П`ятниця, 28.07.2017, 11:51 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 7«1234567»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Який у вас мобільний телефон і чому?
Який у вас мобільний телефон і чому?
БеняДата: Неділя, 26.09.2010, 17:54 | Сообщение # 61
Гість

Поміняю телефон Nоkіа 5130c-2 Хрrеss Musіc, на якийсь інший також марки Nokіа... Телефон в гарному стані, тільки декілька подряпин на передній частині панелі.. Без вірусів, ще пів року гарантії.. Додається шнур USВ.

Беня.Дата: Понеділок, 27.09.2010, 08:26 | Сообщение # 62
Гість

Зарядка також, i флешка на 1 гБ

AdminДата: Неділя, 09.01.2011, 02:18 | Сообщение # 63
Адміністратор
Гарна статейка про дисплеї сучасних мобільних гаджетів.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

vadjasДата: Неділя, 16.01.2011, 16:04 | Сообщение # 64
Користувач
На Новорічні свята "Дід Мороз" приніс моїй половинці дуже цікавий девайс, хочу трохи вам про нього розповісти:

Від себе добавлю - за такі малі грощі (350 грн.), це дуже багатофункціональна машинка, ще й дуже зручна і симпатична.
В себе з балкона зловив три канали TV - Перший, Сіті та СТБ (саме краще показує). Був в товарища в Військовому містечку, спіймав ще 1+1 та Інтер. Дещо правда буває пропадае звук... А так йде в кольорі, буває з перешкодами. При повороті ТЛФ, зображенння автоматично перевертається.
Працює з двома Сімками стабільно, звук гучний і розбірливий, як на розмову так і на дзвінок (рінгтони).
В друзів працюють вже більш пів року (ця модель) - зауважень не було,... хоча раз на раз не приходиться звісно ж...
В цілому - поки дуже задоволений, жінка теж. Відпали питання тягати, заряджати ... дві труби разом. Цей тримає заряд два дні + ще й ліхтарик (світлодіод) в ньому є biggrin

vadjasДата: Вівторок, 18.01.2011, 01:02 | Сообщение # 65
Користувач
Трохи для розвитку:Без лоха жизнь плоха: 10 уловок в рекламе телефонов

YetyДата: Середа, 09.03.2011, 22:41 | Сообщение # 66
Користувач
Питаннячко як на вашу думку.. чи варто змінювати Sony Ericsson K800 на Nokia C3 ? Хочеть Вай-фай.. і ще й за такі гроші Нокія.. це вважаю дуже добре..
+ Соньки - камера
+ Нокії - вай-фай
Камерою користуюсь лише при зйомці документів (чудово їх фотографує). Інтернет зараз завжди потрібен, в цьому і перевага нокії з вай-фай і мережа в нас розвивається..

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

Відредагував Yety - Середа, 09.03.2011, 22:43

AdminДата: Четвер, 10.03.2011, 07:56 | Сообщение # 67
Адміністратор
С3 по функціоналу не далеко пішла від К800. Це обмін шила на мило. Такий кірпічик від Нокії швидко набридне. Якщо вже закортіло щось змінити - раджу дивитись в бік смартфонів на Андроїді. Перспективна ОС, має широкі можливості. Є апарати по ціні приблизно як С3.

YetyДата: Четвер, 10.03.2011, 08:17 | Сообщение # 68
Користувач
Quote (Admin)
Є апарати по ціні приблизно як С3.

Пане Admin, якщо вас не затруднить і буде вільний час. накидайте сюди силочок андроїдних.. Дякую happy

AdminДата: Четвер, 10.03.2011, 09:36 | Сообщение # 69
Адміністратор

Можна звернути увагу на ось цей апаратик. По вартості приблизно так само, а по функціоналу далеко не сімбіан щей кастрованої 40-ї серії. Повноцінна операційна система, можливість встановлення повноцінного софту, Вай-Фай і все інше.

YetyДата: Четвер, 10.03.2011, 13:54 | Сообщение # 70
Користувач
Дякую, він дійсно вартий уваги.. треба підійти до Фафи і злити свій К800 smile
А ось можливо комусь знадобиться.. конкурс для прекасної половини людства - http://smart-beauty.com.ua

AdminДата: Четвер, 10.03.2011, 21:26 | Сообщение # 71
Адміністратор
Потім розкажете, скільки пан бізнесмен запропонував за апарат, думаю гривень 300, не більше smile

YetyДата: Четвер, 10.03.2011, 23:16 | Сообщение # 72
Користувач
Quote (Admin)
Потім розкажете, скільки пан бізнесмен запропонував за апарат, думаю гривень 300, не більше

Вже можу розказати.. максимум 400 грн biggrin По всьому бачачи, накрилась моя "грандіозна" покупка <_<

pavlikasiyДата: Субота, 12.03.2011, 22:57 | Сообщение # 73
Користувач

Ось такого собі хочу!

І ще питання, а що Nokiй немає "андроїдних"?!

YetyДата: Неділя, 13.03.2011, 01:29 | Сообщение # 74
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Nokiй немає "андроїдних"?!

Андроїд це розробка компанії гугл яка напевне підписла з Самсунком докумен на використання їхнього ПЗ а до Нокії здається ще не дойшли.. Андроїд ще тільки тестується..

MVDДата: Неділя, 13.03.2011, 01:30 | Сообщение # 75
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Ось такого собі хочу!

І я не відмовлюсь! Але коли ж те станеться...

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

AdminДата: Неділя, 13.03.2011, 07:24 | Сообщение # 76
Адміністратор
Андроїд на сьогодні є основною стратегічною ОС для більшості виробників мобільних пристроїв. На останніх виставках мобільної електроніки продукти на Андроїд були практично у всіх основних виробників. Андроїд є безкоштовною ОС і активно розвивається. На сьогодні остання версія - 3.0. Оскільки розробником є Гугл - то переважна більшість можливостей ОС підв'язані на інтернет і сервіси Гугл відповідно.
Нокій андроїдних не було, нема і найближчим часом не буде. Через власну кволість та дії керівництва весь минулий рік Нокіа поволі здавала свої позиції на ринку. Надалі керівництво Нокіа вирішило відмовитись від розробки та підтримки власної ОС, після чого підписали угоду з Майкрософт про встановлення на апаратах Нокіа Віндовс фон 7. Наразі компанія ще тримається виключно на фанатах марки. Наступним претендентом на перше місце, котре наразі ще займає Нокіа, є Самсунг. Компанія агресивно розвивається і має апарати у всіх цінових категоріях, тому вихід корейців на перше місце є лише питанням часу.

olegarhДата: Вівторок, 15.03.2011, 01:04 | Сообщение # 77
Користувач
Крім дзвонити та відправити СМС мені в телефоні потрібен хіба що GPS.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

vadjasДата: Вівторок, 15.03.2011, 23:11 | Сообщение # 78
Користувач
Quote (Yety)
якщо вас не затруднить і буде вільний час. накидайте сюди силочок андроїдних..

ось тут подивись, може зацікавить?

buslaДата: Вівторок, 15.03.2011, 23:32 | Сообщение # 79
Користувач
Quote (olegarh)
Крім дзвонити та відправити СМС мені в телефоні потрібен хіба що GPS.

Народ, мабудь, ще не прийшов до ІСТИНИ, користуються правдою !!! biggrin :D biggrin wink Просто про телефон, нічого більше !!! wink

Радянський, самий, що не є ...

Відредагував busla - Вівторок, 15.03.2011, 23:39

AdminДата: П`ятниця, 13.05.2011, 11:56 | Сообщение # 80
Адміністратор
В зв'язку з раптовим напливом на сайт оголошень про продаж так званих китайських "клонів" популярних мобільних телефонів вирішив підняти цю тему і ще раз поговорити про ті самі "клони". Знаю кількох людей, що придбали собі такі вироби. В одних поки справно працюють, в інших вже зламались. Кажуть особливо невдалими є копії модних сенсорників, типу iPhone чи Nokia N8. Що скажуть форумчани з цього приводу? Може є і власники "китайців"? Які у Вас враження від Вашого гаджета? Чи варто таке купувати?

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Який у вас мобільний телефон і чому?
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017