Неділя, 22.09.2019, 00:47 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
olegarhДата: П`ятниця, 15.04.2011, 04:25 | Сообщение # 41
Користувач
При чому тут корупція. Люди мають усе, от і хочуть більшого. Золотий ланцюжок не такий ти ба яка цяця. Я теж хочу Бугаті чи якогось Порше.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

MVDДата: П`ятниця, 15.04.2011, 14:01 | Сообщение # 42
Користувач
Quote (olegarh)
Я теж хочу Бугаті чи якогось Порше.

а грошей лише на печиво.. :'(

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

справедливістьДата: Середа, 27.04.2011, 09:51 | Сообщение # 43
Гість

дивні ми, люди. все щось обговорюємо, обговорюємо. ну чого теє маля хоче вищу оцінку, ніж заслуговує, ну навіщо ви понесли гроші, і кому - фізкультурнику!!! честь і хвала вам, так, а вчителю позор - нащо брав. ну вчила нас усіх однаково колись: дають бери, а бють-тікай. ось і беруть нещасні, що їм залишається робити. ну" да не оскудеет рука дающего". а ви давайте, давайте і говоріть, говоріть(головне без імен і поза очі) ох як їм бідненьким погано. ну зїдять вашого директора, поставлять"кого надо" і вам стане від того краще "жизнь удалась", А "Хто надо" не буде з вас збирати гроші, не буде контрольних, оцінки будуть в усіх "просто замечательные" и "жить сненет лучше, жить будет веселее" смачного, вам шановні посадовці - директор "Упитанинький". хто наступний
ні, я не захищаю цього деріка - бо ж він нічого не зробив у тій гімназії, "ОБЛИЧЧЮ РАЙОНУ" , але чому це не зробити просто, без цих статей. федорчук зїв Прокопова - тепер його, хто наступний...

rinaДата: Середа, 27.04.2011, 13:05 | Сообщение # 44
Користувач
Quote (справедливість)
ну навіщо ви понесли гроші, і кому - фізкультурнику!
...То були не гроші а (маленькій подарунок)....І той фізкультурник............ сам передав Батькам превіт!!!!!!!!!Мені жалко детину бо це була одна 9 по фізкультурі....Я могла її звільнити,так як це зробили більшість батків..............

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Середа, 27.04.2011, 13:29 | Сообщение # 45
Користувач
Давайте візьмемо садочок...1 вересня нам пишут на листочок, шо треба купити...порошок, мило, туал.папір,серветки,білезна,порошок,миючий засіб,сода,рушник .......(пакет з іграшками)т.д..Це нормально?????????(мені не жалко, це все пренести, це для мої дитини).......Але чому МИ це маємо купляти??????????????????

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

olegarhДата: Середа, 27.04.2011, 14:28 | Сообщение # 46
Користувач
Зараз відкрили безвізовий прохід в Ізраїль. Там не дай Бог запалять що даєш хабарі - забудь на все життя що десь влаштуєшся на роботу. Якщо відкриєш свій бізнес з тобою ніхто не буде мати справи. Даєш - значить і береш. Одним словом бомж. І все це роботодавці можуть взнати у так званій базі найманців.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

справедливістьДата: Середа, 27.04.2011, 21:05 | Сообщение # 47
Гість

ну ось так всі несуть, бо шкода свою дитину, а ті звикли. а батьки несуть(маленькі подарунки), бо їм їх носять, або родичам, або знайомим і т д. то навіщо шукати скалку в оці іншого, якщо самі її туди затолкали, і свої не без патичків, очі то... треба самим зупинитись бо ж не відіграють ті оцінки ніякої ролі, коли є знання, а інколи і знання не потрібні, подивіться навколо: хто у вас директор, начальник - невже колишній відмінник. це трапляється дуже рідко. в основному з відзнаками, червоними дипломами, медалями горбатяться на когось. а директорують ті, хто по складах читав у випускних класах. то навіщо платити більше.
а в ізраілі живе народ, який зберіг свою націю багато століть не маючи власної території, країни, ми не такі. ми українці. у нас ментальність інша:словянська. згадується вірш шевченка:ви моголи? моголи, моголи!- славних прадідів великих онучата голі... ви словяни? словяни, словяни!....міняти треба в першу чергу своє ставлення, а потім вимагати чогось від інших.

rinaДата: Четвер, 28.04.2011, 11:45 | Сообщение # 48
Користувач
Я вам ше раз розповідаю..Це була одна 9 по фіз-рі..Но чи є якась совість в цього вчителя..І класний керівник підходиладо нього..Але він захтів бачити батьків..Він коли нам спартив табель в 2 класі..Я нейшла до школи....Но коли вже в 3 класі він за перший семестр поставив 9.........Укр-мова(чит-ня)10,Укр-мова(грам-ка)11,Іноз-мова 11,Матем-ка11,Я і Укр10,Музика12,Образ-во12,Труд-ня11,Основи -в*я11,ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 9.......Да мені шкода свою дитину..Бо ФІЗ-РА ТО НЕ Є ВАЖЛИВИЙ ПРЕДМЕТ!!!!!!!!!!!!!!

olegarhДата: Четвер, 28.04.2011, 22:26 | Сообщение # 49
Користувач
rina, не беріть дурного в голову та тяжкого в руки. В мене і трійки були за чверть, але це не завадило мені закінчити 11 класів + 5 років університету і проблем з робочим місцем у мене теж не було. В університеті я навіть 3 бали получав по спецпредметах, по яких половині групи робив курсові бо викладач просто не вірив що я не користувався шпаргалками, а сидіти біля нього пів дня здавати екзамен мені ліньки. ОЦІНКИ - ЦЕ ВСЕ ДО ОДНОГО МІСЦЯ. Вмієш - роби, не вмієш - хтось другий зробить. А мої табель і диплом ніхто навіть не дивився. Приніс ксерокопію, в папку поставили і в сейф.

Відредагував olegarh - Четвер, 28.04.2011, 22:36

rinaДата: Четвер, 28.04.2011, 23:59 | Сообщение # 50
Користувач
olegarh...дякую!!!!
Quote (olegarh)
ОЦІНКИ - ЦЕ ВСЕ ДО ОДНОГО МІСЦЯ.
.....Воно то так..Але мала хоче, щоб того листа похвального вручили.....Тай стараєця....Вона ше мала і не понімає шо ті листи похвальні,табелі, нікому не потрібні.....

olegarhДата: П`ятниця, 29.04.2011, 13:45 | Сообщение # 51
Користувач
Quote (rina)
.....Воно то так..Але мала хоче, щоб того листа похвального вручили.....Тай стараєця....Вона ше мала і не понімає шо ті листи похвальні,табелі, нікому не потрібні.....

Я навіть на районній дошці пошани був і що?...

pavlikasiyДата: П`ятниця, 29.04.2011, 18:24 | Сообщение # 52
Користувач
Quote (olegarh)
Я навіть на районній дошці пошани був і що?...

Коли і за що???

olegarhДата: Субота, 30.04.2011, 13:47 | Сообщение # 53
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Коли і за що???

2005-2006 роки. Мені якось було байдуже питати за що.

жилета краюДата: Субота, 14.05.2011, 19:35 | Сообщение # 54
Гість

У моєї доньки теж фіз-ра весь табель псує. А я навіть і не думаю до школи йти - фігня це все. Могла б навіть знайомих попросити, аби вклали "клепку" тому вчителю. Плювати я хотіла. І дитині пояснила, що не варта переживати. Діти з самого малечку повинні розуміти в якій країні живуть. Нехай знають, чого чекати від мойбутнього. Пояснюйте їм постійно, що головне - це все ж таки знання, а не оцінки. Із знаннями ти будеш потрібен у будь-якій країні, якщо у своєму болоті немає чого робити і воно тебе не цінує...А ще мене "добивають" постійне капання у школах про патріотизм. Яке до чорта почуття патріотизму можна виховати в дитини, коли керівництво твоєї країни - суцільні бандюки, а корупція - основне правило життя....

AdminДата: Середа, 18.05.2011, 20:17 | Сообщение # 55
Адміністратор
Як Вам такий метод виховання чужих дітей? (Обережно, ненормативна лексика).
Доступно тільки для користувачів

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MVDДата: Середа, 18.05.2011, 20:21 | Сообщение # 56
Користувач
Нема чому дивуватися... sad
Які батьки, таке і сонечко.
Але, чесно кажучи, я в дикому шоці.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

olegarhДата: Середа, 18.05.2011, 22:27 | Сообщение # 57
Користувач
Свобода слова )))

старшокласницяДата: Субота, 21.05.2011, 17:57 | Сообщение # 58
Гість

Скоро закінчується навчальний рік!!!!!Можна підбивати підсумки та накреслювати плани на майбутнє!Щодо підсумків-то вони судячи з коментарів. одностайні-хабарництво в школах процвітає!!!!!!!Останні добровільно примусово рекомендовані контрольні роботи пряме цьому підтвердження!!!!Я пропоную дещо пофантазувати на тему приватної школи в Дунаївцях.Чи згідні б ви були віддати туди свою дитину ,які добровільні внески готові платити,яких вчителів ви б хотіли там бачити,а найперше-кого вважали б достойним на посаду директора???Можливо трішки нереально,зате досить актуально!!!!

ура! канікули!!!Дата: Неділя, 29.05.2011, 20:07 | Сообщение # 59
Гість

ну ось і кінець черговим мукам!!! відпочинок... цілих 3 місяці, а далі знову...
я б віддала дитину в приватну школу. плачу за додаткову англійську, українську, математику. хватило б на приватну. але чи не прийшлось би і там платити за додаткові заняття. адже не секрет, що сучасні діти не всі сприймають матеріал однаково, не тому що не розумні, а тому, що для кожного потрібен різний підхід.
а в приватну я б запрошувала не тільки молодих вчителів, а й тих хто навчав мене.

ВідвідувачДата: Неділя, 03.07.2011, 12:30 | Сообщение # 60
Гість

Я живу у Франківському районі !!!!!! У гімназії де навчається мій син страшні хабарі!!!!! Чопик Наталя Богданівна - це перша хабарниця , та такі ставки у неї , що вже взагалі !!!!А на вигляд така скромна , чесна , а на зборах все говорить , що жадна на ОЦІНКИ!!!! А , коли принесеш , то жадність пропадає ! Та й взагалі , я тут чув , що вона прославилась колись , а відповідальності у неї взагалі нема!!!!Та , нізащо вона не відповідає , тільки думає про ГРОШІ!!!!!!!!!!!!

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019