Вівторок, 17.10.2017, 08:50 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 151231415»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про комунальні підприємства » Міськводоканал (Балакаємо про роботу міськводоканалу)
Міськводоканал
AdminДата: Субота, 12.06.2010, 16:45 | Сообщение # 1
Адміністратор
Прорвало в мене на вулиці трубу з водою. Приїхали хлопці з міськводоканалу, розкопали ямку, забили в дзюрочку дерев'яного чопа, засипали ямку і подались геть. От цікаво стало, хіба нормально так ремонтувати трубу і невже водоканалу вигідна така робота? Мене, як споживача їх послуг, це зовсім не влаштовує, адже через певний час чоп згниє і на дорозі знову буде "бити джерело", а по-друге висипати і зробити нормальну дорогу теж не реально, бо знову приїдуть хлопці забивати чергового чопа і витягнуть екскаватором все болото наружу. Думаю цей випадок не є поодиноким, цікаво, що шановні форумчани думають з цього приводу?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

vadjasДата: Субота, 12.06.2010, 18:41 | Сообщение # 2
Користувач
Нижче базару, по дорозі до міського ставу, все життя, біля хати (з естокадою), яма навіть не закопується. Таж сама історія - забивають чопа і чекають до чергового прорива.
Водичка ллється, ми платимо і все лишається на своїх місцях. Вважаю ця позиція не зміниться ніколи, як і нормальних доріг в нас теж не буде.

СергійДата: Субота, 12.06.2010, 18:56 | Сообщение # 3
Користувач
То є така робота даного підприємства. Так зараз сонячно, навіть жарко, можна робити. А коли піде сніг, мороз, слякоть, і вони самі же копаються в багнюці.... І хто ж там працює? Здогадайтеся самі. За таку заробітною плату і неприємні моменти "роботи". Так і виходить, що ми їм платимо, тим вони нам відповідають....

Просто Сергій

vadjasДата: Субота, 12.06.2010, 19:16 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (Сергій)
Так і виходить, що ми їм платимо, тим вони нам відповідають....

Діло не в робітниках, які в багнюці та гівні мужньо виконують свій обов'язок - їм шана.

pavlikasiyДата: Субота, 12.06.2010, 21:53 | Сообщение # 5
Користувач
Біля церкви також, дуже часто течуть ріки чергових проривів, і в принципі на одному й тому ж місці.
Мабуть це вигідно так то все робити. Завари добре дірку в трьох місцях в Дун, то що вони робитимуть?! А так раз в квартал дірки "латають", потрібні гроші на паливо, мастила, амортизація, на зарплату людям, а біля цього всього можна ще й заробити! biggrin То наша система і структура така!

Так саме і з ремонтом доріг. Невже не дешевше було би зробити якісну дорогу, але вивалити на неї кучу грошей?! Звісно що дешевше, тому що з роками все би окупилося. Але ж це вигідно лише для держ б"юджету і для країни, а для тих хто керують, ні, ой зовсім ні!

СергійДата: Субота, 12.06.2010, 22:22 | Сообщение # 6
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Завари добре дірку в трьох місцях в Дун, то що вони робитимуть?! А так раз в квартал дірки "латають", потрібні гроші на паливо, мастила, амортизація, на зарплату людям, а біля цього всього можна ще й заробити! biggrin То наша система і структура така!

Ні, Ви не праві пане pavlikasiy, В нас все робиться через задній прохід. Ви знаєте як потрібно класти пластикові труб, щоб вони служили довго. Так, потрібно на дно траншеї постелити сіяний пісок, виложити трубу, засипати знову же піском, просипати чистою землею, виложити цеглини, для того щоби при земляних роботах не розірвати трубу, далі вже засипати землею яка є. Це нормальний спосіб, але є ще кращий і з моєї сторони дуже вдалий, який я запримітив в ГДР в 1984 році. По всьому місту проложені підземні канали в ріст людини, з освітленням, По боках в лотках проложені кабелі освітлення, силові кабелі, телефоні кабелі, газопроводи, водопроводи, каналізація. І всюди сухо навіть в дощову погоду. Не потрібно навіть взувати чоботи. Люк піднімає машина, в ній є все, в машині. І це в старих містах і в нових містах. Немає різниці. Просто любо подивитися, і навіть робити. А в нас.... Утопія, темне царство....

Просто Сергій

vadjasДата: Субота, 12.06.2010, 23:05 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (Сергій)
в ГДР в 1984 році.
В німців з цим суворо, порядок і дисципліна на першому місці - наша задрипана країна їм не ровня!

pavlikasiyДата: Неділя, 13.06.2010, 01:28 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (Сергій)
В нас все робиться через задній прохід.

А хіба те що я писав, то не є через той самий прохід?! Хіба це нормально все тримати в захалущеному стані, лишень для того, аби на цьому можна було постійно заробляти!? sad Ні, але наше ні - нічого не змінює! sad

СергійДата: Неділя, 13.06.2010, 10:30 | Сообщение # 9
Користувач
Quote (pavlikasiy)
аби на цьому можна було постійно заробляти!? sad Ні, але наше ні - нічого не змінює! sad

Та ні чого вони не заробляють, тільки "геморой"

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Неділя, 13.06.2010, 10:39 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (Сергій)
Та ні чого вони не заробляють, тільки "геморой"

Правильно, ті хто працюють важко, це і заробляють, але ті на кого вони працюють, не важко заробляють, зате мабуть багато! smile

kost4Дата: Неділя, 13.06.2010, 13:50 | Сообщение # 11
Користувач
Quote (Admin)
Думаю цей випадок не є поодиноким, цікаво, що шановні форумчани думають з цього приводу?

Рыба гниет с головы, а водоканал с директора
во вторых, уважаемые, многие заслужили такого отношения: часть работающих в газконторе пытается вырвать деньги у тех кто проводит газ или меняет установку, другая контора ресовцев рвет касу при ремонте электрооборудования, гаи зарабатывают по своему, налоговая как умеет, дорожники-ударники вы знаете на что способны, строители-халтурщики тоже ничего и многие, многие другие, которые в общей масе составляют основную массу населения Дун града. Так начто обижаться!? Понимаю тех людей, кто честно выполняет свой долг и работает как следует - на совесть, если вы такие, тогда ваше возмущение понятно, если нет..., тогда извените...

Мы всяравно умрем...

gohsa9Дата: Субота, 11.06.2011, 22:37 | Сообщение # 12
Новачок
Міняють лічильники на воду, за це беруть гроші,чи справедливо??????????

AdminДата: Вівторок, 24.04.2012, 15:52 | Сообщение # 13
Адміністратор
А чому працівники воднотрубної фірми не можуть ліквідовувати аварії вночі? Виходить так, що виявляють ввечері несправність, виключають воду на ніч, потім пів наступного дня латають дзюрку. А чого вночі цього зробити не можна?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ElizabethДата: Вівторок, 24.04.2012, 17:09 | Сообщение # 14
Користувач
"У них такой же рабочий день, как и у нас с вами - с 9.00 до 18.00." (Служебный роман) smile

rinaДата: Субота, 28.04.2012, 11:52 | Сообщение # 15
Користувач
А чого немає води???? Хто знає....Бо додзвонитися до "кантори міськводоканалу"неможливо... admin

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВалерійДата: Субота, 28.04.2012, 14:27 | Сообщение # 16
Користувач
band

rinaДата: Субота, 28.04.2012, 22:27 | Сообщение # 17
Користувач
Це Вам чого так весело????????Пів дня немає води :'.

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Вівторок, 12.06.2012, 14:22 | Сообщение # 18
Користувач
Хто знає чому немає води?????????? cry

olegarhДата: Вівторок, 12.06.2012, 17:26 | Сообщение # 19
Користувач
Слони випили

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

rinaДата: Вівторок, 12.06.2012, 22:02 | Сообщение # 20
Користувач
Смішно tongue tongue tongue

Форум » Життя міста Дунаївці » Про комунальні підприємства » Міськводоканал (Балакаємо про роботу міськводоканалу)
Сторінка 1 з 151231415»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017