Четвер, 19.09.2019, 11:21 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Навчання у Польщі (Трішки не в тему, але все ж про освіту)
Навчання у Польщі
YetyДата: Вівторок, 16.11.2010, 23:38 | Сообщение # 1
Користувач
Повідомлень: 330
Offline
Цікавить питання освіти в Польщі. Чи є можливість вступу для українців, які екзамени потрібно, і бажано всі деталі...


Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/
 
MVDДата: Понеділок, 22.11.2010, 22:00 | Сообщение # 2
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Yety, глянь сюди.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
buslaДата: Субота, 27.11.2010, 14:23 | Сообщение # 3
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Quote (Yety)
Цікавить питання освіти в Польщі. Чи є можливість вступу для українців, які екзамени потрібно, і бажано всі деталі...

Ось тут, мабудь те, що потрібно !!! Навчання - світ... biggrin


Радянський, самий, що не є ...
 
ВідвідувачДата: Понеділок, 29.11.2010, 09:35 | Сообщение # 4
Гість

Отток мозга. Почему из Украины уезжают молодые и образованные
http://focus.ua/society/157803
 
vadjasДата: Неділя, 19.12.2010, 01:17 | Сообщение # 5
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Чув, що місцеві так званні "штунди", возять дітей прихожан на відпочинок до Польщі, та з годом направляють і на навчання по всій Європі.
 
СергійДата: Неділя, 19.12.2010, 10:08 | Сообщение # 6
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Колись я агітував живіть, працюйте, вчіться тут, в Україні, розвивайте неньку хіба ми гірші за всіх?. Тепер маєте можливість тікайте з цієї країни... Бо ми не потрібні цій "народній владі" і вона на нас забила, тільки вона добра для двох десятків сімей, а ми потрібні тільки для голосування. А тепер вже мабуть і зовсім не потрібні, бо якщо ми голосуємо, то вони так порахують що вони виграють... Тікайте за кордон, там важко і нікому ми там і не потрібні, але там ти живеш по закону і по не нормальному бандитському який зараз в нас. І всі там так живуть по закону, а не тільки ти....


Просто Сергій
 
vadjasДата: Неділя, 19.12.2010, 21:32 | Сообщение # 7
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Сергій, та ладно, жити і тут можна, просто надо вміти і не скиглити.
Ненавиджу американський устрій суспільства - застучи ближнього свого, ібо ближній застучить тебе і возрадується! В ж_пу такий закон! Я, не з того світу!
 
ВідвідувачДата: Вівторок, 09.04.2013, 22:37 | Сообщение # 8
Гість

http://vk.com/club52055454
Допоможемо при вступі в Варшавскі ВУЗи.
 
KamalalДата: П`ятниця, 03.02.2017, 18:15 | Сообщение # 9
Новачок
Повідомлень: 1
Offline
Особливості вступу до вищих навчальних закладів Польщі

Вступати до польського вузу можна вже після школи. Для навчання в Польщі необхідне знання польської мови, однією англійською не обійтися.

Позитивний момент полягає в самій мові, адже польську нам вивчити набагато легше, ніж французьку чи італійську, особливо якщо ви добре знаєте українську мову.

Щоб вступити до польського навчального закладу, необхідно буде скласти вступні іспити. На платну форму навчання, особливо в приватних вузах, вас можуть прийняти без них.

Визначтеся, де ви хочете вчитися. У кожного вузу є сайт, а там - вся інформація, в тому числі англійською, всі контакти, телефони та електронна пошта.

Одночасно вибирайте форму навчання, прицініться: як мінімум вам потрібно мати гроші на життя й оплату першого року навчання. Навіть якщо ви будете вступати на платне відділення без іспитів, приймальна комісія все ж таки може поцікавитися оцінками в атестаті, причому особливу увагу зверне на оцінки з предметів необхідних для набуття майбутньої спеціальності.

Мова навчання. Головною мовою навчання у польських вузах, звичайно ж є, польська. На деяких спеціальностях можна вчитися й англійською, причому, зі вступом Польщі до Євросоюзу, їх стало набагато більше. Але ж жити-то ви все одно будете в Польщі! І без мови - ніяк.

У будь-якому випадку деякі вищі навчальні заклади проводять власний тест на володіння польською мовою перед тим, як прийняти на навчання іноземного студента. Якщо рівень вважатимуть недостатнім, рекомендуватимуть додаткові курси. Польську мову легко можна вивчити. В університетах для іноземців є підготовчі курси, де навчають польської мови.

Необхідні документи. Основними документами, необхідними для вступу, є: оригінал атестата про середню освіту та його переклад польською, медична довідка, анкета абітурієнта, якщо навчання платне - квитанції про оплату. Для уточнення всіх нюансів необхідно звернутися до відповідного підрозділу навчального закладу, що займається прийомом іноземних студентів.

Всі необхідні документи доведеться вислати поштою. Коли навчальний заклад вами зацікавиться, вам надішлють запрошення на навчання. Із запрошенням студент звертається до посольства Республіки Польща для оформлення візи.

Оплата і стипендії. Плату за навчання можна знизити. Дізнайтеся, хто займається у вашому вузі іноземними студентами, і спитайте про знижки та стипендії. Зазвичай при університеті є фонди та організації, що допомагають талановитим студентам. Паралельно з фондами можна звернутися до керівництва вузу, вони теж можуть знизити оплату. Можна також отримувати стипендію, засновану вузом.

У великих вузах буває навіть кілька видів стипендій: соціальна, академічна і індивідуальна.

Найпрестижніша - академічна стипендія. Її дають кожен семестр тим, хто краще за всіх вчився. Але в конкурсі середніх балів ви зможете брати участь тільки після першого року навчання. Найкраще подумати про все це заздалегідь. Дізнайтеся про програми, які допомагають іноземним студентам саме вашого вузу.

Наприклад, за спеціальною програмою можна вчитися безкоштовно у вузах Вроцлава. Звичайно, за умови, що у вас високі бали в атестаті, ви добре знаєте польську мову і успішно пройдете співбесіду.

Крім того, у студентів є можливості отримати стипендію від Міністерства освіти або від компаній, в яких ви будете потім працювати. Якщо у вас є польські корені, тобто поляки в роду, то можна розраховувати на стипендію від польського уряду. Вам потрібно буде довести свої польське коріння і здати іспити.
джерело: http://europejskaakademia.eu/


Відредагував Kamalal - П`ятниця, 03.02.2017, 18:16
 
annenecДата: Середа, 07.06.2017, 09:45 | Сообщение # 10
Новачок
Повідомлень: 1
Offline
Коли я записувався до Полонійної академії у Польщі, я не думав, що буду настільки задоволений цим навчальним закладом. Ченстохова, де знаходиться вуз, дуже гарне і затишне місто. Я почуваю себе тут дуже добре, люди тут привітні. У вузі ніхто до мене не ставиться інакше тільки тому, що я іноземець. Цей виш - дуже приязний для студентів з-за кордону. Рівень знань високий, що для мене було дуже важливим. Я потрапив зі своїм вибором у десятку.
 
gsvenss58Дата: Четвер, 10.08.2017, 14:15 | Сообщение # 11
Новачок
Повідомлень: 2
Offline
Я довго думав перед тим, як обрати навчальний заклад. Вдома чи за кордоном. Врешті-решт я вирішив, що поки я молодий, цим потрібно користуватися. Я завжди хотів навчатися у Польщі, тож знайшов підходящий вуз для себе – Полонійну академію, що знаходиться у дуже гарному і спокійному місті - Ченстохові. Поки мені не доводилося шкодувати про свій вибір - все супер. І практичні заняття, і лекції мені дуже подобаються.
 
forumosvitaДата: Четвер, 23.11.2017, 16:53 | Сообщение # 12
Новачок
Повідомлень: 2
Offline
Цитата Yety ()
Цікавить питання освіти в Польщі. Чи є можливість вступу для українців, які екзамени потрібно, і бажано всі деталі...

Освіта в Польщі наразі є дуже востребуваною. Навчання за кордоном та європейська система вищої освіти у наш час хороші тим, що забезпечують ринок праці необхідними спеціалістами, надаючи їм перспективу і високі умови праці. Навчання в Польщі та польські ВНЗ являються невід’ємною частиною цього процесу. Для активних студентів пропонуються стипендії в Польщі https://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi#stypendii
 
Галина0051Дата: Четвер, 30.11.2017, 12:46 | Сообщение # 13
Новачок
Повідомлень: 1
Offline
Раджу безкоштовну школу для дорослих Жак. Головна перевага - безкоштовні курси польської мови https://ukraina.zak.edu.pl/
 
kreditmarketdynaivtsiДата: Четвер, 07.12.2017, 16:55 | Сообщение # 14
Користувач
Повідомлень: 3
Offline
Можливість вступу досить висока, освіта на набагато вищому рівні ніж у нас, та й дешевше в рази.
 
AniikaДата: Середа, 13.12.2017, 10:26 | Сообщение # 15
Новачок
Повідомлень: 1
Offline
Навчаючись за напрямом "сестринська справа" у Полонійній академії у Польщі, я отримала хороший досвід для подальшої роботи, усі необхідні сертифікати, що підтверджують професійні навички та мовні компетенції. Тут дійсно навчають студентів так, щоб у майбутньому вони могли якнайкраще виконувати свою роботу. Я вже другий рік працюю медсестрою і якщо б не цей вуз, мені б довелося багато чого надолужувати, вдосконалюючи свої навички, як, наприклад, мої колеги. Дуже рекомендую цей навчальний заклад!
 
JelunДата: Неділя, 01.07.2018, 20:42 | Сообщение # 16
Користувач
Повідомлень: 2
Offline
Скористалися послугами https://mojaedukacja.com/ru/ і залишилися задоволені якістю. Племінник навчається у Познані, поки не шкодуємо
 
gsvenss58Дата: Понеділок, 13.08.2018, 12:38 | Сообщение # 17
Новачок
Повідомлень: 2
Offline
Дуже хороший польський вуз - Полонійна академія у Ченстохові. Там навчається мій брат, а цього року і я поїду туди вчитися. Брат стверджує, що у них дійсно високий рівень викладання і хороші викладачі. Я вже не можу дочекатися, коли розпочнеться моє студентське життя
 
abramova_onДата: Вівторок, 14.08.2018, 12:01 | Сообщение # 18
Користувач
Повідомлень: 3
Offline
Теж чула, що дуже добре навчання там. В теперішній час мабуть і дешевше, та й перспективи кращі.
 
JelunДата: Субота, 01.09.2018, 12:27 | Сообщение # 19
Користувач
Повідомлень: 2
Offline
Ось є стаття для абітурієнтів, може буде корисно. Чую багато питань від людей про те, як поступити в Польщу без проблем http://svitmalechi.com.ua/yak-bez-problem-vidpravyty-dytynu-do-polskoho-vnz/comment-page-1/#comment-11771

Відредагував Jelun - Субота, 01.09.2018, 12:28
 
likunamДата: П`ятниця, 28.12.2018, 14:17 | Сообщение # 20
Користувач
Повідомлень: 1
Offline
Сейчас это вообще не проблема.
 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Навчання у Польщі (Трішки не в тему, але все ж про освіту)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019