Вівторок, 17.10.2017, 08:53 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Телебачення, інтернет, звязок » Телерадіокомпанія ФНБ
Телерадіокомпанія ФНБ
СергійДата: Понеділок, 31.01.2011, 19:58 | Сообщение # 41
Користувач
Quote (MVD)
Сергій, в даному випадку навіть і близко одна коло одної не стояли

Приміщення FNB одне, а фірми різні?????????? biggrin

Просто Сергій

СергійДата: Понеділок, 31.01.2011, 19:58 | Сообщение # 42
Користувач
Quote (comp-trade)
На мою думку просто жаліють коштів на нормальне обладнання ось в них і валеться все з рук.

Так не можна говорити, я вже захищаю FNB, Спочатку все робилося на ентузіазмі, потім за гроші, але не завжди ті оплачені кошти за кабельне TV приносить дохід. В нас багато дурнів, то кабель обріжуть, то те зроблять, то се. Та й мої мамі коли вона була жива, вона була інвалід першої групи, дозволили не оплачувати соціальний пакет... Такі то справи.... Але якби вони не робили добре завжди комусь не вгодять.... Та й до роботи потрібно добре відноситись.... Це вже камінь в город FNB....

Просто Сергій

MVDДата: Понеділок, 31.01.2011, 19:58 | Сообщение # 43
Користувач
Quote (Сергій)
Приміщення FNB одне, а фірми різні?????????? biggrin

Так. Практикується часто.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

olegarhДата: Понеділок, 31.01.2011, 19:58 | Сообщение # 44
Користувач
Quote (Сергій)
Приміщення FNB одне, а фірми різні??????????

Ага прикинь. А завтра захоче ФНБ торгувати контрацептивними засобами, найме на роботу спеціаліста який буде ще надавати технічну підтримку в цім ділі (ну що там куди як вставляти чи натягати) і що той спеціаліст зможе тобі сказати стосовно кабельного телебачення?

Доречі щоб сигнал кабельного телебачення дійшов від станції до ваших будинків, крім кабеля ще потрібно через кожних 200-300 метрів ставити підсилювач, який живиться від звичаної розетки 220 вольт. І якщо, там де стоїть отой пісилювач, зникне живлення (в Дунаївцях воно за день в одному місці може зникати більше одного разу) то сигнал, звісно, далі обезживленого підсилювача уже нікуди не йде. Так що ДЯКУЙТЕ НАШИМ ЕНЕРГЕТИКАМ за якість кабельного телебачення!!!
прочитайте 3 рази цей абзац, а ще краще роздрукуйте і поставте перед дзеркалом.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Ser_GabrielДата: Понеділок, 31.01.2011, 19:59 | Сообщение # 45
Модератор
Quote (Сергій)
Quote (Ser_Gabriel)ТОВ ТРК ФНБ т.к. я сотрудник ISP "FNB Net". А хіба це не одне і теж.....

разговор превратился в "беседу не о чем" и я так понимаю это привычка у многих осталась еще с форума дун.огр.уа...
для тех кто все так же не понял Объясню еще раз.

ТОВ "ТРК ФНБ" и ISP "FNB Net" имеет одного владельца, одни реквизиты, одно помещение, но персонал, телефон и все физические линии у них разные. Следственно проблемы и повреждения ТОВ "ТРК ФНБ" не влияют и не зависят от повреждения ISP "FNB Net". И что логично сотрудники этих компаний ничем кроме "одного владельца, одни реквизиты, одно помещение" не пересекаются.
А так как тема называется "Интернет провайдеры" давайте тут обсуждать только вопросы связанные с ISP "FNB Net", а для ТОВ "ТРК ФНБ" предлагаю создать отдельную ветку или тему на этом форуме.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Admin - Понеділок, 31.01.2011, 20:11

AdminДата: Понеділок, 31.01.2011, 20:14 | Сообщение # 46
Адміністратор
Quote (Ser_Gabriel)
для ТОВ "ТРК ФНБ" предлагаю создать отдельную ветку или тему на этом форуме

Створено окремі теми для ТРК і ISP.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

comp-tradeДата: Середа, 02.02.2011, 15:44 | Сообщение # 47
Користувач
а разве этого мало (владелец, реквизиты, помещения)? Это все равно что сказать про банк - кредитный и депозитный отдел. Помещения одно, руководитель один, реквизиты теже, но никагого отношения один к одному не имеет. Где логика?

СергійДата: Середа, 02.02.2011, 19:08 | Сообщение # 48
Користувач
Quote (comp-trade)
Помещения одно, руководитель один, реквизиты теже, но никагого отношения один к одному не имеет. Где логика?

Придурюються....

Просто Сергій

olegarhДата: Середа, 02.02.2011, 19:40 | Сообщение # 49
Користувач
Мені здається що краще бути класним спеціалістом в одній області, а для особистого розвитку (так сказати для тренування мозгів) мати хоч якісь уявлнення в інших сферах, ніж мати лише поверхневі знання в усьому. Все одно всієї роботи не переробиш, усіх дівок не... перецілуєш... biggrin

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Середа, 02.02.2011, 19:40

Ser_GabrielДата: Середа, 02.02.2011, 21:21 | Сообщение # 50
Модератор
жесть. Сергій и comp-trade вы видать гоните с нас:) если нет - это тогда мы тут лишние.....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Четвер, 03.02.2011, 00:24

MVDДата: Середа, 02.02.2011, 23:04 | Сообщение # 51
Користувач
Ser_Gabriel, а вежливость у нас никто не отменял.

Ser_GabrielДата: Четвер, 03.02.2011, 00:14 | Сообщение # 52
Модератор
MVD, а разве я кому-то нагрубил?

comp-tradeДата: Четвер, 03.02.2011, 02:41 | Сообщение # 53
Користувач
походу вы сами с себя гоните, а мы просто вас поддерживаем..

MVDДата: Четвер, 03.02.2011, 13:01 | Сообщение # 54
Користувач
Ser_Gabriel, comp-trade, гонят г..но по трубам! Вы можете корректно выражаться?
Quote (Ser_Gabriel)
MVD, а разве я кому-то нагрубил?

Я умею читать между строк. smile

СергійДата: Четвер, 03.02.2011, 13:52 | Сообщение # 55
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
жесть. Сергій и comp-trade вы видать гоните с нас:) если нет - это тогда мы тут лишние.....

Ні пане Ser_Gabriel, але Ви так зверхньо ставитесь до людей. Просто це не припустимо, тим паче що Ви зі мною не знайомі, і таке просто неможлива поведінка з Вашого боку. Якщо я не прав то вибачте мене.... А Вас ніхто не виганяє тим паче Ви спеціаліст по мережі інтернету і до Вас є багато питань, і в мне і в інших форумчан. І в нас то на форум раз, два і всі.... Як кажуть тут є тільки я і мій кум Іван і то він аж Королева.... По шуткував.... biggrin

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Четвер, 03.02.2011, 13:52

Ser_GabrielДата: Четвер, 03.02.2011, 23:05 | Сообщение # 56
Модератор
Ну в таком случае мои ответы надо принимать как ответы специалиста и не устраивать с них конкурс флудеров.

Сергій, и зря вы думаете что мы не знакомы...
MVD, извините сорвался. буду умнеть завтра.
Сергій, comp-trade, извините но вас и ваши реплики на этом форуме я в дальнейшем буду игнорировать.

comp-tradeДата: П`ятниця, 04.02.2011, 02:59 | Сообщение # 57
Користувач
это ваше право, можете вообще быть как вольный слушатель. никто мешать не будет!

СергійДата: П`ятниця, 04.02.2011, 07:13 | Сообщение # 58
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
Сергій, и зря вы думаете что мы не знакомы..

Я ніколи не приховую свої фізіономії і імені....

Просто Сергій

AdminДата: П`ятниця, 04.02.2011, 07:14 | Сообщение # 59
Адміністратор
Думаю всі Дунаєвчани пам'ятають що існував такий ефірний телеканал ФНБ. Через збитковість трансляція була припинена. Чи варто його відновлювати? Чи буде це комусь цікаво, особливо рекламодавцям?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

YetyДата: П`ятниця, 04.02.2011, 07:14 | Сообщение # 60
Користувач
Ну можна було б, він би бив цікавий.
Але є певні пропозиції:

• можна щоб він був і ефірним, і онлайн (хоча б по локальній мережі ISP "FNB")
  • цікаво було б якби на ньому критили фільми навіть з власного трекеру, або любі. Звичайно ж за попереднім анонсом

Ну в цілому все.. можливо в когось ще є пропозиції?

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

Форум » Життя міста Дунаївці » Телебачення, інтернет, звязок » Телерадіокомпанія ФНБ
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017