Понеділок, 25.06.2018, 06:48 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Який у вас мобільний телефон і чому?
Який у вас мобільний телефон і чому?
vadjasДата: Четвер, 15.07.2010, 11:00 | Сообщение # 41
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
На Украине отключат нелегальные iPhone

Нелегальные телефоны iPhone на территории Украины будут внесены в "серый" список и отключены от связи. С таким заявлением выступили представители Украинского государственного центра радиочастот (УГЦР).

Эксперты УГЦР предостерегают потребителей от приобретения аппаратов iPhone в украинских магазинах. Нелегальный товар, который пытаются продавать мобильным пользователям, через несколько месяцев может стать ненужным.

Согласно данным УГЦР, iPhone на Украине не сертифицирован. Поэтому, согласно законодательству, телефоны Apple не могут ввозиться и продаваться на территории страны. При подключении к сети, оператор внесет этот телефон в так называемый "серый" список и прекратит его обслуживание.

Без проблем будут работать на территории Украины только те iPhone, которые ввезены гражданами из-за границы или получены ими в международных почтовых отправлениях для собственных потребностей (ввезти можно два телефона).

Эти устройства должны быть обязательно зарегистрированы в обобщенной базе данных кодов IMEI мобильных терминалов, которые ведет Украинский государственный центр радиочастот.

Отметим, что 13 июня 2010 года вступил в силу Закон Украины № 2299 „О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно осуществления государственного надзора в отрасли связи". Представители УГЦР отметили, что компании-продавцы имеют право осуществлять реализацию только тех радиоэлектронных и излучательных устройств, которые отвечают установленным законодательством условиям их использования на территории страны.

 
MVDДата: Четвер, 15.07.2010, 22:57 | Сообщение # 42
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Купили мені службовий телефон Нокія .
Чому? Бо за гривню. biggrin
І дуже він мені подобається!


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
vadjasДата: П`ятниця, 16.07.2010, 21:50 | Сообщение # 43
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Українські оператори відключать всі "сірі" iPhone від зв'язку


Держава офіційно попередила, що iPhone в Україні не сертифікований, а тому всі телефони цієї марки, придбані або замовлені не за кордоном, будуть внесені до "сірого" списку та відключені від зв'язку.
Телефон марки iPhone в Україні не сертифікований і не може використовуватися, тому всім власникам таких телефонів, придбаних нелегально і не за кордоном, буде відключено зв'язок. Про це заявили в прес-службі Українського державного центру радіочастот (УДЦР).
У повідомленні центру наголошується, що в українських інтернет-магазинах з'явилося багато пропозицій про продаж сучасної марки iPhone 4 за вигідними цінами. За даними УДЦР, кілька днів тому у ЗМІ з'явилося повідомлення, що телефони цієї марки (передбачувана ціна - від 2000 до 2700 доларів за апарат, а в США офіційна ціна новинки - від 199 до 299 доларів) надійдуть в офіційний продаж як мінімум через тиждень.
Український державний центр радіочастот застеріг громадян від придбання телефонів марки iPhone в українських магазинах. "Продавці тіньового ринку вкотре намагаються підсунути українцям нелегальний товар, який через декілька місяців може стати непотрібним вам і перетворитися на дорогу іграшку", - наголосили у прес-службі.
За інформацією УДЦР, iPhone на сьогодні у нас не сертифікований, а тому, відповідно до законодавства, не може ввозитися на територію України і реалізовуватися через торгову мережу. А при підключенні до мережі оператор внесе цей телефон до так званого сірого списку і згодом назавжди припинить його обслуговування.
Без проблем працюватимуть в Україні лише ті телефони марки iPhone, які ввезені громадянами з-за кордону або одержані ними в міжнародних поштових відправленнях для власних потреб (нагадуємо, що можна ввезти два телефони).
Ці телефони повинні бути зареєстровані в узагальненій базі даних кодів IMEI мобільних терміналів, які веде Український державний центр радіочастот.
УДЦР також повідомив, що 13 червня 2010 року набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду у сфері зв'язку". Закон передбачає, зокрема, додаткові повноваження для Державної інспекції зв'язку щодо проведення перевірок суб'єктів господарювання, в т.ч. й дотримання ними умов реалізації засобів зв'язку.
В УДЦР відзначили, що суб'єкти господарювання, згідно з відповідним рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку, мають право здійснювати реалізацію тільки тих радіоелектронних і випромінювальних пристроїв, які відповідають встановленим законодавством умовам їх застосування в Україні.
Нагадаємо, продажі нового iPhone4 в США, Франції, Німеччини, Японії і Великобританії стартували 24 червня. До кінця вересня продажі смартфона планується запустити у 88 країнах світу.
В Україні легально купити iPhone4 наразі неможливо, адже телефон не має відповідного сертифікату.
 
vadjasДата: П`ятниця, 16.07.2010, 21:54 | Сообщение # 44
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Союз споживачів США протестував новий смартфон від Apple і офіційно заявив, що гаджет має серйозні проблеми з прийомом сигналу.
Впливовий американський журнал Consumer Reports, який випускає Союз споживачів США, не рекомендував купувати iPhone4 через нестабільність роботи антени в новому пристрої.
Експерти протестували новий гаджет від Apple і офіційно заявили, що смартфони дійсно мають проблеми з прийомом сигналу.
Новітній смартфон втрачає сигнал, якщо його взяти в руки. Це трапляється через закриття пальцем антени на бічній стороні телефону.
Фахівці провели низку лабораторних тестів, у яких заміряли продуктивність антени інноваційної конструкції в різних умовах.
Вердикт американських експертів виявився сумним: у iPhone4 дійсно спостерігаються проблеми з прийомом сигналу. Численні випробування показали, що пристрій, який лежить в долоні, не може забезпечити якість прийому, достатню для здійснення дзвінків без розривів з'єднання.
Кожен із трьох примірників, куплений фахівцями CR в різних точках продажів Apple, мав подібну особливість.
Нагадаємо, "яблучна" корпорація пояснила проблеми з новими iPhone поєднанням двох "простих і дивовижних" чинників: по-перше, розриви зв'язку спостерігалися тільки там, де була незадовільною якість зв'язку стільникового оператора AT&T, а по-друге, через помилку в прошивці смартфон невірно відображав сигнал, показуючи більше поділок, ніж мало бути насправді.
Представники Apple пообіцяли найближчим часом випустити оновлення програмного забезпечення, яке усуває цей недолік.
Втім, працівникам Consumer Reports так і не вдалося довести істинність цих тверджень. Тести показали, що проблеми з антеною спостерігалися тільки у iPhone4, у той час як інші апарати, призначені для роботи в мережах AT&T, зокрема iPhone 3GS і Palm Pre, демонстрували гарну якість сигналу.
Однак, за словами авторів CR, у фанатів гаджетів від Apple все-таки є вихід: їм необхідно заклеїти нижній кут свого смартфона, наприклад, скотчем. Звичайно, зовнішній вигляд пристрою, виявиться зіпсованим, зате апарат буде працювати без будь-яких проблем зі зв'язком.
Експерти CR заявили, що не стали б рекомендувати купувати iPhone4, оскільки за інших рівних умов новинка від Apple істотно програє своїм конкурентам на ринку за головним критерієм - якістю зв'язку.
 
vadjasДата: Вівторок, 20.07.2010, 22:11 | Сообщение # 45
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Решение проблемы с антенной iPhone 4 — в кристаллах Swarovski

Теперь, когда Apple официально подтвердила тот факт, что для наилучшего приёма сигнала её мощный смартфон iPhone 4 нуждается в чехле или каком-нибудь изоляторе для антенны, вроде официального резинового бампера, у владельцев смартфона появился лишний вопрос: какой же чехол выбрать.
Компания Caze предлагает решение для тех, у кого вопрос стоимости при покупке обычно не возникает: она создала специальный чехол для iPhone 4, в котором используется более 1500 так называемых кристаллов Swarovski.

Кристаллы покрывает смартфон почти целиком. Если покупателю не по душе классический серебристый цвет, то можно вбирать чехол с золотым, голубым или розовым оттенком хрусталя. Те, кто решатся на покупку, получат вместе с чехлом хрустальный логотип Apple.
Неясно, много ли найдётся желающих, чтобы их iPhone выглядел подобным образом, однако стоимость этого чехла от Caze обойдётся им в $200.
 
vadjasДата: Середа, 21.07.2010, 20:56 | Сообщение # 46
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Владельцы iPhone 4 получают странные письма из прошлого


На многострадальный смартфон iPhone 4 продолжают сыпаться проблемы. Вопрос с деградацией сигнала Стив Джобс частично решил, объявив на пресс-конференции о том, что каждый владелец нового iPhone получит бесплатный чехол. Но буквально на днях появилась новая напасть: на смартфоны каким-то загадочным образом начали приходить сообщения электронной почты из далёкого 1969 года.
Эта проблема актуальна для всех устройств под управлением iOS 4, владельцы которых зарегистрированы в почтовых сервисах MobileMe и Gmail. Странные письма, датированные 31 декабря 1969 года, не содержат ни темы, ни адреса отправителя, ни собственно текста письма – они полностью пустые. На текущий момент пока нет информации о возможных причинах возникновения «писем из прошлого» и непонятно как с этой проблемой бороться. Будем ожидать дальнейших сообщений.

Оце так так...

 
vadjasДата: Середа, 04.08.2010, 00:47 | Сообщение # 47
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Некоторые пользователи iPhone стали замечать, что каждую ночь аппарат отправляет куда-то достаточно большие объемы неизвестных данных. По словам одного из пользователей форума Apple по имени Cnpeyton написал, что каждую ночь между 1 и 2 часами ночи с аппаратом происходит что-то странное.
«После изменения в тарифном плане я решил проверить затраты трафика своей жены на ее iPhone. Сама она трафик практически не использует, за исключением таинственных отправок данных каждую ночь», - пишет пользователь. «Объем передаваемого трафика достаточно велик – порядка 75 Мб каждую ночь. Я позвонил в службу поддержки AT&T и они сказали, что это могут быть обновления программного обеспечения или почта. Тем не менее, почта уже была получена вручную».
Представители ресурса Gizmodo, который так не любит Apple, сообщают, что ежедневные объемы таинственного трафика составляют десятки мегабайт.


Наиболее вероятное объяснение – сбор данных о пользовательской активности Национальным агентством по безопасности либо самой Apple для собственных нужд. Последний вариант не выглядит слишком фантастическим, так как за компанией уже наблюдались подобные «грешки». Но и затея с Большим братом тоже не кажется такой уж невинной.
 
buslaДата: Середа, 04.08.2010, 13:35 | Сообщение # 48
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Хотів викласти свій телефон, а вже таких нема! В мене він років десять, нічого не міняю і не хочу, одна біда, батарея сідая після другого з"єднання. Шукав, кажуть якийсь екслюзів, а телефон простий, просто дрєвній...Аlkatel 835 One Touch. blink

Радянський, самий, що не є ...
 
vadjasДата: Середа, 04.08.2010, 21:24 | Сообщение # 49
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Quote (busla)
Хотів викласти свій телефон, а вже таких нема!


Це він?
 
pavlikasiyДата: П`ятниця, 06.08.2010, 13:41 | Сообщение # 50
Користувач
Повідомлень: 851
Offline
Quote (busla)
одна біда, батарея сідая після другого з"єднання.

Яких 300 грн і новий тел маєте, і жодної головної болі...

 
vadjasДата: П`ятниця, 06.08.2010, 17:25 | Сообщение # 51
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Останнім часом все більше набирають популярності так званні "китайці", це клони американських Айфонів, дуже популярних зараз в світі, але за дуже доступною ціною.

Як на мене, то за такі грощі може і взяти ... щоб було. Хоча кажуть що з ними багато проблем виникає.
Нещодавно товарищ такого придбав, нічого так собі, гарненька іграшка, але менюха долбанута - сам бачив.
Кому що відомо - розповідайте.
 
vadjasДата: П`ятниця, 06.08.2010, 22:08 | Сообщение # 52
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Новина:
Чехол-геймпад для iPhone

iPhone – это не только телефон, но и многофункциональное мультимедийное устройство. На нём можно читать книги, посещать интернет-сайты, смотреть видео. Играть на нём можно тоже, и это едва ли не самая популярная функция любого мобильного устройства. Аксессуар под названием iPhone Game Pad сделает игровой процесс на iPhone удобным и хорошо знакомым всем, кто застал 8-битные консоли 90-х годов. Это своего рода жёсткий чехол в виде джойстика от старой игровой приставки типа NES или Nintendo, внутрь которого и вставляется iPhone.

Аксессуар комплектуется оригинальным софтом для передачи управления привычному 4-позиционному джойстику, кнопкам «select», «start» и четырём кнопкам действия. С помощью аксессуара iPhone Game Pad можно удобством играть во все классические аркадные игры коллекции Super Nintendo. Видеозапись тестирования опытного образца iPhone Game Pad мы предлагаем вашему вниманию, о цене, к сожалению, пока ничего не известно.
 
vadjasДата: Субота, 28.08.2010, 23:06 | Сообщение # 53
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Apple представит новый iPod 1 сентября

Apple Inc. обещает представить 1 сентября линейку новых iPod. Кроме того, американская корпорация может провести презентацию давно ожидаемого проекта Apple TV, в рамках которого пользователи iPod смогут смотреть за небольшую плату популярные сериалы и телевизионные программы.
Как сообщает Reuters, в линейке iPod самым интересным пополнением станет iPod Touch 4 с дисплеем высокого разрешения и двумя камерами, одну из которых можно будет использовать для видеоразговоров по FaceTime.
Что касается телевизионного проекта, для получения контента Apple в настоящее время ведет интенсивные переговоры с ведущими медийными компаниями США, в том числе News Corp. и Walt Disney. Как ожидается, за 99 центов будущий сервис позволит пользователям iPod получать доступ к эпизоду сериала сроком на 48 часов. Сейчас через iTunes Store можно покупать ТВ-шоу в среднем по $1,99 за эпизод.
Акции Apple Inc. в Нью-Йорке выросли в среду вечером на 1,2%.
По итогам третьего финансового квартала, завершившегося 27 июня, чистая прибыль Apple взлетела на 78% и составила $3,25 миллиарда, или $3,51 в расчете на акцию, по сравнению с $1,83 миллиарда, или $2,01 на акцию, за аналогичный период прошлого года. Выручка увеличилась на 61% - до $15,7 миллиарда.
В третьем квартале Apple продала 3,3 миллиона планшетов iPad и 8,4 миллиона смартфонов iPhone. Кроме того, рынок приятно удивили продажи компьютеров Mac, достигшие в апреле-июне 3,47 миллиона при ожидавшихся 3,2 миллиона.
Между тем продажи iPod оказались ниже прогноза: 9,41 миллиона плееров против 9,7 миллиона.
 
MVDДата: Субота, 04.09.2010, 13:22 | Сообщение # 54
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
vadjas, дивилась. Але мені і моя Нокія дорогенька як пам"ять. Все необхідне, що потребується від мобільного телефону, в ній є, навіть більше, ніж треба (як для мене).
АйФон штука класна, але як для мене, то це вже понти.
А то хата задрипана, машини немає, але нефіговий телефон...
ІМХО.


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
kost4Дата: Субота, 11.09.2010, 01:00 | Сообщение # 55
Користувач
Повідомлень: 180
Offline
Quote (MVD)
Все необхідне, що потребується від мобільного телефону, в ній є, навіть більше, ніж треба (як для мене). АйФон штука класна, але як для мене, то це вже понти.

и я того же мнения, телефон - чтобы звонить, хочешь считать покупай калькулятор, фоткаться - фотааппарат, музыку - плеер и т д


Мы всяравно умрем...
 
СергійДата: Субота, 11.09.2010, 03:20 | Сообщение # 56
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Quote (kost4)
хочешь считать покупай калькулятор, фоткаться - фотааппарат, музыку - плеер и т д

Так, але якщо це все є в одному приборі, то чого би його не мати....Просто Сергій
 
kost4Дата: Субота, 11.09.2010, 11:32 | Сообщение # 57
Користувач
Повідомлень: 180
Offline
Quote (Сергій)
Так, але якщо це все є в одному приборі, то чого би його не мати....

согласен, просто шутка


Мы всяравно умрем...
 
buslaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 13:21 | Сообщение # 58
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Шановні, надоїв мені раритет, батареї на горизонті ніде не видно, а вчора зайшов в салон зв"язку і рішився на такий апаратик !!! dry Він звичайно не 300 гривень, але функціональність просто супер !!! biggrin

Радянський, самий, що не є ...
 
buslaДата: Субота, 25.09.2010, 10:55 | Сообщение # 59
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Дякую, шановні !!! Апарат дійсно шикарний, а ціна біля 900 гривень (3 тис.490 RU), ще й флешка на 2 Гг в подарок, Alkatel OT-802. Поліфонія супер, графіка не Sony Ericsson, але на рівні, відношення ціна-якість просто супер. wink

Радянський, самий, що не є ...

Відредагував busla - Субота, 25.09.2010, 12:47
 
buslaДата: Субота, 25.09.2010, 10:57 | Сообщение # 60
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Quote (pavlikasiy)
Тепер ми ТРОШКИ схожі!

Я дуже стараюсь підтягнутись до Вашого рівня !!! wink biggrin


Радянський, самий, що не є ...
 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Який у вас мобільний телефон і чому?
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2018