Четвер, 29.06.2017, 10:19 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про релігію та релігійні громади » Релігійні громади міста Дунаївці
Релігійні громади міста Дунаївці
AdminДата: Неділя, 21.02.2010, 14:08 | Сообщение # 1
Адміністратор
Дивлячись яку бурю емоцій викликала новина про Свідків Єгови і їх церкву пропоную обсудити тему релігійних громад нашого міста більш докладніше.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: Неділя, 21.02.2010, 14:28 | Сообщение # 2
Адміністратор
Почну від себе. Свого часу, мешкаючи у велику місті, мені відверто не подобались молоді люди, котрі наполегливо приставали до перехожих з питаннями на тематику Бога і віри. Ті, хто мав необережність відповісти - потрапляли на "гачок" підвішеного язика молодої людини і мусили слухати різного роду доводи і аргументи, котрі рясно підкріплювались цитатами з Біблії. Але суть всього цього дійства зводилась до одного - затягти перехожого на "служіння" до своєї "церкви". Власне до чого тут Дунаївці? Тут я теж зустрічав таких молодих людей в костюмчиках і краватках з Біблією в руках та повними ентузіазму залізти комусь в душу очима.
Як кажуть "про смаки на сперечаються", те ж можна сказати і стосовно віри. Справа сугубо особиста, а методами "заохочення", наполегливого переконання чи залякування можуть діяти тільки "секти" мета котрих в першу чергу матеріальна нажива.

vovensДата: Понеділок, 22.02.2010, 15:25 | Сообщение # 3
Видалені

Quote (Admin)
тільки "секти" мета котрих в першу чергу матеріальна нажива.

- як на мене, то досить таки субєктивно...

бо люди, котрі щось точно знають, як правило, розказують про це іншим - не залежно від теми і характеру повідомлення.
з відси не можу погодитись і з цим твердженням -

Quote (Admin)
затягти перехожого на "служіння" до своєї "церкви"
, хоча може й такі випадки бувають, принаймні я зі своєї практики з таким "затягуванням" не зустрічався. Запрошували чемно мене, запрошував чемно і я.

А ще..., хоч тема віри може й

Quote (Admin)
Справа сугубо особиста
, але в той час і "торкається" суспільства і цілому.

Відредагував vovens - Понеділок, 22.02.2010, 15:25

AdminДата: Понеділок, 22.02.2010, 16:21 | Сообщение # 4
Адміністратор
Хочеш стати багатим - створи релігію. Стара відома істина. Особисто я не проти існування якихось релігійних громад, але навіщо нав'язуватись людям? Маєте бажання запросити людину - привітайтесь і дайте запрошення - далі людина вирішить для себе, чи їй це потрібно. Якщо комусь там дуже добре - він приведе друзів чи родичів.
Заради "спортивного інтересу" свого часу відвідав "служіння" кількох так званих "церков", в тому числі і славнозвісного "Посольства Божого" - сценарій у всіх однаковий і наполегливе збирання пожертв є невід'ємною частиною "служіння".

vovensДата: Понеділок, 22.02.2010, 22:41 | Сообщение # 5
Видалені

Quote (Admin)
Хочеш стати багатим - створи релігію
- ти вважаєш що все так страшно цинічно і немає жодної громади, де б люди щиро вірили в Бога і поклонялись Йому?

Не сперечаюсь, що для багатьох (можливо) - це бізнес, але ж не для всіх!
А якщо навіть так як ти кажеш, то навряд чи ті що безпосередньо займаються "затягуванням", отримують від

Quote (Admin)
збирання пожертв
. Тобто який зміст їм? Легше таки пояснити, що вони щось намагаються зробити швидше заради Ідеї, а тим більше заради Віри!

AdminДата: Вівторок, 23.02.2010, 02:44 | Сообщение # 6
Адміністратор
Кожна громада це як гурток по інтересах. В кожній у щось чи у когось вірять. Хтось вірить поверхнево, хтось щиро, хтось фанатично. Можливо простий прихожанин не має на меті якусь вигоду із цього зібрання, але не факт що про це не думає його лідер. Фінансові піраміди не розкриваються поки не лопаються - можна роками збиратись ні про що не підозрюючи, і в якийсь день виявиться що це обман.
Щоб людина кудись пішла і свідомо щось робила - у неї має бути стимул, чи то матеріальний, чи то духовний, чи моральний - неважливо. Звичайно для релігійних громад цей стимул бажано щоб був духовним. Зазвичай люди, що є духовними лідерами церков є і гарними психологами, котрі підбирають ключики до душ і направляють людей на якісь дії, будь то приставати до перехожих чи роздавати журнальчик "Пробудісь", і ті люди щиро будуть вірити що роблять це в ім'я Бога, хоча зазвичай ім'я того "Бога" для них є таємницею. Лідерів цьому вчать їх лідери і так далі. Типовий мережевий маркетинг.

kost4Дата: Середа, 25.08.2010, 02:50 | Сообщение # 7
Користувач
На мой взгляд процентов 70 прихожан церквей не знают зачем они туда ходят. Вернее у каждого своя цель, свой круг интересов, но только единицы способны не обманывать себя своим присутствием в местах поклонения. Раньше я тоже посещал такие места, и скажу откровенно, я не отображал той идеи, которую несет в себе религиозная община. Админ пра, когда говорит, что эти общины служат хорошим сбором денег, вспомним Сандея и денежных аферах в Киеве, но и Вовенс не ошибается, когда говорит, что везде есть честные люди, которые верят в то, что сами говорят, хотя иногда ошибаются...

Мы всяравно умрем...

MVDДата: Середа, 25.08.2010, 20:33 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (kost4)
общины служат хорошим сбором денег,

Одна моя очень-очень хорошая знакомая в юном возрасте поддалась на уговоры церкви а-ля "Завет Иисуса Христа".
Ребенок превратился в фанатика!
Ну мы думали, повзрослеет - попустится.
Какоооооое там.
Поехала девонька в Германию на заработки.
Приезжает в отпуск, привозит энную сумму денег (сколько - не знаю, но не думаю, что 3 евро) и несет десятину в церковь! surprised
Мы все surprised surprised surprised , шурин ее чуть не придушил, ее мать чуть не слегла, но девулька настояла на своем и красивенько обогатила церковь, думаю, на пару тысяч евро.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВалерійДата: Четвер, 26.08.2010, 01:19 | Сообщение # 9
Користувач
А де вона живе ? biggrin pray

MVDДата: Четвер, 26.08.2010, 15:54 | Сообщение # 10
Користувач
Нині в Німеччині. biggrin

kost4Дата: Неділя, 29.08.2010, 19:04 | Сообщение # 11
Користувач
Quote (MVD)
десятину в церковь!

десятина, это еще не страшно, страшно когда квартиры отдают, а самим негде жить потом, православная организация деньги тоже гребет немалые, так что я бы ее туда же добавил, а православные фанатики еще те...до абсурда иногда доходит человеческая глупость и тупость, смешанная с православными наставлениями

Мы всяравно умрем...

MVDДата: Понеділок, 30.08.2010, 18:48 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (kost4)
страшно когда квартиры отдают, а самим негде жить потом,

она бы отдала и квартиру, если бы та квартира была. biggrin
До нее успел папочка рОдненький квартирку в залог банку оставить.

buslaДата: Понеділок, 30.08.2010, 19:36 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (Admin)
новина про Свідків Єгови і їх церкву

Буквально цього року, вихожу на вулицю з метою ..., а тут дівчина, років під 30 і з нею хлопчак біля 20. Вона почала мені щось втирати про саму світлу церкву : Пряму дорогу до Христа ..., Я в відповідь - його ж росп"яли, для чого мені така дорога... і тут почалось ... , але ж вони не знають buslu так, як ви... !!! Я їм розповів про Книгу Життя, .... хлопчак слухав ..., а я розповідав ... Короче, дівчина того хлопчака потягнула до наступного тину, ... А тут мій друг звідти виходить ..., ну вона все, я надіюсь, зрозуміла. До речі, свідки єгові заборонені - це як забанені, навііть в Америці !!!

Радянський, самий, що не є ...

Відвідувач ЛюбаДата: Середа, 15.09.2010, 18:00 | Сообщение # 14
Гість

Мой друг вот стою я в день суда и думаю что ты в какой то степени виноват в этом. На земле мы постоянно были вместе и ты ни разу не указал мне на истинный путь. Ты познал Господа в истине и славе, но никогда не рассказывал мне о Нём. Тогда мои познания о Боге были такими смутными, а ты мог привести меня к спасению в Нем. И хотя мы и жили вместе здесь на земле, ты никогда не говорил мне о рождении свыше. И теперь я стою в этот день осужденным, потому что ты не рассказал мне о Нем. Да, ты многому научил меня, я называл тебя другом и доверял тебе, но теперь я знаю что уже слишком поздно. Ты мог бы уберечь меня от этой участи.
Вместе мы проводили время днем и беседовали по вечерам, однако ты не был для меня светом. Ты позволил мне жить, любить и умереть, при этом зная что я никогда не попаду на небеса. Да в жизни я называл тебя другом, доверял тебе и в радости и в горе. И тем не менее, прийдя к этому ужасному концу - я не могу теперь назвать тебя своим другом!

kost4Дата: Четвер, 16.09.2010, 13:08 | Сообщение # 15
Користувач
Кому это Люба?, здесь нужно конкретики, правильно что возвращаешся к теме

Мы всяравно умрем...

Відвідувач ЛюбаДата: Четвер, 16.09.2010, 17:40 | Сообщение # 16
Гість

Кому?.. А тим, хто не хоче слухати людей, що попереджують про небезпеку і радять як її минути. Я щиро вірю в Бога і мені хочеться розповісти про своє щастя в Бозі іншим. На жаль, я скромна і нікому не хочу нав'язувати своєї думки... А так би хотілося щоб більше людей мали те щастя, яке маю я в Христі Ісусі...

kost4Дата: Четвер, 16.09.2010, 18:25 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (Відвідувач Люба)
Я щиро вірю в Бога і мені хочеться розповісти про своє щастя в Бозі іншим

=???

Quote (Відвідувач Люба)
А так би хотілося щоб більше людей мали те щастя, яке маю я в Христі Ісусі...

Говоришь о Боге, потом спрыгуешь в тему об Иисусе Христе... что общего???

и зарегистрируйся, должны знать с кем имеем дело

Мы всяравно умрем...

Відредагував kost4 - Четвер, 16.09.2010, 18:26

Відвідувач ЛюбаДата: Субота, 18.09.2010, 17:34 | Сообщение # 18
Гість

[quote=kost4]Говоришь о Боге, потом спрыгуешь в тему об Иисусе Христе... что общего???[/quote]
Евангелие от Иоанна гл.17, ст.21 "...Ты, Отче, во Мне, и Я в Тебе..." (Слова Иисуса Христа относительно Бога).

buslaДата: Неділя, 19.09.2010, 08:36 | Сообщение # 19
Користувач
Quote (Відвідувач Люба)
Quote (kost4)
Говоришь о Боге, потом спрыгуешь в тему об Иисусе Христе... что общего???

Евангелие от Иоанна гл.17, ст.21 "...Ты, Отче, во Мне, и Я в Тебе..." (Слова Иисуса Христа относительно Бога).

При производстве любви между Жизнью и Смертью в процессе диффузии, что происходит ???!!! Жизнь вливает Жизнь в Смерть или Смерть отбирает Жизнь наполняя ее Смертью ???!!!

Радянський, самий, що не є ...

kost4Дата: Неділя, 19.09.2010, 19:23 | Сообщение # 20
Користувач
Quote (Відвідувач Люба)
На жаль, я скромна і нікому не хочу нав'язувати своєї думки... А так би хотілося щоб більше людей мали те щастя, яке маю я в Христі Ісусі...

Здается мне, Люба, ты не очень щаслива

Quote (Відвідувач Люба)

думаешь этого достаточно?!
пришла кинула пару фраз и ищезла, так не годится
нужно свои мысли закончить
....................

Мы всяравно умрем...

Форум » Життя міста Дунаївці » Про релігію та релігійні громади » Релігійні громади міста Дунаївці
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017