Середа, 13.12.2017, 20:52 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 16 з 22«1214151617182122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
buslaДата: Середа, 08.12.2010, 18:15 | Сообщение # 301
Користувач
Quote (Ліна)
alex, підтримую.

Quote (VoV)
Так що я також чекаю...

Шановні, ви та ваші діти дихаєте, не я...!!! Дихайте на здоров"я. Мені ваші думки по барабану - це ваші, зразу все ясно: чого ж існує та має місце бути таке виробництво, тому що ви такі !!! biggrin biggrin biggrin

Радянський, самий, що не є ...

VoVДата: Середа, 08.12.2010, 18:31 | Сообщение # 302
Гість

А ось це вже розмова по суті.
Всі мої пости направлені на те, що ці всі протести - замовлення, яке виконує п. Гандзюк і їх зовсім не цікавить екологія в місті, а тільки закриття виробництва.
Ось тут і спрацював ефект відповіді без піготовки пані Оксани. Вона сама сказала, що це їм нічого не заважає крім виробництва пінопласту - звідки я роблю висновки що весь цей "сир-бор" - ніщо інше як замовлення.

buslaДата: Середа, 08.12.2010, 19:02 | Сообщение # 303
Користувач
Quote (VoV)
ніщо інше як замовлення.

Про яке замовлення ..., я п. Гандзюка в очі не бачив. Ваш "сир-бор" - це ваш. Я не продаюсь і не покупаюсь, просто за Дунаївці обідно !!! dry

Радянський, самий, що не є ...

xenamiaДата: Середа, 08.12.2010, 19:32 | Сообщение # 304
Користувач
Уже вкотре усім повторюю: арматурний завод немає токсичних викидів, тільки важкі метали, які є шкідливими, але все ж таки виводяться з організму!!!!!!!!!!!
І крім арматурного( який між іншим є законним виробництвом, на відміну від вашого цеху!!!!!!!!!) в нас ще є дуже багато над чим працювати в місті...

І не вам нас судити, як ми працюємо, прості люди, тому що крім нас, громадських інспекторів, є більшвпливові державні службовці і установи, які мають впливати на якість нашого життя, нести відповідальність за наше здоров"я, за безпеку всього міста .

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

ВідвідувачДата: Середа, 08.12.2010, 19:41 | Сообщение # 305
Гість

*Контроль громади*...Появився VOV і знову про арматурний..........Тема яка ??????????????? *Шкідливе виробництво на сільгоспт....*Я би теж хтіла дізнатися про яке замовлення йде мова????????????????? Якби побільши таких як Гандзюк....То був би толк в Дунаївцях....Чому ми так довго повинні боротися за НАШЕ конституційне право жити у екологічно безпечному довкіллі?????????Ми сподіваємося що Львівський апеляційний суд залишить в силі рішення Хмельницького адміністративного суду про закриття цього виробництва.....

xenamiaДата: Середа, 08.12.2010, 19:53 | Сообщение # 306
Користувач
А з ваших постів VoV, я бачу, що вам абсолютно наплювати на здоров"я вашої доньки!!! Міг би зробити гарний вчинок, яким би вона гордилися. А він відстоює незаконне та небезпечне виробництво. Ганьба!!!!!!!!
Видно, що VoV, зацікавлений в роботі даного підпільного цеху.

xenamiaДата: Середа, 08.12.2010, 20:24 | Сообщение # 307
Користувач
Quote (VoV)
До речі мені дуже ціково спостерігати, як купка людей, якими вміло маніпулюють, з піною доводить те, що їм наказали вивчити. А те що вони починають говорити від себе викликає тільки сміх

Запам"ятайте: НІХТО І НІКОЛИ МНОЮ МАНІПУЛЮВАТИ НЕ БУДЕ! Не дай Бог!!! І тим більше, ніхто ніколи мені не "накаже", що мені треба робити чи що треба говорити, чи куди йти... Я вільна мати свою думку, власну мету!
А от ви маніпулюєте! Розказуєте казочки про те, яка велика користь від вашого підпільного цеху і т. п..... Не зрозуміло: яка користь? І кому? Вам?

Quote (VoV)
. Вона сама сказала, що це їм нічого не заважає крім виробництва пінопласту - звідки я роблю висновки що весь цей "сир-бор" - ніщо інше як замовлення.

Попрошу не перекручувати мої слова!

VoVДата: Середа, 08.12.2010, 20:34 | Сообщение # 308
Користувач
Ага я сплю і мрію щоб на всіх занедбаних підприємствах випускали пінопласт, щоб всі криниці позасипало пінопластом)))
Просто ви якось однобоко відстоюєте здоров'я своїх і моїх дітей.
Давайте уявимо, що ви добилися закриття підприємства. Я щось дуже сумніваюсь що ви будете продовжувати далі боротись за екологію і здоров'я дітей. Я так розумію, що ваш "контроль" був спеціально створений для боротьби с виробництвом пінопласту.
Так що мабуть не варто використовувати гасла боротьби за екологію - боріться "тупо" за закриття заводу на Сільгосптехніці і не приплітайте сюда доморощених, та ще й "добровільних" екологів, які повторюють те що їм сказали чи написали.

Я навіть зареєструвався, щоб ви не говорили, що я пишу за 10 чоловік

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

VoVДата: Середа, 08.12.2010, 20:38 | Сообщение # 309
Користувач
Quote (xenamia)
І не вам нас судити, як ми працюємо, прості люди, тому що крім нас, громадських інспекторів, є більшвпливові державні службовці і установи, які мають впливати на якість нашого життя, нести відповідальність за наше здоров"я, за безпеку всього міста .

І ось чому ці впливові держ службовці нічого не можуть вдіяти. Якби там не було "всіх" (про всіх я сам не вірю) правильно оформлених документів - воно б не функціонувало. Хоча, чесно кажучи, я і не знаю працює воно чи ні - мені просто це не цікаво.

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

xenamiaДата: Середа, 08.12.2010, 21:07 | Сообщение # 310
Користувач
VoV, А що слабо при реєстрації на сайті прізвище та ім"я вказати? Але хоч так...
Quote (VoV)
Якби там не було "всіх" (про всіх я сам не вірю) правильно оформлених документів - воно б не функціонувало.

А крім багатьох виявлених порушень закону, фальшивих документів є один важливий факт, що Адміністративний суд виніс рішення на користь дунаєвецької прокуратури, санстанції, міськради і громади!!!!!!!
Виходить, що закон проти вашого підпільного цеху!!! Хіба вас це не насторожує? Взагалі, такі слова, як закон, мораль, совість щось означають? Зрозуміло, що для власників не означають.

axelДата: Середа, 08.12.2010, 21:27 | Сообщение # 311
Гість

xenamia! да бы не инвертировали и не утрировали смысл ваших слов держитесь одной логической цепочки))) я здесь написал только потому что мне искрене стыднооо за Дунаевцы что они попав в одном их немногих случаев в всеукраинский эфир новостей выставили себя в таком унизительном свете что люди глупо борятся с какими-то фантастическими ветряными мельницами и идут на поводу у аферистов. И высказывания типа давайте придерживаться только данной темы абсурдны и только потому что создав тему о том же арматурном заводе тема умрет в течении недели. И давайте выражаться правильно - это далеко не хим. завод и вешать на него такой ярлык крайне глупо. Если уж вы заговорили о экологии так действуйте не только в направлении раскрученых слухов, а говорите и действуйте и о других экологических проблемах, в ином случае ваши слова не имеют никакой сути (аналог желтой прессы). Коль вы взялись действовать в этом направлении, то как истинный борец за экологию предоставте весомые и обоснованые аргументы а не лепите горбатого.
Буста ты говоришь за любовь к Дунаевцам и жителям этого города, это предприятие дает работу и достойную ЗП(на против местных предпринимателей) нескльким десяткам горожан и после их увольнения они как МИНИМУМ два месяцабудут питаясь в лучшем случае сухарями сидеть без копейки в кармане , так как достойной работой(да хоть какой-то) в городе даже и не пахнет и ТЫ тут еще доказываешь о какойто любви к городу????? Извини но тут напрашивается только одна формулиравка - ГАВНОПАТРИОТ. А все остальные которые орут про вредность предприятия просто пустословы так как в больишинство косметики (это относится к яро орущим и высказывающим свое мнение женжинам) в состав входит РТУТЬ но я более чем уверен что вы ею не перестаните пользоваться даже тогда когда она вам уже непонадобиться. (в доказательство последних слов могу скинуть ссылку)

всем спасибо но мне нужно бежать.

Как всегда Ваш но только уже именованый Бустой, ВеликиЙ!!!!!! AXELL)) ну и не забывате про нелепые и неаргументированые коментарии они всегда веселят))) Пока

ДепутатДата: Середа, 08.12.2010, 23:21 | Сообщение # 312
Гість

VOV ІНФОРМАЦІЯ виключно для тебе, бо в тебе ніби пластінка заїла, що вони платтять і т.д. на сесії міської ради розглядалось питання про те, що жодної копійки за багато років в міський бюджет вони не платять . Документи передані в прокуратуру.То на який хрин нам цей завод , який з нього нашому місту толк?

ВідвідувачДата: Середа, 08.12.2010, 23:57 | Сообщение # 313
Гість

*Контроль громади*Axel...За які робочі місця мова йде????????????????????За тих 10 пияків які там працюют...........Ти хочиш щоб я їх прізвища тут написала..........(Слободян,Гутуй,Бондар дальше продовжувати???????????) ...

VoVДата: Четвер, 09.12.2010, 00:48 | Сообщение # 314
Користувач
Quote (xenamia)
иходить, що закон проти вашого підпільного цеху!!!

Що у вас за манія з п. Буслою назначати керівників цеху. Він вчора вже назначив на цю посаду Акселя, сьогодні його вже звільнено і призначено мене?

AxelДата: Четвер, 09.12.2010, 03:57 | Сообщение # 315
Гість

[quote=Депутат]VOV ІНФОРМАЦІЯ виключно для тебе, бо в тебе ніби пластінка заїла, що вони платтять і т.д. [/quote]

да пластинка заела !!! но извините с вашей стороны пластинка заела и продолжает заедать в том же ритме не останавливаясь на фразе откровенного необоснованого недовольства и эгоистических фраз(уточняюю это касается не только ваших слов а всей вашей "НЕВДОВОЛЕНІЙ ГРОМАДІ"). Толк какой?? это элементарно то есть деньги поступают из вне города в свою очередь из которых выплачиваются зарплаты, зарплаты тратятся на определенные покупки, материальные и нематериальные блага - из этих покупок вычитывается налог куда идет налог вы сами знаете (пусть это даже мелочь но это так а если учитывать НДС который составляет 20% то грубо говоря с 100 грн уходит 20 сами знаете куда ххмммм какой же с этого толк???))) не забывай что со всех этих мелочей складывается вся наша жизнь, про то откуда берутся пенсии, льготы ЗП учителям, учителям и тд я думаю тоже догадаетесь или вы считаете что вам свою лепту вносить ненадо?? или может планируете умереть до пенсии да бы сидеть у страны на шее??) большинство остальных предприятий работают исключительно на вынос денег из города и наши женщины не имея работы(с высшим образованием) бросая своих детей вынуждены ехать заграницу зарабатывать деньги моя жопы забугорным бабкам и такая точка зрения депутатов в целом как твоя вырисовывает в Украине огромную задницу своей промежностью разделя восток и запад.

[quote=Відвідувач]*Контроль громади*Axel...За які робочі місця мова йде????????????????????За тих 10 пияків які там працюют...........Ти хочиш щоб я їх прізвища тут написала..........(Слободян,Гутуй,Бондар дальше продовжувати???????????) ...[/quote]

давай продолжай хотябы узнаем сколько человек ты хочешь пустить на произвол судьбы ... они что НЕ ЛЮДИ?????? ты знаешь твое мнение очень схоже с одним историческим перрсонажем с маленикими усиками под носом твой дед или прадед наверное онем тебе неоднократно рассказывал. Ну коль так так давай пускать под откосы всех душевно больных в так называемой 5й школе, детей с отклонениями, пенсионеров, инвалидов КАКОЙ С НИХ ТОЛК??????? но в этом случае ты, я уверен, тоже не так хорош собой и придет тот кто твою судьбу так же легко и просто пустит под откос...

В итоге подобными высказываниями вы создаете свой образ, образ напущеных,самовлюбленных, эгоистичных моральных уродов которые только могут фантазировать и высказывать в который раз напущеные эгоистически фразочки, думать только о себе и что его слова имеют истинный вес и добрые помыслы. Недурно есть такое выражение в Украине - "ДУРЕНЬ ДУМКОЮ БАГАТіЄ"

всего вам хорошего товарищи. И будьте людьми а не моральными уродами.

Все тот же субьективно мыслящий подонок AXEL.

ВідвідувачДата: Четвер, 09.12.2010, 11:08 | Сообщение # 316
Гість

давай продолжай хотябы узнаем сколько человек ты хочешь пустить на произвол судьбы ... они что НЕ ЛЮДИ?????? Ні вони не люди а МОРАЛЬНІ УРОДИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я вам толкую що нормальний мужик, на таку роботу не підить..........А ваші робітники без 100гр на роботу не йдуть..ЧОМУ????????????

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 11:59 | Сообщение # 317
Користувач
Стирол, антипірин, тальк, фреон у повітрі - це наша смерть! Отруту геть за місто! Дунаївці - не Чорнобиль! Дунаєвецька районна громадська організація "Контроль громади tongue

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 12:02 | Сообщение # 318
Користувач
Уже є випадки впливу стіролу на народження дітей з патологічними вадами . Так , 3 червня 2010 року народився хлопчик Зінзюк Костянтин Валерійович з вадами дихальних шляхів . cry cry cry

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Четвер, 09.12.2010, 12:03 | Сообщение # 319
Користувач
СЧАСТЬЕ - ЭТО КОГДА ТЕБЯ ПОНИМАЮТ!!! biggrin biggrin biggrin biggrin

VoVДата: Четвер, 09.12.2010, 12:21 | Сообщение # 320
Користувач
Quote (Відвідувач)
Ні вони не люди а МОРАЛЬНІ УРОДИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я вам толкую що нормальний мужик, на таку роботу не підить..........А ваші робітники без 100гр на роботу не йдуть..ЧОМУ????????????

Чому ви вважаєте їх моральними уродами. Якраз нормальний мужик і піде на будь-яку роботу, щоб прогодувати свою родину.
Ну про 100 грн. я не знаю, але думаю, що всяка робота повинна оплачуватись - тому і вони вимагають зароблене. Чи там переступив прохідну і зразу повинні дати 100 грн., я щось не в курсі тієї системи?

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 16 з 22«1214151617182122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017