Четвер, 19.10.2017, 08:26 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Юридична консультація » Юридична консультація online
Юридична консультація online
buslaДата: П`ятниця, 09.07.2010, 00:35 | Сообщение # 21
Користувач
Да, Сергій, а чого не запитав мене у виставочному залі ??? Був якийсь замучений, а ну розрухатись і вперед !!! wink biggrin

Радянський, самий, що не є ...

ВідвідувачДата: Субота, 10.07.2010, 00:39 | Сообщение # 22
Гість

Якщо ти такий розумний, то підкажи той вихід.

ВідвідувачДата: Субота, 10.07.2010, 00:41 | Сообщение # 23
Гість

А де ж наш юрист?

buslaДата: Субота, 10.07.2010, 09:52 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (Відвідувач)
Якщо ти такий розумний, то підкажи той вихід.

Звернення було до Сергія, а тебе, дорогенький, я не знаю та й ніякого бажання не маю. wink

Відредагував busla - П`ятниця, 16.07.2010, 22:19

buslaДата: Субота, 17.07.2010, 11:41 | Сообщение # 25
Користувач
Шановні, вимальовується цікава картина: п. Гандзюк складає звернення (прохання) до адвоката (м.Київ) від усієї громади Дунаєвеччини з побажанням по адвокатському запросу - накінець вияснити правомірність діяльності шкідливого виробництва. Шановна SALVE, через "ДЕНЬ" викладає статті про загрозу нац.безпеки України через отруєння її громадян !!! Резонанс повинен бути сильним. Паралельно п. Гандзюк від громади звертається до Тигипка який курірує Хмельниччину !!! По всіх напрямках, шановні, результат довго не заставить чекати !!! Удачі. wink

urkonДата: Понеділок, 19.07.2010, 12:37 | Сообщение # 26
Користувач
Доброго дня землякам!

Насамперед прошу пробачити мене за тривалу відсутність на форумі, яка виникла із незалежних для мене причин. Як видно тема шкідливого виробництва досі займає передові місця.
Давайте ми це ще раз обговоримо і мені повідомите факти, які я можливо не знаю. Мене найбільше цікавить хто і куди вже з цого приводу звертався та які отримували відповіді.

До речі, якщо у когось виникають питання із сімейного права чи з приводу ДТП, із радістю допоможемо.

ВідвідувачДата: Понеділок, 19.07.2010, 22:23 | Сообщение # 27
Гість

А по інших питаннях що, допомоги не буде? Я маю на увазі все що звязане з підприємницбкою діяльністю ( ринок, магазин)

urkonДата: Середа, 21.07.2010, 00:16 | Сообщение # 28
Користувач
З приводу підприємництва, то настільки я зрозумів, питання було розкрито завдяки хорошим людям, і без моєї допомоги. Якщо є додаткові питання, пишіть.

Адвокат "221"Магнолії ТВ,
директор ТОВ "Юридична компанія "Юлєкс"

ВалерійДата: Четвер, 23.09.2010, 02:32 | Сообщение # 29
Користувач
А тут , на форумі, не можна давати консультацію ?

urkonДата: Четвер, 23.09.2010, 12:56 | Сообщение # 30
Користувач
Чому ж не можна? Пишіть питання Ваші і спробуємо допомогти.

LESLIДата: П`ятниця, 29.10.2010, 19:11 | Сообщение # 31
Новачок
змістовна рубрика... biggrin я так зрозуміла, що всі консультації лише за умовні бублики...а безкоштовно - лише реклама!!!!

urkonДата: Вівторок, 02.11.2010, 22:09 | Сообщение # 32
Користувач
Quote (LESLI)
змістовна рубрика... я так зрозуміла, що всі консультації лише за умовні бублики...а безкоштовно - лише реклама!!!!

Чому ж за бублики? Вам хтось відмовив у консультації? А в рекламі потреби немаємо. Ще не настільки правова наша держава, щоб адвокати сиділи без роботи. Ставте Ваші запитання, будемо раді допомогти. Єдиного, чого не гарантуємо, так це швидкості у відповіді.

ВалерійДата: Вівторок, 16.11.2010, 09:16 | Сообщение # 33
Користувач
В мене запитання стосовно непланових перевірок податковою. На практиці вони стають в чергу, роблять контрольну закупку і вже потім можуть показати направлення на перевірку. А може навпаки - потрібно показати направлення, а потім приступати до перевірки? Якась методика стосовно початку перевірки існує чи ні ?

buslaДата: Четвер, 18.11.2010, 12:10 | Сообщение # 34
Користувач
В мене два запитання з Вашого дозволу, звичайно:

1. Чи є якийсь регламент, що регулює повернення рублевих накоплень на книжках ощадкас часів СРСР? В якому відношенні та яким чином їх можна повернути ?

2. Яка сума аліментів повина сплачуватись на дитину, коли батько не працює ? Дякую.

urkonДата: П`ятниця, 03.12.2010, 15:30 | Сообщение # 35
Користувач
Quote (busla)
В мене два запитання з Вашого дозволу, звичайно: 1. Чи є якийсь регламент, що регулює повернення рублевих накоплень на книжках ощадкас часів СРСР? В якому відношенні та яким чином їх можна повернути ? 2. Яка сума аліментів повина сплачуватись на дитину, коли батько не працює ? Дякую.

Добрий день!
Ми розглянули ваші питання.

1. Згідно Закону України „ Про внесення змін до ЗУ „ Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України ”.
Компенсація виплат від знецінювання грошових заощаджень, зазначених у п.1 ст. цього закону, проводиться їх власником у готівковій чи безготівковій формі через установи Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху після внесення в інформаційно-аналітичні системи „Реєстр страхувальників та застрахованих осіб” та „Реєстр вкладників заощаджень громадян” даних про них, що необхідні для ідентифікації вкладника при відкритті рахунка. Обслуговування громадян пов’язане із внесенням відповідних відомостей, здійснюються безоплатно. Після складання реєстру страхувальників та застрахованих осіб і передачі його Ощадному банку України компенсація виплат за страховими внесками проводиться через установи зазначеного банку.
У межах одного бюджетного року проводиться виплата компенсації громадянину лише за одним рахунком.
Відповідно до ст.3 Закону України „Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” становить 1 карбованець заощаджень на 1,05 гривні за станом
на 1 жовтня 1996 року.

2. Закон встановлює, що мінімальний розмір коштів на утримання дитяти не може бути меншим за 30% прожиткового мінімуму для дитяти відповідного віку. Розмір неоподаткованого мінімуму можна дізнатись у ЗУ „Про державний бюджет” із наступними змінами.

buslaДата: П`ятниця, 03.12.2010, 15:38 | Сообщение # 36
Користувач
Дякую, все вичерпно зрозуміло !!!

ВідвідувачДата: Субота, 04.12.2010, 10:23 | Сообщение # 37
Гість

Питання до юриста

У спільній частковій власності подружжя є квартира, в якій зареєстровані і проживають подружжя і їх дитина. У батька є дитина від першого шлюбу, живе окремо з матір'ю, яка теж перебуває в шлюбі.
А питання таке - у разі смерті батька чи матиме дитина від першого шлюбу право на частку квартири батька у випадках :
1) відсутності документів про спадщину.
2) оформлення спадщини на другу дитину
3) оформлення дарування на другу дитину

Дякую

ВідвідувачДата: Середа, 22.12.2010, 14:55 | Сообщение # 38
Гість

А де ж відповідь на моє запитання?

Спочатку треба зареєструатися, потім спілкування полегшиться.

Відредагував vadjas - Четвер, 23.12.2010, 00:03

urkonДата: П`ятниця, 24.12.2010, 15:17 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (Відвідувач)
Питання до юриста У спільній частковій власності подружжя є квартира, в якій зареєстровані і проживають подружжя і їх дитина. У батька є дитина від першого шлюбу, живе окремо з матір'ю, яка теж перебуває в шлюбі. А питання таке - у разі смерті батька чи матиме дитина від першого шлюбу право на частку квартири батька у випадках : 1) відсутності документів про спадщину. 2) оформлення спадщини на другу дитину 3) оформлення дарування на другу дитину Дякую

Доброго дня!
Відповідь на ваше питання наступна,
Згідно з цивільним кодексом України
1. У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
Тому якщо документи про спадщину відсутні треба посилатися на норми статей ЦКУ.
2. У разі оформлення спадщини на другу дитину, можна апелювати до того ж ЦКУ в якому ясно зазначено: Заповідач не може позбавити права на спадкування осіб, які мають право на обов'язкову частку у спадщині. Чинність заповіту щодо осіб, які мають право на обов'язкову частку у спадщині, встановлюється на час відкриття спадщини.
У разі смерті особи, яка була позбавлена права на спадкування, до смерті заповідача, позбавлення її права на спадкування втрачає чинність. Діти (внуки) цієї особи мають право на спадкування на загальних підставах.
Право на обов'язкову частку у спадщині надається неповнолітнім, повнолітнім непрацездатним дітям спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).
3. Батьки (усиновлювачі), опікуни не мають права дарувати майно дітей, підопічних.

ігорДата: П`ятниця, 31.12.2010, 13:21 | Сообщение # 40
Гість

Міністерством економіки затверджений типовий договір, який ніяк не зістиковується з договорами підприємств які надають послуги з водопостачання, постачання електричної енергії, тощо, оскільки форми цих договорів також є типовими і затверджені уповноваженими органами. Який із цих типових договорів надсилати в Міністерство економіки як проект для погодження застосування процедури закупівлі в одного учасника

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Юридична консультація » Юридична консультація online
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017