Неділя, 25.06.2017, 10:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Цікаві місця міста та району » Куди сходити в Дунаївцях? (визначні пам"ятки)
Куди сходити в Дунаївцях?
СергійДата: Субота, 05.06.2010, 17:10 | Сообщение # 21
Користувач
Quote (MVD)
kost4, мой папка издох еще в далеких 90-х от удара бутылкой по башке своим собутыльником. Чему я несказанно рада.
Так что вариант спонсирования папкой отпадает.
Мама на пенсии. Тут тоже без вариантов.
А где пачку бабла взяла? На работе. В виде зп.
А если так ненавидите Дунаевцы, так почему бы Вам не попробовать с Вашими-то амбициями да в столицу податься. Ну а уж коль и столица рылом не выйдет, тогда есть еще гостеприимная Европа, Америка, Австралия.
Если Вам унизительна и оскорбительна сама идея работать на кого-то, Вы преспокойным образом можете открыть собственное дело, как это сделали многие Ваши земляки. Возможно они не гребут бабло лопатой, о чем мечтает каждый из нас, но тем не менее на хлебчик с маселком да колбаской хватает каждый день в полном достатке.
На тему "люблю\не люблю свой город" можно говорить до утра, сутками, месяцами, годами, всю жизнь, и всегда найдутся довольные, недовольные и такие как Вы (не хочу Вас обидеть этим выражением), ненавидящие.
Поверьте, Житомир это также не обошло стороной.
А мы с вами, имею ввиду жителей своих городов, и делаем наши города такими, какие они сейчас есть.
Бытие определяет сознание.

Ой пані MVD, Вам всі 1000000000000000% Так сказати я би не зміг. Дякую Вам.

Просто Сергій

MVDДата: Субота, 05.06.2010, 17:58 | Сообщение # 22
Користувач
kost4, все ... , один Вы Д"артаньян?

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

Відредагував Admin - Субота, 05.06.2010, 20:25

kost4Дата: Субота, 05.06.2010, 19:38 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (MVD)
все ...

не смотрится такой девушке, да еще модератору склонять такие слова, и по моему, это слово несет совсем иной смысл, не упоминавшейся мною в теме

во вторых, опять вы не внимательны, где в моих выражениях присутствует слово "все" ?

Quote (MVD)
один Вы Д"артаньян?

в третьих, причем здесь Д"артаньян?, и причем здесь я? доведите мысль до конца...

Мы всяравно умрем...

Відредагував Admin - Субота, 05.06.2010, 20:26

AdminДата: Субота, 05.06.2010, 23:39 | Сообщение # 24
Адміністратор
Дамы и Господа, умерьте пожалуйста пыл.
Как Вы считаете, kost4, эти испорченные сельские души ещё можно вернуть на путь истинный, привить элементарную культуру из разряда разговаривать без матюков и бросать фантик в ближайшую урну?
Относительно производства товара: откройте свой маслозаводик, продавайте масло по 5 грн., кто Вам мешает это делать?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

kost4Дата: Неділя, 06.06.2010, 01:47 | Сообщение # 25
Користувач
Quote (Admin)
Относительно производства товара: откройте свой маслозаводик, продавайте масло по 5 грн., кто Вам мешает это делать?

cпекулянты, барыги, бюрократы

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Неділя, 06.06.2010, 02:00 | Сообщение # 26
Користувач
Quote (kost4)
cпекулянты, барыги, бюрократы

Ви не вдоволені життям? Радійте життю, воно в нас одне.

Просто Сергій

kost4Дата: Неділя, 06.06.2010, 09:06 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (Сергій)
Ви не вдоволені життям? Радійте життю, воно в нас одне.

Да сколько можно перекручивать, кто не доволен жизнью? опять, где вы такое нашли в моих записях, не берите пример с Наташи. Или вы от украинских политиков научились...

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Неділя, 06.06.2010, 09:25 | Сообщение # 28
Користувач
А Ваш аватар, слова, все це приводить на таку думку. Я роблю виводи з Ваших слів. Дай Боже, що би я помилився. Вибачте...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Неділя, 06.06.2010, 09:27

kost4Дата: Неділя, 06.06.2010, 09:27 | Сообщение # 29
Користувач
Quote (Сергій)
Я роблю виводи з Ваших слів. Дай Боже, що би я помилився. Вибачте...

.....

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Неділя, 06.06.2010, 09:28 | Сообщение # 30
Користувач
Quote (kost4)
.....
Розумію....

Просто Сергій

YetyДата: Неділя, 06.06.2010, 17:53 | Сообщение # 31
Користувач
взагалі то мені здається пан kost4 і дійсно в дечому правий. Те що наше місто змінилось за період правління "демократичної влади" - це факт! І змінилось воно нажаль не в кращу сторону. І ще пан kost4 зробив перший крок - це усвідомив що кожен залежить лише від себе. А ми всі так спростовуємо його слова. Так дійсно, всі ці "кафешки" і "бари" це не крок наш до цивілізації, і всі ці власники, як ви виразились "заробляють копійку на хлібчик з маслом" заробляють на споюванні підлітків, оскільки зараз це основний контингент в таких закладах. І якщо вважати це гідним бізнесом - то вибачайте... Хтів би я подивитись на Мамочку, яка тримаю одну з таких кафешок чия дитина у 15 років весело хлепче "біленьку" і ледве на ногах стоїть. А як підносити наші дунаївці? Це вже інше питання... Покласти їх на ноги можливо лише тим самим бізнесом але не "барно-ресторанним" а більш глибшим та інвестиційним, а для того щоб він розвивався, влада міста повинна створити плідне підгрунтя щоб зацікавити інвесторів.
Наприклад "Верест" - так, колбаса але бізнес, і "без сліз". І напевне плідний бізнес. І звісно район від цього виграє. І єдине з чим я не згідний з паном kost4, це повна песимістичність. Повернемось не на 20, а на 65 років, якби ми не були оптимістами, то врядче ми мали і ті фабрики, і заводи. І також врядчи ми б розкошували зараз у Європі. Тож давайте не лише ганити наше місто, а й хто має можливість його розвивати, робити це. Цим ви не лише піднімите його, а й собі допоможите.

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

СергійДата: Неділя, 06.06.2010, 22:55 | Сообщение # 32
Користувач
Quote (Yety)
взагалі то мені здається пан kost4 і дійсно в дечому правий.

Та ні, я з Вами не згоден. Так в нас велике, ні маленьке болото. Дехто звик, дехто пропускає мимо вух, декому по барабану. Але це наше місто, в якому ми народилися, в якому ми живемо. В великих міста теж саме тільки в більших розмірах. І там люди не знають один одного як в маленьких. Це вже є плюс для нас.. Просто потрібно зважити всі плюси і мінуси, подумати і тоді все ж наше маленьке "зашмаркане" містечко буде виглядати просто супер.

Просто Сергій

vadjasДата: Неділя, 06.06.2010, 23:39 | Сообщение # 33
Користувач
kost4,
Quote (kost4)
не смотрится такой девушке, да еще модератору склонять такие слова

Пункт ІV.2 правил форуму, для початку - попередження.

MVDДата: Понеділок, 07.06.2010, 18:04 | Сообщение # 34
Користувач
Quote (kost4)
не смотрится такой девушке, да еще модератору склонять такие слова

Объясню свои слова.
Нужно любить свою Родину, пусть она и уродина (с).
Лично мне противно до тошноты читать изложенное выше коренным (предположу) жителем местности.
И думаю, не одна я такая. Кто-то смолчит, я - никогда.
Я бывала в Дунаевцах и буду продолжать это делать.
Город классный, красивый, спокойный. Жители приветливы, вежливы, добродушны, порядочны и патриоты своего города, пусть и небольшого
( kost4, вы под эти характеристики не попадаете, звыняйте. smile )

Ну а если уж так ненавистно место жительства, всегда есть возможность его сменить и не лить тонны грязи и желчи на свой город и людей в нем живущих.

По поводу модераторства:
Я модератор раздела "Общение на свободные темы".
В этом разделе я выступаю как обычный пользователь, посему звыняйте - 2.

СергійДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:26 | Сообщение # 35
Користувач
Ой, як сказали, не зміг би, якби і дуже і хотів. Супер. Я Вас пані MVD обираю "почесним жителем" м. Дунаївці УРА!!! Слава Героям!!!

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Понеділок, 07.06.2010, 19:29

AdminДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:37 | Сообщение # 36
Адміністратор
Батьків і Батьківщину не обирають, тому якщо не можеш мати кращого - зроби кращим те, що маєш.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:39 | Сообщение # 37
Користувач
Quote (Admin)
Батьків і Батьківщину не обирають, тому якщо не можеш мати кращого - зроби кращим те, що маєш.

Дуже правильно.

Просто Сергій

vadjasДата: Понеділок, 07.06.2010, 23:24 | Сообщение # 38
Користувач
А мені Дунаївці падобаються, порівняно з мегаполісами. Я знаю що кажу - повірте. Сучасне, невеличке містечко, ще й в заповідному краю, а єкологія... закачаєшся! Я особисто радий, що мої діти тут зростають.

MVDДата: Вівторок, 08.06.2010, 11:18 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (Сергій)
Я Вас пані MVD обираю "почесним жителем" м. Дунаївці УРА!!! Слава Героям!!!

Огооооооо... Дякую...

MVDДата: Вівторок, 08.06.2010, 11:20 | Сообщение # 40
Користувач
До речі, Дунаївці багаті на те, чого нам, житомирянам бракує: ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА в крані.
Для порівняння:

Відредагував MVD - Вівторок, 08.06.2010, 11:26

Форум » Життя міста Дунаївці » Цікаві місця міста та району » Куди сходити в Дунаївцях? (визначні пам"ятки)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017