Четвер, 29.06.2017, 10:24 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про банки та кредитування » Послугами якого банку ви користуєтесь?
Послугами якого банку ви користуєтесь?
ФедоровичДата: Понеділок, 17.01.2011, 23:56 | Сообщение # 61
Гість

MVD
Подзвоніть на 0800500003 і розкажіть про свою проблему. Думаю до кінця дня з Вами звяжуться ті хто повинні були це зробити раніше.

vadjasДата: Вівторок, 18.01.2011, 00:55 | Сообщение # 62
Користувач
Quote (Федорович)
ті хто повинні були це зробити раніше.

І знов дівчинці лапши понавішують... biggrin

MVDДата: Вівторок, 18.01.2011, 10:11 | Сообщение # 63
Користувач
Quote (vadjas)
І знов дівчинці лапши понавішують... biggrin

Дьо. :'(
Я зателефонувала свому кредитному інспектору. Нуль.
Федорович, ви коли вже зареєструєтесь? biggrin За вами рєпа плаче!

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

buslaДата: Вівторок, 18.01.2011, 22:27 | Сообщение # 64
Користувач
Мабудь запитання до Федоровича, з його дозволу звичайно. Федорович, підскажіть будь-ласка, якщо на банківській карті рублі, чи зможу я їх зняти в Дунаєвцях(бистріше всього в банку), чи тільки гривнями, і який процент візьме, ну скажем Приватбанк, чи той в якому Ви працюєте ??? Зарання дякую. bye

Радянський, самий, що не є ...

WOGДата: Четвер, 20.01.2011, 13:32 | Сообщение # 65
Користувач
Якщо ваша карта російського банку, то будете знімати наші, українські долари, або в касі банку, або в банкоматі.
А відсоток десь напевне min 1,5 + комісія за конвертацію банка- власника картки.
Федорович, правильно ?

ФедоровичДата: П`ятниця, 21.01.2011, 00:22 | Сообщение # 66
Гість

Довго не заходив.
Busla. Всі картки середнього класу (Classic, MasterCardMass) та вище (Gold, Platinum, Inffiniti) обслуговуються за кордоном (в банках) у валюті в якій випущена карта та валюті країни перебування. 1%+3(USD,EUR) за одну операцію. Тому краще взяти 1000 USD за один раз ніж 10 разів по 100 (1%=10 USD плюс 3*10=30 USD проти 1%=10 USD плюс 3 USD). Це оновна вимога. Можлива додаткова комісія банка емітента карти (потрібно вияснити в банку якому випустили карту).
В банкоматах можливо вибрати видачу валюти країни перебування та USD для усіх карток. Якщо карта у EUR то при отриманні валюти перебування йде конвертація ( на Україні евр-дол-грн) по курсу НБУ для конвертацій.
По картці випущеній у Росії у рублях (середнього класу і вище) можна отримати рублі у банках (попередньо переконавшись чи є необхідна сума або замовити на конкретну дату).
Якщо карта випущена в Росії у банку партнері ПриватБанку (Московприват) у рублях то % за зняття становить один відсоток. Поповнення 2 %.
Це інформація якою я володію на даний час. Не думаю, що за останній місяць-два щось змінилось.

Для MVD. Рееструюсь, забуваю пароль і т.д. І взагалі не люблю реестрацій (надоїли на роботі, там що не програма то динамічний пароль, втомився)
І не зрозумів вислову "За вами рєпа плаче! ". Детальніше будь-ласка.

buslaДата: П`ятниця, 21.01.2011, 00:47 | Сообщение # 67
Користувач
Федорович, дякую...., поміркуєм....Дякую за відгук..... wink biggrin

Радянський, самий, що не є ...

MVDДата: П`ятниця, 21.01.2011, 10:01 | Сообщение # 68
Користувач
Quote (Федорович)
І не зрозумів вислову "За вами рєпа плаче! ". Детальніше будь-ласка.

Мала на увазі, що хтіла Вам + поставити у репутацію, але не можу чього зробити, того що ви не зареєстрований. Репутація на жаргоні "рєпа".
От і плаче "рєпа" за вами. smile

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

comp-tradeДата: Субота, 22.01.2011, 06:32 | Сообщение # 69
Користувач
Шукав банків партнерів які працюють з електроними платіжними системами. Оказалося що Аваль працює із WebMoney, тобто можна купити ваучер в їхньому банкоматі оплативши зі своєї картки без комісії (1 грн = 1WMU), та коли прийшов у відділення банку Аваль то зібралося чуть не все відділення щоб вирішити яка картка є найбільш оптимальною. Просидів я близько півтора години там поки заповняв кучу заяв на відкриття картки (такого напевно не має ні в одному банку) близько 8 заяв. Я собі не уявляю щоб було якби до них звернулося хоча б 10 чоловік. Через 10 днів має бути картка, вже пройшло майше 18 днів. Кажуть що якісь затримки. От вам і якість послуг і професіоналізм працівників. Напевно піду я від них.

comp-tradeДата: Понеділок, 31.01.2011, 03:38 | Сообщение # 70
Користувач
доречі, хто працював із банками Форум або АльфаБанк? цікавить думка як вони працюють із іншими платіжними системами.

ВідвідувачДата: Середа, 30.11.2011, 14:49 | Сообщение # 71
Гість

А як Вам такий факт, що бюджетна організація (центр зайнятості) працює на приватну структуру: всіх клієнтів в добровільно-примусовому порядку заганяють в банк "Надра"

vadjasДата: Четвер, 01.12.2011, 00:47 | Сообщение # 72
Користувач
Нещодавно довелося придбати євриків, так от вразила несподіванність: у відділені Привату, що в бувшому Банку Україна, говорять щоб представив любу пластикову картку Привату, а то не продадуть. Якщо картки нема - її вам зроблять... Це що, примусове підсажування на гачок кредиту, чи щось інше - може хто знає?

Будьте людьми!Дата: Четвер, 01.12.2011, 12:41 | Сообщение # 73
Гість

Я хочу виказати своє "ФЕ" Приватбанку. Чому Ви примусово оформляєте кредитні картки і ще із страховкою, якщо я хочу відкрити зовсім іншу картку і не планую користуватися кредиткою. Чому тепер Ваші працівники кажуть, що її не можна закрити? Я принципово не користуюсь кредитками, мені достатньо і "миттевої".
Друге "ФЕ" - це оплата комунальних платежів з карток Приватбанку. Ідея ніби-то не погана, а от виконання - жах! Вдосконалюйте цей процес.

ВідвідувачДата: Четвер, 01.12.2011, 15:49 | Сообщение # 74
Гість

хотів би порадити вам якщо вже банк такий добрий і роздає всім кредити то чому б вже не розщедритися і відкривати безлімітний кредит на суми хоча б з шістьма нулями.

ФедоровичДата: Четвер, 01.12.2011, 23:34 | Сообщение # 75
Гість

Щодо Привату, постараюсь пояснити.
Чому виконуючи будь-яку операцію потрібна картка? Провівши карткою по терміналу швидше отримуеш інформацію про кліента ніж набираючи руками ІНН або серію та № паспорта тим паче ПІП. Тому при покупці чи продажу валюти в ПБ не вимагають копії паспорта.
Чому кредитна картка? Назва картки "Універсальна" і це "візитна картка" кліента банку. Вона постійна на відміну від зарплатних (які належать підприемству і можуть бути закриті по їхній вимозі), від особистих - які мають обмежений термін дії та інших (соціальних, пенсійних і т.д). Це ОСНОВНА її функція. Всі дані кліента які прописані в карті "Універсальній" автоматично переносяться на інші картки, що випускаються а також при відкритті вкладів, оформленні полісів ОСАГО, термінових переказів та іш. (Якщо кожного разу вручну вводити дані кліента неминуче будуть помилки). Крім того карта міжнародна, платіжна, дебетна і тільки в останню чергу "кредитна". Але ж НІХТО вам "пальці в двері не затискає", щоб ви користувались кредитними коштами.
Без наявності картки вас ПОВИННІ обслужити. Просто це буде довше. (а ви мабуть помітили черги?. Це не через погану роботу працівників. Це через потік кліентів (назвіть банк який за день обслуговує більше кліентів?) а також (чого гріха таїти) через поганий звязок. Але, як відомо в нас було ДВІ біди, ДУРНІ і ДОРОГИ. Зараз добавились СВІТЛО і ЗВ'ЯЗОК).
Не зрозумів щодо "комунальних платежів по карті"
Так-що "будьмо людьми", проаналізуємо правила які існують на вашому робочому місці?, як вас обслуговують інші організації? а тоді висловимо своє "ФЕ"

Будьте людьми!Дата: П`ятниця, 02.12.2011, 19:22 | Сообщение # 76
Гість

Федорович, і все таки я не розумію, чому мені разом з "миттевою" втюхали "універсальну" та ще й застрахували? І чому в Вашому відділенні не бажають її ліквідувати? Проте в Вашому центральному відділенні (м. Хмельницький) мені повідомили, що я можу звернутися до них і написати заяву про бажання її закрити. Я маю спеціально їхати чи як?
Щодо комунальних платежів, дані по оплаті з карток надходять до організацій з величезним запізненням. Я думаю, що ЗВ'ЯЗОК та СВІТЛО не мають до цього відношення.

ФедоровичДата: Неділя, 04.12.2011, 20:09 | Сообщение # 77
Гість

Про "Універсальну" пояснював. Основна її функція - інформація про кліента яка переноситься при оформленні будь-якого продукту. Якщо "втюхали" а Ви категорично не хочете мати "візитку" банку яка пришвидше Ваше обслуговування то закрити її можна в будь-якому відділенні написавши заяву. Як я вже поснював, кредитні кошти це одна із властивостей "Універсалки".
Ніхто на мав права страхували Вас без Вашої згоди? Тоді хто підписував договір? Чому Ви не відмовились?. Тепер договір вступив в дію.

ВідвідувачДата: Субота, 29.12.2012, 20:18 | Сообщение # 78
Гість

Я ,рідко користуюсь... Особливо мені подобається"" касир в відділені,що знаходиться в нотаріальній конторі.Від обслуговуваня хочеться блювати. Цікаво! Це тільки в мене такі відчуття до цієї особи?

DenPДата: Середа, 05.11.2014, 13:28 | Сообщение # 79
Користувач
ПБ, покищо самий простий у користуванні.

starДата: Середа, 05.11.2014, 19:13 | Сообщение # 80
Користувач
DenP, еще неплохо Укрсоцбанк ))

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про банки та кредитування » Послугами якого банку ви користуєтесь?
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017