Неділя, 15.09.2019, 19:56 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.04.2014, 13:14 | Сообщение # 341
Гість

Правильно. Можу допомогти проаналізувати участь у обласних олімпіадах. Це можна зробити на сайті http://olimp.hoippo.km.ua/
У нас ще є талановиті учні та гарні учителі, які працюють, а не патякають.

AdminДата: П`ятниця, 11.04.2014, 14:02 | Сообщение # 342
Адміністратор
Телефонував директор 3-ї школи, казав що все написане про його школу - не правда. У понеділок піду туди на батьківські збори з батьками 9, 11 класів.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

коли говорять неправду...Дата: П`ятниця, 11.04.2014, 14:19 | Сообщение # 343
Гість

Шановні відвідувачі, коли читаю ваші висловлювання, мені здається, що ви не маєте чим зайнятися, не звертаєте уваги ні на Великий піст, та й гріхів не боїтеся. Скажіть, будь-ласка, скільки можна лити бруд на Аллу Іванівну. Я працюю в освіті не один рік, скажу більше- так склалось, що по робочих питаннях доводилось співпрацювати з Аллою Іванівною. Та не пригадаю жодного разу, щоб мені було відмовлено у консультації, будь-який лист переглядається, та в оригіналі буде 100 % грамотно оформлений. Це людина, яка не шкодуючи ні свого часу, ні здоров"я дійсно дбає про освіту нашого району. Хочу зазначити, що людина вона ПОРЯДНА. А лити бруд можуть тільки ті - хто заздрить.

Пишу анонімно, тому, що не хочу вислужитися, а просто не люблю коли говорять неправду.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.04.2014, 16:12 | Сообщение # 344
Гість

щодо поборів в ЗОШ №3... так, ми всі тут з вами почали активно боротись з корупцією, і т.д., і т.п.
але, шановні батьки, а на скільки відсотків ви впевнені у тому, що ваша дитина (яка, звичайно, круглий відмінник, а навіть якщо не так, то лише через те, що її недооцінили погані некомпетентні вчителі, бо ж вона у вас найрозумніша) дійсно напише ДПА своїми силами, і підтвердить ту оцінку, яку "поганий і само собою некомпетентний" вчитель всі 7 років (це я про середню і старшу школу говорю) ставив вашій "найрозумнішій" дитині, закривши очі на її тупість, бо ж "ну ввійдіть в положення, у нього/неї лише з вашого предмета виходить 6 чи 9, а з решти - він/вона в мене круглий(-а) відмінник(-ця) (ну, в крайньому випадку - хорошист(-ка), ви просто його/її таланту/здібностей/потенціалу не бачите!"
бо якщо ви дійсно впевнені у знаннях своєї дитини - то в чому полягає проблема? якщо я знаю, то знаю, і мене не дуже цікавить, хто у мене сидить на комісії на ДПА, я й сама напишу, без конвертів. але ж ваша проблема у тому, що ви самі не впевнені в знаннях свого чада. зі всіх круглих відмінників не так багато діток написали ЗНО на 180 (про 190 й більше - мовчу), а з "недооцінених" хорошистів багато абітурієнтів зупинилися на 150-160 балах. а потім звинувачують вчителів/репетиторів у тому, що дитинка виявилась не такою вже й розумною? проблеми починаються з сім*ї. тому перш ніж звинувачувати вчителів у їх некомпетентності/здирництві, придивіться пильніше до своєї дитини. бо ж хабарі працівникам відділу освіти дають для того, щоб вони спокійно сиділи на екзамені і дивилися у вікно, в той час, як ваша "найрозумніша" дитина списуватиме твір.

olegarhДата: П`ятниця, 11.04.2014, 16:31 | Сообщение # 345
Користувач
ПОВТОРЮЮ ще раз. Освіту видно не по табелю і не по медалях, і не по кольору диплому, і навіть не по товщині гаманця. Все залежить від самої людини/дитини. Все знати не можливо. Розвиток на місці не стоїть, знання завжди міняються. Купуєте ви екзамени чи не купуєте, все з часом буде видно. Хто був ніким так і залишиться ніким якщо не буде над собою працювати. Ніхто нікого не навчить проти його волі. Знання це не флешка щоб всунув, скачав і вже знаєш.
І хватить вже переводити папір на реферати, яких ніхто навіть не читає. Подумайте про навколишнє середовище хоть трохи. На дворі 21-е століття. Монітори вже здоровенні, комп'ютери вміють в тексті знаходити будь-які символи. НАВІЩО переводити отой папір!?!

ЗИ. Ховайтеся далі під аноністами якраз таки що "зміниться" wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - П`ятниця, 11.04.2014, 16:32

ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.04.2014, 22:11 | Сообщение # 346
Гість

Відвідувач (пост 345) - 100%. Зрозуміло, що не всі діти можуть все знати. Головне оцінювати - по можливостях! А у нас як получається? Хто більше дасть АІ, той "розумніший"
Те, що "багато абітурієнтів зупинилися на 150-160 балах" знову ж таки вина керівників освіти. Простіше вчителю заплатити АІ і не перейматися знаннями учнів, ніж підвищувати свій професійний рівень.
Що стосується 3 школи, то там проблеми у завучі. Вже скільки років їй пора на заслужений відпочинок а вона все не може позбутись "хлібного місця". Про її професійні якості можете запитати учнів яких вона навчає а також проаналізувати переможців районних олімпіад.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.04.2014, 23:32 | Сообщение # 347
Гість

Шановні, чому ви зараз говорите саме про 3 школу? Чому не про інші, 1,2 та 4?
Моя дитина також навчається в третій школі вже другий рік. Вона змушена була навчатись в цій школі через деякі особисті причини. Я нікого не буду обговорювати, адже кожен має право на висловлення власної думки, і я вважаю що все що тут було сказано це повна нісенітниця!!! Коли моя дитина навчалась перші тижні в цій школі , до неї всі поставились з розумінням. Коли треба було вони допомагали і після уроків. Але ж ніхто не говорив про якусь плату чи хабарі.
Зауч третьої школи також дуже хороша людина, гарний педагог і відповідально ставиться до своєї посади.
Чомусь коли я була на батьківських зборах( вони відбулись нещодавно) я не чула про якісь хабарі вчителям чи екзаменаційній комісії. Звідки ж така інформація?! Будьте ласкаві покажіть докази, а не голослівні обвинувачення.
У наш час підбурювачів і провокаторів і так вистачає. Не псуйте репутацію кваліфікованим викладачам і не псуйте нерви учням та їхнім батькам. А якщо хочете щось сказати – кажіть це не приховуючи своє ім’я. НА КОЖНЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ МАЄ БУТИ ДОКАЗ!!!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.04.2014, 23:42 | Сообщение # 348
Гість

Скористалась порадою з повідомлення 342 і зайшла на сайт http://olimp.hoippo.km.ua/ проаналізувала досягнення учнів Дунаєвеччини по олімпіадах за 2013 рік – 33 призери обласних олімпіад і 1 командне місце серед 20 районів, а це свідчить про високий професійний рівень вчителів і методистів Дунаєвецького району, такими результатами можна тільки пишатись.
Шановний відвідувач пост 341 Вам «Оскар» за розповсюдження брехні про вчителів, методистів і Аллу Іванівну . На що Ви розраховували, коли писали неправду, адже інформація про результати олімпіад доступна для всіх. Ви непорядна людина і мені Вас дуже шкода, тому що через вбогість своєї душі Ви не помічаєте очевидних речей – Вами керує злість, ненависть, заздрість. До добра Вас це точно не доведе – задумайтесь над своїми вчинками.

starДата: П`ятниця, 11.04.2014, 23:44 | Сообщение # 349
Користувач
Цитата Відвідувач ()
НА КОЖНЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ МАЄ БУТИ ДОКАЗ!!!
Эта фраза смело претендует на роль девиза в той дискуссии,которая имеет место быть на этой теме. smile

ВідвідувачДата: Субота, 12.04.2014, 00:02 | Сообщение # 350
Гість

Ми, батьки учнів 3 школи, у яких нещодавна були проведені чергові батьківські збори на тему про успішність дітей за 7 місяців навчання у 2014 році, а не на тему підготовки до здачі іспитів, як вказала автор-мама готові з радістю зустрітися з адміном та цією мамою на батьківських зборах у понеділок, щоб заперечити її обвинувачення і самому познайомитися з авторкою. Маємо надію, що вона також буде присутньою на зборах.

ВідвідувачДата: Субота, 12.04.2014, 00:03 | Сообщение # 351
Гість

Хтось дуже гарно переводить тему на АІ. Читаю і диву даюся. Якби не знала про кого, то вирішила б, що то - про злу фею, яка змахом палички вирішує чужі долі. Не така вона всемогуща і негативна. Це просто хтось свої недопрацювання звалює на неї. Я працюю в освіті не перший рік, зустрічалася і з нею. Вона - професіонал. Спілкувалася без хабара і по справах. Ніякого зверхнього ставлення не помічала. Так є у неї "негатив" - не переносить тупості в освітянах. Але ж це плюс!!!! Чи не так? Я, до речі, теж маю такий "недолік".
До речі, мої учні мали місця і в районі, і в області. Уявіть - я навіть не знала, що то треба було домовлятися з кимось:)))) А тут очі відкрили. Вже думаю, може я на особливому рахунку!? Та ні, ми лише вітаємось.
Кому це потрібно? Навіщо весь оцей бруд. Люди думають, що у нас не освіта, а мафіозна структура. Тепер бідні батьки в обидва ока шукають корупцію і т.д. Навіщо це вам?

starДата: Субота, 12.04.2014, 00:14 | Сообщение # 352
Користувач
Выпустили джина из бутылки! cool

Ser_GabrielДата: Субота, 12.04.2014, 00:35 | Сообщение # 353
Модератор
Цитата Відвідувач ()
готові з радістю зустрітися з адміном та цією мамою на батьківських зборах у понеділок

ну мы придем, а вот мама пока что не понятно кто.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

olegarhДата: Субота, 12.04.2014, 01:34 | Сообщение # 354
Користувач
Цитата Відвідувач ()
Кому це потрібно? Навіщо весь оцей бруд. Люди думають, що у нас не освіта, а мафіозна структура. Тепер бідні батьки в обидва ока шукають корупцію і т.д. Навіщо це вам?

Вся біда в тому що під відвідувачем можна послати навіть в ті місця, яких не існує. Я б не звертав особливу увагу на їхні "промови".

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Субота, 12.04.2014, 05:07 | Сообщение # 355
Гість

шановний Відвідувачу (пост № 347), ніхто тут і не говорить про "знати все", ніхто не говорив про АІ (поки вчилася в школі, кілька разів її бачила, але особливої шкоди/користі вона мені не принесла, і це лише тому, що я нічого не знаю про роботу методичного кабінету, а тому і не мені його судити). я говорила про батьків, які сліпо обожнюють своїх "геніальних" діток. оцінювати за можливостями? я не проти. проти будуть самі батьки, коли раптом виявиться, що синочок/донечка знають не на "11", а на "7", чи не на "7", а взагалі на "3". тепер: хто більше дасть АІ. ну якось я дуже сумніваюсь, що під районним відділом освіти стоїть черга з таких собі білих конвертів, і всі вони - до АІ, яка може вплинути, наприклад, поставить АІ (тепер я вже про Проскурякову, її тезку (проти А.І.Проскурякової абсолютно нічого не маю - класифікацію Карла Ліннея, яку вона змусила вивчити ще в 6 класі, пам*ятаю 10 років потому) чиємусь синочку/донечці 4 чи 12. ви самі не вважаєте це смішним? бо якщо така черга дійсно є - сфотографуйте її, будь ласка, я просто в Дунаївцях не скоро буду, а подивитись дуже хочеться.
150-160 балів - це вина керівників освіти, звичайно. ну хто ж сумнівається. не винити ж у цьому синочка/донечку, бо він/вона найрозумніший, це просто директор на пару з Поліщук Ф.П. недопрацювали! ну а те, що дитина всі 11 років "балду ганяла", і цій же дитині мама з татом невтомно повторювали про те, що вона в них найрозумніша, а якщо не вивчила табличку множення, то в цьому Міністерство Освіти провинилось, а не 8 годин гри у Need for Speed - то так, збіг просто.
щодо "підвищувати кваліфікаційний рівень", то, наскільки я знаю, раз в 5 років кожен вчитель зобов*язаний підтвердити свою кваліфікаційну категорію. може з того часу, як я закінчила школу, щось і змінилось, але кілька років назад це було так.
"проблеми у завучі"? ну, ми ж з вами не будемо нагороджувати Ганну Сергіївну лаврами за всі невдачі, але, якщо чесно, я її теж не дуже любила, люблю та вже й не полюблю, і від цього, думаю, я втратила не багато.
проаналізувати "переможців районних олімпіад"? аналізуйте. тільки не забувайте, що не кожного року вам трапляється в класі дитина, яка може (ні, не так - яка хоче) правильно записати дано з фізики.

Ser_GabrielДата: Субота, 12.04.2014, 13:35 | Сообщение # 356
Модератор
Відвідувач, и не спится ж вам:)
касательно кто виноват и что делать, это относительный вопрос. Когда я учился в школе в 90-х мои родители были в курсе что и как у меня в школе - потому что звонок от классного руководителя 1 раз в неделю это было норма, что подтянуть на что обратить внимание за что похвалить и тд и тп. Что мы имеем сейчас? Как часто классные руководители звонят родителям своих подопечных? Или что то поменялось? Для многих классное руководство это просто способ дополнительного заработку. Да и зачем звонить если можно 2 раза в год собрать. А кому интересно пусть сам ходит и спрашивает..... Для меня лично мой классный руководитель была и остается как вторая мама, для моего ребенка (при всех заслугах его классного руководителя) она просто еще 1 учитель.
И вряд ли в этом всем виноваты отдельные лица, в этом виноваты все начинает от Министров заканчивая родителями которые несут конверты и подарки и совершенно не требуют того что прописано в основном законе. Потому что подход к образованию не изменился - изменились мы. Многим проще дать 300$ за медаль что бы соседа жаба задушила, а потом дать за поступление и хвастаться что ребенок в КПИ промолчав о том что 2 раза в год оплачиваем сессию, а потом дать за то что бы взяли на работу его "гениального ребенка" который имея высшее образование не знает школьных азов - и во всем обвинить коррупцию, продажных чиновников плохих преподавателей, но забыв про то что это они приучили ребенка решать вопросы взятками....
Коррупции нет там где не несут, а не там где не берут..... Коррупции нет там где при требования взятки несут не конверт, а заяву в прокуратуру и СБУ.
Государство начинается с каждого из нас, и какие бы законы и люстрации мы не передумывали - нужно начать с себя.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Субота, 12.04.2014, 13:37

ВідвідувачДата: Субота, 12.04.2014, 16:34 | Сообщение # 357
Гість

ТУПОСТІ в освітян А . І. не терпить?! А як же ви вчите наших дітей? ТАКІ ТУПІ. ПОПРи всі іі чесноти ,ЗАТЕ ,що дивиться у вікно,коли діти списують на екзамені не цурається взяти конверт.Окрім того гроші дають і вчителю екзаменатору і асистентам . Майте совість . НЕ ПРИХОВУЙТЕ ,те,що маємо. пПРОБЛЕМ БАГАТО!!!!! ДАВАЙТЕ з ними боротися. А ЩОДО 3 школи не переводьте стрілка заступника, копайте глибше.

Ser_GabrielДата: Субота, 12.04.2014, 16:42 | Сообщение # 358
Модератор
Цитата Відвідувач ()
А ЩОДО 3 школи не переводьте стрілка заступника, копайте глибше.

уборщица?

DreamДата: Субота, 12.04.2014, 17:25 | Сообщение # 359
Чарівна особа
Користувач
Цитата Відвідувач ()
Ми, батьки учнів 3 школи, у яких нещодавна були проведені чергові батьківські збори на тему про успішність дітей за 7 місяців навчання у 2014 році, а не на тему підготовки до здачі іспитів

Відвідувач, ага ми батьки учнів 3 школи зібралися всі разом і написали вам ось тут)) Якщо ваша дитина навчається в випускному класі, то вам не лише про успіхи говорили, а й про підготовку до екзаменів. Чи у нас здачу екзаменів уже не обговорюють?? А зустріч в школі, дуже гарна ідея:) проте пропонуючи це, ніхто з вас не задумався про наслідки, зараз складний час для багатьох батьків, скаже правду хтось один...його підтримають інші)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

DreamДата: Субота, 12.04.2014, 17:32 | Сообщение # 360
Чарівна особа
Користувач
Цитата Ser_Gabriel ()
Цитата Відвідувач ()
А ЩОДО 3 школи не переводьте стрілка заступника, копайте глибше.
уборщица?

Физрук и трудовик biggrin

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019