Середа, 28.06.2017, 09:56 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Проходження медогляду у ЦРЛ
Проходження медогляду у ЦРЛ
AdminДата: П`ятниця, 12.08.2011, 10:15 | Сообщение # 21
Адміністратор
Quote (Відвідувач)
Коли ж медпрацівники ведуть своїх "блатних" чи носять їх документи - починаю вголос обурюватись

От за це Вам моя особиста Подяка. Люблю і поважаю активних людей.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

Будьте людьми!Дата: П`ятниця, 25.11.2011, 22:27 | Сообщение # 22
Гість

Я проходила цього тиждня медогляд. Пан хірург поки не дочитав "Отдохни" до крапки на мене навіть не глянув. А потів спитав чи я здорова. Я кажу "не знаю, дивіться", пан хірург розгубився. Дивитися не захотів, та написав "здорова".

MVDДата: Субота, 26.11.2011, 13:38 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (Admin)
Quote (Відвідувач)
Коли ж медпрацівники ведуть своїх "блатних" чи носять їх документи - починаю вголос обурюватись

От за це Вам моя особиста Подяка. Люблю і поважаю активних людей.

До речі, раніше сама так само обурювалася і жорстко хамила таким, доки сама не попала у категорію "Блатних".
Декілька разів довелося такою побувати.
Тепер стою мовчки, і мені все одно блатна я чи проста.
Не дуже приємно, коли тебе поливають багнюкою.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВідвідувачДата: Субота, 26.11.2011, 14:52 | Сообщение # 24
Гість

Знайоиа, яка працює в магазині каже, що коли продавці проходять медогляд
то дивиться її лікар чи ні а всеодно необхідно дати 10 чи 20грн.

vesnjankaДата: Середа, 30.11.2011, 12:24 | Сообщение # 25
Користувач
Слухайте, та цей медогляд взагалі якась комедія! Ну от скажіть, чому вчителям не треба проходити окуліста, психотерапевта, на мою думку, в роботі вчителя це дуже важливо. Натомість, гінеколог ( для жінок) і, вибачте за прямоту, аналіз на збудників кишкових інфекцій, інших паразитів - обов"язковий. Не це робочий орган вчителя wacko

vadjasДата: Четвер, 01.12.2011, 00:54 | Сообщение # 26
Користувач
Натомість, гінеколог ( для жінок) і, вибачте за прямоту, аналіз на збудників кишкових інфекцій, інших паразитів - обов"язковий. Не це робочий орган вчителя

Виходить все інше напряму залежить від жіночого низу biggrin

ВідвідувачДата: Середа, 04.01.2012, 19:16 | Сообщение # 27
Гість

Це ще нічого,порівняно з тим,що наш райпедіатр Девда Д. Д. з дійсно хворої дитини інваліда за підпис на заключенні вимагає грощі, і не малі! І взагалі вся ії робота зводиться до набивання кишені за рахунок хворих дітей! А як спеціаліст вона ніяка( це думка багатьох батьків).
Проте в адміністраціі вона "потрібна" людина.

layskasergДата: Субота, 07.01.2012, 20:22 | Сообщение # 28
Користувач
Не зовсім згоден але згоден (просто вона вивчилатабличку ділення), сам платив, хоч дійсно повинен мати групу

ВідвідувачДата: Четвер, 19.01.2012, 15:13 | Сообщение # 29
Гість

Та ця Девда-ще та штучка!!!

ВідвідувачДата: Четвер, 19.01.2012, 15:16 | Сообщение # 30
Гість

Взагалі не зрозуміло,хто на такі посади призначає таких людей,в яких нічого святого немає.

ВалерійДата: П`ятниця, 20.01.2012, 02:42 | Сообщение # 31
Користувач
такі самі і призначають.

ВідвідувачДата: Четвер, 04.04.2013, 19:53 | Сообщение # 32
Гість

Вже більше року наші лікарі хваляться гарним ремонтом, який зроблено в лікарні. Але хіба це важливо коли лікарі - каліки, бездарі, які заглядаюь тільки в кишені, та де там заглядають, вони нагло кажуть суми. Такі лікарі як Кузьмов, Риндик, Девда, Саврацький вони шкіру здирають з людей, а ще нікого не вилікували.

ВідвідувачДата: Четвер, 04.04.2013, 21:34 | Сообщение # 33
Гість

Зате які ж ми гроші здали на ту породію фонтан .????Ані смаку ,ані краси!1111

ВідвідувачДата: Четвер, 04.04.2013, 21:51 | Сообщение # 34
Гість

працюю на виробництві де постійно прохожу медкомісію Такий сором як лікар саврацькапитає:"20 гривен ,чи огляд на кріслі????Хіба зкерівницта про це не знають? Не чують??Сором за таку пані лікарку!!!!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 05.04.2013, 09:39 | Сообщение # 35
Гість

може хтось з лікарів відповість?

DreamДата: П`ятниця, 05.04.2013, 10:13 | Сообщение # 36
Чарівна особа
Користувач
Самі понавчали тепер плачете))) не від однієї знайомою чула,мені краще гроші заплатити ніж в з цими аналізами бігати))) Покажіть мені хоч одного лікаря який вас оглядає просто так в нашій лікарні...Лікарні,школи, різні установи де вам щось потрібно, кругом потрібно платити, називається просто в різних місцях це по-різному))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 08.11.2013, 18:07 | Сообщение # 37
Гість

Якій головний лікар Крупко В.О. таке і керівництво лікарні. Як сам Самовпевнений самодур таких і завідуючих призначає. Взагалі Крупко-то окрема тема. Є про що поговорити.

Ser_GabrielДата: П`ятниця, 08.11.2013, 18:33 | Сообщение # 38
Модератор
херасе оживили:)
видать скоро медосмотр:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

starДата: П`ятниця, 08.11.2013, 20:58 | Сообщение # 39
Користувач
читаю коментарі як інструкцію,бо мені теж рушити на медогляд surprised ДЯКУЮ ДРУЗІ biggrin biggrin biggrin

ВідвідувачДата: Середа, 18.12.2013, 13:28 | Сообщение # 40
Гість

Можливо не в тій темі, але... Хочу запитати батьків чи хтось зустрічався з такою "вірусною інфекцією" (діагноз лікарів). Три дні висока темп. потім плями на стопах і долонях, які неймовірно чешуться. Згодом злазить шкіра в цих місцях, а "найцікавіше" попереду - злазять нігті.

Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Проходження медогляду у ЦРЛ
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017