Неділя, 22.10.2017, 02:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет провайдер KingNet
Інтернет провайдер KingNet
kingnetДата: Понеділок, 15.04.2013, 21:18 | Сообщение # 101
Користувач
Цитата (КЭП)
такі люди будуть завжди ) навіть якщо Ваше представництво буде через дорогу від хати ))) Тримайтесь )))

Дякуємо!

ВідвідувачДата: Середа, 17.04.2013, 13:12 | Сообщение # 102
Гість

Дуже дякую! Нарешті дочекався нормального інтернету в селі, а то задовбав цей інтертелеком

ВідвідувачДата: Понеділок, 27.05.2013, 23:50 | Сообщение # 103
Гість

ХОРОШИЙ ІНТЕРНЕТ! мені подобається!!!!!!!!!!!!!!

ВідвідувачДата: Вівторок, 28.05.2013, 00:09 | Сообщение # 104
Гість

інтернет супер!!!!!!!!!!!!!!!!! Вадиму велике дякую за допомогу в виникшій проблемі!!!!!!!!!!!!!!!!!! а про те що додзвонитися не реально - брехня!!!!!!!!!!!!! мені було потрібно - я додзвонилася, при чому не раз!!!!!!!!!!!!!!! МИХАЙЛОВА)

МиколайДата: П`ятниця, 18.04.2014, 22:29 | Сообщение # 105
Гість

Походив по форумі, почитав відзиви про провайдерів, а про мого провайдера відкликів майже немає. Рішив залишити.
Користуюсь вже 7-й місяць. Довольний. Проблем немає. Скорість заявлена є постійно. 1 раз було щось зробилось з антеною, я позвонив і на 2-й день до мене вже приїхали і все справили.
Дякую провайдеру, що накінець наше село вже з нармальним інтернетом. Дійсно хороший провайдер. Рекомендую.

pavlikasiyДата: Середа, 25.05.2016, 09:57 | Сообщение # 106
Користувач
Вже не тільки село буде з інтернетом, але і приватний сектор, той про який я писав вже кілька раз в розділі ФНБ і Крейзі.... Вчора бачу кидають оптику по вулиці біля батьків, став, поцікавився, сказали що кінгнет... Подивимося що то буде і яка якість обслуговування... Можливо хтось вже в приватному секторі користується послугами данного провайдера, відпишіться як швидкість і якість роботи?! (якість роботи самої мережі і тех підтримки мене цікавить).

Як мінімум новина позитивна!

kingnetДата: Середа, 25.05.2016, 21:27 | Сообщение # 107
Користувач
Від себе можемо написати, що лише починаємо свою діяльність по даній технології. Тому інколи все ж на початку проблеми виникали.
Останній період наче все нормально.
Техпідтримка (на даному етапі розвитку) працює із 9:00 до 20:00
У будні дні виїзд до абонента відбувається в той самий день, коли виявлена проблема. У вихідні не завжди.
Але це лише початок.
Пишу так як є. Щоб не виникало зайвих запитань smile

starДата: Четвер, 26.05.2016, 11:04 | Сообщение # 108
Користувач
kingnet, просто и честно,а это главное.Спасибо.Удачи.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 27.05.2016, 10:48 | Сообщение # 109
Користувач
Цитата kingnet ()
Пишу так як є. Щоб не виникало зайвих запитань

Можуть бути зайві незручності, а питання зайвими не бувають... Тим більше коли мова йде про надання послуг! Якщо є проблеми тоді надання послуг Інтернет зв"язку важко назвати безлімітним... )

VadimДата: Середа, 15.02.2017, 10:24 | Сообщение # 110
Користувач
Користуюсь КінгНетом приблизно півтора місяці, приватний сектор у м. Дунаївці. вул. Робоча
Швидкість 100 Мбіт, видає по українських серверах та частині європейських. За океан від 2 до 25 Мбіт.
На торентах при достатній кількості сідів всі 100мбіт.
Для тих хто в танках 1, 2, 5, 6, 7 сервера пінг 23-37, 3 до 45. Інші не пам'ятаю.
IP видається статичний ( на ОГО був динамічний).
Трансляції на ютуб йдуть до 12-15 мбіт (поки не розбирався чому обмеження), але при 12 мбіт це 1024 якість так що вистачає.
За пітора місяці интернет пропадав два рази на стороні провайдера, але не більше чим на 30хв. Це норма - єлектрика частіше)).
Та два рази у мене якимось чудом переломувалась оптика у штекері, Тех. підтримка працює чудово! приїзджали і ремонтували швиденько.
Нарешті дочекався нормального інтернету по своїй вулиці. Я задоволений. Молодці.

Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет провайдер KingNet
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017