Вівторок, 22.08.2017, 23:43 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Hit[овый]chat (=))
Hit[овый]chat
ФАНТОМДата: Неділя, 28.11.2010, 20:21 | Сообщение # 1
Користувач
Шановні Дунаївчани;)створено новий український icq-chаt. Завітайте до нас та оцініть цей чат=)наші ісq-номери: 130373794 178311686 130438658 130480755 в нас проводиться набір адміністрації.. Потрібні толкові, справедливі, постійні користувачі, які будуть слідкувати за порядком у чаті... Чат стартує з 5 грудня)реєстрація безкоштовна)питання та пропозиції бажанно залишати ось у цій темі.. Дуже цікавить ваша думка =)

ФАНТОМДата: Вівторок, 21.12.2010, 18:44 | Сообщение # 2
Користувач
Йде набір адміністрації чата

СергійДата: Середа, 22.12.2010, 23:28 | Сообщение # 3
Користувач
І як справи з набором... Як оплата, яка валюта, в якому банку відкривають рахунок?.... Повну інформацію на стіл.....

Просто Сергій

ФАНТОМДата: Субота, 25.12.2010, 09:54 | Сообщение # 4
Користувач
Усе що треба від користувачів, це зареєструватися, для цього треба добавити один, будь який з уінів чата, потім написати таким чином і без кавичок
"!ник ваш_нік".. система чата нажаль російська... далі написати команду "!чат" і ви потрапиите до чату... далі можете вільно спілкуватися, не вживаючи мату та повідомлень рекламного характеру.. там є досить багато розваг)) ігри, вікторина, магазини у чаті)) навіть Мілліонер є
smile заходьте усі бажаючі... а права у чаті здобути дуже легко.. достатньо бути Українцем, і запросити з собою декілька друзів

vadjasДата: Неділя, 26.12.2010, 00:44 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
достатньо бути Українцем

Це вже дискримінація, якщо людина з Росії, або російськомовна проявить попит до Вашого ресурсу і доведе своє бажання, то їй вже і не можна попасти до адміністрації ?
Не можна бути таким категоричним!
ІМХО.

ФАНТОМДата: Неділя, 26.12.2010, 11:03 | Сообщение # 6
Користувач
Quote (vadjas)
Quote (ФАНТОМ)достатньо бути Українцем Це вже дискримінація, якщо людина з Росії, або російськомовна проявить попит до Вашого ресурсу і доведе своє бажання, то їй вже і не можна попасти до адміністрації ? Не можна бути таким категоричним! ІМХО.

не справа у нацизмі, а справа в тому що чат Український! це єдиний Український чат, хоч і з російським оформленням і то це виправляється... дуже хочу бачити у чаті користувачів з свого рідного містечка Дунаївців. до того ж і росіян в чаті досить хватає... скільки існує чатів? тисяч 20-30 мабудь, але серед них немає жодного Українського)) тому що нам заважає зробити такий чат?!!! Ось я і зробив.. і доречі росіяни також можуть отримувати права

СергійДата: Неділя, 26.12.2010, 11:38 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
не справа у нацизмі

Шановний пане ФАНТОМ, нацизм і патріотизм, націоналізм це різні речі...

Нацизм — політична ідеологія, доктрина, політичний режим, заснований на расизмі, шовінізмі, антигуманізмі і тоталітаризмі. Нацизм дотримується ідей про зверхність «вищої», «панівної» раси над іншими, «неповноцінними» націями і расами (доктрина «надлюдини» і «недолюдини»); верховенстві нації і держави над особистістю

Націоналізм — світоглядний принцип, найбільшою мірою притаманний передовим представникам народу, що виборює своє право на розбудову власної держави, тобто прагне перетворитись на націю. Головною в націоналізмі є ідея державності та незалежності, самостійності. Але держава — не самоціль, а форма й засіб організації повноцінного життя народу. Народ, у свою чергу, — це не тільки корінний етнос, а й усі етнічні меншини.

Патріотизм - є любов'ю та відданістю до своєї країни. Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання і зіставлення себе з іншими членами свого народу, постійна готовність підкоряти свої особисті інтереси інтересам загалу, в якому живеш, та захищати інтереси своєї громади, народу в цілому. Історичне джерело патріотизму – це формування прив’язаності до віри в Бога в традиціях своїх предків, землі свого народження, рідній мові, народним традиціям та культурі.

Так що вибирай слова і те що тобі до серця....

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Неділя, 26.12.2010, 11:39

ФАНТОМДата: Неділя, 26.12.2010, 11:42 | Сообщение # 8
Користувач
ви з мене звіра робите... я нікого не хотів образити, а навпаки розповів свою ідею і намір.. хіба це погано?

Відредагував ФАНТОМ - Неділя, 26.12.2010, 11:45

ФАНТОМДата: Неділя, 26.12.2010, 11:54 | Сообщение # 9
Користувач
і взагалі, адміном має шанс стати кожний..

vadjasДата: Неділя, 26.12.2010, 18:53 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
і взагалі, адміном має шанс стати кожний..

На якій основі? Хто рубльом переб'є? (попереджую - жарт такий)

ФАНТОМДата: Неділя, 26.12.2010, 20:41 | Сообщение # 11
Користувач
ні.. можна і безкоштовно отримати..
Quote (vadjas)
Хто рубльом переб'є?

а це вже як образа...

vadjasДата: Четвер, 30.12.2010, 23:23 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
а це вже як образа...

Які ми ніжні... biggrin
Я щось не побачив якогось конкурсу, або умов прийняття на посаду, от і припустив . Може помиляюсь?

ФАНТОМДата: Неділя, 02.01.2011, 13:52 | Сообщение # 13
Користувач
Таки помиляєтесь... конкурс та умови намисані в Xtraz чата... адміністратором, або модератором чату може стати кожен!!! доречі навіть за варіанти конкурсів чата, за запрошення друзів можна отримати такі права як Admin, moder, moderTime 30, SuperUser... Усе залежить від користувачів

ФАНТОМДата: Неділя, 02.01.2011, 14:30 | Сообщение # 14
Користувач
Був оголошений конкурс на створення кращого віршика про чат...

Марси [1]:
Сижу я в нашем чате
а лицо уже в салате.
с новым годом поздравляю,
в хитовом чате засыпаю

Марси [1]:
Дед мороз сидит в хитовом чате
снегурочка забыла телефон у Кати.
она сидит у елки пьяная
За кролей и котов радая

~¤зл@я_З@Я¤~ [95]:
Я всегда сижу в хитовом,
Даже в праздник "Новый год"
Тут всегда мне люди рады,
Хоть я и пьяная чуток..

eХсlusive[хоз] [3]:
Сидим мы все в хитовом чате
И празднуем новый год,
Желаем друг-другу счастья
И радости на весь 2011 год,
Сидит сдесь Россия и наша Украина.
я поздравляю вас,
Ведь этот праздник лучший в мире.
Ктото встречает дома, в семье,
А кто бухает, а кто уже спит на скамье.
Я поздравляю вас снова и снова.
Только не ищите приключений новых...

ФАНТОМДата: Неділя, 02.01.2011, 16:05 | Сообщение # 15
Користувач
За найкращий вірш буде присвоєно переможці права Модератора)))

доречі.. на відміну від політиків, ми виконуємо те що говоримо...

адміністрація нашого чату:
1 ~ Марси ~ хозяйка
3 ~ eХсlusive[хоз] ~ хозяин
4 ~ LeadeR ~ модератор
8 ~ ФантоМ ~ админ
17 ~ LЕGION ~ админ
20 ~ рокер ~ админ

Відредагував ФАНТОМ - Понеділок, 03.01.2011, 01:13

ФАНТОМДата: Неділя, 02.01.2011, 16:27 | Сообщение # 16
Користувач
<МАРГО> [65]: В аське часто я сижу,
в чатик классный захожу!
Он хитовый,самый новый!
Родился в украине он!
Украина дом родной!
Есть хозяин тут прикольный,
вроде всеми он довольный!
А хозяйка просто класс!
Она лучшая у нас!
В чатик наш вы заходите
и друзей своих зовите!
Друзей ищи ты здесь,
женись! Это будет супер жизнь!

ФАНТОМДата: Неділя, 02.01.2011, 16:31 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (vadjas)
Я щось не побачив якогось конкурсу, або умов прийняття на посаду, от і припустив . Може помиляюсь?

пане vadjas, ви заходьте до чату.. усі подробиці там.. тут лише тема обговорення чата

vadjasДата: Понеділок, 03.01.2011, 14:09 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
усі подробиці там.. тут лише тема обговорення чата

Угу, зрозумів... biggrin

ФАНТОМДата: Понеділок, 03.01.2011, 14:21 | Сообщение # 19
Користувач
заходь))) подивишся що і до чого... але у нас є певні правила... заборонено вживати МАТ і надсилати свої уіни

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Hit[овый]chat (=))
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017