Субота, 19.08.2017, 15:58 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 912389»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » КЛИЧКО чемпіон... (бокс)
КЛИЧКО чемпіон...
СергійДата: Неділя, 30.05.2010, 10:34 | Сообщение # 1
Користувач
Чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко (40-2-0, 38 KO) захистив титул, нокаутувавши поляка Альберта Сосновскі (42-3-1, 27 KO).
Українець завершив бій у десятому раунді, провівши кілька правих кросів у голову суперника. Після серії з лівого бокового та правого прямого поляк не втримався на ногах і присів у куті рингу - рефері зупинив бій, зарахувавши перемогу Кличка-старшого технічним нокаутом.

Просто Сергій

СергійДата: Неділя, 30.05.2010, 10:39 | Сообщение # 2
Користувач
Вітаю всіх українців з перемогою нашого характерника Віталія Кличка !!!
Чуда не сталось Альберт Сосновський по повній програмі

Просто Сергій

СергійДата: Неділя, 30.05.2010, 10:43 | Сообщение # 3
Користувач
З перемогою Кличко!!! З перемогою УКРАЇНО!!! Слава УКРАЇНИ примножується такими як Кличко, справжніми патріотами України. Я думаю що це наш майбутній президент. Народ проголосуємо за Віталія на наступних виборах? Я думаю що він має все для президента: розум, освіту, світову популярність, європейський напрям і головне патріотизм, який не буде кацапо-татарським памперсом. Тому ми повинні вибрати справжнього президента України, який би дбав за свою державу а не прислуговував азіатам.
Кличко об'єднає УКРАЇНУ тому що він не належить ні до синіх ні до оранжевих, це нове покоління політиків, які за УКРАЇНУ НЕЗАЛЕЖНУ, ЄВРОПЕЙСЬКУ ДЕРЖАВУ.

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Неділя, 30.05.2010, 10:46

СергійДата: Неділя, 30.05.2010, 10:49 | Сообщение # 4
Користувач
У Кличка мрія – як у Шварценеггера. Але своя, українська
П'ятниця, 28 Травня, 2010 - 16:56
Український боксер-суперваговик Віталій Кличко не відкидає можливості свого балотування на посаду... президента України.
Про це він заявив в інтерв'ю німецькій газеті "Bild", повідомляє Укрінформ.
"Я розмірковую над можливістю висунення своєї кандидатури", - сказав Кличко.
Віталій Кличко виступив з критикою на адресу деяких українських політиків, які влаштовують "шоу" у Верховній Раді та вирішують справи "далеко не за європейськими стандартами".
На запитання, що є спільного у політики та боксу, Кличко-старший зазначив: "Ніколи не потрібно недооцінювати суперника". За його словами, треба мати терпіння та мислити стратегічно як у політиці, та і у боксі, адже за допомогою однієї сили цілі не досягнути.
Нагадаємо, знаний американський актор й губернатор Арнольд Шварценеггер неодноразово заявляв, що не проти стати президентом США.

Експрес

Просто Сергій

vadjasДата: Неділя, 30.05.2010, 16:29 | Сообщение # 5
Користувач
Так, так, хлопці прославили Україну на весь світ. За це їм земний уклін і шана.

Кличко вручат высшую награду Германии

Украинский боксер Виталий Кличко удостоен ордена «За заслуги перед Федеративной Республикой Германия». Эта награда считается высшей в Германии.
3 июня состояится церемония награждения Кличко в посольстве ФРГ в Киеве. Главная причина такой чести заключается в том, что Виталий «способствовал развитию немецко-украинских отношений, а также внес существенный вклад в оказание помощи детям и подросткам, испытывающим нужду».
Напомним, что орденом «За заслуги перед Федеративной Республикой Германия», учрежденным в 1951 году первым Президентом ФРГ Теодором Хойсом, награждаются, независимо от гражданства, за особые заслуги деятели политической, экономической, культурной, социальной, благотворительной и духовной сфер жизни.

Це велике визнання!

vadjasДата: Вівторок, 20.07.2010, 00:29 | Сообщение # 6
Користувач
Кличко назвав Валуєва боягузом і відмовився битися з ним

Чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко відмовив екс-чемпіону світу WBA Миколі Валуєву в поєдинку.
"В рингу одразу видно, ким людина є насправді. Саме цьому, напевне, саме цьому Микола Валуєв боїться боксувати проти мене. На наш поєдинок чекають мільйони, вони втомилися спостерігати, коли доросла людина поводить себе наче дитина", - заявив Кличко у відеозверненні з цього приводу.
"Миколо, годі боятися. Бути рабом страху - найгірший з видів рабства. Пам'ятай про це або ж займися іншим видом спорту", - сказав Кличко.
"Я зробив усе, щоб наш поєдинок відбувся. Але команда Миколи Валуєва висуває все нові і нові умови. Я не бачу можливості продовжувати переговори. Де це бачено: чемпіон вмовляє претендента?! Якщо Микола колись зможе перемогти свій страх, то, можливо, ми знову повернемося до цієї розмови", - резюмував Кличко.
Як відомо, поєдинок між чемпіоном світу у надважкій вазі за серії WBC українцем Віталієм Кличком і "російським гігантом" Миколою Валуєвим мав відбутися в жовтні 2010 року, але Валуєв ніяк не міг визначитися з точною відповіддю.

vadjasДата: Вівторок, 20.07.2010, 00:32 | Сообщение # 7
Користувач
Валуєв про відмову Кличка: якщо він не готовий - прапор йому в руки

Валуєв назвав відмову у поєдинку з боку Кличка смішною. Російський боксер заявив, що Кличку шкода квитків, тому хай б'ється з хлопцями типу Сосновського.
Російський боксер Микола Валуєв, якого українець Віталій Кличко в різкій формі звинуватив у небажанні проводити з ним бій, дав відповідь.
"Я готовий вийти проти українця на ринг. Якщо він не готовий - прапор йому в руки. Нехай виходить проти хлопців типу Сосновського", - заявив Валуєв.
"Мені просто смішно це коментувати. Ми ж з Кличком вже навіть з фінансових моментів домовилися. Я прийняв його умови і згоден вийти на ринг за убогі півтора мільйона доларів", - сказав Валуєв.
"Може, Віталію шкода 50 квитків, які я попросив для своєї команди? 35 квитків в ринг-сайд і 15 поруч з ринг-Сайд. Тому мені взагалі незрозумілі всі ці смішні звинувачення", - додав російський боксер.
Нагадаємо, чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко відмовив екс-чемпіону світу WBA Миколі Валуєву в поєдинку, звинувативши того у боягузтві.
"Я зробив усе, щоб наш поєдинок відбувся. Але команда Миколи Валуєва висуває все нові і нові умови. Я не бачу можливості продовжувати переговори. Де це бачено: чемпіон вмовляє претендента?! Якщо Микола колись зможе перемогти свій страх, то, можливо, ми знову повернемося до цієї розмови", - резюмував Кличко.
Як відомо, поєдинок між чемпіоном світу у надважкій вазі за серії WBC українцем Віталієм Кличком і "російським гігантом" Миколою Валуєвим мав відбутися в жовтні 2010 року.

vadjasДата: Вівторок, 20.07.2010, 00:35 | Сообщение # 8
Користувач
Валуєв відповів Кличку: я не можу бовтатися, як одна речовина в ополонці

Микола Валуєв вимагає від Віталія Кличка визначитися з тим, буде бій чи ні. Російський боксер заявляє, що він - "людина конкретна" і чекати довго не буде.
Микола Валуєв і Віталій Кличко продовжують обмінюватися відеозверненнями. Свою відповідь на відеозвернення Віталія, яке вийшло минулого тижня, росіянин підкріпив схожим роликом. "Віталію, визначся, буде бій чи не буде. Якщо не буде - я займуся іншими справами, у мене їх по горло. Будь ласка, не тримай мене в невідомості. Це дуже важливо. Тому що я - людина конкретна. Я не можу бовтатися, як одна речовина в ополонці ... "
Нагадаємо, чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко відмовив екс-чемпіону світу WBA Миколі Валуєву в поєдинку.
"В рингу одразу видно, ким людина є насправді. Саме цьому, напевне, саме цьому Микола Валуєв боїться боксувати проти мене. На наш поєдинок чекають мільйони, вони втомилися спостерігати, коли доросла людина поводить себе наче дитина", - заявив Кличко у відеозверненні з цього приводу.
"Миколо, годі боятися. Бути рабом страху - найгірший з видів рабства. Пам'ятай про це або ж займися іншим видом спорту", - сказав Кличко.
Як відомо, боксери ніяк не можуть домовитися про умови бою, хоча обидва висловлюють готовність його провести. Валуєв вже погодився на запропоновані йому чемпіоном WBC 1,5 млн доларів, але має намір внести деякі зміни до пункту про реванш. Росіянина не влаштовує, що у разі його перемоги він буде зобов'язаний зустрітися з Віталієм повторно, а гонорар буде поділений не на його користь.

vadjasДата: Вівторок, 20.07.2010, 00:42 | Сообщение # 9
Користувач
Віталій Кличко святкує День народження

(Віталій Володимирович Кличко. 19 июля 1971 , село Беловодское , Киргизская ССР )
Віталій Кличко у 14 років почав займатися боксом. За 30-річну спортивну кар'єру досяг висот світового рівня.
19 липня знаменитий український боксер Віталій Кличко святкує День народження. У понеділок йому виповнилося 39 років.
Віталій Кличко у 14 років почав займатися боксом. За 35-річну спортивну кар'єру досяг висот світового рівня (з 1996 року - в професійному боксі).
Кличко - шестикратний чемпіон світу з кікбоксингу, триразовий чемпіон України з боксу, срібний призер чемпіонату світу серед любителів, неодноразовий чемпіон Європи серед професіоналів, інтерконтинентальний чемпіон за версіями WBO і WBA, чемпіон світу в суперважкій ваговій категорії за версіями WBO і WBC.
У листопаді 2005 року Кличко оголосив про завершення спортивної кар'єри, а в 2007 про її відновлення. У 2008 році - повернув чемпіонський титул за версією WBС у поєдинку проти Семюеля Пітера. За це досягнення в 2009 році Світова академія спорту відмітила українця престижною премією "Лауреус" в номінації "Повернення року".
З того часу Віталій Кличко успішно відстоював свій титул в поєдинках проти Хуана Карлоса Гомеса (березень 2009), Кріса Ареолли (вересень 2009), Кевіна Джонсона (грудень 2009), Альберта Сосновського (травень 2010).
Паралельно зі спортивною, Кличко будує політичну кар’єру. Він не втомлюється повторювати, що для нього головна мета - сильний Київ.
В липні Кличко оголосив про намір балотуватися на пост мера столиці і очолив політичну партію УДАР (Український демократичний альянс за реформи).

СергійДата: П`ятниця, 23.07.2010, 13:13 | Сообщение # 10
Користувач
Бій Кличко - Повєткін скасовано
Бій між Володимиром Кличком та Алєксандром Повєткіним скасовано.
Про це повідомляє ESPN.com.
Представники Кличка подали протест після того, як Повєткін не з'явився на прес-конференцію, з мотивацією, що той зриває рекламну кампанію бою. До того ж контракт на бій та і не було підписано через 15 днів після аукціону заявок.
Кличко почав переговори з Семюелем Пітером.

МОСКАЛІ СИКУНИ!!!!!!!!!
Отак завжди з москалями... пливли, пливли, і біля берега всралися...
А хто пам'ятає про піци в Московській піцерії з написами про привітання Повєткіна з перемогою над Кличком!!!!???? biggrin biggrin biggrin

Просто Сергій

Відредагував Сергій - П`ятниця, 23.07.2010, 13:15

СергійДата: П`ятниця, 23.07.2010, 13:19 | Сообщение # 11
Користувач
Менеджер Повєтікна хотів би дати в "бубен" Володимиру Кличку
Менеджер російського боксера Олександра Повєткіна Володимир Хрюнов заявив, що в них є усі необхідні медичні довідки, щоб довести, що його підопічний не з`явився на першу перес-конференцію перед боєм з Володимиром Кличком через хворобу. "Ви знаєте, в Америці спека, гірше ніж у Москві, і очевидно через це працюючі кондиціонери Сашко заробив собі запалення носової порожнини. У нас є всі медичні документи, що підтверджують це, які будуть представлені в IBF, щоб вони не вирішили, що бою не буде. Бернд Бенте поводиться як професор пропаганди... А Володимиру Кличку, - потрібно усвідомлювати те , що в нього мільйони шанувальників, який приклад він їм подає. Збиватися на образу боксера і його команди - неприпустимо. Чи є в нас розбіжності за контрактом? На щастя, ми добилися однієї істотної поступки - Володимир Кличко згодний пройти допінг- контроль за правилами WADA. Але є інші проблеми, наприклад з рукавичками, які Володимиру роблять на замовлення. Про них уже в боксерських колах ходять легенди, і ми наполягаємо на стандартних, фабричних рукавичках, в яких є сертифікат безпеки, які сертифіковані місцевою федерацією й атлетичними комісіями в США в тому числі. До бою є час - якщо рукавички такі, якими повинні бути, нехай одержують сертифікати. Кличко вже заявив, що у вересневому бою Повєткіна може замінити Семюел Пітер, чи згодні ми зробити крок убік ? Тільки цього вони й чекають. Ні, ми прагнемо битися. Особливо після вчорашнього - за це взагалі в "бубен" б'ють. А всі ці відеообіги, картонні фігури", - цитує Хрюнова Pro-box.ru.

Бред сумашедшого. Такі вони наші брати "старші" СИКУНИ..... biggrin biggrin biggrin

Просто Сергій

СергійДата: Понеділок, 26.07.2010, 21:42 | Сообщение # 12
Користувач
Валуєв буде битися з Кличком, але за суму більшу ніж 1,5 млн. доларів
Ніколай Валуєв вийде на бій із чемпіоном світу за версією WBC Віталієм Кличком, якщо той запропонує за поєдинок більше 1,5 млн. доларів.
Про це заявив сам російський екс-чемпіон світу WBA у надважкій вазі, пише Fightnews.
"Розбіжності з Віталієм Кличком виникли через гроші. Бокс - це бізнес. Умови, які запропонував Віталій, не підходили ні мені, ні моїм промоутерам. Кличко любить говорити, що в усьому винен Дон Кінг, але самі брати хочуть забрати все собі та не думають про інтереси інших", - сказав він.
За словами Валуєва, він не боїться Віталія Кличка, але з українцем дуже важко домовитися.
"Нехай надішле нам хороший контракт. Він говорить, що пропонує мені $1,5 млн. Але я не отримаю цих грошей, у мене велика команда. Він запропонував мені $1,5 млн за бій, але на таку суму не згоден Дон Кінг. Я не битимуся з Віталієм, якщо не запропонує більше суму, - пояснив боксер.

Правда смішно.... biggrin Загроші чи ні Кличко надає Валуєву.... wow Кличко чемпіон

Просто Сергій

buslaДата: Середа, 28.07.2010, 11:28 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (Сергій)
Я не битимуся з Віталієм, якщо не запропонує більше суму, - пояснив боксер.

Люди вони серйозні, нічого не скажеш. Економіка перш за все, якщо ти помітив, то всі войни були за добробут для своєї держави, імперії... Мені Валуєв не подобається перш за все як людина - в нього завжди шельф тягнеться: то забив когось, то при смерті в реанімацію відправив в барі... Короче кажучи, бамбула є бамбула, а бій звичайно покаже хто сильніший, но я на стороні Кличків, як був так і буду. wink

Радянський, самий, що не є ...

СергійДата: Середа, 28.07.2010, 14:22 | Сообщение # 14
Користувач
Та і пан Кличко хоче битися за справедливість і чесно, один на один. А не за гроші. Хоча і він цим не гребує. Теж гребе дай Боже всім. Але не відмовляється битися і не плачеться що додайте ще, а то битися не буду... biggrin

Просто Сергій

СергійДата: Четвер, 29.07.2010, 13:40 | Сообщение # 15
Користувач
Кличко і Пітер погодили умови майбутнього бою
Чемпіон IBF і WBO у надважкій вазі українець Володимир Кличко і нігерієць Самюель Пітер погодили умови проведення бою, який пройде 11 вересня в Німеччині. "Домовленість досягнута. У четвер у Лос-Анджелесі всі папери будуть підписані. Це були відносно легкі переговори", - цитує Боба Арума, промоутера Пітера gazeta.ru з посиланням на ESPN. За словами менеджера Кличка Бернда Бенте, у наступний понеділок на прес-конференції буде офіційно оголошено про двобій, який, як очікується, відбудеться на 55- тисячному футбольному стадіоні "Коммерцбанк Арена" у Франкфурті-на-майні.

Зо всіма Кличко домовляється, а з москалями не може.... Сикуни вони ці москалі.... biggrin :D biggrin

Просто Сергій

buslaДата: Четвер, 29.07.2010, 15:27 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (Сергій)
Зо всіма Кличко домовляється

Я не зовсім добре поняв, що за резонанс - просто не так ретельно відсліжую хто, кому і за що, але Сергій включився в цю тему по самі вуха. Пролиставши інтернет вияснив таку річ.
Quote (Сергій)
а з москалями не може

Сергій, це ми з тобою москалі, чи ти на правому березі Збруча родився ?, а Валуєв він КАЦАП !!! wink biggrin

СергійДата: Понеділок, 13.09.2010, 07:38 | Сообщение # 17
Користувач
Кличко нокаутував Пітера у 10 раунді

Просто Сергій

СергійДата: Понеділок, 13.09.2010, 07:41 | Сообщение # 18
Користувач
А все-таки Сем Пітер - молодець! На відміну від всяких Хеїв, Піпеткіна та Імбіцибла (та інших "вітязей"!) не побоявся знову вийти на ринг проти одного з Кличків! І це після того, як над ним познущався Віталій!!! Він хоча б програє гідно справжнього чоловіка !!! Моя повага Сему!!!

Просто Сергій

СергійДата: Понеділок, 13.09.2010, 07:44 | Сообщение # 19
Користувач
Йой куме, вітаю тебе з перемогою Кличка. Слава Україні, Героям слава!!!!

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Понеділок, 13.09.2010, 07:46

buslaДата: Понеділок, 13.09.2010, 09:17 | Сообщение # 20
Користувач
Quote (Сергій)
Йой куме, вітаю тебе з перемогою Кличка. Слава Україні, Героям слава!!!!

Вуйко, ДЯКУЮ !!! Також дивився разом з Іваном із Франківська, він гостює в мене. Бій достойний, але нігер сволоч, ніяк не падав, що у нього в голові можно тільки догадуватись. Ще раз дякую, бережи себе !!! wink biggrin

Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » КЛИЧКО чемпіон... (бокс)
Сторінка 1 з 912389»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017