Вівторок, 26.09.2017, 23:03 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » У всіх зараз Skype не працює?
У всіх зараз Skype не працює?
СергійДата: Середа, 22.12.2010, 22:27 | Сообщение # 1
Користувач
В мене і не тільки не працює Skype. Обзвонив своїх друзів, теж. В неті переполох пропав Skype..... Глюканули сервери, а можу інші проблеми.
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. З 22 декабря: сбой Skype по всему миру на несколько часов

Просто Сергій

AdminДата: Середа, 22.12.2010, 22:31 | Сообщение # 2
Адміністратор
Є таке, часом вилітає з мережі і довго підключається.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Середа, 22.12.2010, 22:32 | Сообщение # 3
Користувач
Починаючи з вечора 22 грудня більшість користувачів Skype не можуть зробити дзвінок через те, що програмний клієнт не з'єднується з сервером.
Повідомлення про непрацездатність Skype з'являються в щоденниках блогерів з різних країн світу, в тому числі і україномовних. Користувачі скаржаться на те, що не можуть нікуди додзвонитися, або ж зв'язок перервався в несподіваний момент.
У свою чергу, співробітники компанії в офіційному мікроблозі на Twitter намагаються порозумітися перед користувачами. "Деякі з вас можуть випробувати проблеми при вході в Skype. Ми проводимо розслідування і приносимо свої вибачення за збої в роботі. Наші інженери працюють у режимі нон-стоп, щоб виправити ситуацію. Дякую вам за терпіння", - йдеться повідомленнях.
Інформації про те, що стало причиною збою в мережі Skype, поки немає.

Просто Сергій

СергійДата: Середа, 22.12.2010, 22:37 | Сообщение # 4
Користувач
Розмови в Skype прослуховуються?
29.07.2008
У Мережі знову розгорілося обговорення питання про те, що в популярній програмі Skype має спеціальна лазівка, яка дозволяє здійснювати несанкціоноване прослуховування розмов (бекдор). Приводом для обговорення стали слова одного високопоставленого представника внутрішніх справ Австралії. 25 липня цього року, під час зустрічі, на якій обговорювалися питання, пов'язані з санкціонованим перехопленням VoIP-сервісовс Інтернет-провайдерами він зауважив, що міністерство легко може прослуховувати розмови, що здійснюються через Skype.
Крім цього, є ще одна чутка, згідно з яким в Skype вбудований бекдор. Як доказ прихильники даної гіпотези наводять той факт, що використовуваний Skype пропріетарний протокол є закритим, і компанія не розкриває деталей, які стосуються його роботи. Зокрема, питання безпеки при використання Skype були проаналізовані в 2006 році на конференції з комп'ютерної безпеки Black Hat Europe, де в якості мінусів програми були відзначені такі факти:
- Програма постійно передає дані (навіть коли Skype знаходиться в режимі очікування)
- Недостатній захист особистих даних (Skype володіє ключами, що дозволяють розшифровувати дзвінки і сесії)
- Потенційна можливість наявності вразливостей у зв'язку із закритістю коду
Відзначимо, що в лютому минулого року стало відомо про те, що Skype зчитує дані з BIOS, намагаючись ідентифікувати комп'ютер. Тоді розробники заявили про те, що це пов'язано з якоюсь помилкою, яка була виправлена у версії 3.0.0.216.
Крім цього зазначимо, що чутки про можливе існування в Skype бекдор і різних лазівок регулярно з'являються протягом останніх років. Зокрема, відповідно до одного з таких чуток існує спеціальне прослуховуючий пристрій, розроблене самою компанією Skype і поставляється спецслужбам.

Просто Сергій

СергійДата: Четвер, 23.12.2010, 00:14 | Сообщение # 5
Користувач
23.14 ще не працює, а треба.....

Просто Сергій

MVDДата: Четвер, 23.12.2010, 10:25 | Сообщение # 6
Користувач
Буває.
Аська теж частенько не працює.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

AdminДата: Четвер, 23.12.2010, 12:51 | Сообщение # 7
Адміністратор
Вот небольшое разъяснение от Skype относительно того, что произошло вчера.
Вчера мы заметили, что число пользователей онлайн стало неожиданно сокращаться, и мы стали разбираться в том, что происходит.
Skype не похож на обычную телефонную сеть или сеть IM, поскольку в своей работе опирается на миллионы индивидуальных связей между компьютерами и телефонами. Некоторые из этих компьютеров выступают в роли «суперузлов» (супернодов, supernodes) и являются чем-то вроде телефонных справочников Skype. Когда вы хотите поговорить с кем-то, а ваше приложение Skype не может сразу найти этого человека (например, потому что он подключился из другого места или с другого устройства), то ваш компьютер или телефон пытается в первую очередь найти суперузел, чтобы узнать, как связаться с тем, кто вам нужен.
Обычно доступно большое количество суперузлов. Однако вчера, многие из них ушли в оффлайн из-за проблемы, затрагивающей некоторые версии Skype. Поскольку приложение Skype нуждается в суперузлах для установления связи, многие из вас не смогли подключиться и выйти в олайн.
Что мы делаем, чтобы помочь? Наши инженеры создают новые «мега-суперузлы» как можно быстрее, которые помогут вернуть все к нормальному режиму работы. На это потребуется несколько часов, и мы приносим свои искренние извинения за перебои в вашем общении. Некоторые функции, такие как многосторонние видео-конференции, могут потребовать чуть больше времени на восстановление.
прочитано тут

СергійДата: Четвер, 23.12.2010, 21:43 | Сообщение # 8
Користувач
Ура!!!! Заработало......

Просто Сергій

vadjasДата: Четвер, 23.12.2010, 22:56 | Сообщение # 9
Користувач
Quote (Сергій)
Ура!!!! Заработало......

Навіть не міг собі уявити яка почалася істерія... Сам не користуюся цим дистрибютивом, але бачив паніку інших- це щось!
Невже ми настільки залежні від якоЇсь віртуальності???
Перший панікер - Сергій.

MVDДата: Четвер, 23.12.2010, 23:06 | Сообщение # 10
Користувач
vadjas, зі мною таке саме чворилося, коли аська двічі не працювала...
Та й думаю, що на моєму фоні пан Сергій нервово покурював у сторонці. biggrin

vadjasДата: Четвер, 23.12.2010, 23:15 | Сообщение # 11
Користувач
MVD, в фізичній витримці дівчат я не сумніваюсь ніколи.... biggrin перевірено часом,.... і на собі.

СергійДата: П`ятниця, 24.12.2010, 13:51 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (vadjas)
Перший панікер - Сергій.

Пане vadjas хіба це паніка.... Ви не бачили паніки... Тим паче Skype це спілкування, а без спілкування немає життя. Я ж не равлик-павлик який засів в свій будиночок і все життя там сидить не спілкуючись ні з ким... Спілкування - життя... Так сталося що життя по розкидало моїх друзі по світу, а світ без друзів тюрма. Хоча і в тюрмі є друзі... biggrin . Так що пане vadjas вибачайте якщо я щось не так зробив, як Вам подобається... Та й Skype не тільки метод спілкування а система передачі інформації з рук в руки... Та й що я Вам буду розписувати це і Ви самі добре знаєте... Так що вибачайте за світову паніку..... biggrin

Просто Сергій

MVDДата: П`ятниця, 24.12.2010, 23:59 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (Сергій)
Так що вибачайте за світову паніку.....

Це нормальна реакція на ненормальне явище.

vadjasДата: Неділя, 26.12.2010, 01:05 | Сообщение # 14
Користувач
Сергій, вибачання ні до чого - Ви ні в чому не винні! Тут на форумі, Ви перший підняли це питання, а в світі дійсно пройшла паніка.
Я трохи шутканув... meeting

СергійДата: Неділя, 26.12.2010, 08:54 | Сообщение # 15
Користувач
Та нічого. Підняти питання і паніка це різні речі. Я просто спочатку не в їхав в тему, чому не працює Skype, так як говорили ті хто його створив, що це таке надійне і його ніхто не може контролювати, підслуховувати. Що дійсно не можна було не повірити. Але не так хотілося як є, і підслуховують, і контролюють... Зараз нічого неможливо приховати... І цих самих причин я підняв це питання. Мене цікавило як така зашифрована програма як Skype раз відключилася.... А коли почав цікавитися то виявилося що не так круто як писалося....

Просто Сергій

AdminДата: Неділя, 22.12.2013, 12:14 | Сообщение # 16
Адміністратор
Оскільки це єдина тема на форумі про Скайп, то напишу тут. Скайп роздає різдвяні порарунки. Преміум-аккаунт на рік безкоштовно. Сам тільки-но активував, все працює. Подробиці тут.

КЭПДата: Неділя, 22.12.2013, 15:11 | Сообщение # 17
Користувач
Admin, подякував !!!

Вы успешно использовали ваучер или карту предварительной оплаты и активировали следующие услуги:
$107.88 Skype Premium

ВідвідувачДата: Неділя, 22.12.2013, 20:42 | Сообщение # 18
Гість

не получається, або вже шара закінчилась

VoVДата: Понеділок, 23.12.2013, 01:21 | Сообщение # 19
Користувач
Мені код йшов 3 дні, так що потрібно зачекати (дуже багато народу хоче шари)

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

ВідвідувачДата: Понеділок, 23.12.2013, 10:28 | Сообщение # 20
Гість

не видно таблички, куди внести адресу

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » У всіх зараз Skype не працює?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017