Неділя, 22.09.2019, 00:23 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
ВідвідувачДата: Неділя, 03.07.2011, 12:43 | Сообщение # 61
Гість

Та боротися з такими треба , бо даєш дитину , а незнаєш чи все гаразд з нею буде , а ще ось за таке плати! Та , таки потрібно зловити от таку чесну , але батьки так бояться за свої чада , що вже мовчать , бо це не тільки ЧОПИК така , таких море !!!! А на вигляд , то вони всі скромні!!!!!!!!

ВідвідувачДата: Вівторок, 12.07.2011, 09:24 | Сообщение # 62
Гість

Школи зараз закриті тому пропоную поговорити про дитсадки. Зараз моя дитина ходить у черговий №4. До такого бардаку я ніяк не можу звикнути. На коврику де діти перезуваються завжди сміття. На зауваження працівники не реагують. За дітьми не дивляться ті що хочуть те роблять, а вихователі або по телефону пів дня говорять або між собою. Одного разу прийшла забирати дитину - вона сидить в куточку і плаче, я до неї а у неї температура. А всім по барабану. Чому не зробити черговим нормальний садок?

ВідвідувачДата: Вівторок, 12.07.2011, 12:11 | Сообщение # 63
Гість

Quote (Відвідувач)
Чому не зробити черговим нормальний садок?

А який Ви вважаєте нормальним ? І в який садочок ходила Ваша дитина до літа ?

layskasergДата: Четвер, 14.07.2011, 09:47 | Сообщение # 64
Користувач
Ми тут розмовляєм про дитячі садки та школи нашого міста, про що не можна не говорити адже це в деякій мірі майбутнє міста, але мене цікавить ще один навчальний заклад нашого міста, а точніше ваші думки щодо нього. Це Дунаєвецький Районний Спортивно-Технічний Клуб Товариства Сприяння Обороні України, що ви можете сказати про нього?

ВідвідувачДата: Субота, 23.07.2011, 08:03 | Сообщение # 65
Гість

[quote=rina]Я вам ше раз розповідаю..Це була одна 9 по фіз-рі..Но чи є якась совість в цього вчителя..І класний керівник підходиладо нього..Але він захтів бачити батьків..Він коли нам спартив табель в 2 класі..Я нейшла до школи....Но коли вже в 3 класі він за перший семестр поставив 9......[/quote]
Я вас чудово розумію! Будемо відверті та честні. З тим сильпухом що викладає фізкультуру я теж мала конфлікт за оцінки! До речі він там не оди викладач, тому скажу що йдеця саме про Романа Васильовича! Він окрім волейболу, абсолютно нічому не вчить!!!!! - а вимагає!!! Це вчитель???? А який він волейболіст??? моя донька через інтернет вчила якусь там техніку.... і саме так розвивалась в цьому спорті.

rinaДата: Субота, 23.07.2011, 12:20 | Сообщение # 66
Користувач
Хай краще буде волейбол........А не цілий урок по нормативах.........Я навчалась в 4 школі...Був в нас вчитель Боріс Андр....В нас не було дітей які сиділи на лавці,або звільнені з фізк-ри......Ми бігли на урок.....(валейбол,баскетбол і т.д)а таке як нормативи, то вкінці четверті зо 15 мин. і всьо було здано......Нас з класу було 2, які грали за школу волейбол....Не жалію що 8 років ходила в спортивну школу....І їздили на змагання.....Було цікаво.....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

olegarhДата: Субота, 23.07.2011, 13:08 | Сообщение # 67
Користувач
Та спорт у будь-якому разі цікавіший за всі інші предмети імхо. Я коли вчився в університеті на третьюму курсі, то керівництво захотіло відмінити уроки фізкультури з 4-го курсу усім студентам. Фігу з два ми дали їм це зробити. Накатали "тєлегу" з підписами до ректора wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Субота, 23.07.2011, 13:11

ВідвідувачДата: Понеділок, 03.10.2011, 21:21 | Сообщение # 68
Гість

В минулу п'ятницю місто дружно святкувало День вчителя, а от в 4й школі малеча на своїй шкірі пізнало дідовщину!!!
В початковому 2му класі вчителька, мабуть, почала святкувати вже зранку, тому що коли 9тикласниці проводили заняття її і близько не було. Не з'явилася вона і коли до класу прийшли 9тикласники та почали проводити урок на свій лад, а саме: заставляли другоклашок (хлопчиків) віджиматися поки вони не дозволять піднятися, а потім заставили битися малечу одне з одним на потіху собі - такі собі бої без правил!!! Ті дівчатки, які мали проводити замість вчительки уроки та слідкувати за дисципліною, лише зухвало реготали із знущань над дітьми!!!
Як це назвати, кому ми довірили своє саме найдорожче!?
До чого це могло привести, а може і привело до втрати здоровя чи каліцтва? Цікаво - директор в курсі цього .... ?
Гарне свято - нічого сказати, просто жах!!!!

AdminДата: Понеділок, 03.10.2011, 21:59 | Сообщение # 69
Адміністратор
Дякую за інформацію, додам в новини.

P.S. До з'ясування подробиць та перевірки викладеної інформації новину було знято.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

МашуткаДата: Вівторок, 04.10.2011, 14:36 | Сообщение # 70
Новачок
Здравствуйте! Уважаемый администратор и автор вот этой несуразицы, вы присутствовали при проведении уроков в этот день? Вы уверены , что это было на самом деле? А Ваши предположения о том, что учитель уже праздновал и не появлялся в классе - Вы это лично проверяли? Откуда у Вас эта информация????!!!!
Я проучилась в школе №4 с первого по одиннадцатый класс. Уверена, что все выпускники нашей школы поддержат меня - эта школа одна из лучших. Во всех школах есть традиция: в День учителя ученики пробуют себя в должности учителя, проводя уроки во всех классах. За многолетнюю историю школы не было ни одного случая надругательства над детьми. Никогда не поверю , что девочки "реготали", а мальчики СПЕЦИАЛЬНО заставляли детей драться. Как Вы себе это представляете? Пусть бы автор этого письма пришел в школу и посмотрел в глаза этим девочкам, мальчикам и учителям. Что, слабо? Проще вылить грязь в интернет...

РоксоланаДата: Вівторок, 04.10.2011, 14:48 | Сообщение # 71
Користувач
Немає диму без вогню, щось таки було у тому класі, якщо людина обурилася і написала на міському форумі.

ВідвідувачДата: Вівторок, 04.10.2011, 17:19 | Сообщение # 72
Гість

Quote (Машутка)
вы присутствовали при проведении уроков в этот день? Вы уверены , что это было на самом деле? ... Откуда у Вас эта информация????!!!!

Особисто, звісно не перебувала там, бо не допустила б такого. Інформація додана зі слів батька дитини, що навчається в 2му (букву замовчую) класі 4ї школи. Не вірити йому підстав не маю.
За многолетнюю историю школы не было ни одного случая надругательства над детьми.

Що Ви розказуєте ?!!! Ще не таке стається - розуйте очі! І цей випадок теж міг запросто бути, впевнена!

ВідвідувачДата: Вівторок, 04.10.2011, 17:57 | Сообщение # 73
Гість

Quote (Відвідувач)
Інформація додана зі слів батька дитини, що навчається в 2му (букву замовчую) класі 4ї школи. Не вірити йому підстав не маю.

Хіба в статті пишеться від імені батька? А може матері? Чи Ви знаєте хто це писав? Якщо знаєте і це все правда, то треба діло доводити до кінця, а не розказувати "Басни Крылова"

vadjasДата: Вівторок, 04.10.2011, 19:39 | Сообщение # 74
Користувач
Quote (Відвідувач)
Хіба в статті пишеться від імені батька? А може матері?

А хіба тут все пишеться від імені самих авторів - це ж інтернет. А діму без вогню не буває biggrin
...то треба діло доводити до кінця,

А це, вибачте як? Що малося на увазі?

olegarhДата: Вівторок, 04.10.2011, 22:48 | Сообщение # 75
Користувач
Nt
Quote (Машутка)
За многолетнюю историю школы не было ни одного случая надругательства над детьми.

Авжеш. Усе починається зненацька. Ви ніколи не чули фразу "Вчора ще працювало, а сьогодні ні" чи щось подібне. Кожен день таке чую.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Середа, 05.10.2011, 10:09 | Сообщение # 76
Гість

А це не про ту одну із кращих шкіл випадково ?

YetyДата: Субота, 08.10.2011, 18:33 | Сообщение # 77
Користувач
Оо.. все "пішло-поїхало"..
Я випускник цієї школи.. до мене такого не було.. Виникло доречі питання (але це скоріш до адміністрації) чому 9-ти класники проводили заняття як ЗАВЖДИ проводили 11-ти класники? Чим це вони таке заслужили?.. Звісно в 9-ти класників нічого ще в голові немає і "педагоги" на День вчителя з них ніякі, за себе відповісти не можуть - навіщо клас доручати?! На рахунок дідовщини.. дідовщини нема не було і надіюсь не буде (в цьому має постаратись новий директор). Інформація все ж ще не перевірена.. тому не будемо розмусолювати..

А це не про ту одну із кращих шкіл випадково ?
http://www.youtube.com/watch?v=lujPE0NkuCM

На Рахунок цього.. всі давно знають.. що це за дитина.. і чому саме в нього виникли такі проблеми з вчителем. Просто так ніхто не зірветься! А він до викладачів і також до 11-ти класників на цілком правильні зауваження дозволяв собі відворкувати. Тож.. кожен висновки зробить сам для себе..

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

Учень 9 класу ЗОШ №4Дата: Субота, 08.10.2011, 19:53 | Сообщение # 78
Гість

9 клас уроки не проводив!!!!!
Стаття - БРЕХЛИВА! Можливо, комусь і вигідна, але БРЕХЛИВА

vadjasДата: Субота, 08.10.2011, 23:25 | Сообщение # 79
Користувач
Quote (Учень 9 класу ЗОШ №4)
9 клас уроки не проводив!!!!!

Можливо під "девятикласниками" малися на увазі старшокласники, технічна помилка вказує що автор вже в роках (раніше не було 11 та 12 класів) ? Хтось же ж все одно проводив уроки замість вчителів (так прийнято в День вчителя), чи ні?

ВідвідувачДата: Неділя, 09.10.2011, 00:50 | Сообщение # 80
Гість

На жаль, стаття в цілому таки правдива, і уроки проводили саме 9 - класниці. На даний час, наскільки мені відомо, це питання вирішене між батьками і дирекцією школи. Конфлікт, можна сказати, вичерпано, тему пропоную закрити.

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019