловився: 13, 30.10.2017 о 00:22
Розлаблятися рано, потрібно бути готовим відбивати атаки " важкої арти " ...
Висловився: Леонід, 29.10.2017 о 17:32
голова міської ради Дунаєвецької ОПГ - Заяць Веліна Владиславівна, ось так буде "КОНКРЕТНІШЕ".............
Висловився: mart68, 29.10.2017 о 08:41
Прийміть і мої слова вдячності пане Олеже і пане Вадиме, за вірно обраний шлях в дитячому футболі. Нехай щастить усім.
Висловився: 13, 29.10.2017 о 08:28
сбалансоване харчування,три рази в день та за рахунок платників податків ,лафа. biggrin biggrin
Висловився: mart68, 27.10.2017 о 09:46
воно то так, але ми повертаємося в ті часи, коли за три колоски давали 25 років,(відро квасолі - від3 до 6 років.), іншим разом, буде красти ешелонами, буде мати,чим відкупитися.
Висловився: mart68, 27.10.2017 о 09:43
Анатолій Аркадійович розумію Ваше обурення,але кожен народ заслуговує саме на ту владу,яку він обрав ... В 2014 році ми виготовили світлини НЕБЕСНОЇ СОТНІ і як нагадування вручили чиновникам ,як обласного ,так і районного рівня. З часом відібрали всі ( крім однієї )... Людям з минулого портрет чергового зрадника ідеалів людської гідності важливіше,ніж поклик змін на краще , хоча б для своїх НАЩАДКІВ ... Знайдіть можливість і надрукуйте в збільшенному форматі (щоб їм повилазило ) 5 ст.КОНСТИТУЦІЇ і обклейте кожний квадратний см. кабінету Камінського ,доречі то не є його власністю ( маєте право)...
Висловився: Леонід, 27.10.2017 о 06:49
Просто борщу,то так...А попереду-сбалансоване харчування biggrin
Висловився: star, 26.10.2017 о 20:57
чогось тих,хто по кабінетах сидять,ніхто не ловить,а тут чувак,просто борщу хотів поїсти,з квасолею........
Висловився: mart68, 24.10.2017 о 15:22
"Украл,выпил-в тюрьму.Украл,выпил-в тюрьму.Романтика!"
(Джентльмены удачи).
Висловився: star, 23.10.2017 о 19:49
Шерлока можна не тривожити!
Добре що то не хлібні кришки...
Респект за оперативність! showoff
Висловився: pavlikasiy, 23.10.2017 о 17:14
Так в центрі роблять гарні тротуари, ремонтують дороги а от на моій вулиці все робимо самі за свій кошт і от про такий тротуар що був на місці нового ми і не мріємо. Хто їде машиною то ще нічого а от дібратися до вул. Грушевського, Покровської пішком а особливо в погану погоду досить проблематично. Получається податки платимо однаково, держані гроші виділяються на кількість населенння а результат різний.
Висловився: Лана, 17.10.2017 о 13:51
Коментар до: продам
Цитата
дата повірки 05.09.1917 року.

ого, напевно це вже дуже дорогий рарітет:)
Висловився: Ser_Gabriel, 16.10.2017 о 09:32
На генном уровне... biggrin
Висловився: star, 11.10.2017 о 20:17
"Дали бій"?. Привіт СРСР?!
Висловився: Громадянин, 11.10.2017 о 19:52
Висловився: КЭП, 11.10.2017 о 11:51
Висловився: Admin, 10.10.2017 о 14:25
Молодці! А є десь відео виступів?! Було би цікаво глянути! )
Висловився: pavlikasiy, 10.10.2017 о 14:15
Дуже добре, що така техніка закупляється. Але дуже хочеться щоб вона закуплялась за кошти місцевого бюджету, не державного. Тут би і питань не було. А ось
за державний є що робити і є що купляти. Бодай ті труби, бодай ті колики. Поверніть голови назад ! Швидко забуваєм своє рідне, вітчизняне. У нас в районі багато господарів які мають свою техніку і виконають переконаний туж роботу. Не будьте червонцями, доларами і євро бо ці клімати контролі і золоті унітази додусять в першу чергу вас і нас - платників податків. Мій хороший товариш дуже любить повторяти: дома 100 грам горілки не має, а вона мебель купляє. Забери від вас державну субвенцію і ви голодні як церковні миші.На станції Дунаївці подібний "гроб" без діла на метр пилюкою за півтора року припав. Розкажіть про такий досвід роботи, а не співайте оди.
Висловився: 13, 08.10.2017 о 00:14
Дядя Вітя, а скільки Ваших родичів в нашій лікарні працюють =)
Висловився: КЭП, 07.10.2017 о 15:48
Ну просто АБРАКАДАБРА получилась з всієї інформації і коментарів!
Висловився: Наталя, 06.10.2017 о 21:40
Доктора, у вас в поликлинике завелась крыса и крысятничает, гоните ее подальше, всегда и во все времена медицину не трогали, это святое, и врача всегда благодарили за его труд и днём и ночью, и в праздники и в будни. Я постоянно лечусь в Дунаевецкой больнице, здесь хорошие, чуткие и грамотные врачи, и мне хочется их отблагодарить, Спасибо Вам! Разгонят больницу, и кому мы все будем нужны? И я уверен что жену Проданчука коллектив накажет, так не поступают. Уважаемый Владимир Александрович защитите доктора!
Висловився: Antibiotik, 06.10.2017 о 19:49
Якщо ж Проданчук зі своєю дружиною вчинили не правомірно, чому ж вся лікарня так зарухалася, підключили адвокатів і прибічників поплічників, які пишуть хвалебні оди лікарю і брудом поливають справедливість? Було б добре, якби ще правоохоронні органи розібралися із добровільними внесками, які недобровільно, а примушують робити мед. Працівники пацієнтів, в стінах нашої славної Дунаівецькоі лікарні. Розганяти потрібно Вас вже давно, дістали своїми подяками.
Висловився: lutskayayulia, 06.10.2017 о 16:37
Це зрозуміло що знімала сама медсестра (дружина Проданчука) яка сама хоче позбутися лікаря з кабінету і отримувати ті ж подяки тільки на свою адресу. Ніякої відповідальності і побільше вигоди.
Висловився: andivandenbar, 06.10.2017 о 15:22
До речі по відео видно що камера не була встановлена стаціонарно, більше схоже що була прихована камера десь на одязі... в кабінеті попри жінку в халаті є ще 2-3 людини, "оператор" відзняв мінімум 3 епізоди передачі коштів... що так довго робив "оператор" в кабінеті нам нажаль не відомо sad
UPD хабар зазвичай дають тихенько, аби ніхто не бачив... а тут тупо бабло на стіл =)
Висловився: КЭП, 06.10.2017 о 15:05
як не даш - ніхто навіть дупу не підніме, скоріше ампутована кінцівка відросте...
Висловився: КЭП, 06.10.2017 о 14:58
Хтось пам"ятає оцю https://dun.at.ua/news/2014-06-16-2005, чим там все закінчилось ?
Висловився: КЭП, 06.10.2017 о 14:53
Якби на лікаря була заведена кримінальна справа і була винесена постанова на застосування спеціальної техніки для одержання інформації про злочин - це одна справа. На відео небуло вимагання грошей, люди самі добровільно давали гроші, а тому це не хабар, а подяка. А пан Проданчук вчинив протиправні дії за які повинен понести відповідальність згідно закону.
Висловився: andivandenbar, 06.10.2017 о 14:34
КОЛИ ЧОПИКИ ЗАКІНЧАТЬСЯ............
Висловився: mart68, 06.10.2017 о 14:05
Правоохоронним органам слід звернути увагу на хабарі, оскільки наша країна бореться із корупцією. Даного лікаря терміново необхідно відсторонити від його професійних обов'язків. Такі камери необхідно ставити в кожному кабінеті і почати з кабінету головного лікаря. Якщо лікарі такі чесні, то їм немає чого приховувати.
Висловився: voznyuklilya, 06.10.2017 о 13:34
Вчинок пана Проданчука підпадає під дію статтей 182 та 359 Кримінального кодексу України санкція яких передбачає покарання до 10 років позбавлення волі. Правоохоронним органам слід розглянути питання щодо порушення кримінальної справи за даним фактом.
Висловився: andivandenbar, 06.10.2017 о 13:23
Мед працівники, не покривайте один одного, Ганьба вам! Вашу систему хабарів усі знають. Не переходьте на особисте, яке нікого не цікавить. Побільше би таких камер і таких людей, які відкрито про хабарі заявляють. Із державного бюджету Вам, шановні, платять заробітну плату, відносьтесь до роботи сумлінно. А Вам Проданчук хочу побажати успішного завершення справи, викликайте телебачення із Києва, а люди Вас підтримають. Корупціонери мають бути покарані.
Висловився: voznyuklilya, 06.10.2017 о 13:03
З кого ви робите гороя і героїню? Від неї відмовилися діти на яких вона платить аліменти!
Чому камера не була направлена на стіл медсестри? Там можна було побачити значно краще! cool
Висловився: paolafajih, 06.10.2017 о 12:36
Не давайте і не будуть брати !
Вчинок Проданчука низький. Досить того, що виніс цей конфлікт за межі колектика і зганьбив лікарню.Сам пішов свідомо на порушення встановивши відеокамеру самовільно. Якби відеокамеру встановили правоохоронні органи то можливо і його дружина була б фігурантом справи. Диму без вогню не буває.
Підтримую коментар № 1
Висловився: Макс6726, 06.10.2017 о 12:35
а нові труби коли будуть купувати?
Висловився: КЭП, 06.10.2017 о 10:23
Ділові Дунаївці © 2009-2017