Вівторок, 17.10.2017, 08:54 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Обговорюємо Android
Обговорюємо Android
Чи подобається Вам Android ?
Ser_GabrielДата: Неділя, 11.11.2012, 15:06 | Сообщение # 21
Модератор
не думаю что в мнениях. думаю что тут я в знаниях.
Извините, но споры по поводу Вин7 это такое дело, но уже все знаю что Аваст это не пойми что а не антивирус.....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

AdminДата: П`ятниця, 07.12.2012, 21:05 | Сообщение # 22
Адміністратор

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

vadjasДата: П`ятниця, 07.12.2012, 23:50 | Сообщение # 23
Користувач
Я теж нещодавна став власником смарту на основі Андроїду... Враження самі найкращі, описувати не стану всі можливості, тут люди знають про що говорять. Юзаю Samsung Galaxy Gio S5660.

Для мене достатня машинка, так як я вже не в дуже ігровому віці, мені цього девайсу - виши криши. Якщо чесно..., то брав тільки заради Андроїду, треба було встановити одну цікаву і прибуткову програмку (коли вона буде працювати на повну потужність, розкажу про неї).

Кілька питань до андроїдоводів:
- чи встановлюєте ви на свої апарати антивірус?
- чи зберігаєте ви копію особистої інформації, наприклад контакти, на особистому комп'ютері?
- чи вимикаєте Ви синхронізацію з сервером розробника?
- якщо ні - то як Ви ставитесь до того, що апарат зливає всю Вашу особисту інформацію на сервер Гугла?

Теж відповім :
- так, встановив Dr.Web CureIt!®;
- обов'язково, бо щож їх вручну вводити?
- звісно вимикаю, нічого там багато світитися.

Своїм особистим досягненням вважаю встановлення, та адаптацію під себе навігаційної програми IGo Primo, бо встроєні повний шлак.

Ще в сім'ї живе один смарт на Андрющі - Alcatel OT-890D, меньш шустрий, але дуже доступний по вартості і привабливий по функціоналу.

Відредагував vadjas - Неділя, 09.12.2012, 01:34

AdminДата: Середа, 12.12.2012, 16:55 | Сообщение # 24
Адміністратор

Oppo Find 5: 4 ядра, 5" экран на 1920х1080 и 13-МП камера с HDR

olegarhДата: Вівторок, 12.02.2013, 13:25 | Сообщение # 25
Користувач
Місяць тому в руках тримав htc Desire V. У людини був самсунь здається, телефон чи то роздовбали чи то "замучили". Одним словом за допомогою молотка, топора і й....ть якийсь кулібін в Кам'янці стягнув звідти всі його контакти у форматі vCard з кодуванням UTF8. Контактів було близько 600.
Потім потрібно було їх закинути в htc Desire V, а от це вже була операція на очах через задній прохід. Офіційна програмуля для htc синхронізує контакти лише з адресною книгою windows. Адресна книга віндовс без проблем імпортує vCadr, але не тут то було. Вінда ну ніяк не може імпотрнути кодування UTF8. Прийшлося імпортувати в адресну книгу Linux, а з лінукс можна експортувати в що тільки душа побажає.
Експортнув в vCard з віндовим кодуванням символів, імпортував в адресну книгу віндовс. Запустив його як там htc sync (не пам'ятаю точної назви) і далі вже без моєї участі прога сама побачила що в адресній книзі windows контактів надофіга більше, ніж у телефоні і всі їх туди "запхала" без ніяких питань (треба не треба всі загнала).
Всі ці процеси супроводжувалися ударами в мегашаманський бубен. Але без цього бубна прийшлось би людині 600 контактів врукопашну заганяти.
ЗИ. Пончиками не кидати, це перше моє знайомство з htc. Сам апарат солідно виглядає і фукціонує теж нормально, але на відміну навіть від того самого самсунга, програма сихронізації htc з ПК м'яко кажучи ніяка, тобто не для блондинок. Будь-які інші програми синхронізації не виявили під'єднаного телефона.
Українська локалізція апарата офіційно є, а от щоб друкувати українські літери потрібно замість рідної клави htc ставити Go Keyboard, але нічого важкого в тому не бачу навіть для блондинок smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

СергійДата: Вівторок, 12.02.2013, 13:42 | Сообщение # 26
Користувач
Я просто зберігаю всі свої контакти на Gmail.com. Думаю все просто...

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Вівторок, 12.02.2013, 15:03 | Сообщение # 27
Користувач
Хочу собі

ONE X

AdminДата: Вівторок, 12.02.2013, 15:26 | Сообщение # 28
Адміністратор
Цитата (olegarh)
Потім потрібно було їх закинути в htc Desire V, а от це вже була операція на очах через задній прохід.

Мої перші танці з Андроїдом були приблизно подібного характеру. Найкраще, що я знайшов для синхронізації і доступу до апарату на Андроїді - це MyPhoneExplorer. Рекомендую.

AdminДата: Вівторок, 12.02.2013, 15:35 | Сообщение # 29
Адміністратор
Остання софтина на Андроїді, котра мені дуже сподобалась - 3G Watchdog. Слідкує за доступом до Інтернет. Рахує кілобайти, відключає, коли підходить до ліміту. Особливо зручна, якщо по тарифу дається певна кількість мегабайт на день (тиждень, місяць).

ВідвідувачДата: Середа, 13.02.2013, 00:11 | Сообщение # 30
Гість

рут потрібно?

olegarhДата: Середа, 13.02.2013, 01:48 | Сообщение # 31
Користувач
Цитата (Відвідувач)
рут потрібно?

як показала практика користувачі і без root-а успішно виводять з ладу телефони, але хоч гарантія не втрачається.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

AdminДата: Середа, 13.02.2013, 12:38 | Сообщение # 32
Адміністратор
Цитата (Відвідувач)
рут потрібно?

Для даного софту рут не потрібен.

AdminДата: Середа, 13.02.2013, 15:36 | Сообщение # 33
Адміністратор
Цитата (pavlikasiy)
Хочу собі ONE X

"HTC One X, который вышел раньше Samsung Galaxy S3, имеет привлекательный дизайн, но ряд технических огрехов, малое время работы от одного заряда. В спешке инженеры HTC выпустили на рынок сырой продукт, который активно обсуждали и потом практически сразу забыли. Это явный провал. Для HTC этот год в целом был не слишком удачен, можно вспомнить ряд других моделей, но смысла в этом не так много." Лучшие телефоны 2012 года. Версия Mobile-Review.com

olegarhДата: Середа, 13.02.2013, 19:14 | Сообщение # 34
Користувач
Ставте Viber
Аналог скайпа, тільки вам не треба шукати одне одного в інтренеті по скайп-імені, для реєстрації використовує ваш номер телефона. Сама з телефонної книги добавить в список контактів у кого встановлений Viber.

ВідвідувачДата: Понеділок, 06.05.2013, 18:42 | Сообщение # 35
Гість

Скажіть а скачувати з " Play Маркет" безкоштовно чи програми платні?

AdminДата: Понеділок, 06.05.2013, 18:59 | Сообщение # 36
Адміністратор
Є безкоштовні, є платні. Безкоштовних зазвичай вистачає, єдине, що на них зазвичай транслюють рекламу, але цю незручність можна обійти блокіратором реклами smile

ВідвідувачДата: Понеділок, 06.05.2013, 19:12 | Сообщение # 37
Гість

Дякую:-)

pavlikasiyДата: Понеділок, 06.05.2013, 19:20 | Сообщение # 38
Гість

Назву в студію будь ласка!

AdminДата: Понеділок, 06.05.2013, 20:15 | Сообщение # 39
Адміністратор
Будь-ласка: Adblock Plus для Android. З Плей маркету цю програмку і їй подібні Гугл видалив smile

AdminДата: Понеділок, 06.05.2013, 20:58 | Сообщение # 40
Адміністратор
Прикольна рекламка SGS4 для США

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Обговорюємо Android
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017