Субота, 24.06.2017, 11:44 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 712367»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Який у вас мобільний телефон і чому?
Який у вас мобільний телефон і чому?
MVDДата: Середа, 26.05.2010, 00:33 | Сообщение # 1
Користувач
Маю Nokia 6233

Як для мене, телефон дуже зручний, простий у використанні. Все, що мені необхідно, він має.
І коли мені його купляли, то тільки поставили перед фактом, що телефон буде саме такий. biggrin
От вже 3 роки ми з ним як рідні. smile

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

Відредагував MVD - Середа, 26.05.2010, 00:38

СергійДата: Середа, 26.05.2010, 02:09 | Сообщение # 2
Користувач

Завжди користувався Sony-Ericsson, яку вважаю найкращими моделями всіх часів і народів. Але щось потягло купити Nokia 5800, так модель не погана, але менюшка дебільна. Купив всього як три тижні і вже хочу продати...

Просто Сергій

vadjasДата: Середа, 26.05.2010, 22:48 | Сообщение # 3
Користувач
Купив всього як три тижні і вже хочу продати...
Оце номер!!! Та там же ж всі навороти! Сильно модель ніби...
Quote (Сергій)
але менюшка дебільна.
А от за це мені і не падобаються Nokii.

Сам користуюся
ціма моделями, хотілося б заміняти, але сам себе питаю - воно мені треба в мої роки?

Відредагував vadjas - Середа, 26.05.2010, 22:48

MVDДата: Середа, 26.05.2010, 23:08 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (vadjas)
воно мені треба в мої роки?

Ви в 35 років в труну зібралися?
До речі, Сергій, моя подруга нещодавно купила собі новий телефон LG фігйогомамузнає яка модель із сенсорним екраном.
Ну і хвалькується. Беру в я руки цей телефон і остаточно розумію, що я - калхоз Калініна. :'(

СергійДата: Четвер, 27.05.2010, 06:30 | Сообщение # 5
Користувач
Діло не в наворотах, а в менюшці... Щоб знайти фото в моб. тел. треба перелопатити все...

Просто Сергій

MVDДата: Четвер, 27.05.2010, 09:53 | Сообщение # 6
Користувач
Quote (vadjas)
Хоча гламурніше звісно.

vadjas, де я, а де гламур? Фу!
Особисто мені найважливіше те, щоби телефон дзвонив, надсилав смс-ки та мав підключення до інтернету в період моєї відпустки. Решта понтів мене мало цікавить. smile

YetyДата: Четвер, 27.05.2010, 12:45 | Сообщение # 7
Користувач
Ось маю такий телефончик:

Чудовий, функціональний.. і камера 3,2 нічогенька, чудові фото виходять під час відпочинку на природі, коли поруч нема цифрового... І ще ні разу за 2 роки регулярного використання не підвів. Батарейка у нього - дай Бог кожному. smile
Та є єдине але.... чуть-чуть би "втисниту" всередину ту камеру і його віконечко, а то вже дуже громісткий виходить телефончик... та попервах було не зручно носити у кишені. Але наш народ до чого не звикне smile

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

pavlikasiyДата: Неділя, 30.05.2010, 13:51 | Сообщение # 8
Користувач

Таким користуюся вже більше року. Задоволений дуже! (хоча модель не нова)

vadjasДата: Неділя, 30.05.2010, 15:25 | Сообщение # 9
Користувач
Сергій,
Quote (Сергій)
В Sony Ericsson ніколи не розчаруюся...

А я до них равнодушний, щось не притягують...
pavlikasiy, ніколи такого не зустрічав, цікава модель.

vadjasДата: Неділя, 30.05.2010, 17:55 | Сообщение # 10
Користувач
pavlikasiy, а що до мене - то екран замалий.

pavlikasiyДата: Понеділок, 31.05.2010, 00:59 | Сообщение # 11
Користувач
Quote (vadjas)
pavlikasiy, ніколи такого не зустрічав, цікава модель.

Дивно. Це наступний здоровий тел після Е-61
У мене перед цим був Е-51, теж жодних скаржень на тел. Дуже суперовий! Взагалі як по мені, Е серія, це те що варто уваги. 100% кажу за те, що сам використовував. І сестра використовує Е-66, теж супер! smile

pavlikasiyДата: Понеділок, 31.05.2010, 01:02 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (vadjas)
pavlikasiy, а що до мене - то екран замалий.

Може і так, але для роботи вистачає і для GPS.

СергійДата: Вівторок, 01.06.2010, 23:29 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (vadjas)
фільми подивитись на чергуванні, книги почитати, для мене це актуально.
Це все може Nokia 5800

Просто Сергій

vadjasДата: Середа, 02.06.2010, 01:36 | Сообщение # 14
Користувач
Сергій, мене Nokia 5800 приваблює ще GPSом, покращеним стереозвуком. Колега такий привіз рік назад з Оману (із відрядження), він мені спадобався як гарний функціонал.

СергійДата: Середа, 02.06.2010, 20:28 | Сообщение # 15
Користувач
Так я з цим погоджуюся і Nokia 5800 нормальний апарат, але менюшка.... тупорила... Того на неї така низька ціна порівняно з Sony Ericsson XPERIA X1

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Середа, 02.06.2010, 20:32

vadjasДата: Середа, 09.06.2010, 22:58 | Сообщение # 16
Користувач
Стала відома ціна нового iPhone

Ціну на новий смартфон Apple iPhone 4 встановили на рівні 299 доларів за 32-гігабайтну модель і 199 доларів за 16-гігабайтну.

Стала відома ціна нового iPhone
32-гігабайтна модель нового смартфона Apple iPhone 4 буде коштувати в США 299 доларів, заявив на конференції для розробників голова корпорації Стів Джобс. 16-гігабайтна версія пристрою буде продаватися за 199 доларів. Одночасно в лінійці залишиться 8-гігабайтний iPhone 3GS вартістю в 99 доларів.
У продаж нові iPhone надійдуть 24 червня. Вони з'являться як у США, так і в магазинах Великої Британії, Франції, Німеччини та Японії. За три дні до початку продажів, 21 червня, буде випущено оновлення операційної системи для iPhone, iOS 4.0.
До кінця липня iPhone 4 з'явиться ще в 18 країнах світу, в тому числі Австралії, Канаді, Фінляндії, Італії, Іспанії та Швейцарії. До кінця вересня телефон надійде в продаж у 88 країнах світу.
Смартфон Apple iPhone 4 оснащений 3,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю в 960 на 640 пікселів. Він обладнаний п'ятимегапіксельною камерою зі світлодіодним спалахом. Пристрій підтримує технологію відеочатів FaceTime і працює під управлінням операційної системи iOS 4.

Продовження: Новий iPhone 4 в Україні продаватимуть за подвійною ціною

Відредагував Admin - Четвер, 10.06.2010, 09:24

vadjasДата: Середа, 09.06.2010, 23:06 | Сообщение # 17
Користувач
Щорічний конкурс хакерів: iPhone зламали за 20 секунд

Переможцями конкурсу хакерів у Ванкувері стали два IT-фахівця з Європи, які зламали останню версію iPhone за 20 секунд.

Двом хакерам вдалося зламати iPhone з прошивкою останньої версії за 20 секунд. Свою майстерність вони продемонстрували на щорічному конкурсі хакерів Pwn2Own у Ванкувері.

Перед хакерами було поставлено завдання за мінімум часу скачати з iPhone всі sms-повідомлення.
Із завданням найшвидше впоралися 22-річний італійський дослідник Вінченцо Йоццо і 32-річний науковий співробітник Люксембурзького університету Ральф-Філіп Вайнманн.
Переможці скористалися раніше невідомою вразливістю смартфона і викрали всі sms, в тому числі ті, що були вже вилучені.
Крім того, фахівці направили iPhone на створений ними сайт, за допомогою якого вони могли скачати з нього список контактів, музику, повідомлення електронної пошти та фотографії. Утім, це не входило в умови конкурсу.
За перемогу хакерський дует отримав 15 тисяч доларів і зламаний ними смартфон.
У рамках конкурсу також були зламані браузери Internet Explorer 8, Safari і Firefox. Причому, за умовами організаторів, атаки проводилися на останні версії програмного забезпечення, зі встановленим захистом від усіх відомих вразливостей. За зламані браузери були вручені призи в розмірі 10 тисяч доларів.
Конкурс Pwn2Own проводиться на кошти компанії TippingPoint, яка виробляє засоби захисту від комп'ютерних вторгнень. За традицією, організатори надають інформацію про вразливості, які хакери використали для злому, розробникам програмного забезпечення і роблять їх надбанням громадськості після випуску відповідних оновлень.

Во хлопці дають!

СергійДата: Четвер, 24.06.2010, 19:27 | Сообщение # 18
Користувач
Як зазначив президент Apple, iPhone 4 офіційно стартує в середу і лише у четвер вони реально надійдуть у продаж.

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Четвер, 24.06.2010, 19:28

СергійДата: Четвер, 24.06.2010, 19:35 | Сообщение # 19
Користувач

Просто Сергій

AdminДата: П`ятниця, 25.06.2010, 01:17 | Сообщение # 20
Адміністратор
З початком продажів знайшлась і ложка дьогтю в бочці меду від Apple.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Який у вас мобільний телефон і чому?
Сторінка 1 з 712367»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017