Неділя, 15.09.2019, 19:36 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
 • Сторінка 1 з 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • »
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Політика і влада - як ми це бачимо
Політика і влада - як ми це бачимо
vadjasДата: Четвер, 10.06.2010, 00:41 | Сообщение # 1
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Тут висловлюємо свої думки, сперечаємось про все що стосується політики та чиновників.
 
kost4Дата: Четвер, 10.06.2010, 00:41 | Сообщение # 2
Користувач
Повідомлень: 180
Offline
Quote (Admin)
Я думаю ще кілька місяців такої влади і кожен телеканал буде або хвалити владу, або взагалі мовчати про неї. А назбирати кожен день дунаєвецьких новин аж на 10 хвилин ефіру - це не так вже й просто

а чем влада то не угодила?! раньше что лучше было?!


Мы всяравно умрем...
 
vadjasДата: Четвер, 10.06.2010, 00:41 | Сообщение # 3
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
kost4, ти правий - влада всеодно не ми (не наша ніби), та й що робити, пристосовуємось...
 
AdminДата: Четвер, 10.06.2010, 00:41 | Сообщение # 4
Адміністратор
Повідомлень: 924
Offline
Не вгодила прийняттям рішень, не радячись з народом, не вгодила відміною місцевих виборів, боячись бути виметеною народною мітлою, не вгодила приниженням історичних цінностей цього народу. Нормальна влада не боїться людей, відокремлюючись від них кордонами міліції. А чим вона Вам так вгодила, пане kost4, розкажіть будь-ласка, бо аж цікаво стало. От пройшло 100 днів нової влади, і що змінилось в Дунаївцях? Згоден, на скору руку кинули асфальт по дорозі до стадіону, пофарбували монумент загиблим у ВВв, підмели центральні вулиці, і то весь цей "марафет" був приурочений до Дня Перемоги, бо так сказали "з гори", щоб все блищало! Показуха сплошна часів СРСР. Зате підприємців "пощіпали" нормально, бо ж гроші то треба в бюджет на утримання "царків".

Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
AdminДата: Четвер, 10.06.2010, 00:41 | Сообщение # 5
Адміністратор
Повідомлень: 924
Offline
Quote (vadjas)
влада всеондо не ми (не наша ніби), та й що робити, пристосовуємось...

От поки будуть такі думки в голові - будемо "бидлом" і стадом баранів. Задумайтесь над цим.


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
vadjasДата: Четвер, 10.06.2010, 00:42 | Сообщение # 6
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Реально подивившись на владу (ту чи цю), скажу одне - народ нічого зовсім не змінить! Так дойним бидлом і залишиться. Чхала влада на своїх рабів, вони і мають бути голодними і бідними, щоб безумовно підкорювались.
А думки в наших головах нічогішеньки геть не змінять, така політика держави.
 
СергійДата: Четвер, 10.06.2010, 00:42 | Сообщение # 7
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Quote (vadjas)
Реально подивившись на владу (ту чи цю), скажу одне - народ нічого зовсім не змінить! Так дойним бидлом і залишиться. Чхала влада на своїх рабів, вони і мають бути голодними і бідними, щоб безумовно підкорювались. А думки в наших головах нічогішеньки геть не змінять, така політика держави.

Так вони на нас забили, ми потрібні їм для голосування а після хоч потоп для нас. Для них нажива. Корито, повна завжди. Не потрібно опускати голову в пісок, це нічого не дасть....Просто Сергій
 
vadjasДата: Четвер, 10.06.2010, 00:42 | Сообщение # 8
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
ПР: російська мова стане регіональною по всій Україні

За словами ПР, достатньо бажання 10 відсотків населення населеного пункту, щоб регіональна мова використовувалася в обов'язковому порядку.

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко висловив упевненість, що внаслідок ухвалення базового закону про мови, який зараз розробляється в фракції ПР, російська мова отримає регіональний статус по всій території України.
"Якщо в нас не зміниться цей закон, якщо він буде прийнятий у тім обсязі, як ми вирішили, то там, де кількість людей, які володіють регіональною мовою, становить понад 10 відсотків, ця мова буде в обов'язковому порядку використовуватися як регіональна. Це буде відбуватися на будь-якій території - навіть в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській і Вінницькій областях", - зазначив Колесніченко.
З його слів, після прийняття цього документа батьки зможуть вибирати мову навчання своїх дітей у тих населених пунктах, де буде затверджена регіональна мова.
"У будь-якій точці України, якщо батьки бажають зробити групу в дитячому саду з російською мовою навчання, вони мають на це право, для цього потрібно зібрати 5 заяв від батьків. Щоб зробити такий клас у школі, необхідно 10 заяв від батьків. Якщо чиновники будуть відмовляти в задоволенні цієї конституційної заяви, то потрібно звертатися в суд для визнання дій чиновника неправомірними", - розповів депутат.
Вадим Колесніченко додав, що документ буде розглянутий Верховною радою найближчим часом.
"Цей закон буде прийнятий (принаймні, у першому читанні) найближчим часом. Потім будуть коригування. Але все-таки завдання правлячої більшості - домовитися й приймати закони, які захищають інтереси більшої частини населення України. Є один дамоклів меч під назвою "вибори, що наближаються". Тому якщо партія бажає залишатися при владі й не втратити свого виборця, вона зобов'язана виконувати свої зобов'язання. Ті, хто вже дуже активно виступають проти політики партії, повинні чітко розуміти, що в наступних партійних списках і виборах вони брати участі не будуть. Я впевнений у тім, що ми приймемо цей базовий закон про мову", - резюмував парламентарій.
Нагадаємо, наприкінці травня зареєстровано законопроект , який надає органам місцевого самоврядування повноваження з визнання регіональних мов або мов меншин поширеними на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Проект про внесення змін до закону про місцеве самоврядування зареєстрував Вадим Колесніченко. Він також зазначив, що його прийняття "буде сприяти збереженню культурної спадщини й історичних традицій в Україні, забезпечить вільний розвиток регіональних мов або мов меншин відповідно до положень Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин, що буде мати як наслідок зменшення соціального напруження в суспільстві".
 
vadjasДата: Четвер, 10.06.2010, 02:12 | Сообщение # 9
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Нардепы предлагают откупиться от армии за $6 тысяч

Комитет Верховной Рады по вопросам национальной безопасности и обороны готовит к рассмотрению проект закона об уплате компенсации вместо прохождения срочной воинской службы.
Соответствующий законопроект народного депутата Виктора Лещенко, депутата фракции Наша Украина, зарегистрирован во ВР.
В частности, автор законопроекта предлагает новый подход к призыву граждан на срочную воинскую службу или прохождение ими альтернативной (невоинской) службы. Проект определяет организационно-правовые принципы уплаты компенсации вместо прохождения срочной воинской службы.
Лещенко считает, что главной проблемой, которую разрешит принятие предложенного им законопроекта, является уклонение от выполнения воинского долга призывниками.
Анализ состояния дел в отношении граждан, которые уклоняются от выполнения воинского долга и призыва на срочную военную службу, проведенный автором, показывает, что только на 1 января 2007 года в военные комиссариаты, например Харьковской области, за повестками не явились 21 тыс. 500 граждан, при этом 12 тыс. 700 из них не явились на повторные (2 и больше раз) вызовы в период разных призывных компаний.
Лещенко отмечает в пояснительной записке к законопроекту, что "существующая система проведения розыска, задержания и доставки в военные комиссариаты граждан, которые уклоняются от выполнения воинского долга, и привлечение их к административной ответственности, несовершенны".
Согласно проекту, "размер компенсации составляет сумму средней стоимости содержания государством одного солдата за весь период прохождения срочной воинской службы, что составляет 31 тыс. грн. по состоянию на 2007 год (73 прожиточных минимумов для трудоспособных лиц)".
Принятие закона О компенсации вместо прохождения срочной воинской службы позволит значительной части нарушителей законодательства путем уплаты компенсации решить вопрос отношения к воинской службе в созданном этим законом правовом поле, убежден Лещенко.
Кроме того, принятие этого закона будет способствовать улучшению финансирования Вооруженных сил Украины, более качественному отбору призывников для прохождения срочной службы; снижению уровня коррумпированности в заведениях и учреждениях, причастных к проведению призывных кампаний, преодолению социальной несправедливости в отношении лиц, которые проходили (проходят) срочную воинскую или альтернативную службу.

 
СергійДата: Четвер, 10.06.2010, 07:21 | Сообщение # 10
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Quote (vadjas)
ПР: російська мова стане регіональною по всій Україні

І Ви знаєте все це можливе. Чому: бо ми і в тому числі, я, бидло. Правильно сказав наш "геніальний" ПРезиднт, це бидло.Просто Сергій
 
СергійДата: Четвер, 10.06.2010, 07:22 | Сообщение # 11
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Другі би вже робили барикади, а ми...


Просто Сергій
 
MVDДата: Четвер, 10.06.2010, 09:40 | Сообщение # 12
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Quote (Сергій)
а ми...

а ми після бійки будемо махати кулаками.


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
vadjasДата: П`ятниця, 11.06.2010, 17:18 | Сообщение # 13
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Quote (MVD)
а ми після бійки будемо махати кулаками.

І після бійки не будемо - такий псячий менталітет, повиродилися вже справжні козаки, так в лайні і загнемось з часом! sad
 
СергійДата: П`ятниця, 25.06.2010, 18:49 | Сообщение # 14
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Заарештували Чернегу


Просто Сергій
 
vadjasДата: Вівторок, 13.07.2010, 16:20 | Сообщение # 15
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
SEC погорела на сексе

Во дають, нема слів... wacko
 
ВідвідувачДата: Середа, 14.07.2010, 01:23 | Сообщение # 16
Гість

Казав голова держадміністрації, що з понеділка почнуть ремонтні роботи на вул. Шевченко. Вже пройшов місяць а ремонту нема.
 
vadjasДата: Середа, 14.07.2010, 13:57 | Сообщение # 17
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Відвідувач, обіцяного три роки чекають biggrin
 
vadjasДата: Четвер, 15.07.2010, 22:06 | Сообщение # 18
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Через військові навчання "Сі Бриз" одеські повії подорожчали

Разом з моряками НАТО в Одесу підтяглися путани з Миколаївської, Харківської областей та одеських сіл. Але командири "Сі Бриз" виявилися підготовленими до неформального спілкування з країнами-учасницями.

Разом із військовими НАТО в Одесу з’їхались українські повії. Однак моряки виявилися готовими до цього: вони заздалегідь отримали інструкції, де позначено всі місця міста, куди їм ходити особливо не рекомендується.

На Митній площі Одеси – "стометрівці", як її називають у місті, робота починається ввечері. Дівчата в коротких спідницях чекають клієнтів. За годину "кохання" вони просять 100 доларів.

Знижки діють тільки для постійних клієнтів. Для іноземних моряків, які прибули до Одеси для участі в навчаннях "Сі Бриз-2010", такса збільшена майже вдвічі.

"У них у Нью-Йорку дешевше не знайдуть. І зарплати військовим хороші платять", - ділиться одна з путан.

В інструкції, виданій іноземним морякам ще до прибуття в Одесу, зафарбовані темним кольором всі злачні місця міста, куди їм ходити особливо не рекомендується. Але найбільше дівчат засмутила інша заборона - морякам велено не носити при собі більше 100 доларів.

Одеські міліціонери теж включилися в захист національних інтересів: щоб не бентежити що знаходяться на американському кораблі гостей, а також розквартированих по місту військових представників 12 країн, вони провели рейд. Тільки за одну ніч було затримано 14 жінок легкої поведінки, які працювали на Митній площі

Правоохоронці зазначили, що вік одеських повій коливається від 19 до 27 років.

 
vadjasДата: П`ятниця, 16.07.2010, 21:06 | Сообщение # 19
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Крёстный батька


«Крёстный батька» — критический документальный фильм о президенте Белоруссии А. Г. Лукашенко, показанный 4 июля2010 года по российскому телеканалу НТВ в программе «Чрезвычайное происшествие». Фильм стал одним из крупнейших скандалов в российско-белорусских отношениях.

скачати безкоштовно тут
Заказуха однако....
 
СергійДата: П`ятниця, 16.07.2010, 21:06 | Сообщение # 20
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Прокуратура вирішила, що людей у Харкові били законно
Прокуратура Харківської області не побачила порушень у побитті людей в парку Горького.
Така відповідь надійшла до Української Гельсінської спілки з прав людини у відповідь на відкрите звернення. В листі за підписом заступника прокурора Кухара йдеться про те, що ані міліціонери, які били чи незаконно затримували захисників парку Горького, ані невідомі люди в чорному - "Муніципальна охорона", які так само вчиняли насильницькі дії у відношенні до захисників природи - не вчиняли злочину.Просто Сергій


Відредагував Сергій - П`ятниця, 23.07.2010, 19:30
 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Політика і влада - як ми це бачимо
 • Сторінка 1 з 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • »
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019