Середа, 25.04.2018, 17:05 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ··· Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Інтернет провайдери
Інтернет провайдери
AdminДата: П`ятниця, 23.10.2009, 18:17 | Сообщение # 1
Адміністратор
Пропоную обсудити Інтернет провайдерів. Бажано стосовно міста Дунаївці, але думка про інших теж приймається. Хто на кому зупинив свій вибір, які знайшов для себе переваги, який мав негативний/позитивний досвід роботи з ними. Прошу до діалогу. Думаю для людей, котрі планують підключитись тема буде цікава.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MVDДата: Четвер, 11.02.2010, 21:58 | Сообщение # 2
Користувач
Куди мені тут зі своїм Білайном... cry

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

MVDДата: Неділя, 21.02.2010, 01:26 | Сообщение # 3
Користувач
Маю 3G модем піпл.нет. Послугами цього провайдера вже не користуюся.
Але є модем.
І є питання.
А шо будеть, еслі той модем використати для 3G-інтернету Київстар?

AdminДата: Неділя, 21.02.2010, 16:07 | Сообщение # 4
Адміністратор
Боюсь не пройде такий трюк... Піпл нет працює в стандарті CDMA, тому аналогом теоретично може бути інший CDMA оператор, наприклад "Інтертелеком", "CDMA Україна", або МТС, адже "МТС Коннект 3G" теж працює в стандарті CDMA, на мережі, що побудована на базових станціях ще від UMC, котрі працювали в стандарті NMT.

MVDДата: Понеділок, 22.02.2010, 20:04 | Сообщение # 5
Користувач
Admin, отже, наскільки правильно я зрозуміла, в той модем можна вставити МТС картку? І юзати інтернет по повній?

AdminДата: Понеділок, 22.02.2010, 20:14 | Сообщение # 6
Адміністратор
Ні, нажаль ні. В звичайному телефоні SIM карта стандарту GSM, а для модему потрібна RUIM карта стандарту CDMA. З виду вони схожі, але працювати в пристрої не свого стандатру не будуть...

MVDДата: Понеділок, 22.02.2010, 23:05 | Сообщение # 7
Користувач
*почухала потилицю*
Потрібно буде звернутися до Київстару...

vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 18:51 | Сообщение # 8
Користувач
С 1 апреля 2010 «Укртелеком» представляет новый тарифный план «ОГО! Ultra». Всего за 200 гривен в месяц Укртелеком предлагает безлимитный неограниченный доступ в Интернет на скорости до 24 Мбит/с.

Новый тарифный план «ОГО! Ultra» доступен всем из почти 900 тысяч пользователей «ОГО» и новым абонентам компании, как частным пользователям, так и юридическим лицам.

Проверить наличие технической возможности подключения услуги «ОГО» и подать заявку можно на сайте my.ukrtelecom.ua, в отделениях Укртелекома, по телефону контакт-центра 0 800 506 800 (в фиксированной сети - бесплатно), приобретя стартовый пакет «ОГО! Start».

Существующим абонентам «ОГО» нужно лишь зайти на главную страницу сайта my.ukrtelecom.ua и заказать соответствующий тарифный план.

http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/tariff
Найактуальніший тариф для интернету на просторі України (не враховуючи соц.мереж) для невеликих міст. В мегаполісах рулять такі монстри як "Воля Бродбенд".

AdminДата: Субота, 22.05.2010, 21:48 | Сообщение # 9
Адміністратор
Ну я б не сказав що в Києві "Воля Бродбенд" є мега руль. Практично в кожному районі є місцеві провайдери, умови, швидкості та ціни в яких бувають набагато привабливіші.

vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 23:18 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (Admin)
Практично в кожному районі є місцеві провайдери
Саме так! Це і називається - здорова конкуренція зі своїми швидкостями і тарифами. А "Воля Бродбенд" - це я вважаю вже монстр!

СергійДата: Неділя, 23.05.2010, 08:19 | Сообщение # 11
Користувач
Тай в нас, в Дунаївцях, нормальна швидкість, я маю на увазі себе, в мене 2 Мбит/с. Що хочеш можна качати. Але вже трохи проївся. Колись лазив всюди, де можна було і де ні. Тепер вже проїлося. Тай з нашим колишнім форумом трохи перенервував, якось стало по барабану. А може ще відійду....

Просто Сергій

vadjasДата: Неділя, 23.05.2010, 10:41 | Сообщение # 12
Користувач
В мене був тариф 1+. А я собі підключив ОГО-Ультру, зараз просто літаю по нету wacko , хоча с початку було багато проблем з налаштуванням, але все робиться. Кому буде цікаво - можу проконсультувати по цих питаннях.

kost4Дата: Субота, 05.06.2010, 20:03 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (MVD)
Куди мені тут зі своїм Білайном...

а ну ка поподробнее по поводу билайна, кстати есть предложения от киевстара, типа домашнего интернета, я там еще не совсем въехал в их услуги Вот гляньте кому интересно http://www.kyivstar.ua/ru/internet/
Кстати, я пользуюсь ФНБ, меня это устраивает

Мы всяравно умрем...

kost4Дата: Субота, 05.06.2010, 20:05 | Сообщение # 14
Користувач
http://www.kyivstar.ua/ru/internet/tariffs/

и тарифы

Мы всяравно умрем...

AdminДата: Субота, 05.06.2010, 23:52 | Сообщение # 15
Адміністратор
"Домашній Інтернет" від Київстар Дунаївцям пока не світить smile

pavlikasiyДата: Понеділок, 19.07.2010, 13:35 | Сообщение # 16
Користувач
Дуже шкода що ми не Обласний центр

Цікаво, а коли до нас дійдуть такі ціни на таку швидкість?! sad

MVDДата: Понеділок, 19.07.2010, 17:16 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (kost4)
Quote (MVD)
Я в цій темі нервово покурюю в стороні

почему?

потому что акция для жителей г. Дунаевцы.
Quote (kost4)
а ну ка поподробнее по поводу билайна

Билайн Интернет дома
Quote (kost4)
кстати есть предложения от киевстара, типа домашнего интернета,

Ну типа того. Но я Билайну не изменю, пока он существует. Скорость отменная, качество интернета тоже. Киевстар можно с годик-полтора подождать, имхо. Тем более, что мой дом, например, не подключен к КС интернету.

СергійДата: Вівторок, 20.07.2010, 20:16 | Сообщение # 18
Користувач
А чому тільки для обласних центрів, а на перефірії хіба не люди??????????????

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Середа, 21.07.2010, 01:14 | Сообщение # 19
Користувач
Quote (Сергій)
А чому тільки для обласних центрів, а на перефірії хіба не люди??????????????

Я теж про це одразу було подумав! Так саме заробляємо і платимо більше... Шкода що саме так, але... це так як у нас. Де більше провайдерів, там і умови кращі... sad Конкуренція дає про себе знати... Нам ще би кільканадцять ФНБ, то ОГО було би халявним! smile

СергійДата: Середа, 21.07.2010, 07:31 | Сообщение # 20
Користувач
Кожний з провайдерів не є халявним, але конкуренція грає дуже велику роль. Знову звернуся до Маріуполя... Там кабельні провайдери дають швидкість 50 Мбіт/с за 120 грн. а 100 Мбіт/с за 150 грн. Нормально? І ще є якість акції, які є дешевшими.

Просто Сергій

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Інтернет провайдери
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2018