Неділя, 15.09.2019, 19:06 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Вибираємо мера Дунаєвець
Вибираємо мера Дунаєвець
31 жовтня Ви поставите "галочку" навпроти:
1.Баранюк Микола Петрович[ 13 ][13.13%]
2.Білоконєв Віктор Вікторович[ 37 ][37.37%]
3.Заяць Олександр Васильович[ 5 ][5.05%]
4.Купчик Олег Леонідович[ 16 ][16.16%]
5.Небельський Станіслав Борисович[ 11 ][11.11%]
6.Я не бачу тут гідних кандидатур[ 11 ][11.11%]
7.Я не піду на ці вибори[ 6 ][6.06%]
Опитування завершено - Вівторок, 09.10.2012, 09:10
Усього відповідей: 99
AdminДата: Четвер, 21.10.2010, 23:39 | Сообщение # 1
Адміністратор
Пропоную за тиждень до офіційних провести невеличкі вибори місцевого масштабу smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: Понеділок, 25.10.2010, 22:25 | Сообщение # 2
Адміністратор
Щоб тема не була сухим голосуванням - пропоную задавати питання кандидатам на крісло мера. Особисто обіцяв, по мірі можливостей, підтримати діалог пан Білоконєв В. В. , також запропонував приєднатись пану Баранюку М. П. та Купчику О. Л.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

buslaДата: Понеділок, 25.10.2010, 22:49 | Сообщение # 3
Користувач
Шановні кандидати, хочу розпочати діалог чи триалог, надіюсь не монолог, отож:

1. Як ,Ви, бачите дальнішу присутність хімвиробництва в Дунаївцях ?
2. Ваше відношення до вирубки лісу для нужд маслозаводу на территорії військової частини в с.Залісці ?
3. Яким чином привабити інвестиції для розвитку Дунаєвецького району та Дунаєвець ?

Дякую та удачі в перегонах. Іван. bye

Радянський, самий, що не є ...

Білоконєв В. В.Дата: Понеділок, 25.10.2010, 23:57 | Сообщение # 4
Гість

1. Хімвиробництва в Дунаївцях не повинно бути!!!.
Дунаївці - маленьке місто!!! Тут унікальна природа!!!
Ми прагнемо до того, щоб наші діти тут залишались і місто було живим.
Також для міста є актуальним те, що через нього проходить міжнародна траса і місту вкрай необхідна об"їзна дорога.
Вона дозволить розвантажити місто, як в плані безпеки(зменшиться кількість транзитних авто) так і в екологічному плані - зменшиться кількість шкідливих викидів.
2. Вирубка лісу - будь-яка, особливо масова - це завжди погано!!!
А що до законності її проведення на території району - то це швидше питання до районної ради.
Що ж стосується мене, то з"ясую, чим обгрунтовані такі "нужди" маслозаводу й найближчім часом викладу свою думку.
3. Дунаєвеччина завжди приваблювала інвесторів! І щось особливе вигадувати для їх залучення не треба!!!
Лише те, щоб вони - інвестори, зрозуміли, що тут ділові і надійні партнери, як в особі бізнесу, так і в особі влади!

buslaДата: Вівторок, 26.10.2010, 00:04 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (Білоконєв В. В.)
А що до законності її проведення на території району - то це швидше питання до районної ради.

Запитання було на перспективу... Дякую. Удачі !!!

buslaДата: Вівторок, 26.10.2010, 10:30 | Сообщение # 6
Користувач
Запитаннячко таке виникло: - Якщо гральні автомати заборонені на всій территорії України, то чому в центрі Дунаєвець успішно існують і "патріотично" викачують гроші з мешканців району, обездолюючи їх сім"ї ??? Я розумію, що Президента і кабмін можна і не поважати, але продивляється цікава річ, якщо комерсу гроші йдуть в карман без разниці яким чином, то він задоволенний, а як гайки по податкам прикручують, то - не потрібна така влада. wink

Хотілось би прояснити таку річ: -Хто і як перевіряє якість продовольчих товарів, якщо перевіряються - хто несе відповід за неякісний товар, чи на виробництві тієї ж ковбиси виписали сертифікат якості на 50 кг, а виробляють 5-10 тон підозрілої якості ???

Дякую. Іван.

Відредагував busla - Вівторок, 26.10.2010, 10:51

ВідвідувачДата: Вівторок, 26.10.2010, 12:38 | Сообщение # 7
Гість

Люди добрі! Який може бути Білоконєв ???!!!
З цитати: "Одружений. Маю чотирьох дітей. Постійно проживаю в місті Дунаївці."
Чи ви знаєте скількох жінок він кинув з МАЛОЛІТНІМИ дітьми на призволяще і гукав далі? Це він зараз (вже постарів) ніби порядний сем'янин, а до теперешньої молодички, як він ставився до поняття сім'ї ? А тяга його до влади - читайте як до КОРИТА.
Ні защо цього пустозвона не можна допускати до таких посад - в нього все звучить громко, а як до діла - пустий звук!
Запитайте про нього в його сослуживців (ЦПОСІ та КНП), багато цікавого дізнаєтесь...

ВідвідувачДата: Вівторок, 26.10.2010, 21:29 | Сообщение # 8
Гість

Голосувати потрібно за Бранюка Миколу Петровича!!!!!! Розуміє ситуацію, має підтримку, знає що потрібно робити.

Просто знаю...Дата: Середа, 27.10.2010, 00:36 | Сообщение # 9
Гість

[quote=Відвідувач]Чи ви знаєте скількох жінок він кинув з МАЛОЛІТНІМИ дітьми на призволяще[/quote]

Може Ви й розповісте нам "скількох жінок він кинув з МАЛОЛІТНІМИ дітьми на призволяще"
І де ті жінки???

З цитати: "Одружений. Маю чотирьох дітей."

Може запитаємо в його дітей? - вони ж всі тут, в Дунаївцях!

А може припинити цей бруд?

Як він працював в ЦПОСІ та КНП, можна прочитати на сайті ЦПОСІ та КНП, в розділі "Наша історія"!
Там його часто згадують і досить не поганими словами!
І зараз він багато допомогає підприємствам, підприємцям і громадянам міста і району.

А цей бруд - звичайна, чорна заздрість!

buslaДата: Середа, 27.10.2010, 00:48 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (Просто знаю...)
А може припинити цей бруд?

Чорний PR !!! Без цього на жаль ні одні вибори не проходять !!! Але ж він чесно відгукнувся та відповів на запитання, а решта ...???

Не відвідувачДата: Середа, 27.10.2010, 20:57 | Сообщение # 11
Гість

Знаю всіх його пацанів, про батьку ніколи поганого не говорили (пан "Відвідувач" скаже, що залякав..., чи ні???). А з жінками, пане Відвідувач, вам щось явно не повезло! Чи є особистий інтерес? Нас повинна цікавити хазяйновитість, уміння не слутати свою кишеню з міською казною, державність та талант договорюватись з інвесторами. І з обласними та київськими чиновниками...на жаль...

Не відвідувачДата: Середа, 27.10.2010, 21:04 | Сообщение # 12
Гість

До речі, хочу висловити вдячність адміністрації форуму, не очікував такої можливості висловити своє ставлення до влади в Дунаївцях! Досить сильний хід!!!

CосідкаДата: Середа, 27.10.2010, 22:13 | Сообщение # 13
Гість

А чому ж тоді пан Білоконєв ні разу не вийшов на мітинг не підтримав людей якщо він проти хім заводу ? А тільки перед виборами розказує про те що завод потрібно закрити! Ми вваші обіцянки- цяцянки не вірим, от якби ви на мітингаг стояли пліч-о - пліч мене, б перша агітувала за вас ! Ділами треба докаувати, а не словами !

buslaДата: Четвер, 28.10.2010, 02:01 | Сообщение # 14
Користувач
Quote (Cосідка)
А тільки перед виборами розказує про те що завод потрібно закрити! Ми вваші обіцянки- цяцянки не вірим, от якби ви на мітингаг стояли пліч-о - пліч мене, б перша агітувала за вас ! Ділами треба докаувати, а не словами !

На четвер чи п"ятницю назначте мітинг по хімвиробництво і побачите хто є хто !!! wink

СусідДата: Четвер, 28.10.2010, 09:28 | Сообщение # 15
Гість

Стояти в мітингах - це не подвиг. Довести ситуацію до такого стану, щоби людям мітинги не знадобились - я за таку роботу! І при чому тут Білоконєв??? Він давав дозвіл на виробництво? Щось сусідка не задоволена саме ним... Пересікались? До решти кандидатів ні в кого питань не виникло. А вони, мабуть, і не збираються з вами балакати.

10-й этажДата: Четвер, 28.10.2010, 09:40 | Сообщение # 16
Гість

отдам последний голос за того, кто сделает этот клятый лифт в 30-м доме. Если сумею отдышаться после очередного восхождения!!! предлагаю всем кандидатам сделать на 9-м этаже комнату для встреч с избирателями по пятницам, а на химпроизводстве - по четвергам. На остальные дни недели места в городе тоже найдутся.

kost4Дата: Четвер, 28.10.2010, 22:19 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (Відвідувач)
Люди добрі! Який може бути Білоконєв ???!!! З цитати: "Одружений. Маю чотирьох дітей. Постійно проживаю в місті Дунаївці." Чи ви знаєте скількох жінок він кинув з МАЛОЛІТНІМИ дітьми на призволяще і гукав далі? Це він зараз (вже постарів) ніби порядний сем'янин, а до теперешньої молодички, як він ставився до поняття сім'ї ?

Да, это бесусловно минус, и камень в его огород, но не кажется ли вам чтоб руководить совсем не обязательно смотреть на такие вещи как семья, ведь это лично его дело, понимаете, нам туда нечего лазить, у каждого много своих семейных проблем, пусть высказывают претензии его родные, это справедливо, меня интересует его способность руководить и поднимать селение из депрессии...

Мы всяравно умрем...

СашокДата: Четвер, 28.10.2010, 23:25 | Сообщение # 18
Новачок
і справді не ма чого лізти в сім'ю !!!!

ДунаєвчанинДата: П`ятниця, 29.10.2010, 02:23 | Сообщение # 19
Гість

Цілком згоден, що в сім`ю "нема чого лізти". Проте відношення до сім`ї, до родини багато чого може розповісти про людину. Тим паче, людину яка має бути 5 років ГОЛОВОЮ міста. Впевнений, мер повинен бути ДОБРИМ господарником (або, як зараз модньо говорити менеджером), але і людські якості не завадять.

layskasergДата: П`ятниця, 29.10.2010, 10:04 | Сообщение # 20
Користувач
Я також згоден, але вважаю що це матиме свій відбиток в його мерівській діяльності, хоча побачемо, удачі. Щодо одного з повідомлень: забудьте про ті ліфти, їх треба повністю міняти, а 1-н ліфт це піврічний бюджет нашого району (ми цікавились).

Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Вибираємо мера Дунаєвець
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019