Понеділок, 23.10.2017, 23:37 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Пологовий будинок
Пологовий будинок
rinaДата: Середа, 15.05.2013, 18:48 | Сообщение # 101
Користувач
Убеждать???зачем...У всех свое мнение....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: П`ятниця, 02.08.2013, 16:20 | Сообщение # 102
Гість

Я рожала в 2009г.у Ткачук З.С.и как по мне всё с её стороны было хорошо,никаких пару сотен баксов она не просила,и даже небыло намека,муж заплатил вроди 350грн.,она сама сказала сколько есть,столько и платить,и скоро тоже буду рожать у неё,у меня о ней неплохое мнение,пока!.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 02.08.2013, 16:28 | Сообщение # 103
Гість

И ещё,а у Кобиты я низачто несоглашусь,т.к.у меня при первой беремен.на 22 нед.у дочи обнаружили по УЗИ что одна почка увеличина в размере,и направили к нему,так я от него услышала:Сонечко,треба роди викликати,дитина iнвалiдом народиться,ти потiм пожалкуеш./а я отказалась,и слава Богу,что непослушала,ему бы только выдавливать и вышкрябывать.У каждого свое мнение о врачах.

DreamДата: П`ятниця, 02.08.2013, 17:31 | Сообщение # 104
Чарівна особа
Користувач
Скажу так,сколько бы мы здесь не говорили ничего не изменится))) Никто из врачей за вас рожать не будет,а только контролировать процесс)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

MVDДата: Неділя, 17.11.2013, 23:08 | Сообщение # 105
Користувач
Цитата Dream ()
Никто из врачей за вас рожать не будет,а только контролировать процесс)

Ясенпень, что нет.
Но вот насчет контроля процесса я бы поспорила.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВідвідувачДата: Понеділок, 18.11.2013, 03:35 | Сообщение # 106
Гість

Я у 2011 році народжувала в Дунаївцях. Мені робили кесарів розтин, тому що не опускався плід. З чоловіком планували в Сокирянах (Чернівецька обл.), бо ближче додому, але приїхали туди в 2 год ночі. 1,5 год мене там протримали поки оформляли бланки, огляд робила Харабара Ю,Г., а потім вивела мене у прильмальню до чоловіка і сказала "їдьте куди хочете" наш пологовий вас не приймає, і пішла у свій кабінет. Ми зателефонували серед ночі Володимиру Івановичу Кобіті (я стояла у Нього на обліку), Він сказав що чекає нас. Приїхали в Дунаївці в 05:45, там вже навіть встигли підготувати родзал. Я дуже задоволена цим пологовим будинком, відношення медперсоналу і В.І. дуже добре. Перших 3 дні до дитини дивилися медсестри, мене виписали на 5 -ту добу. Я дуже вдячна Володимиру Івановичу за нашу донечку! А про те що пишуть, що Кобіта В.І. робить всім кесарів розтин це не правда. Мені Він тягнув час до останнього, щоб не робити операцію, а знайома їздила до Нього, бо не хотіла сама народжувати, хоча й протипоказань не було ніяких. В.І їй відмовив, сказав, що причини для кесаревого розтину немає. Вона народила сама. Донечка - це друга дитина, а першого синочка я народжувала в Новій Ушиці. Народила неживу дитинку 9 вересня 2010 року. Що сказати.......... один негатив до цього пологового будинку. Синочок помер 8 вересня, задушився пуповиною, про яку ніхто мені не сказав. (на УЗД була в 29 тижнів і більше мене не направляли, казали що навіщо йти дитина ж розвивається добре). Зранку, 8 вересня робили обхід, прослухали серцебиття дитинки, сказали, що скаче і що це так має бути, а 9 вересня обхід ніто не спішив робити, хоча була вже 10-та година. Потім я сказала, що не відчуваю рухів дитинки. Зразу ж прийшли всі лікарі, але вже було пізно. Після УЗД сказала ВСЕ......... дитина не жива, серцебиття не має. Народила я вночі, пологи були важкі. Приймала їх КРИЛОВА Тетяна Тимофіївна. Замість співчуття в родзалі ця "жінка" мені вичитувала моралі "подивись на свій живіт, який він в розтяжках, треба було менше їсти за свю вагітність",хоча за всю вагітність я набрала 8 кг. Я вважаю,що це їхня вина, бо в пологовому будинку я лежала від 7 вересня. Мені виставили 5 дат пологів, починаючи з 27 серпня по 6 вересня. Дитинка народилася переношеною. Довести їхню вину я не в змозі, адже всі суди, адвокат дорого коштують, і синочка нам з чоловіком це не поверне................ Дуже прикро..., але ця жінка і досі там працює. Яка несправедливість, адже це не перший такий випадок. Я так багато написала для Вас дорогі майбутні матусі, бо мені ніхто не розказував так детально про пологові будинки і я не знала 1-й раз де мені народжувати........

ВідвідувачДата: П`ятниця, 09.05.2014, 19:22 | Сообщение # 107
Гість

Я дуже вдячна Володимиру Івановичу за донечку, яку народила у 2000 році. Зараз живу у обласному центрі дуже далеко від Дунаєвець, але хочу відмітити, що і флюрографію проходять після пологів. Але таких умов і обслуговування як у Володимира Івановича просто немає.У нього заплатив страховку у все "включено", а по інших роддомах і списки метрові, і препаратів безлчі, які потрібні і не зовсім. Але самий більший прикол у тому, що якщо потрібні додаткові ліки при родах,то саму роженицю відправляють за ними. Тому, шановні дунаєвчанки, цінуйте те,що маєте. А грошики платяться кругом, лише комфорт зовсім інший.
,

ВідвідувачДата: Субота, 10.05.2014, 09:37 | Сообщение # 108
Гість

:) як це "відправляють саму породілю". Це щось нереальне Ви пишете: жінка не може піти з пологового залу нікуди, фізично не може. Мені, медику, аж цікаво, де ж є такі випадки.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 16.05.2014, 21:56 | Сообщение # 109
Гість

Самі собі подяки пишуть...

ВідвідувачДата: П`ятниця, 16.05.2014, 22:21 | Сообщение # 110
Гість

Шановний відвідувач 109,судячи з вашої репліки, ви б не хотіли, щоб про Кобіту гарно писали,але,на щастя,ви змінити нічого не можете.Він дійсно хороший лікар,і багато людей йому за це вдячні.Так що не робіть висновків від імені усіх людей.

ВідвідувачДата: Неділя, 08.06.2014, 16:43 | Сообщение # 111
Гість

як це "відправляють саму породілю". Це щось нереальне Ви пишете: жінка не може піти з пологового залу нікуди, фізично не може. Мені, медику, аж цікаво, де ж є такі випадки.
А можу пояснити. От потрібно певний препарат - говорить лікар. Якщо немає нікого з родичів, то просите санітарку, а послуги у неї не безкоштовні - 20 - 50 гривень. От і викручуйся як хочеш. А випадків таких у нас просто безліч... Тому масово проводять партнерські роди, навіть і показники по них у нас досить високі.

ВідвідувачДата: Понеділок, 09.06.2014, 23:59 | Сообщение # 112
Гість

111 бред сивой кобылы
Каким нужно быть идиотом чтобы такое написать?
Партнерские роды проводятся только с одной целью поддержка роженицы близким человеком мужем или мамой
насчет как написал 111 пост то у нас платится страховка насколько мне известно то в нее входит обеспечение 100 %необходимыми препараатами

layskasergДата: Понеділок, 16.06.2014, 15:41 | Сообщение # 113
Користувач
Цитата Відвідувач ()
а послуги у неї не безкоштовні - 20 - 50 гривень.

Відколи це у вас такі тарифи? Навіть в обласній лікарні меньші розцінки (в мене батько після операції проходив реабілітацію в обласній лікарні і теж попросив медсестру придбати йому ліки за що дав їй 20 грн. так та відповіла що зараз принесу здачу бо в самої немає). Це поперше, а по друге на мою думку потрібно встановити тарифи на усі види родів, щоб туди входили послуги медсестри (з врахуванням післяродового обслуговування - медсестраж отримує зарплату і напевне що не від виробітку), окремо оцінити допомогу при можливих ускладненнях. І при виписці надати рахунок за надані послуги.

Відредагував layskaserg - Понеділок, 16.06.2014, 15:43

РембоДата: Неділя, 05.04.2015, 16:19 | Сообщение # 114
Користувач
Скажите что это за страховка сейчас в роддоме за которую надо платить 1200 гр и платные палаты? Очередной развод на деньги? Слышал что Кобита не признает результатов УЗИ сделанные не в его ВИКе.

starДата: Понеділок, 06.04.2015, 22:23 | Сообщение # 115
Користувач
Рембо, вы указали дату рождения -20.08.2003!И уже роддомом интересуетесь?? cry Перспективный молодой человек,респект biggrin

РембоДата: Вівторок, 07.04.2015, 09:43 | Сообщение # 116
Користувач
star, да нет, это мой малый тут когда то зарегился я и сижу под его аккаунтом. biggrin

DreamДата: Вівторок, 07.04.2015, 11:04 | Сообщение # 117
Чарівна особа
Користувач
Рембо, страховка была всегда, платные палаты тоже) По поводу палаты, ваш выбор, что вам больше подходит. А вот страховку платите, это там как дополнительный бонус)) в день родов, самый первый вопрос..страховка есть?? И уже от вашего ответа зависит отношение персонала к вам)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

starДата: Вівторок, 07.04.2015, 12:18 | Сообщение # 118
Користувач
Рембо, Да я шутил.Ну где-то так себе и представлял smile

РембоДата: Неділя, 05.07.2015, 15:08 | Сообщение # 119
Користувач
роды прошли удачно , а страховка 800 гр это не страховка - а такой фиксированный благотворительный взнос! зря заплатил!

starДата: Неділя, 05.07.2015, 22:43 | Сообщение # 120
Користувач
Рембо, так ГЛАВНОЕ,что роды-удачно!!!Поздравляю и пусть будут здоровенькие!!! biggrin

Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Пологовий будинок
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017