П`ятниця, 28.07.2017, 11:43 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 6 з 21«12456782021»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
ВідвідувачДата: Вівторок, 17.01.2012, 22:27 | Сообщение # 101
Гість

Quote (anonim_3)
То здавайте дальше,якщо ви дурні !!!!!

Цікава у вас громадська позиція, ось а ще на владу ганим - який народ - така і влада. Як ми самі свою честь не відстоюємо...

ВідвідувачДата: Вівторок, 17.01.2012, 23:00 | Сообщение # 102
Гість

Ми, вчителі початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ,,дуже вдячні” ,,нашій колезі” за неправдиве публічне приниження нашого методиста, (видалено)
Поважаючи і цінуючи цю людину, ніхто з нас не посмів би кинути докір в її адресу. Її висока професійна майстерність, творчість і ентузіазм надихає нас на творчу працю.
Зустрічаючи з ранку 25-30 дитячих облич, ми намагаємося створити найкомфортніші умови для наших дітей, адже вони у школі знаходяться з 8.00 до 17.15
Запрошуємо вас у наші світлі, просторі, затишні класи, а ви запросіть нас у свої.
Завдяки таким ,,людиськам” як ви, які писали брехливі доноси у НКВД у 30-Х роках, щезала еліта держави. Ви автоматично позбавлені права на мораль та людське милосердя.
Прикро, що вчителі нашої кафедри з великим досвідом роботи заслужили від ,,своєї колеги” такого ляпаса.
Ці ,,задубілі і задибілі” вчителі, які ,,не можуть два слова докупи зліпити”, витрачають свій вільний час у стінах школи.
І що б ви там не писали, за нашу працю нам вдячні батьки та учні.
Ми зробимо все, щоб ви відповіли за кожне своє слово за законом.

Відредагував Admin - Середа, 18.01.2012, 23:17

мамаДата: Середа, 18.01.2012, 10:24 | Сообщение # 103
Гість

Так!!! батьки вдячні! я вдячна! тому що такої атмосфери як у №3 немає нігде. і наші діти з задоволенням ідуть до школи і люблять своїх вчителів. Особливо початкові. не знаю хто(можливо вам дуже просто заздрять) може таке писати. ви позмагайтеся з№3 знаннями, дитячою самодіяльністю і т д а не лийте грязюку. а шановна, що розпочала лити грязюку не думаю, що є дійсно педагогом №3. не знаю навіщо мені було все це читати - я не думала, що є такі анонімщики, які люблять підлити масла у вогонь в освіті. а вчителі у нас найкращі і діти наші найкращі. а ви заздріть і пишіть всілякий бруд. це ще раз доводить, що є кому заздрити. якщо плюють в спину - значить ми попереду....

ВідвідувачДата: Середа, 18.01.2012, 11:23 | Сообщение # 104
Гість

Шановна мамо! Повірте, що
Quote (мама)
такої атмосфери як у №3 немає нігде.
- не зовсім так. В інших школах працюють не менш талановиті, досвідчені вчителі молодших класів. Хороший вчитель - це той, пробачте за "прямоту", хто гарно посміхається до батьків, або ходить з ними на сабантуї. А якщо дитина талановита - її залучать до самодіяльності у будь-якому навчальному закладі.

Quote (мама)
вчителі у нас найкращі і діти наші найкращі
- повірте, і в нас!!!!!

rinaДата: Середа, 18.01.2012, 11:59 | Сообщение # 105
Користувач
Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки - до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли...... biggrin biggrin biggrin (Шановні досить цей бруд писати...)

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: Середа, 18.01.2012, 20:48 | Сообщение # 106
Гість

Це зовсім не бруд - це був галас правди і тепер нас намагаються від неї відвести. Щоб ми знов смірено мовчали!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 20.01.2012, 22:13 | Сообщение # 107
Гість

Всі так говорять, ніби 100 % вчителів беруть гроші!!!!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 20.01.2012, 23:38 | Сообщение # 108
Гість

Я ніколи не давала гроші! І знаю що більшість вчителів школи №3 добрі, гарно дбають про освіту наших дітей, щоб їм було комфортно в школі !!!! Велике Вам СПАСИБІ НАЙКРАЩІ учителі!!!!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 20.01.2012, 23:45 | Сообщение # 109
Гість

Як вам не стидно писати, що вчителі хабарники???? Вони подівіться як ви виховуєте своїх дітей??? Зверніть увагу!!!

ВідвідувачДата: Субота, 21.01.2012, 01:36 | Сообщение # 110
Гість

Тролів треба банити!!!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 27.01.2012, 23:01 | Сообщение # 111
Гість

Ну, здаються гроші по школах!!! І не лише у школі №3, а кругом. А на що ідуть ці гроші? Не на комфортні умови для ваших дітей? Кому потрібен той туалетний папір чи туалетне мило - ну точно не вчителю? А на рахунок таблиць -то по них вчаться ваші діти. Вчитель може провести урок, але не ілюструючи його малюнками, що ж тоді зрозуміють дітки, наприклад, 1 класу? Ви, шановні батьки, про це не думаєте - вам потрібні знання і оцінки, а яким чином діти їх отримують вас це не цікавить? А таких методистів, які здирають гроші з учителів просто не має. Немає вчитель за що платити, той нехай не платить, хто його просить? Просто нехай сумлінно виконує свою роботу, методично правильно і грамотно веде уроки, той платити не треба буде.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 27.01.2012, 23:50 | Сообщение # 112
Гість

Читаючи відгук останнього "відвідувача" можна зробити слідуючий висновок:
1. "Відвідувач" мае безпосередне відношення до відділу освіти
2. Методист мае право "здирати гроші", якщо вчитель не сумлінно виконуе свою роботу !!!. ( А не надавати методичну допомогу)

Що стосуеться грошей, які збираються в школах для "комфортних умов" то для цього е батьківський комітет школи який повинен контролювати "добровільні" внески батьків.

РоксоланаДата: Субота, 28.01.2012, 00:08 | Сообщение # 113
Користувач
Останій коментар вірний на всі 100%

Відредагував Роксолана - Субота, 28.01.2012, 00:08

ВідвідувачДата: Субота, 28.01.2012, 01:09 | Сообщение # 114
Гість

Провчилася в школі №3 11 років. Вчителі дали мені максимум знань, адже без проблем поступила до ВНЗ. Так, в 11 класі ходила до репетиторів, і все ж школа дала мені грунтовну базу знань. За ці 11 років батьки здавали гроші і в класний, і у батьківський фонди. Здавали гроші і на ремонти, деякі книжки та подарунки вчителям. Але, особисто на мою думку, ремонт у класі був необхідним - ми, дітки, не дуже хотіли ходити по лінолеуму з дірками. Та й був той ремонт не кожного року. А на рахунок того, що купувалися деякі книжки - то все претензії до міністра освіти. Якщо книжки не поступили в бібліотеку, то вчителю де їх взяти - з власної кишені на 25 чоловік закупити? Я не думаю, що хтось, де б він не працював, буде витягувати з власної кишені 1000 гривень при зарплаті в 1500, щоб підвищити продуктивність своєї праці. Щодо подарунків вчителям, то в принципі це справа батьків кожного окремого класу, що купувати і по скільки здавати і чи здавати взагалі. Я сама переконалась, що в кожному класі є занадто активні батьки, яким хочеться збирати на все і відразу (саме вони в принципі завжди вирішують, скільки грошей здавати). І, останнє, вчителі також люди. Учні їм добряче псують нерви, та й батьки задніх не пасуть. Поставте себе на місце вчителя - спробуйте впоратися з 25 дітьми і бодай чогось їх навчити.

ВідвідувачДата: Субота, 28.01.2012, 15:20 | Сообщение # 115
Гість

У кожного є свої певні обовязки.
1. "Відвідувач" мае безпосередне відношення до відділу освіти - це неправда ніякого відношення до відділу освіти відвідувач немає.
2. Методист мае право "здирати гроші", якщо вчитель не сумлінно виконуе свою роботу !!!. ( А не надавати методичну допомогу) - шановні вчителі! самостійно опрацьовуйте нормативну базу по освіті, а не чекайте допомоги!!! а хто вас заставляє платити ? є місце корупційній діяльності методистів- звертайтеся у прокуратуру, там з такими проблемами швидко розбираються.

ВідвідувачДата: Субота, 28.01.2012, 17:23 | Сообщение # 116
Гість

Ага. Невже прокуратура може довести, що вчитель "... сумлінно виконує свою роботу, методично правильно і грамотно веде уроки".
А методист може. І тоді не потрібно "здирати", самі дадуть. Бо від цьго залежить зарплата.

ВідвідувачДата: Субота, 28.01.2012, 19:32 | Сообщение # 117
Гість

Скільки Ви вже бруду виливаєте на тих вчителів???? Дивіться на себе . Чому Ви постійно приходити до школи, нема різниці до якої чи до №1, №2, №3 чи ще іншої, і просите щоб вчителі поставили гарну, оцінку, знаючи що ваша дитина взагалі ніколи невчить уроки, лише сидить в компютері чи в кабаках. Подумайте краще над тим , шо ви дітям розказуєте в дома про вчителів.

ВідвідувачДата: Субота, 28.01.2012, 20:31 | Сообщение # 118
Гість

На скільки я зрозумів тут е дві теми обговорення.
1. "Побори" вчителів і "побори" з вчителів.
2. Відношення до вчителів.

Перша тема до кінця не розкрита а "забалакуеться" причиною про "туалетний папір чи туалетне мило" або "самостійно опрацьовуйте нормативну базу по освіті".
Щодо другої. То поводьте себе як Вчитель, то не буде причини "розказуєте в дома".

ВідвідувачДата: Вівторок, 31.01.2012, 19:45 | Сообщение # 119
Гість

Не треба всіх вчителів судити по одному вчителю. Серед таких вчителів є ще добрі, але через поганих вони ще більше страдають. А Ви шановні наші батьки такі ідеальні, то чому коли до вас приїжає ревізія Ви зразу гроші даєте????

olegarhДата: Вівторок, 31.01.2012, 23:32 | Сообщение # 120
Користувач
От дійсно чому так, замість того щоб здирати гроші з тих хто приїхав, то вони ще їм їх тичуть. Ні сорому ні совісті smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Сторінка 6 з 21«12456782021»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017