Четвер, 19.10.2017, 08:25 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 17 з 22«1215161718192122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 13:50 | Сообщение # 321
Користувач
VoV Це не про гроші мова йде..А про 100грам горілки яку вони п*ють,і угльом закусують....Щоб витримати ту вонь яка там стоїть......Я була в цехові коли він не працював,жах сморід surprised surprised surprised А коли працює то взагалі cry cry cry ....Мені шкода тих людей....Бо здоров*я потім не купиш...Хіба в нас у місці немає роботи???????? Я не можу повірити....Ті жи самі ковбасні,пекарні,арматурний,фабрика,птицьо фабрики які є у нас в районі......Но там не дозволят пити безбожно...Ми не раз бачили, коли стояли біля заводу які вони виходят віти (юзом)....А техніка безпеки????........Ой жах sad ..Я не думаю, якщо завод закриют то вони повмирают з голоду surprised ..Десь вони працювали, до того як появився цех...

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: Четвер, 09.12.2010, 14:03 | Сообщение # 322
Гість

А на арматурному,ковбаснях, пртицефабриці як пахне - не знаєте, то нефік розсипатися.
І ти, РІНА, КРАЩЕ НЕ ЛАЗЬ ПІД ПРОХІДНИМИ, а почитай наукові праці, як радить alex,
етікетки на кремах,чи ти ними не користуєшся

ВідвідувачДата: Четвер, 09.12.2010, 16:27 | Сообщение # 323
Гість

Група: Гості

VOV ІНФОРМАЦІЯ виключно для тебе, бо в тебе ніби пластінка заїла, що вони платтять і т.д. на сесії міської ради розглядалось питання про те, що жодної копійки за багато років в міський бюджет вони не платять . Документи передані в прокуратуру.То на який хрин нам цей завод , який з нього нашому місту толк?

xenamiaДата: Четвер, 09.12.2010, 16:35 | Сообщение # 324
Користувач
Правильно вони все роблять,що п"ють 100грам !!!!Стірол--це токсин,молекула якого складається з 2-ох бензолових ядер. Це такий самий небезпечний токсин як радій...
Ви ж усі пам"ятаєте,як рятувалися від радіації,коли Чорнобиль взірвався? Всім рекомендували пити по 40-100грам горілки на день. А люди(рятівники,водії,чорнобильці) отримували, вживали чистий спирт прямо на зоні ЧАЕС. І їх навіть ніяка міліція ,ніяка ДАІ не затримувала, бо вони їхали з тієї зони.
Горілка йде як антидот токсинам!!!!! А вугілля активоване, або СОРБЕКС, що його по ТБ рекламують -- виводить токсини!!!!!
Нам усім треба так рятуватися!!!!!!! Горілка+вугілля! І це не смішно!!!! Робітники все правильно роблять!!! Не дурний їм хтось порадив!
А вино теж алкоголь? Сісти на вино,чи що? І не прийдеться боротися за чисте повітря!!!!
А дітей що також на алкоголь присадити????????????????? Жах якийсь !!!

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

VoVДата: Четвер, 09.12.2010, 16:47 | Сообщение # 325
Користувач
Quote (Відвідувач)
То на який хрин нам цей завод , який з нього нашому місту толк?

Ну вже 20 чи скільки там чоловік не сидить на шиї у держави, а самостійно годують свої сім'ї. Відповідно із з/п йдуть відрахування до бюджету

Я щось не дуже розумію, які податки вони мають платити. Фірма реєстрована в Києві - туди іде податок, цехи орендують - платять Сільгосптехніці. Залишаються податки із з/п. Я думаю чим більше народу працює - тим більшу кількість грошей отримає бюджет.
Наскількия я зрозумів з посту 288 п. Оксани в бюджет не платить Сільгосптехніка, а чому це вже потрібно розбиратися з власниками Сільносптехніки, а не ТОВ "ЦІБТ"

Може я щось не так розумію - називайте податки будемо розбиратися. Заодно і займемся не поливанням один одного багном, а самоосвітою.

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 18:34 | Сообщение # 326
Користувач
Quote (Відвідувач)
А на арматурному,ковбаснях, пртицефабриці як пахне - не знаєте, то нефік розсипатися. І ти, РІНА, КРАЩЕ НЕ ЛАЗЬ ПІД ПРОХІДНИМИ, а почитай наукові праці, як радить alex, етікетки на кремах,чи ти ними не користуєшся

Рідний мій я не лажу,а хожу....А на птаховабриці я працювала в макові...І бойових 100 грам не пила..Там є чим дихати...І люди з навколишніх сіл не жаліюця....Якщо не віриш можу завести на екскурсію......А чи користуюся я кремом тебе хай мало хвелює.............Я втебе на нього грошей не беру..........В мене є коханий чоловік якій забеспечує мене від і до.(і косметика в мене не дешева tongue ) А то як радить alex мені на нього глубоко НА_ТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 18:35 | Сообщение # 327
Користувач
СЧАСТЬЕ - ЭТО КОГДА ТЕБЯ ПОНИМАЮТ!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 19:44 | Сообщение # 328
Користувач
Якщо чесно, то я спеціально придумала собі псевдоним, боюся, щоб ці "борці за чисте довкілля " до мене не застосували свої методи "в морду ", smile Ні правильно не ходи..Бо Франик підійшов і получив, за свій писок і за руки які став там розпускати..А зараз не помне що його болить, чи зтрус мозгу чи яйці його болять...Так я і вам не раджу пані Олена Дашкевіч чи Олег Пашкевіч підходити до тих людей..Бо ми дуже агрисивні cry cry cry cry cry ....

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 21:55 | Сообщение # 329
Користувач
Если вы хотите, чтобы жизнь улыбалась вам, подарите ей сначала своё хорошее настроение biggrin biggrin biggrin biggrin

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 22:02 | Сообщение # 330
Користувач
Если хочешь узнать человека-
подари ему деньги и власть. smile smile smile smile

buslaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 11:14 | Сообщение # 331
Користувач
Quote (VoV)
Наскількия я зрозумів з посту 288 п. Оксани в бюджет не платить Сільгосптехніка, а чому це вже потрібно розбиратися з власниками Сільносптехніки, а не ТОВ "ЦІБТ" Може я щось не так розумію - називайте податки будемо розбиратися. Заодно і займемся не поливанням один одного багном, а самоосвітою.

В казну повина платити Сільгосптехника за те, що здає в аренду, а ТОВ "ЦІБТ" - за власне виробництво, якщо зареєстровано в Дунаївцях. Але це запитання друге. Про шкідливість повторюватись не хочу і не буду. Є Постанови Міського голови, суда, прокуратури - чому не виконуються ??? Во де запитання !!!
А пан VoV біля арматурного проживає мабудь, що проти нього ???

Радянський, самий, що не є ...

buslaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 11:21 | Сообщение # 332
Користувач
Quote (xenamia)
Сільгосптехніка,у якої ТОВ"ЦІБТ" арендує цехи заборгувала до міського бюджету більше 1 млн грн. Не кажіть,що я знову брешу,як завжди-- запитайте у міськраді або в адміністрації!

Вот, ще один вихід - банкрутити Сільгосптехніку!!! В процесі оформлення банкрутства припинюється та опечатується всі приміщення, вводиться зовнішнє керування, ну скажем в лиці п.Гандзюка. wink biggrin biggrin biggrin

VoVДата: П`ятниця, 10.12.2010, 12:36 | Сообщение # 333
Користувач
Quote (busla)
А пан VoV біля арматурного проживає мабудь, що проти нього ???

Якраз я проживаю "на крузі" - тобто до Сільгосптехніки мені набагато ближче, ніж до арматурного заводу. Не буду повторювати, що мені не "воняє", бо це таки правда. А про арматурний завод згадую тому, що ливаний цех більш шкідливий ніж це (зовсім не хімічне) виробництво, але з ним не боряться наші доморощені екологи - просто їм за це не платять і все.

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

rinaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 13:20 | Сообщение # 334
Користувач
Quote (VoV)
доморощені екологи - просто їм за це не платять і все.
ходіт до нас ше вам заплатят wacko Ми всім платимо журналістам,операторам,всім редакціям,людям які приходят нас підтримувати,міліції щоб вони нас з дороги не виганяли,Хмельницькій суд купили,ще треба рабочих підкупити...
СЧАСТЬЕ - ЭТО КОГДА ТЕБЯ ПОНИМАЮТ!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

ВідвідувачкаДата: П`ятниця, 10.12.2010, 13:49 | Сообщение # 335
Гість

rina.ты безграмотная дура!!! И нет у тебя счатья, потому что тебя не понимают. Язык без костей.
Смотри,чтоб тебе по мордам не съездили, а то борзая очень- покупает она всех .Ты своего Гандзюка выучи и приодень
А еще лучше,если ты напишеш чтот-то по теме умное , а не всякие глупости.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 10.12.2010, 14:11 | Сообщение # 336
Гість

XENAMIA, на вино не присідай,зіп"єшся.Це я тобі як медик раджу. Краще спрямовуй свою енергію
в мирне русло, не нервуйся,відпочивай більше і будеш здорова ти і твої діти .

buslaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 14:29 | Сообщение # 337
Користувач
Quote (Відвідувачка)
rina.ты безграмотная дура!!! И нет у тебя счатья, потому что тебя не понимают. Язык без костей. Смотри,чтоб тебе по мордам не съездили, а то борзая очень- покупает она всех .Ты своего Гандзюка выучи и приодень А еще лучше,если ты напишеш чтот-то по теме умное , а не всякие глупости.

Ну що ж ви так, вона може ще в школі вчиться та й плутає "е" з "и". З віком, я надіюсь, буде різницю розуміти... biggrin

Quote (Відвідувач)
XENAMIA, на вино не присідай,зіп"єшся.

Жіночий алкоголізм - не лікується !!! Шануйтеся, краще Алекса на стакан присадіть !!! wink biggrin

buslaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 14:31 | Сообщение # 338
Користувач
Quote (VoV)
Якраз я проживаю "на крузі" - тобто до Сільгосптехніки мені набагато ближче, ніж до арматурного заводу. Не буду повторювати, що мені не "воняє", бо це таки правда.

Як в анекдоті про двох мавп: одній капає, а другій ні. biggrin

xenamiaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 14:53 | Сообщение # 339
Користувач
Quote (Відвідувач)
XENAMIA, на вино не присідай,зіп"єшся.Це я тобі як медик раджу. Краще спрямовуй свою енергію
в мирне русло, не нервуйся,відпочивай більше і будеш здорова ти і твої діти .

Дякую лікарю за гарні рекомендації. Я себе бережу: алкоголю не вживаю, не палю, завжди веду здоровий спосіб життя!!!! Бережу здоров"я і своє, і своїх дітей! І всім раджу!!!!

xenamiaДата: П`ятниця, 10.12.2010, 15:06 | Сообщение # 340
Користувач
Quote (Відвідувачка)
rina.ты безграмотная дура!!! И нет у тебя счатья, потому что тебя не понимают. Язык без костей.
Смотри,чтоб тебе по мордам не съездили, а то борзая очень- покупает она всех .Ты своего Гандзюка выучи и приодень
А еще лучше,если ты напишеш чтот-то по теме умное , а не всякие глупости.

Гандзюк таким способом маскується, щоб ніхто не запідозрив про ті мільйони, які йому платять ваші конкуренти!!!!!!!!!
Мабуть тому і жінка його працює на двох роботах відразу: і учителем в школі і в магазині прибиральницею! Відволікаючий маневр....

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 17 з 22«1215161718192122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017