Середа, 16.08.2017, 16:04 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 20 з 30«1218192021222930»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет-провайдер Crazy Network
Інтернет-провайдер Crazy Network
crazynetworkДата: Вівторок, 31.07.2012, 13:57 | Сообщение # 381
Користувач
Подключаемся, приводим друзей, получаем бонусы... =)

Вискошвидкісний інтернет в м. Дунаївці.
Багатоканальний телефон: (03849) 6-48-73
http://cn.km.ua/dunaivci/

РоксоланаДата: Вівторок, 31.07.2012, 23:37 | Сообщение # 382
Користувач
http://cn.km.ua/index.php/ua/aktsiji

Ось тут шановний провайдер crazynetwork презентує тариф "Вільний ", нуль за кабель, нуль за підключення.
Але в телефонній розмові кажуть, що 50 грн. підключення і кабель по 4.50.
Як це? Прокоментуйте, crazynetwork.

http://cn.km.ua/dunaivci/ - а це що за неіснуюча сторінка?

crazynetworkДата: Середа, 01.08.2012, 14:56 | Сообщение # 383
Користувач
Ви проживаєте в часнмоу секторі?

crazynetworkДата: Середа, 01.08.2012, 14:58 | Сообщение # 384
Користувач
Кстати, набираем на работу людей. Открыты вакансии монтажников. Телефон 0982772901

РоксоланаДата: Середа, 01.08.2012, 15:28 | Сообщение # 385
Користувач
Quote (crazynetwork)
Ви проживаєте в часнмоу секторі?

ні, в квартирі

kingnetДата: П`ятниця, 10.08.2012, 09:35 | Сообщение # 386
Користувач
Quote (crazynetwork)
Открыты вакансии монтажников. Телефон 0982772901

Quote (crazynetwork)
Кстати, набираем на работу людей. Открыты вакансии монтажников. Телефон 0982772901

)) и мы уже долго ищем людей, но хороших людей (шустрых и таких, что хорошо разбираются в сетях) у нас в районе нет cry

VoVДата: П`ятниця, 10.08.2012, 09:51 | Сообщение # 387
Користувач
Quote (kingnet)
)) и мы уже долго ищем людей, но хороших людей (шустрых и таких, что хорошо разбираются в сетях) у нас в районе нет cry

Угу, ви мабуть шукаєте з вищою освітою і стажем роботи за 20 років. А не простіше взяти 2-3 "шустрих" хлопців і навчти їх.

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

kingnetДата: П`ятниця, 10.08.2012, 10:09 | Сообщение # 388
Користувач
Quote (VoV)
Угу, ви мабуть шукаєте з вищою освітою і стажем роботи за 20 років. А не простіше взяти 2-3 "шустрих" хлопців і навчти їх.

Так і планували робити, та вже пробували. Напевне попадались якісь не "шустрі" oops

КЭПДата: П`ятниця, 10.08.2012, 13:06 | Сообщение # 389
Гість

Потрібно шукати людину яка би ХОТІЛА працювати в цій сфері, зайця також можна навчити курити, але ж він нехоче :( а освіта і стаж це вже пункт №2

Ser_GabrielДата: П`ятниця, 10.08.2012, 20:30 | Сообщение # 390
Модератор
Quote (КЭП)
Потрібно шукати людину яка би ХОТІЛА працювати в цій сфері, зайця також можна навчити курити, але ж він нехоче sad а освіта і стаж це вже пункт №2

при условии что безработица в городе цветет и пахнет по моему вариант "Хотила" это уже баловство....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

РоксоланаДата: Субота, 11.08.2012, 00:06 | Сообщение # 391
Користувач
Сrazy, де ж відповідь на мої питання?

VoVДата: Субота, 11.08.2012, 02:41 | Сообщение # 392
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
при условии что безработица в городе цветет и пахнет по моему вариант "Хотила" это уже баловство....

Ну, працювати за "дякую" також ніхто не буде. Достатньо "мотивувати" працівників на рівні і, будуть працювати, вчитися і т.д.
А якщо підходити, що кругом безробіття і ви доплачуйте, щоб ходити на роботу - звідси і проблема з кадрами.

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

pavlikasiyДата: Субота, 11.08.2012, 09:33 | Сообщение # 393
Користувач
Quote (VoV)
Ну, працювати за "дякую" також ніхто не буде. Достатньо "мотивувати" працівників на рівні і, будуть працювати, вчитися і т.д.
А якщо підходити, що кругом безробіття і ви доплачуйте, щоб ходити на роботу - звідси і проблема з кадрами.

це неправда!
При наявності оплати праці, коштами за які може людина жити, (так пишу, тому що я за такі гроші можу прожити) люди теж не особливо хочуть працювати. Дехто не цінує робочим місцем і до того ж, практично кожен паралельно намагається щось вкрасти. Це правда життя!
Чому у нас безробіття процвітає?! Тут багато причин! Кілька з них це ті, що люди які прийшли влаштовуватися на роботу - там реально немає кого брати! Він сам не знає чи йому потрібна робота. Далі, люди звикли із недавнього минулого, Що до роботи треба ходити! Але сьогодні такого немає! Мало того, що до роботи потрібно ходити, на роботі ще й потрібно працювати! Досить часто ЗП на сьогоднішній день напряму залежить від об'єму виконої роботи. Не без того, у нас є хороші люди, які досить рідко потрапляють в статус безробітних. Але потрапивши туди - працьовита людина швидко зорієнтувавшись знаходить нову роботу! Тому-то хороший працівник на сьогоднішній день - на вагу золота!

crazynetworkДата: Субота, 01.09.2012, 01:35 | Сообщение # 394
Користувач
Quote (Роксолана)
Сrazy, де ж відповідь на мої питання?

Все саме так як ви кажете.

СергійДата: Субота, 01.09.2012, 17:32 | Сообщение # 395
Користувач
Quote (pavlikasiy)
це неправда! При наявності оплати праці, коштами за які може людина жити, (так пишу, тому що я за такі гроші можу прожити) люди теж не особливо хочуть працювати. Дехто не цінує робочим місцем і до того ж, практично кожен паралельно намагається щось вкрасти. Це правда життя!
Чому у нас безробіття процвітає?! Тут багато причин! Кілька з них це ті, що люди які прийшли влаштовуватися на роботу - там реально немає кого брати! Він сам не знає чи йому потрібна робота. Далі, люди звикли із недавнього минулого, Що до роботи треба ходити! Але сьогодні такого немає! Мало того, що до роботи потрібно ходити, на роботі ще й потрібно працювати! Досить часто ЗП на сьогоднішній день напряму залежить від об'єму виконої роботи. Не без того, у нас є хороші люди, які досить рідко потрапляють в статус безробітних. Але потрапивши туди - працьовита людина швидко зорієнтувавшись знаходить нову роботу! Тому-то хороший працівник на сьогоднішній день - на вагу золота!

Я з вами пане pavlikasiy згоден на всі сто, а так же і не погоджуюсь теж на всі сто... Зараз дуже важко знайти відданий і працьовитих людей... Відданих це не тих хто лиже задницю, а тих хто відданий роботі і готовий важко працювати... Спочатку і за невеликі кошти, а з часом і за нормальні. А в нас всі хочуть дуже, дуже багато і зараз... Я наприклад починав в 1999 році з 20 гривень.... А ви?

Просто Сергій

crazynetworkДата: Субота, 01.09.2012, 23:40 | Сообщение # 396
Користувач
Я дуже вибачаюсь, ви не могли б ці питання обсудити в іншій темі?

AdminДата: Четвер, 20.12.2012, 11:32 | Сообщение # 397
Адміністратор
Бачив на будинках рекламу Крейзі "100 Мегабіт за 100 грн.", хтось пробував? Як враження?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

pavlikasiyДата: Четвер, 20.12.2012, 12:52 | Сообщение # 398
Користувач
Quote (Сергій)
в 1999 році з 20 гривень.... А ви?

Щось я пропустив цю тему і питання! Може вже не актуально, але все ж відповім! Я починав із 35грн. Мабуть тому що починав не в 1999 а пізніше. До того ж, я найманий працівник, а не ПП.

СергійДата: Четвер, 20.12.2012, 13:16 | Сообщение # 399
Користувач
Quote (Admin)
Бачив на будинках рекламу Крейзі "100 Мегабіт за 100 грн.", хтось пробував? Як враження?

Це чергова намахаловка старих і постійних користувачів. Я думаю що можливо я один з перших хто підключився, але це не дуже важливо хто перший чи останній. Я плачу 100 грв., але все літо хто заплатив 25 грв., мав таку швидкість як і я, нагадую шановний пане crazynetwork, тепер знову акція 100 на 100, а в мене швидкість 15 Кбит/с і знову я в пролетів. То чому я маю "страждати" через ваші акції. Дзвонив в службу техпідтримки там відповіли це тільки для нових користувачів... І все, хоч бери і розривай договір, бо вже дістали. Хіба не можна так зробити: акція акцією а тим хто платить по 100 грв. швидкість 100 на 100 як в акції..... А то якість дебілізм а не акції разом з компанією Інтернет-провайдера "Crazy Network"

Просто Сергій

crazynetworkДата: Четвер, 20.12.2012, 14:05 | Сообщение # 400
Користувач
У вас має бути швидкість згідно вашого тарифного плану. Якщо її немає, подайте будь ласка заявку в нашу технічну підтримку і ми вирішемо це питання. Що до акцій, компанія їх проводить так як вважає за потрібне і залишає за собою всі права. Акція на то вона і акція, сьогодні одна, завтра інша, після завтра десята.

Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет-провайдер Crazy Network
Сторінка 20 з 30«1218192021222930»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017