Четвер, 19.09.2019, 11:42 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Про сайт
   Сайт "Ділові Дунаївці" є незалежним приватним проектом. Сайт створено з метою оперативного інформування про події в регіоні, рекламно-інформаційної підтримки місцевого малого бізнесу, розміщення приватних оголошень, висловлення власної думки через додавання, коментування матеріалів або обговорення тем на форумі. Сайт успішно працює та розвивається з 17 серпня 2009 року. На сьогодні сайт "Ділові Дунаївці" є найпопулярнішим інтернет-ресурсом регіону. Наразі середня відвідуваність сайту складає біля 1000 відвідувачів на добу.

Розміщення інформації в каталозі організацій:

   Бізнес-каталог сайту має на меті популяризацію місцевого малого бізнесу та донесення до потенційних споживачів інформації про послуги місцевих організацій та підприємств. У каталозі розміщується інформація про організації міста Дунаївці та Дунаєвецького району. Розміщення інформації у каталозі безкоштовне. Подати інформацію для розміщення у каталозі можна через форму на цій сторінці.

Розміщення приватних оголошень:

   Оголошення публікуються на вказаний подавачем термін, по закінченні якого автоматично видаляються без попередження та можливості відновлення. Правила публікації оголошень на сайті розміщенні на сторінці подання оголошення.

Розміщення реклами:

   Для розміщення реклами на сторінках сайту звертайтесь до Адміністратора через форму внизу цієї сторінки.

Інші умови, котрі варто прийняти до уваги:

   Адміністратор сайту залишає за собою право на редагування усієї доданої користувачами інформації без попереджень або пояснень: скорочення, виправлення, зміну тексту (без зміни загального змісту), зміну рубрики оголошення, зміну терміну розміщення оголошення, видалення. Адміністратор сайту наполегливо рекомендує ретельно перевіряти викладену у оголошеннях інформацію, перш ніж укладати будь-які угоди. Адміністратор сайту не є гарантом, не відповідає за достовірність поданої в оголошеннях інформації, не приймає претензій та знімає з себе будь-яку відповідальність перед подавачами та споживачами оголошень. Адміністратор сайту заздалегідь просить вибачення за можливі помилки та неточності, які в свою чергу не можуть бути аргументом для ігнорування даних вимог та подання позовів. Адміністратор сайту не надає додаткової інформації про подавачів оголошень та інших користувачів сайту, крім вказаної самими подавачами та користувачами. Подавачі оголошень та користувачі сайту самостійно несуть відповідальність за порушення норм діючого законодавства, етики та моралі, а також за зміст та достовірність викладеної інформації. Без попередження видаляються оголошення про: купівлю-продаж документів, нагород, наркотиків, бойової зброї, отрути, людських органів, крові, піратського програмного забезпечення і такі що вводять в оману, містять нецензурну лайку (в тому числі приховану) та відносяться до «спаму».
   Усі права на матеріали сайту охороняються у відповідності до законодавства України. Використання матеріалів сайту можливе лише за наявності активного посилання на сайт, або за попередньою письмовою згодою з адміністрацією сайту. В свою чергу при використанні матеріалів з інших інтернет-ресурсів користувачі сайту зобов'язані надавати посилання на джерело інформації.
   Кожен відвідувач може скористатись повним обсягом послуг, що надає сайт, лише за умови погодження з вищеописаними вимогами. Якщо викладені вище умови для Вас не прийнятні - будь-ласка, утримайтесь від перегляду та активної діяльності на сайті. Нагадую: гості та користувачі сайту самостійно несуть відповідальність за свої дії на сайті.

Для ображених:

   Якщо Ви вважаєте викладений на сайті матеріал образливим для Вашої честі та гідності, або таким, що може заподіяти моральну або матеріальну шкоду Вам, Вашим рідним, близьким або вашому бізнесу - будь-ласка звертайтесь до Адміністратора сайту, написавши листа у формі нижче. Адміністратор не завжди поділяє думку гостей та користувачів сайту. Адміністратор знімає з себе будь-яку відповідальність за неправомірну або образливу діяльність гостей та користувачів на сайті.

Лист Адміністратору сайту:

Для зв'язку з Адміністратором сайту надішліть листа, заповнивши поля у формі:

Ваше Ім'я:
E-mail для відповіді *:
Тема повідомлення:
Текст повідомлення:
Додати файл:Партнерська програма:

Для обміну кнопками звертайтесь до Адміністратора сайту, заповнивши поля у формі нижче.

Наша кнопка 88x31 px.: сайт Ділові Дунаївці

Код кнопки:


Наші партнери:

Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс