Четвер, 27.07.2017, 19:39 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 301232930»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет-провайдер Crazy Network
Інтернет-провайдер Crazy Network
AdminДата: Середа, 22.06.2011, 11:59 | Сообщение # 1
Адміністратор
В світлі останніх подій назріла така собі тема. Приводом стало три події:
1: Особисто не бачив, але люди кажуть, що по Дунаївцях росте нова локальна мережа, повним ходом тягнуть кабелі.
2: Ще кажуть, що була пропозиція з продажу FNB Net, але не зійшлись в ціні.
3: Мені від Київстару прийшла цікава СМС : "Проводовий "Домашній Інтернет" від Київстар вже у Вашому районі!

До нас йде інтернет від Київстар?...

P.S. Назву теми змінено 27.06.2011

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

Відредагував Admin - Понеділок, 27.06.2011, 21:36

pavlikasiyДата: Середа, 22.06.2011, 18:12 | Сообщение # 2
Користувач
О! Нехай іде! smile Більша конкуренція - кращі умови і ціни! smile

ВідвідувачДата: Середа, 22.06.2011, 19:16 | Сообщение # 3
Гість

http://cn.km.ua/dunaivci/tarifs - може вони?

AdminДата: Середа, 22.06.2011, 20:10 | Сообщение # 4
Адміністратор
Може й вони... а Ви їх місцевий рекламний агент? smile

ВідвідувачДата: Середа, 22.06.2011, 20:46 | Сообщение # 5
Гість

не агент, бачив як тянули кабель вони, від знакомих чув що новий провайдер буде в Дунях, ось загуглив трохи і найшов цього провайдера.

vadjasДата: Середа, 22.06.2011, 20:48 | Сообщение # 6
Користувач
Компьютерная сеть Crazy Network предоставляет своим клиентам ... Мы работаем на рынке компьютерных услуг г. Каменец-Подольский

То це дійсно вони чи то чутки? А хто бачив що тягнуть кабель, де конкретно?
Виходить, що ФНБ спустили тарифи не дарма, абонентська база на дорозі не валяється.
Сам чув, що Білайн вже поставив свою будку біля Київстаровської вишки і в наступному році кине волокно по Дунаївцям.

AdminДата: Середа, 22.06.2011, 20:57 | Сообщение # 7
Адміністратор
Ну поки інших припущень немає - будемо вважати що до нас завітала "Скажена мережа". Як кажуть буржуї - Вєлкам! smile

vadjasДата: Середа, 22.06.2011, 20:58 | Сообщение # 8
Користувач
Vivat здорова конкуренція - користувач тільки виграє!

ВолодимирДата: Четвер, 23.06.2011, 09:45 | Сообщение # 9
Гість

Цікаво як вони викрутяться з положення, з якого ФНБ не знайшло достойного виходу - це я про своє наболівше - Інтернет на МТС 19 у іншій темі. Можливо ці скажені мережевики до того круті, що передають живлення на свіч по оптоволокну :)

AdminДата: Четвер, 23.06.2011, 10:00 | Сообщение # 10
Адміністратор
Ви самі написали варіант вирішення питання, думаю Ви навіть не проти бути енергоспонсором свіча smile Хлопці будуть набирати абонентів і будуть хапатись за все, що залишилось.

ВолодимирДата: Четвер, 23.06.2011, 12:10 | Сообщение # 11
Гість

Відносно бути енергоспонсором свіча :) - теоретично можливо і не проти при тих умовах, які я написав, але тягнути мережевий кабель з 2 поверху на 5. Це ж і кабель потрібно брати з подвійною ізоляцією понадійніше, та й лишній "соблазн" у сусіда наприклад з 4 поверху тихенько біля свого вікна врізатись в мій кабель і гарно економити на електроенергії :) Та мабуть з точки зору безпеки краще було б знайти такого клієнта на 5 поверсі. Якби була добра воля керівництва ФНБ на такий варіант, то можливо ттакий клієнт і знайшовся б. А це ж як кльово відчувати себе "Владикою" інтернету (та хоча б у кількох підданих) - захотів -дав інтернету - забажав - вимкнув штепсель і ... в ноги кланяйтесь, холопи :)

ВолодимирДата: Четвер, 23.06.2011, 12:14 | Сообщение # 12
Гість

Quote (Володимир)
А це ж як кльово відчувати себе "Владикою" інтернету (та хоча б у кількох підданих) - захотів -дав інтернету - забажав - вимкнув штепсель і ... в ноги кланяйтесь, холопи smile

продовжуючи манію величі smile
Це ж майже як Путін з газовим вентилем для України

Ser_GabrielДата: Четвер, 23.06.2011, 17:57 | Сообщение # 13
Модератор
не хотел влазить но придется:)
Quote (Володимир)
Цікаво як вони викрутяться з положення, з якого ФНБ не знайшло достойного виходу - це я про своє наболівше - Інтернет на МТС 19 у іншій темі. Можливо ці скажені мережевики до того круті, що передають живлення на свіч по оптоволокну :)

1. у нас есть абоненты на МТС 23 и МТС 21... думаю 19 подключить не проблема.
2. По Оптоволокно нельзя передавать электричество - это априори не возможно.

по сути топа.
1. Да
2. Коммерчиская тайна
3. нет и до конца 2012 года их тут не будет

а по поводу розеток это -5 грн от абонплаты. причем что права на вилку пренадлежать ФНБ и трогать ее без нашего ведома низя.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Четвер, 23.06.2011, 17:59

DominoДата: Понеділок, 27.06.2011, 21:31 | Сообщение # 14
Користувач
Quote (Відвідувач)
То це дійсно вони чи то чутки? А хто бачив що тягнуть кабель, де конкретно?

Це правда Crazy Network ))))) Прокладка кабеля проводилась в ВГ ...... і в період тижня в ВГ буде Інтернет

AdminДата: Понеділок, 27.06.2011, 21:41 | Сообщение # 15
Адміністратор
Тоді чекаємо смачних пропозицій від нового провайдера і відгуків перших абонентів.

AdminДата: Понеділок, 27.06.2011, 21:58 | Сообщение # 16
Адміністратор
До речі, "смачні" пропозиції вже викладені на їх сайті. Провайдер вирішив піти по шляху демпінгу і заманювання абонентів інших провайдерів низькими тарифами, проте в умовах тарифів закладені певні "умови", читайте уважно.

vadjasДата: Понеділок, 27.06.2011, 23:50 | Сообщение # 17
Користувач
Провайдер вирішив піти по шляху демпінгу і заманювання абонентів інших провайдерів...
Це нормальний хід, а як їм ще завоювати клієнта?
Цікаво, за який час вони покриють місто і в якому обсязі (в мене поки що на підїзді від них пропозиції нема, тільки чутки про них). Знаю багато бажаючих змінити провайдера в часному секторі, яким ФНБ недоступний а ОГО дорогий та неякісний, може Шалений Нет їх задовільнить?

DominoДата: Вівторок, 28.06.2011, 00:13 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (Admin)
Це нормальний хід... може Шалений Нет їх задовільнить?

За планом провайдера покритя міста буде завершено до закінчення літа, а також буде росповсюдженне через Wi-Fi в залежності від обсягу абонентів в приватному секторі.
На рахунок нідключеня до мережі залишайте адреси прожеваня на форумі по мірі можливості я буду вас інформувати час підеднання будинків!

rinaДата: Вівторок, 28.06.2011, 00:42 | Сообщение # 19
Користувач
вул. Жовтнева

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

DominoДата: Вівторок, 28.06.2011, 00:54 | Сообщение # 20
Користувач
rina, якщо я непомиляюся вул. Жовтнева буде підключений тільки будинок 2б до кінця липня

Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет-провайдер Crazy Network
Сторінка 1 з 301232930»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017