Понеділок, 20.11.2017, 02:14 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 14«1234561314»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Домашнє та підсобне господарство » Поради професійного електрика
Поради професійного електрика
YetyДата: Понеділок, 04.06.2012, 17:51 | Сообщение # 61
Користувач
Quote (cvalentino)
Розеток в ній немає, звідки і як беруть заземлення в ванну?

Наважусь припустити що заземлення на батарею (змійовик) підійде..

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

EnergonДата: Понеділок, 04.06.2012, 22:41 | Сообщение # 62
Користувач
Quote (cvalentino)
Розеток в ній немає, звідки і як беруть заземлення в ванну?

це система ДСУП - дополнительная система уравнения потенциалов.
Ванная комната является помещением повышенной опасности, поэтому в ней для снижения вероятности поражения электрическим током должна выполняться ДСУП. Действующая ДСУП исключает появление опасной разности потенциалов между доступными прикосновению проводящими частями (корпусом СМ и трубами, трубами и ванной, ванной и теплым полом и т.д.) за счет глухого электрического соединения всех этих частей между собой и с нулевым защитным проводником.
Но у вас немає головної вимоги - пятипровідникового стояка. І щось вам радити ще, то треба проводити огляд самої системи, тому я буду обережним в своїх висловлюваннях.

EnergonДата: Понеділок, 04.06.2012, 22:49 | Сообщение # 63
Користувач
Quote (Yety)
Наважусь припустити що заземлення на батарею (змійовик) підійде..

Припустимо, ви мешкаєте в багатоповерхівці. Ви підєднали свою ванну на змійовик. Но сусід ваш поверхом кажучи трьома вище чи нище(немає різниці), вважає що платить за електрику дофіга. І начитавшись нету, вирішує відмотати лічильник кидачи фазу на батарею. Но, батарея сусіда і ваш змійовик вони ж одне ціле по суті. І вот ви хочете прийняти ванну, набираєте ванну, залазете туди. А в цей же момент сусід кидає фазу в себе на батареї. Питання, що з вами відбудеться у цій ванні в даний момент?

Відредагував Energon - Вівторок, 05.06.2012, 08:26

EnergonДата: Понеділок, 04.06.2012, 23:23 | Сообщение # 64
Користувач
УВАГА!!!! ДИВИТИСЬ УСІМ. ДУЖЕ ЦІКАВО.
Хто не в курсі то ПУНП це російський шнур, їхній аналог - наш шнур ШВВП(його дуже полюбляють прокладати наші типу спеціалісти(вчора штукатурив, а сьогодні опана я крутий електромонтажник)
Проект - http://punp.ru/
Думаю вам сподобається biggrin А багатьох застереже biggrin

ВідвідувачДата: Вівторок, 05.06.2012, 07:32 | Сообщение # 65
Гість

Дякую, зрозуміло

PavelkoДата: Вівторок, 05.06.2012, 14:52 | Сообщение # 66
Новачок
У нас є ряд гаражів, зараз розглядається можливість підключення їх до електрики. Підкажіть, на яку висоту необхідно підняти провід над залізними гаражами.

ВідвідувачДата: Вівторок, 05.06.2012, 20:35 | Сообщение # 67
Гість

Хочу поміняти проводку в квартирі на нову. Старий алюміній вже ледве дихає. Тимчасово треба живити розетки. Планую це зробити, підключивши тимчасову лінію від введення для електроплити. Думаю, це не буде якимось чином впливати на безпеку. Автомат для плити 16 ампер. Підключати думаю до вилки плити, там потужний сталевий дріт, надійні контакти. На розетці мідь тонка, може грітися.
Що скажете?

YetyДата: Середа, 06.06.2012, 00:20 | Сообщение # 68
Користувач
Про заземлення: тут

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

EnergonДата: Середа, 06.06.2012, 08:25 | Сообщение # 69
Користувач
Quote (Pavelko)
У нас є ряд гаражів, зараз розглядається можливість підключення їх до електрики. Підкажіть, на яку висоту необхідно підняти провід над залізними гаражами.

2.4.37. Расстояние от проводов при наибольшей стреле провеса до земли и проезжей части улиц должно быть не менее 6 м. Расстояние от проводов до земли может быть уменьшено в труднодоступной местности до 3,5 м и в недоступной местности (склоны гор, скалы, утесы и т. п.) до 1 м
При пересечении непроезжей части улиц ответвлениями от ВЛ к вводам расстояние от проводов до тротуаров и пешеходных дорожек допускается уменьшить до 3,5 м. При невозможности соблюдения указанного расстояния должна быть установлена дополнительная опора или конструкция на здании.
2.4.39. Расстояние по горизонтали от проводов при наибольшем их отклонении до зданий и строений должно быть не менее: 1,5 м до балконов, террас и окон, 1 м до глухих стен. Прохождение ВЛ над зданием не допускается, за исключением подходов ответвлений от ВЛ к вводам в здания (см. 2.1.79)

як бачите ПУЭ не допускає ВЛ над будинками, тільки при підведенні. Підводиться провід СІП до гаражу, приміром отак

EnergonДата: Середа, 06.06.2012, 08:46 | Сообщение # 70
Користувач
Quote (Відвідувач)
Хочу поміняти проводку в квартирі на нову. Старий алюміній вже ледве дихає. Тимчасово треба живити розетки. Планую це зробити, підключивши тимчасову лінію від введення для електроплити. Думаю, це не буде якимось чином впливати на безпеку. Автомат для плити 16 ампер. Підключати думаю до вилки плити, там потужний сталевий дріт, надійні контакти. На розетці мідь тонка, може грітися.
Що скажете?

Підключати думаю до вилки плити, там потужний сталевий дріт, надійні контакти. На розетці мідь тонка, може грітися.

Чесно, шось я не дуже зрозумів. Якось воно навпаки підключається, до розетки. Но все ж таки, вибиріть собі місце під щита, прикиньте скільки автоматів буде у вас стояти, який ви захист у себе хочете побачити. Відштовхуючись від цього виберається щит на кількість автоматів. До місця тянеться, лінія подачі головна, туди по можливості можна начіпити один автомат і по можливості ПЗВ, і від нього ви вже собі плясать з проводами будете. Но по ДБН, на електроплиту протягується кабель окремо ВВГнгд3*6, під захистом автоматичного вимикача 32А це десь 7кВТ. 16А це 3.5кВТ на кабель 3*2.5, і то якшо кабель дуже хороший, нормального заводу. Грубо кажучи в нормальній сучасній електроплиті це 2 бліна. Хоча можливо я не в курсі яка у вас електроплита, по можливості вказуйте на таке, бо дуже важко шось в наступному порадити.

Відредагував Energon - Середа, 06.06.2012, 08:47

ВідвідувачДата: Середа, 06.06.2012, 19:00 | Сообщение # 71
Гість

Треба шліфувати підлогу. у робітників машина стара, барабанна на 380 вольт. Розеток таких, відповідно немає. Але три фази йде в лотку між поверхами. Хлопці кажуть, що накинуть проводу на оголені ділянки і зафіксують дерев'яними прищіпками. Це не небезпечно? Не згорить будинок?

EnergonДата: Середа, 06.06.2012, 19:50 | Сообщение # 72
Користувач
Quote (Відвідувач)
Це не небезпечно?

а самі як вважаєте? Людина без групи допуску, буде лізти в внутрішньобудинкову мережу до 1кВ, та ще й власність ЖЕК. Тепер я розумію, чого у багатьох на площадці висить на щиту амбарний замок. Захист від кулібінів biggrin

cvalentinoДата: Четвер, 07.06.2012, 13:21 | Сообщение # 73
Користувач
Треба шліфувати підлогу. у робітників машина стара, барабанна на 380 вольт. Розеток таких, відповідно немає. Але три фази йде в лотку між поверхами. Хлопці кажуть, що накинуть проводу на оголені ділянки і зафіксують дерев'яними прищіпками. Це не небезпечно? Не згорить будинок?

В мене просто нема слів!!!!!!!!! Ти це серйозно???
А я думав що це я самий тупий в електриці, а виходить що я ще більш менш
З такими тіпочками пожежники не будуть мати часу пообідати cry

Відредагував cvalentino - Четвер, 07.06.2012, 17:07

cvalentinoДата: Четвер, 07.06.2012, 14:01 | Сообщение # 74
Користувач
Шановний Energon! Дякую Вам за ваші відповіді і за те що Ви ведете цю гілку на форумі, на інших форумах що не запитай, то ціла купа відповідей і всі до одного місця. Таке враження що школярі - двієчники відповідають
Раз я вже попав на Вас то попитаю все що мене цікавить(якщо Ви не проти)бо незнаю чи ще коли попаду на таку компетентну людину як Ви
1Треба на дачу провести освітлення у дворі, доріжки підсвітити, альтанку. Напруга постійно скаче, лампочки миготять так ніби хтось десь під*єднав сварку і варить день і ніч. Якщо поставити світлодіодні світильники, енергозберігаючі, не буде небезпечним для них це? І бачу напис іноді в рекламі LED, як це зрозуміти?
2У мого швагра в одній із суміжних кімнат встановили кондиціонер, тепер при виключенні його з розетки гасне світло в сусідній кімнаті???
3Підкажіть будь ласка як під'єднати магнітний пускач ПМЕ211 , там потрібно підключити кнопки вмикача і вимикача, але не зовсім зрозуміло куди, незнаю як тут прикріпити фото(якщо можна то розкажіть детально)
Ніби все, якщо щось забув то пізніше запитаю

AdminДата: Четвер, 07.06.2012, 14:18 | Сообщение # 75
Адміністратор
Quote (cvalentino)
незнаю як тут прикріпити фото(якщо можна то розкажіть детально)

Фото спочатку необхідно вивантажити на будь-який сервер в інтернет, наприклад http://www.radikal.ru/, а там вже отримати код зображення і вставити його тут у повідомлення на форумі.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

cvalentinoДата: Четвер, 07.06.2012, 17:01 | Сообщение # 76
Користувач
Admin, дякую

EnergonДата: Четвер, 07.06.2012, 18:21 | Сообщение # 77
Користувач
Продублюю тут, цей короткий опис. Грозозахист будинку приватного, коротко)))
Перенапруга визвана грозовим розрядом буває слідуючих типів
1. Пряме влучення блисавки в будинок.
2. Пряме влучання блискавки в повітряну лінію низької напруги
3. Перенапруга перемикань в системах низької напруги
4. Індуктовані напруги через близьке або віддалене влучання блискавки. Збитків може завдати в радіусі 2км від місця влучання блискавки.
За допомогою зон захисту від блискавки перенапруга зменшується ступнево. Це цілий комплекс захисту.
Ну дуже грубо кажучи це виглядає приміром отак -
1. змонтований зовнішний грозозахист.
2.Тип 1 - змонтований в головному розпдільчому щиті, може бути комбінований. Розподільний щит на вулиці, ввідний автомат, лічильник, ПЗВ, розрядник тип 1 або комбінований.
3. Тип 2 - середній захист, встановлюеться в щитку в середині будинку.
4. Тип 3 - точний захист, інсталяція перед кінцевим приладом.

P.S - буду говорити тільки за свою думку. Я для себе для приватного будинку поставив комбінований розрядник Тип1+Тип2, виробництва Німеччина. Фірма OBO, коштував 2 роки назад 600грн, скіки счас вартує, я не цікавився.

EnergonДата: Четвер, 07.06.2012, 22:11 | Сообщение # 78
Користувач
Quote (cvalentino)
1Треба на дачу провести освітлення у дворі, доріжки підсвітити, альтанку. Напруга постійно скаче, лампочки миготять так ніби хтось десь під*єднав сварку і варить день і ніч. Якщо поставити світлодіодні світильники, енергозберігаючі, не буде небезпечним для них це? І бачу напис іноді в рекламі LED, як це зрозуміти?

Купуєте технічну трубу 20мм чорну. Є синя для водовідведення, а це чорна. У неї затягуєте кабель ВВГ 3*1.5 круглий бажано, да і плоский зайде. І це все закапуєте в землю. Плюси - термін використання значно збільшується, да і ізоляція в кабеля ВВГ не в примір ШВВП. Можно купити малий стабілізатор на цю всю підсвітку, але треба рахувати скільки ватт оце все ваше споживає. Можно використати енергозберігаючі лампочик на них є гарантія, можно поміняти. Світлодіоди зараз дорого вартують, але якшо їх прикупити то не пожалієте. Мале споживання електроенергії, гарантія і приємне світло дають, і ресурс споживання великий. А LED це і є світлодіоди.

Quote (cvalentino)
2У мого швагра в одній із суміжних кімнат встановили кондиціонер, тепер при виключенні його з розетки гасне світло в сусідній кімнаті???

як цікаво, то треба на місці дивитися, можливо десь розірване коло живлення чи шось таке)))

Quote (cvalentino)
3Підкажіть будь ласка як під'єднати магнітний пускач ПМЕ211 , там потрібно підключити кнопки вмикача і вимикача, але не зовсім зрозуміло куди, незнаю як тут прикріпити фото(якщо можна то розкажіть детально)

я сфотографую і завтра вам видам сюда. А єдине запитати - катушка МП 220В чи 380В?

cvalentinoДата: П`ятниця, 08.06.2012, 06:45 | Сообщение # 79
Користувач
380

ВідвідувачДата: Середа, 01.08.2012, 12:02 | Сообщение # 80
Гість

як правельно підібрати струм спрацювання ПЗВ

Форум » Спілкування на вільні теми » Домашнє та підсобне господарство » Поради професійного електрика
Сторінка 4 з 14«1234561314»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017