Понеділок, 19.11.2018, 03:53 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Пологовий будинок
Пологовий будинок
a9s9i9ja9Дата: Вівторок, 25.09.2018, 15:18 | Сообщение # 121
Новачок
Доброго дня мені 30 років чекаю на двійню,так як була операція сказали готуватися до кесаревого розтину веде мене зараз Ткачук Зоя Станіславівна вона хороший врач я вже четвертий раз знаходжуся в лікарні в Гінекологічному відділенні там умови гарні і медперсонал уважний і добрий якщо треба всім допоможуть приділять увагу і доброту мені там сподобалося та я не процес у мене постало питання де краще народжувати мою дорогоцінну і довго очікувану двійню так як чула багато годостів про Кобіту В.І а тепер вагаюся що робити не знаю в його руках вже була оперував позаматкову все було просто прекрасно ставлення з його боку було нормальне можу сказати що прекрасне але тепер чомусь закралася страх і не довіра порадьте що робити одні його Боготворят а другі пишуть гадості на нього от і я в роздумах де краще народжувати моїх перших і довгоочікуваних малюків в нього чи краще їхати в область дякую.

Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Пологовий будинок
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2018