Неділя, 19.11.2017, 21:42 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про авто, мото та іншу техніку » Купівля автомобіля з європи без розтаможки
Купівля автомобіля з європи без розтаможки
AdminДата: Вівторок, 06.11.2012, 14:34 | Сообщение # 1
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
В спамерській розсилці прийшло таке повідомлення:
-----------------------------------------------------------------
"ЭКОНОМТЕ на покупке авто! Стоимость в два раза дешевле! При стоимости в Украине 10000$ – обойдется $5000! Только ЕВРОПЕЙСКИЕ АВТОМОБИЛИ. Продажа и аренда авто из Европы. Пригон авто под заказ, возможен обмен на ваш автомобиль. Автомобиль регистрируется на юридическое лицо в Европе. Вам предоставляются ВСЕ необходимые документы для безпрепятственного эксплуатирования авто без растаможки в Украине и за её пределами. Всё чисто и легально на 100%. При покупке авто полная юридическая консультация. Пн-Сб с 8:00 до 20:00 тел. З8(О95)59Ч-26-61. Детальная информация, пригнанные автомобили, и часто задаваемые вопросы на сайте: WWW(.)EUAUTO(.)COM(.)UA - (нужно убрать скобки). "
-----------------------------------------------------------------
Можна навіть на сайт їхній перейти, почитати. Там все гарно і культурно розписано. Якщо коротко - все легально, авто реєструється на фірму в Литві - ви катаєтесь по Україні як співробітник тієї фірми, раз на рік потрібно виїжджати за кордон. Оформлення 1,5-2 тис. євро + вартість авто у Європі.
Що шановні форумчани думають з цього приводу?


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
кітДата: Вівторок, 06.11.2012, 16:10 | Сообщение # 2
Гість

Стамбульская конвенция о временном ввозе
Стамбульская конвенция

ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ

ЛИСТ

від 05.02.2010 р. N 09/363-ЕП
Харківській митниці

Про тимчасове ввезення транспортних засобів комерційного призначення
З метою уніфікації підходів митниць до здійснення пропуску на митну територію України транспортних засобів під керуванням резидентів, що ввозяться тимчасово, роз’яснюємо.
Порядок і умови тимчасового ввезення транспортних засобів на митну територію України громадянами визначено статтею 11 Закону України від 13.09.2001 N 2681-III «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України». Зокрема, згідно з частиною першою цієї статті тимчасове ввезення транспортних засобів за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності на митну територію України громадянами-резидентами дозволяється терміном до одного року після сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів. Цей термін може бути продовжено Державною митною службою України або уповноваженими Державною митною службою України митними органами з урахуванням гуманітарної, наукової, господарської та інших видів діяльності громадян, які ввезли такі транспортні засоби.
Разом з цим, відповідно до статті 13 цього ж Закону, якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться у цьому Законі, то застосовуються правила міжнародного договору.
Згідно з пунктом 2 статті 2 Конвенції про тимчасове ввезення, прийнятої 26.06.90 у м. Стамбулі, до якої Україна приєдналась згідно з Законом України від 24.03.2004 N 1661-IV «Про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення» (далі — Стамбульська конвенція), не впливаючи на положення Додатка E (Додаток щодо товарів, які ввозяться з частковим звільненням від ввізного мита та податків), режим тимчасового ввезення надається з загальним умовним звільненням від ввізного мита і податків та без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру.
Згідно з пунктом «a» статті 5 Додатка C до Стамбульської конвенції для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, що надаються цим Додатком, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.
При цьому, пунктом «a» статті 7 Додатка C до Стамбульської конвенції зазначається, що незважаючи на положення статті 5 цього Додатка, транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення.
Відповідно до пункту «b» статті 1 Додатка C до Стамбульської конвенції «комерційне використання» означає платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів.
Пунктом «f» статті 1 Стамбульської конвенції термін «особа» означає як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом.
Виходячи з вищезгаданих положень Стамбульської конвенції, можна зробити висновок, що громадянин — резидент України може тимчасово в’їжджати на територію України на транспортному засобі, зареєстрованому постійно у відповідних реєстраційних органах іноземних держав, без сплати будь-яких податків і зборів та без застосування до нього ввізних обмежень чи заборон економічного характеру, за умови, що зазначений транспортний засіб знаходиться у власності (розпорядженні) фізичної (юридичної) особи, яка проживає (зареєстрована) на території іншої держави та використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів).
Враховуючи вищевикладене, вважаємо за можливе застосовувати наступний порядок проведення митних процедур під час здійснення митного контролю та пропуску транспортних засобів, зареєстрованих на території, що не є митною територією України, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами митної території України, і ввозяться особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останньої та зареєстровані або постійно проживають на митній території України (громадяни-резиденти):
якщо транспортний засіб переміщується порожнім (без вантажу), але водій пред’явив до митного контролю всі нижченаведені документи (використання транспортного засобу можна вважати комерційним, якщо вважати, що перевезення особи (водія) є платним (оплачуваним)):
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і посвідчення водія;
документи на право власності та користування транспортним засобом;
документи, що підтверджують правовідносини водія з особою (підприємством, установою, організацією) — власником транспортного засобу (договір на працевлаштування, установчий, засновницький договір тощо);
дорожній лист, виписаний особою, на користь якої громадянин-резидент здійснює свою діяльність, та/або інший документ (посвідчення про відрядження), що свідчить про відрядження водія на митну територію України особою, на користь якої громадянин-резидент здійснює свою діяльність.
Подібна інформація розміщена на офіційному ВЕБ-сайті Держмитслужби www.customs.gov.ua.
 
olegarhДата: Середа, 07.11.2012, 11:36 | Сообщение # 3
Користувач
Повідомлень: 935
Offline
по ходу потібно платити ЗП водію, який користується т.з. smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.
 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про авто, мото та іншу техніку » Купівля автомобіля з європи без розтаможки
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017