Четвер, 29.06.2017, 10:21 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 7 з 14«12567891314»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Комп"ютерний лікбез
Комп"ютерний лікбез
olegarhДата: Вівторок, 01.02.2011, 02:28 | Сообщение # 121
Користувач
Я не юзаю сирі продукти. Наприклад у 2009 версії були приколи с драйвером відеокарти. Йому як захочеться так і працює раз загрузиться норм, раз 4-бітна графа і при чому на одному і тому ж компі. А ще приколи з мишкою - тикаєш одну кнопку, а на справді вказівник взагалі поза межами форми тикає. Тому для мене поки що сама стабільна версія 2010.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

vadjasДата: Вівторок, 01.02.2011, 02:35 | Сообщение # 122
Користувач
Я не юзаю сирі продукти.

Ніфіга собі сирі... оф.сайт - подивись, повним ходом йде.

olegarhДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:10 | Сообщение # 123
Користувач
Quote (vadjas)
Ніфіга собі сирі... оф.сайт - подивись, повним ходом йде.

Вибачай, але я уже займаюся компами понад 15 років і для мене є свое розуміння слова "сирий".
Так само можу сказати, що віндовс 8 "сира", хоча чомусь усі кажуть, що вона навіть краща за 7. Цікаво звідки така інформація, коли її ще навіть в очі ніхто не бачив.
А 64-бітні операційні системи це сама натуральна туфта. Крім гемарою користувачі з ними нічого не отримують хорошого. 64 біта це 2 в 64-му степені. Цікаво хтось з вас таке число хоть може виговорити?

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

Відредагував olegarh - Вівторок, 01.02.2011, 22:11

vadjasДата: Вівторок, 01.02.2011, 23:26 | Сообщение # 124
Користувач
А 64-бітні операційні системи це сама натуральна туфта.

olegarh, в мене 7ка х64 , бачу тільки прирост продуктивності, + "бачить" більше 4 Гіг оперативи. Цього мало?
Хоча те що вона "важкувата", в плані місця і так, відчувається міць; то тут я згоден. ХРюша порівняно з нею пушинка.

pavlikasiyДата: Вівторок, 01.02.2011, 23:51 | Сообщение # 125
Користувач
А є аналог з переліку безкоштовного софта?!

olegarhДата: Середа, 02.02.2011, 02:04 | Сообщение # 126
Користувач
Quote (vadjas)
olegarh, в мене 7ка х64 , бачу тільки прирост продуктивності, + "бачить" більше 4 Гіг оперативи. Цього мало?

Бачив би ти як в мене літає 32-бітна ХРюша з 3 гектарами пам'яті smile особливо після того як я SATA контролери поставив в режим AHCI (це якраз те, що називається натуральне SATA 2).
Скільки вінда може максимум виділити пам'яті программі? Ти хоть танцюй з бубном навколо костра в таборі шаманів більше 2 гіг программа ніяк не получить.
Цікаво що буде з твоеєю 64-бітною сімкою коли ти запустиш хоча б 2 програми які займуть по 2 гіга кожна biggrin :D biggrin
Ну не вмре це точно, але жопа буде повна. Я колись запускав програму на свому сервакові коли ще працював в ПФУ (такий собі 4-ядерний ксеон по 3,2ГГц на ядро, 4 гектара памяті, 4 SCSI вінта 15к RPM (для прикладу фільм з вінта на вінт копіювався із швидкістю 200 Мег в секунду)). Прога згризла 2 гектара пам'яті але дивитися як він працював під час роботи отієї програмулі було важко. Там навіть миша рухалась ніби до неї прицепили цілий потяг.
64 біта дасть приріст лише программам, які використовують саме 64 біта. 32-бітні проги ніяк 64 не поймуть, і тому вінда для процесора конвертує 32-бітний код в 64-бітний. Цікаво як він швидше може працювати виконуючи зайві такти для конвертації.
В процесорі пентіум 4 АЛУ 16-бітне, а у пентіум 3 32-бітне. І що пеньок 4 працює гірше за 3-й? Аж ніяк, зато зменшення кількості транзисторів меньше почало нагрівати проц, що дозволило його розігнати до вищих частот.

І ось тобі на закуску 64-бітний привіт :-D

Відредагував olegarh - Середа, 02.02.2011, 02:30

vadjasДата: Середа, 02.02.2011, 10:44 | Сообщение # 127
Користувач
olegarh, пропоную деколи консультувати форумчан на теми проблем з ОС та в цілому по комп. залізу.
Якщо ж знання дозволяють... то...

olegarhДата: Середа, 02.02.2011, 19:35 | Сообщение # 128
Користувач
Та я ніби то уже працюю в цьому напрямку усе свое життя wink

olegarhДата: Середа, 02.02.2011, 21:48 | Сообщение # 129
Користувач
Quote (pavlikasiy)
А є аналог з переліку безкоштовного софта?!

Загрузочний диск акроніса вважається безкоштовним.

Відредагував olegarh - Середа, 02.02.2011, 21:49

pavlikasiyДата: П`ятниця, 04.02.2011, 19:53 | Сообщение # 130
Користувач
olegarh,
Як поставити ОС на бук, в якому погано працює ДВД привіт, при цьому додатковий ЮЗБ ДВД привід біос не відображає, також флешку з ОС системою - з біоса не видно. Який найпростіший спосіб?! (Окрім зняти ЖД і поставити на іншому ПК з працюючим ДВД приводом)
Якщо буде відповідь - буду вдячний!

olegarhДата: П`ятниця, 04.02.2011, 21:00 | Сообщение # 131
Користувач
Я так зрозумів, що зняти жорсткий диск для тебе проблема а DVD ще хоть щось таки читає, тоді залишається лише один варіант.

По перше на жорсткому диску повинно бути як мінімум 2 розділи і вони повинні бути у файловій системі FAT32: перший це диск C: і другий будь-який диск на вінтові (наприклад D:).
далі
1. Заливаємо на другий диск ( D: і обов'язково FAT32) усі файли з установочного диска windows XP, хоча можна і обійтися папкою i386
2. Беремо загрузочний образ системної дискети windows 98 (спеціально собі таку зробив) і за допомогою NERO робимо загрузочний CD windows 98, або ж можна спробувати загрузитися з якогось реаніматора часів windows 98. Головне щоб ми могли загрузитися в DOS.
3. В режимі DOS переходимо на диск, куди звалили інсталяху в мому випадку команада D: і натиснути Ентер
потім в папку i386 командою cd i386 (якщо папку залили в інше місце, тоді cd шлях\до\папки\i386)
4. Після цього запускаємо winnt.exe і робимо те що нас просять. Це саме і буде процес встановлення.
5. Після встановлення системи можна конвертнути диски із FAT32 в NTFS
Пуск -> Выполнить набрати cmd і натиснути OK
В консолі, що з'явилася, дати команду convert c: /FS:NTFS для диску C: та convert d: /FS:NTFS для диску D:
(системний диск C: конвертуватися буде лише після перезавантаження)
DOS это Босс воистину так. Аминь smile

Відредагував olegarh - П`ятниця, 04.02.2011, 21:02

pavlikasiyДата: П`ятниця, 04.02.2011, 23:41 | Сообщение # 132
Користувач
Дякую шановний! smile Обов'язково спробую!
Зняти ЖД не є проблемою, проблема його під'єднати до стац.ПК.
Ще раз дякую!

olegarhДата: Субота, 05.02.2011, 00:45 | Сообщение # 133
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Зняти ЖД не є проблемою, проблема його під'єднати до стац.ПК. Ще раз дякую!

Для цього діла є спеціальний перехідник, до якого підключається жорсткий диск чи CD/DVD (SATA, SATA2, IDE, mini IDE) через в USB. Коштував пів року назад ~ 130 грн з блоком живлення.

Відредагував olegarh - Субота, 05.02.2011, 00:47

pavlikasiyДата: Субота, 05.02.2011, 12:08 | Сообщение # 134
Користувач
Так, отож бо! У мене його немає... sad

buslaДата: Субота, 05.02.2011, 13:20 | Сообщение # 135
Користувач
Quote (olegarh)
Коштував пів року назад ~ 130 грн з блоком живлення.

В принципі, є і без блоку живлення, перехідник через USB зразу стаціонарний - коштуватиме раза 3-4 дешевше, просто пошукати, а так дуже корисна річ !!! wink biggrin

Радянський, самий, що не є ...

AdminДата: Неділя, 06.02.2011, 15:03 | Сообщение # 136
Адміністратор
Може в когось із знайомих є карман під під малі жорсткі диски, можна його розібрати, вставити диск з ноута, перекинути все потрібне, а далі у зворотньому порядку smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: П`ятниця, 25.02.2011, 12:57 | Сообщение # 137
Адміністратор
Не погана статєйка про навушники. Раджу почитати.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

buslaДата: П`ятниця, 25.02.2011, 20:26 | Сообщение # 138
Користувач
Quote (Admin)
перекинути все потрібне

Привезу в липні, кому треба звертайтеся, щоб встигнути всім, чи до всіх... Мабудь оп"ять мене не вірно піймуть та забанять - ви не мене баните, себе обмежуєте !!! (-:-)))))))))))))))))))))))

Радянський, самий, що не є ...

pavlikasiyДата: П`ятниця, 15.04.2011, 23:03 | Сообщение # 139
Користувач
Хто трошки розуміється на excel підкажіть будь ласка таке. Як зробити щоб фільтер працював автоматично в реальному часі? Я практично досяг чого хотів, от тільки для повного щастя не вистачає автоматизувати те все.

Хто розуміється, але питання не до кінця зрозумів, можу детальніше пояснити, навіть зі сканами... якщо є необхідність...

pavlikasiyДата: Субота, 16.04.2011, 12:55 | Сообщение # 140
Користувач
А якщо бути більш точнішим, то важливо щоб в автоматичному режимі ховалися стрічки які не отримують числового значення. А ті які отримують, відображалися! smile

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Комп"ютерний лікбез
Сторінка 7 з 14«12567891314»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017