Четвер, 29.06.2017, 10:18 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Ротація директорів в дунаєвецьких школах.
Ротація директорів в дунаєвецьких школах.
kost4Дата: Понеділок, 07.11.2011, 15:06 | Сообщение # 21
Користувач
Quote (Відвідувач)
А скільки треба забашляти, щоб стати новим директором взірцевої гімназії? Чи може є великі досягнення 4-ої школи у місті: призери рестубліканського рівня чи навіть обласного? А те що школа почала працювати і приймати участь у олімпіадах то це не заслуга директора, а його звичайна буденна робота за яку держава плотить заробітню плату. І за це директором гімназії не "ставлять"...

согласен полностью

Quote (Weather)
Ну,на відміну від гімназії... у нас в 4 школі, частина вікон була замінена не за рахунок батьків...І хто б що не говорив... в школі була дисципліна, взяти ту ж саму лінійку, на якій збирали всіх учнів, обовязково в шкільній формі...І батьківські збори, які спочатку були в класах,а потім загальні в присутності директора,який говорив батькам що і як...Директор, якого через день зустрічаєш в коридорах школи,коли приводиш дитину на навчання....А зараз!!!!Ніяких змін в кращу сторону...

тут заслуга бывшего директора не в его пробивном характере, а в больших деловых связях, что впрочем не помешало таки собирать с родителей деньги, ну да ладно, деньги собирают сейчас везде, не в этом дело. Повторюсь, не было бы связей не был бы директором да еще в таком возрасте, если он такой патриот школы, почему же он бросил ее и перешел дальше в первую, усложнить себе жизнь или вытянуть ее?, все банально проще - карьерный рост, через лет так 10-ок возможно в районном или даже областном отделе образования окажется. Я не говорю что это плохо или хорошо, это факт, и он как и многие живет своими интересами в первую очередь, до патриотизма емукак и многим совершенно нет никакого дела. Если быть точным, то мы забываем , кто все таки вел черновую работу в школе, находясь в тени пропиаренного молодого директора - Это зауч Тарнарудская Наталия Борисовна - честный и справедливый человек, и весь учительский персонал, который и добивался повышения знаний у детей. Ушедший директор - это уже история, как и прошлые два директора,-Косарев и Витковский, при которых 4 школа действительно стояла особняком, вы уж простите за мое высокомерие, но это факт, знания действительно давались неплохие...
бывший ученик 4 - ой школы

Мы всяравно умрем...

Відредагував kost4 - Понеділок, 07.11.2011, 15:07

ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.11.2011, 22:40 | Сообщение # 22
Гість

На даний час Дунаївцями правлять лише гроші та зв язки. Маєш жменю грошей та зв язки непогані, то можна і директором гімназії і не здивуюся, якщо і начальника відділу освіти посунуть - бо є за що.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 20.01.2012, 22:23 | Сообщение # 23
Гість

А я знаю і одного і другого директора і мені на них немає чого жалуватись!!! І хтось писав, що Ч.Ю.П. через свій не великий вік блище стояв до учнів в плані розуміння - то я скажу наступне: якраз і навпаки. Коли все добре то добре, но в разі якихось проблем, одразу спасав свою шкуру!!!
Хоча, повторюю, в мене до них немає ніякиї притензій!!

сонДата: Неділя, 23.03.2014, 01:03 | Сообщение # 24
Гість

Ну а як вам тепер колишня ротація. Бути новій чи ні? чи врятують "Большие деловые связи"?

ВідвідувачДата: Неділя, 23.03.2014, 22:15 | Сообщение # 25
Гість

НЕ ВРЯТУЮТЬ!!! БО ЧЕКМАН З ГАВРИШКОМ АКТИВНИЙ УЧАСНИК АНТИМАЙДАНУ!!!

ОлександрДата: Понеділок, 24.03.2014, 11:07 | Сообщение # 26
Гість

А ще Чекман активний борець проти державності в гімназії. Під час Майдану зловив у гімназії хлопчика, який бігав з українським прапорцем, і при інших дітях обіцяв засунути прапорця дитині в *опу.

DreamДата: Понеділок, 24.03.2014, 13:02 | Сообщение # 27
Чарівна особа
Користувач
Всі ви тільки й можете, що поливати один одного брудом... не подобається школа у вас завжди є можливість її змінити на іншу:)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

ВідвідувачДата: Понеділок, 24.03.2014, 14:42 | Сообщение # 28
Гість

Оо, це як, в українській школі за український прапорець погрожують і ще пропонують школу міняти. По-моєму Дрім ви взагалі охрєнєли.

DreamДата: Понеділок, 24.03.2014, 15:14 | Сообщение # 29
Чарівна особа
Користувач
Відвідувач, ви були свідком цього??Ви почули це від людини якій ви довіряєте?
Я зараз напишу, що дітей в гімназії заставляють співати гімн Росії перед початком уроків...також прокоментуйте мої слова)
Дякую, що хоч на ви:)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

Відредагував Dream - Вівторок, 25.03.2014, 11:51

ВідвідувачДата: Понеділок, 24.03.2014, 16:35 | Сообщение # 30
Гість

У мене таке враження, що хтось прагне на місце Чекмана, і саме тому з'являються обвинувачення, які не мають під собою ніякого грунту.Я працюю вчителем у гімназії і,напевне,краще знаю,що директор міг сказати, а що ні.Міг зупинити і зробити зауваження, щоб не бігали, а те, про що ви пишете - це дурниці.І ще, шановний дописувач,хочу вам сказати таку річ:Чекман залишиться працювати у нашій гімназії, але не тому, що його "Большие деловые связи" врятують, а тому, що за ним піде колектив.Він хороша людина,мудрий керівник,добрий господар.За 2 роки роботи у гімназії Чекман зробив більше, як Прокопов і Федорчук разом взяті.І навіть зараз,коли,здавалось,міг би вже нічого не робити, адже такі, як ви чекаєте його звільнення, а він, на зло вам, робить ремонт у школі.Не розкривайте рот на Чекмана, бо подавитесь...

ВідвідувачДата: Понеділок, 24.03.2014, 19:10 | Сообщение # 31
Гість

Тролі наступають :)

ВідвідувачДата: Понеділок, 24.03.2014, 22:13 | Сообщение # 32
Гість

Негативні відгуки - це теж реклама роботи.
Тому не здивуюсь, коли відвідувач №30 написав пророчі слова. Директор сучасної школи це насамперед хороший господарник, як колись завгоспи. З рештою справиться педколектив.

ВідвідувачДата: Вівторок, 25.03.2014, 13:52 | Сообщение # 33
Гість

.А ,на мою думку ДИРЕКТОР не повинен бути завгоспом,він повинен бути насамперед фахівец! Т ПОказати колективу своі здобутки-олімпіади .конкурси творчі роботи !А НЕ ТАК _або діти сидять самі в класі або його заміняють колеги ОТ ВАМ І ЗАВГОСП!!!ОТТАК ВЕДУТЬСЯ УРОКИ

ВідвідувачДата: Вівторок, 25.03.2014, 15:48 | Сообщение # 34
Гість

А ви попитайте дітей,хороший учитель Юрій Петрович чи ні, і тоді все стане на свої місця.Стосовно господарника,то він і хазяїн славний, і людина не рівня вам, і учитель-професіонал.А за здобутки в олімпіадах і т.д. не хвилюйтесь, ви їх теж не можете показати,хоча хочете годин мати понад ставку.А в будь-якого директора всьго лише 9 годин.Перестаньте випускати отруту, бо вона зашкодить, в першу чергу, вам.Не думайте,що хтось повірить, що такі дописи пишуть батьки чи взагалі посторонні люди, їх пишуть ті, хто вариться у цьому соку,але, на жаль,не можуть зрозуміти,що принижують усіх вчителів.А до директора у вас,шановні,особисте ставлення,бо він вам чимось не догодив.Розпочніть роботу над собою:викиньте зло із свого серця - і вам стане легше, і люди, які оточують вас, відразу стануть для вас кращими.

Ser_GabrielДата: Вівторок, 25.03.2014, 19:00 | Сообщение # 35
Модератор
Тролинг Відвідувачей:)
Люди, выйдите из сумрака. Зарегистрируйтесь и пишите от своих имен, а то простому смертному это все смахивает на разговор Горлума из "Властелина колец".

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ВідвідувачДата: Середа, 26.03.2014, 11:18 | Сообщение # 36
Гість

ВИ ПРОМОВЧАЛИ СТАВКА ДИРЕКТОРА + 9 ГОДИН. так . можливостей показати свій фаховий рівень є багато. ВІДповідь 30 .34. наштовхує на думку - в школі на особливому рахунку!

ВідвідувачДата: Середа, 26.03.2014, 11:24 | Сообщение # 37
Гість

НА МОЮ ДУМКУ В ШКОЛІ НА СВОЄМУ МІСЦІ ЗАСТУПНИК!!!!!СЕВОСТЬЯНОВА ЗДАТНА ОЧОЛИТИ ГІМНАЗІЮ! АДЖІ І ТАК ВСЯ РОБОТА НА НІЙ!

ВідвідувачДата: Середа, 26.03.2014, 11:33 | Сообщение # 38
Гість

Значить відповідь 36 писала людина, яка погано працює і часто отримує прочухана від директора. :)

ВідвідувачДата: Четвер, 27.03.2014, 00:33 | Сообщение # 39
Гість

Шановний відвідувач 36, доводжу до вашого відома, я завжди і при будь-якому директорі була і залишаюся на особливому рахунку.Але кому я це говорю, вам же це не зрозуміти."Рожденый ползать, летать не может".

DreamДата: Субота, 29.03.2014, 15:36 | Сообщение # 40
Чарівна особа
Користувач
Самое печальное, что часть посетителей, что общались в теме скорее всего работают в одном коллективе...

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Ротація директорів в дунаєвецьких школах.
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017