Понеділок, 16.07.2018, 07:56 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Про засоби масової інформації » Дунаївці в Українській Вікіпедії (Фотографія та інформація про м. Дунаївці)
Дунаївці в Українській Вікіпедії
Pavlo_ChemistДата: Субота, 13.03.2010, 02:31 | Сообщение # 1
Новачок
Повідомлень: 2
Offline
Звертаюся до місцевих форумчан розмістити тут фотографії міста для статті в Українській Вікіпедії (УкрВікі) про Дунаївці (перегляньте її, будь ласка). Вони мають бути зроблені власноруч, які Ви готові подарувати УкрВікі (скапійовані з інших сайтів можуть бути забраковані через порушення авторського права). Буду вдячний також за любу інформацію (підкріплену посиланнями на джерела) про місто. Цікаві будуть старі фото Дунаєвець.

Чим більше розмістите, тим краще. Буде з чого вибирати. Загалом, бажано:

фото Дунаєвець в панорамному вигляд (типу фотоаерознімку тощо), визначних будівель (напр., палац Красінських приблизно з того ж ракурсу, що на малюнку Наполеона Орди, див. Вікіпедію), стадіону (для розділу спорт), лікарні (для розділу Охорона здоров'я), лікарняних ставків та ставу на Островського (для розділу Походження назви), символи в Дунаєвеччини (біля центрально аптеки) та символу Незалежност (той, що на кругу наїви зді до Хмельницького). Для розділу промисловість - сучасний вигляд колишньо суконної фабрики та, якщо є, ще в її робочому стан (для порівняння). Базари (для сфери послуг), автобусної та автопарку (для розділу транспорт). Можливо, щось пов'язане з Дунаєвецьким Вісником (напр., друкарню). Та любі інші.

Фото діяч в міста (напр., мера Небельського) теж були би корисними. Було би чудово також розміщення архівних фото для розділу Історія (періоду від громадянсько війни до Незалежності), якщо зможете роздобути.

Наперед вдячний всім, хто відгукнеться.

 
AdminДата: Неділя, 14.03.2010, 23:45 | Сообщение # 2
Адміністратор
Повідомлень: 921
Offline
Пряме посилання на статтю у Вікіпедії

Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про засоби масової інформації » Дунаївці в Українській Вікіпедії (Фотографія та інформація про м. Дунаївці)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2018