Вівторок, 22.08.2017, 15:46 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 21«12342021»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
007Дата: Неділя, 07.11.2010, 23:08 | Сообщение # 21
Гість

конкретні прізвища хабарників, будь ласка!!!

ВідвідувачДата: Понеділок, 08.11.2010, 13:29 | Сообщение # 22
Гість

Не забувайте,що вчителі теж люди!!!Причому праця їх надзвичайно важка!Тут в сім'ях з 1-2 дітьми існують проблеми,а тут по 20 і більше дітей кожен зі своім характером!

buslaДата: Понеділок, 08.11.2010, 14:23 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (Відвідувач)
Не забувайте,що вчителі теж люди!!!

Да, не забувайте і несіть побільше.... biggrin

Quote (Відвідувач)
Причому праця їх надзвичайно важка!

Зарплата для чого положена, щоб хабарі брати, а хто не дає - дітей соромити, бо вчителі теж люди !!! Ті хто беруть і так себе ведуть по-перше не вчителі, по-друге сажати потрібно за "надзвичайно важку працю" !!! angry

Радянський, самий, що не є ...

СергійДата: Понеділок, 08.11.2010, 19:39 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (busla)
ажати потрібно за "надзвичайно важку працю" !!

Твої би слова та й до Бога...

Просто Сергій

СергійДата: Середа, 09.02.2011, 07:56 | Сообщение # 25
Користувач
У Донецьку протестують проти закриття україномовної школи
Більше півсотні батьків провели сьогодні мітинг, який завершився колективним походом до райвиконкому Петровського району Донецька. Вони заявляють, що влада планує закрити загальноосвітню школу №111 з українською мовою навчання.
"Наша школа потрапляє під оптимізацію - неофіційно нам це дали зрозуміти представники районної влади, а ми дивимося ТБ і бачимо, що це не просто слова", - заявляє один із батьків. Начальника міськуправління освіти м. Донецька Володимир Скнар заявив, що рішення про закриття школи № 111 не виключено, але прийняття його цілком і повністю залежить від ініціативи районних депутатів. "Оптимізація проводиться і буде продовжена, є програма облдержадміністрації про оптимізацію мережі, - повідомив Скнар. - Але цим питанням займається управління освіти конкретного району. Постанову мають розглянути на сесії райради і вже потім клопотати перед нами про закриття. Ми поки не бачили такого рішення. Думку батьків буде враховано". На думку батьків, у разі закриття школи їм запропонують переводити дітей в російськомовні навчальні заклади. В той же час директор школи №111 розповіла, що за останні роки кількість учнів в закладі не зменшується. При цьому, за її словами, якщо школу таки закриють, учнів можуть перевести в україномовну школу №101, яка знаходиться неподалік. За словами протестувальників, ця школа вважається однією з найсильніших у цьому районі міста. ЗОШ № 111 в статусі української існує 15 років, в ній навчається 239 дітей. Всього в Донецьку є 154 школи і 34 з них мають українську мову навчання. Нещодавно мер Лисичанська Сергій Дунаєв під час виступу на місцевому телебаченні заявив про намір закрити єдину в місті школу, у якій викладання повністю ведеться українською мовою.

Просто Сергій

rinaДата: Вівторок, 15.02.2011, 13:17 | Сообщение # 26
Користувач
Quote (busla)
Да, не забувайте і несіть побільше...
.....В нас був випадок з моєю донькою...В 2 класі вчитель з фізкультури, поставив її 9 бал..Це одна 9 за рік в табелі....(і передав батькам ПРЕВІТ)....Мав йти батько до школи..(но мені стало жалко вчителя
admin )............Я пішла з dollar і до 6 класу з фізкультурою всьо thumbup ........

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

olegarhДата: Вівторок, 15.02.2011, 16:00 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (rina)
.....В нас був випадок з моєю донькою...В 2 класі вчитель з фізкультури, поставив її 9 бал..Це одна 9 за рік в табелі....(і передав батькам ПРЕВІТ)....Мав йти батько до школи..(но мені стало жалко вчителя )............Я пішла з і до 6 класу з фізкультурою всьо ........

Бабло всегда побеждает зло wink smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

timoshkaДата: Середа, 23.02.2011, 12:57 | Сообщение # 28
Новачок
100% biggrin biggrin

gohsa9Дата: Субота, 26.03.2011, 15:00 | Сообщение # 29
Новачок
По школах зараз збирають на пластикові вікна,на форумі про це ніхто не пише,в перші школі по 500!!!!!!!!!!!

rinaДата: Субота, 26.03.2011, 19:12 | Сообщение # 30
Користувач
Quote (gohsa9)
по 500!!!!!!!!!!
Це брехня...Ніхто нічого ше не говорив за гроші...І ніхто не збираєця такі гроші давати....Хотят вікон...хай купляют. wacko ...А потім скажут ламінат дубовий стилити по школі.....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

Відредагував rina - Субота, 26.03.2011, 19:49

ВідвідувачДата: Середа, 30.03.2011, 20:44 | Сообщение # 31
Гість

Значить нам ще повезло! Ми здали по 250(3 школа)

007Дата: Четвер, 31.03.2011, 23:26 | Сообщение # 32
Гість

Quote (Відвідувач)
Ми здали по 250(3 школа)

Надіюся, що здавали не на школу, а на клас? Може вчителька все-таки прозвітує про загальну суму? До речі, в тій же №3 "наша" так і не прозвітувала. Дрібниця, а обідно...

AdminДата: Середа, 06.04.2011, 19:54 | Сообщение # 33
Адміністратор
Школярі, як і раніше, залишаються дармовою робочою силою. Для наведення порядку в місті - те що треба. В одній зі шкіл дітям сказали вийти на збір шприців (!!!) і бутилок. Стосовно грошей сказали шукати спонсорів, або здати 3 000 грн. на невідомо які потреби, це крім вже славно відомих вікон ...

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MeriДата: Неділя, 10.04.2011, 21:48 | Сообщение # 34
Гість

Переглянула всю тему...
Складається враження, що людей безсоромніших, нахабніших і жадібниших за вчителів в Дунаївцях нема. Я не хочу сказати, що вчителі - святі. Так, на жаль, серед них справді зустрічаються, м’яко кажучи, недостойні цього звання, але не потрібно ВСІХ "під одну гребінку"...
І ще, щодо поборів. Багато чого з того, що тут описано, банальні плітки, десь перебільшені, десь перекручені, а десь не правильно трактованні. Наприклад, останнє повідомлення vadjasа про "Підсумкові контрольні роботи". Це не забаганка вчителів! Ознайомтесь, будь ласка, з наказом МОН №1/9-151 від 04 березня 2011 року. Почитайте, для чого це проводиться. Не буду зараз про те, чи потрібні вони чи ні, але це наказ і вчителі змушені його виконувати, як і всі інші накази. А от щодо матеріалів, які "мають купити батьки" вчителям, то це повний маразм. Нічого вителям батьки не купують, а купують на клас один чи два зразки (залежно від необхідної кількості варіантів), щоб потім проштампувати, розшити ту книжку і кожна дитина мала змогу отримати завдання.
Я хочу попросити вас спробувати, перш ніж лити бруд на всіх і вся, розібратись в ситуації. До читачів прохання - ставитись критично до всього написаного. І, останнє, давайте будемо пам’ятати, що якщо ми хочемо щось змінити навколо себе, то починати потрібно, в першу чергу, з себе.

olegarhДата: Понеділок, 11.04.2011, 14:33 | Сообщение # 35
Користувач
Коли я вчився в школі за звичай було лише 2 варіанти і я не думаю що вчилися краще чи гірше.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

007Дата: Понеділок, 11.04.2011, 22:14 | Сообщение # 36
Гість

Наша злість переходить межі. Так, дійсно є наказ
Quote (Meri)
МОН №1/9-151 від 04 березня 2011 року.
Перевірив. Про книжки, мабуть, більше питань не до вчителів чи директора, а до урядовців.
Директор - такий же заручник ситуації, як і вчитель.
Який рахунок школи? Хто його поповнює? Держава?
Ну, а кількість варіантів - обумовлено в тому ж наказі. Прочитайте, будь ласка (не менше 15 на клас)
До речі, коли я вчився в школі - також було лише 2 варіанти. ПРОГРЕС НЕ СПИНИТИ

ВідвідувачДата: Вівторок, 12.04.2011, 00:48 | Сообщение # 37
Гість

Не понимаю, ну ведь все эти "поборы" добровольные. Вот у нашего сына в классе всегда есть 4-6 родителей которые не дают деньги. У всюду так. Ну и что? Это как то отражается на детях? Да ни как. Если ребенок учится, его все уважают: и учителя, и сверстники.
И деньги должен собирать председатель родительского комитета, или казначей. Но нельзя унижать учителя когда он сам должен этим заниматься. Тогда у него и время будем, и настроение чтобы "віддавати серце дітям".
В многих странах мира существует практика финансовой поддержки школ родителями. И я это поддерживаю, потому что хочу чтобы "наші діти жили краще нас". А если я не смогу здать деньги за своего ребенка, то так и сделаю, а не буду обливать грязью учителей и администрацию.

ВідвідувачДата: Четвер, 14.04.2011, 22:38 | Сообщение # 38
Гість

Якщо все так чесно, як ви про вчителів говорите, то чому не можна відкрити рахунок, на який будуть надходити цільові кошти? Тоді не буде сумнівів, що хтось покладе гроші у кишені, а не купить, для прикладу нову дошку у клас?
А з подарунками - взагалі дурня. Чому хворі не вітають з 8-м березня лікаря, до якого йдуть на прийом? Або з 23-м лютого - сантехніка, який приходить цього дня ремонтувати унітаз? Чому у нас вчителі така привелегійована каста?
Пам"ятаю, коли вчилась у школі (80-ті)ми зібрали якійсь копійки, щоб привітати хлопчиків з 23-м. Коли дізнались вчитела - нам місця було мало! Навіть батьків до школи викликали. А щоб вчительці щось купити - навіть мови не могло бути! Листівочка, квіти - і все! А зараз - "беспредел". Той же самий батьківський комітет наче здурів! Якось почула, як дві мамашки обговорювали, що їхній "класній" золотого ланцюжка не такого купили, як їй хотілося - мусили ще гроші дозбирувати і міняти на дорожчий. Замовляють у подарунок і недешевий посуд, і навть чоботи! Уявляєте?

MVDДата: П`ятниця, 15.04.2011, 00:04 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (Відвідувач)
Замовляють у подарунок і недешевий посуд, і навть чоботи! Уявляєте?

Ви цьому так здивовані?
Таке хамство квітне в нас вже давно. smile
Але більш за все мене причарувала мамина розповідь, коли дівчинка питалася вчительки як їй покращити оцінку. Маля Ейвоном займалося. То вчителька обрала найдорожчий крем для обличчя і сказала принести їй і тоді буде дитині щастя.
Отакої. smile

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

Віктор ФедоровичДата: П`ятниця, 15.04.2011, 01:44 | Сообщение # 40
Гість

Корупція в Україні – системне явище. Вона руйнує державу і принижує кожного громадянина, який вимушений захищати свої інтереси на основі «тіньових стосунків» з чиновниками.
Сьогодні корупція стала безпосередньою загрозою конституційним правам і свободам громадян.
Тому ліквідація корупційних схем та термінове схвалення антикорупційних законів – це моя категорична вимога.
Але навіть цих кроків замало. «Тіньові» корупційні послуги та корупційну ренту ми зможемо подолати лише за умови, якщо на боротьбу підніметься вся громадськість.
Я підтримаю всі ініціативи, що пов’язані з моніторингом та виявленням корупціонерів, де б вони не працювали і якою б владою не володіли.

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Сторінка 2 з 21«12342021»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017