Понеділок, 19.08.2019, 05:04 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Реклама Вашого бізнесу на Дунаєвеччині
Інтернет
Послуги виготовлення та розміщення рекламних матеріалів на регіонально орієнтованому сайті Дунаєвецького району "Ділові Дунаївці". Для організацій Дунаєвеччини передбачене безкоштовне розміщення інформації у бізнес-каталозі сайту. Ознайомитись з умовами розміщення інформації можна на цій сторінці. На сьогодні сайт "Ділові Дунаївці" є найпопулярнішим інтернет-ресурсом регіону. Наразі середня відвідуваність сайту складає до 1000 відвідувачів на добу. Більш докладну інформацію Ви можете отримати написавши листа у формі внизу сторінки.
Телебачення
Послуги зйомки та ротації відеореклами на місцевому телеканалі ФНБ. Телеканал транслюється у місцевій кабельній мережі та виходить в ефір на 40-му каналі ДМВ діапазону. Потужність ретранслятора достатня для впевненого прийому сигналу на всій території Дунаєвецького та сусідніх районів. Більш докладну інформацію Ви можете отримати написавши листа у формі нижче.
Поліграфія
Рекламно-інформаційна газета "Ділова Дунаєвеччина" розповсюджується безкоштовно серед мешканців міста Дунаївці та Дунаєвецького району шляхом рознесення по магазинах, офісах, організаціях, поштових скриньках та роздачі з рук в руки у людних місцях. Газета складається з двох сторінок формату А4 (1 лист формату А4), обидві сторінки мають якісний повнокольоровий друк. Газета виходить накладом 2 000 примірників. Для з'ясування подробиць розміщення реклами на сторінках газети напишіть будь-ласка листа у формі нижче.

Свідоцтво про державну реєстрацію ХМ 642/129Р від 29.06.2010р.
Бізнес-довідник "Дунаївці 2013" містить детальну схему міста Дунаївці, схему Дунаєвецького району, таблицю з відстанями між містами України, таблицю з відстанями між населеними пунктами Дунаєвецького району, каталог комерційних організацій, адреси та телефони органів влади та державних організацій. Формат - А5, 92 сторінки, брошуровані на металеву пружину, цупкий папір, повнокольоровий друк. Щоб внести до довідника інформацію про Вашу організацію, або придбати довідник з доставкою в межах міста Дунаївці - напишіть будь-ласка листа у формі нижче.
Схематична карта "м. Дунаївці" містить детальну схему міста Дунаївці, список вулиць, нумерацію будинків, вказано розміщення закладів культури, харчування та дозвілля. Повнокольоровий друк на цупкому папері. Формат карти під замовлення. Щоб внести на карту інформацію про Вашу організацію, або придбати карту з доставкою в межах міста Дунаївці - напишіть будь-ласка листа у формі нижче.
Послуги розробки дизайну, друку та розповсюдження рекламної поліграфії: флаєри, буклети, листівки різноманітних форматів. Висока якість виконання робіт, доступна вартість. Більш докладну інформацію Ви можете отримати написавши листа у формі нижче.
Форма запиту на розміщення рекламних матеріалів
Ваше Ім'я:
E-mail для відповіді *:
Тема повідомлення:
Текст повідомлення:
Додати файл:

Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс