Неділя, 22.09.2019, 00:28 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Модератор форуму: Ser_Gabriel  
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
DreamДата: Понеділок, 07.04.2014, 00:30 | Сообщение # 321
Чарівна особа
Користувач
star, ой, а почему вы все никак не скажете кто это??)))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

Ser_GabrielДата: Понеділок, 07.04.2014, 01:28 | Сообщение # 322
Модератор
Dream, да потому что он не знает, а если и знает то глядишь потом и спросят, а отвечать за свои слова ой как не хочется.....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

starДата: Понеділок, 07.04.2014, 19:18 | Сообщение # 323
Користувач
Dream, на этой теме столько интересных постов,Вы их благополучно минули а на моем зациклились.Может что-то личное?? surprised cool

DreamДата: Понеділок, 07.04.2014, 20:21 | Сообщение # 324
Чарівна особа
Користувач
star,не зациклилась, а обратила внимание. Я очень редко читаю сообщения простых посетителей сайта, только участников форума, да и ваш пост очень интересный ) Но вы в который раз уходите от ответа..и переводите стрелки tongue

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

starДата: Понеділок, 07.04.2014, 21:08 | Сообщение # 325
Користувач
Dream, я понимаю,что с ними общаться не совсем удобно,они все на одно лицо да еще и в шляпах.А тут конкретный адресат...Ну да ладно об этом.Если по теме,хотел найти для Вас ту инфо,перерыл Новости Хмельн, Хмельницкий Портал и др. источники но не смог найти эту инфо,т.к. читал не особо акцентируясь,бегло.Так что удовлетворить Ваше любопытство не смогу. smile

Ser_GabrielДата: Понеділок, 07.04.2014, 21:28 | Сообщение # 326
Модератор
star, а может вы прочитали строку из одной новости и строку из другой?
а может вы специально провоцируете людей на ЛГБТ почве ( Партия Рыгыонов на свои съездах во всю пугало гейевропой)?
а может вы засланый казачек от банды?

просто повторю совет который давал вашей попутчице по "теревеням" - в нынешнее время разбрасываться словами не имея под ними почвы очень опасно. прежде чем писать какой то пост в горячих темах трижды подумайте и перепроверьте инфо которое хотите выдать.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

starДата: Понеділок, 07.04.2014, 22:14 | Сообщение # 327
Користувач
Ser_Gabriel, когда кажется-креститься надо.Я полагаю,что достаточно флудить на серьезной теме.

DreamДата: Понеділок, 07.04.2014, 23:36 | Сообщение # 328
Чарівна особа
Користувач
Цитата star ()
Так что удовлетворить Ваше любопытство не смогу.
Печально, я даже сделаю вид, что я поверила...продолжать диалог действительно нет смысла)

starДата: Вівторок, 08.04.2014, 00:17 | Сообщение # 329
Користувач
Dream, только не надо делать вид.Либо верить,либо нет-так честнее.

ВідвідувачДата: Середа, 09.04.2014, 23:22 | Сообщение # 330
Гість

То буде люстрація освіти (особливо А.І.) чи вони залишуться і далі будуть збиткуватися з вчителів ???

совістьДата: Четвер, 10.04.2014, 13:16 | Сообщение # 331
Гість

Сонце моє золоте, чому ж ти так чемно з нею розмовляєш, стелишся.
Якщо так не подобається - в очі скажи і не бігай до неї так часто. Сама працюй.
Правду кажуть: "коли багато лиє бруду- значить забагато добра цій людині зроблено".

ВідвідувачДата: Четвер, 10.04.2014, 16:41 | Сообщение # 332
Гість

Доброго часу всім, звертаюся сюди, може хто порадою допоможе...
От зараз модно стало гомоніти - люстрація, люстрація! Зробили революцію, знов повірили в якусь демократію та справедливість, а на ділі... все залишилося як було. До чого ж тоді ті всі намагання до найкращого, ті загибелі ???

В третій Дунаєвецькій славнозвісній поборами школі (де навчається моя дитина), нещодавна були проведені чергові батьківські збори на тему підготовки до здачі іспитів. Так класний керівник прямо й відверто наказала батькам скільки і якому екзаменатору треба покласти в конверта гривнів, щоб все пройшло "як треба"! Будуть присутні ще дві особи з районого відділу освіти - їм, окремі конверти з грошима. Обов'язковий подарунок школі та класу... І це все не вона собі вигадала, а це все виний директор і так було завжди!
Не всі вчителі звісно ж так себе поводять, є дійсно викладачі за покликом і віддаються улюбленій справі повністю та з душею. Їм уклін до землі, але таких нажаль мало...

Скільки ще буде тривати цей "мовчазний рекет" !? До кого звертатися про допомогу - до районого відділу освіти, так там тіж самі хабарники й сидять і доять ті школи. Може до "Самооборонівців" чи "Правого сектору", щоб викинули при дітях того директора та вимогателів вчителів зі школи, вони зараз в ейфорії перемоги це зроблять швидко?
Невже робочі місця (ще й такі доходні - побори, репетиторство...) зовсім не цінні?
Чи може до Хмельницького управління освіти, може там знайдуться небайдужі чиновники на волні "перезавантаження"?
Як Ви думаєте - люди? Що порадите в цій ситуації? Мовчки нести останні копійки, бо підвищуються
тільки ціни, але не доходи простих громадян?

Друкую інкогніто, звісно з яких причин... Бо правду в нас дуже не люблять, нажаль.

Ser_GabrielДата: Четвер, 10.04.2014, 16:57 | Сообщение # 333
Модератор
Цитата Відвідувач ()
В третій Дунаєвецькій славнозвісній поборами школі (де навчається моя дитина), нещодавна були проведені чергові батьківські збори на тему підготовки до здачі іспитів. Так класний керівник прямо й відверто наказала батькам скільки і якому екзаменатору треба покласти в конверта гривнів, щоб все пройшло "як треба"! Будуть присутні ще дві особи з районого відділу освіти - їм, окремі конверти з грошима. Обов'язковий подарунок школі та класу... І це все не вона собі вигадала, а це все виний директор і так було завжди! Не всі вчителі звісно ж так себе поводять, є дійсно викладачі за покликом і віддаються улюбленій справі повністю та з душею. Їм уклін до землі, але таких нажаль мало...

1. ФИО классного руководителя
2. ФИО особ з районного отдела образования.
3. Суммы которые должен дать каждый родитель.
4. Готовность подтвердить свои слова в суде.

Цитата Відвідувач ()
До кого звертатися про допомогу

1. Прокуратура
2. Громадські об'єднання
Цитата Відвідувач ()
щоб викинули при дітях того директора та вимогателів вчителів зі школи, вони зараз в ейфорії перемоги це зроблять швидко?

угу, ток насколько это будет законно?

ЗЫ. все мы владельцы телефонов на которых можно замечательно незаметно снимать видео. Вопрос почему мы этого не делаем?

Зыы. И я бы честно говоря хотел бы что бы все мы понимали что люстрация, инквизиция, и кастрация - это разные вещи.
И то что сейчас требует многие это инквизиция. И с таким подходом мы дойдем до охоты на ведьм.
Мы или строим новое правовое государство, или возвращаемся назад в 2005.
Решайте каждый.

AdminДата: Четвер, 10.04.2014, 17:02 | Сообщение # 334
Адміністратор
Найперше - раджу включати в таких випадках на телефоні диктофон а краще відзняти на відео.
Якщо маєте сміливість - готовий з Вами зустрітись 067 7569831

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Четвер, 10.04.2014, 17:18 | Сообщение # 335
Гість

Дякую за поради - дійсно, за телефон я й зовсім забула... Була б добра доказова база.
Себе оголошувати не готова - бо треба довчитися дитині.
Надалі буду знати куди звертатися з таких питань, ще раз дякую Вашому сайту, для себе висновки я зроблю.

Ser_GabrielДата: Четвер, 10.04.2014, 17:58 | Сообщение # 336
Модератор
Цитата Відвідувач ()
Надалі буду знати куди звертатися з таких питань, ще раз дякую Вашому сайту, для себе висновки я зроблю.

нюню:)
Другими словами буду и дальше собирать бабло и давать взятки. И жаловаться на кухне про то что власть сменили и ничего не поменялось.......

DreamДата: Четвер, 10.04.2014, 18:13 | Сообщение # 337
Чарівна особа
Користувач
Гостья, зачем спрашивать совет куда обращаться, если вы изначально ничего не собирались делать? А то прям крик души, помогите...спасите, что делается...а потом, спасибо но моему ребенку надо доучиться...

Відредагував Dream - Четвер, 10.04.2014, 18:29

ВідвідувачДата: Четвер, 10.04.2014, 21:29 | Сообщение # 338
Гість

ВСЕ ,ЩО НАПИСАНО ПРАВДА! БІДА В ТОМУ, ЩО МИ ,БАТЬКИ , НЕ МОЖЕМО ВІДКРИТО ПРО ЦЕ ГОВОРИТИ ,БО ДІТИ ЗАКІНЧУЮТЬ ШКОЛУ,І ЦЕ ХАРАКТЕРНО ДЛЯ ВСІХ ШКІЛ МІСТА,

olegarhДата: Четвер, 10.04.2014, 22:06 | Сообщение # 339
Користувач
Відвідувач, якби це всі батьки зібралися на батьківських зборах і сказали, ваші діти би точно довчилися. не буде такого щоб з усього класу ніхто не довчився. Це нонсенс.
Не буде учнів - не треба буде і школи. Не треба школи - не треба вчителів. і т.д.
А вчитися ніколи не пізно. Просто попривикали всі школа - інститут або школа - технікум - інститут чи тому подібне. Не всім треба вчитися і не все треба вчити. Вища освіта уже не пристижно. Там уже не вчать, просто капусту косять. На той диплом ніхто навіть не дивиться. Мій, наприклад, ніхто не бачив. А я закінчував в ті часи, коли ще дійсно вчили. Зараз стараються брати по рекомендаціям. Так що краще хай дитина заробляє авторитет головою і руками, ніж дурно вивозити гроші не відомо куди і за що.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Четвер, 10.04.2014, 22:12

ВідвідувачДата: Четвер, 10.04.2014, 23:26 | Сообщение # 340
Гість

Цих всіх поборів в Дунаєвецькій освіті НЕ БУЛО до тих пір, доки АІ не зайняла посаду зав.методкабінетом. І почалось. Подарунки, продаж медалей, продаж олімпіадних завдань, нагородження угодних (лизоблюдів і хабарників) і приниження НЕугодних (як правило порядних вчителів для яких знання учнів важливіші за "мендалі" і "подяку" АІ). Це все, і рівень професійності методистів (яких підбирає АІ), довело освіту Дунаєветчини до того стану в якому вона є (варто лише проаналізувати загальнокомандне місце по всіх предметах на обласних олімпіадах (ІІІ тур) за період перебування АІ на посаді). Результатом її діяльності є і те, що директори, завучі і вчителі вже втратили совість (не всі але більшість) задля того, щоб догодити АІ. Пост 333 цьому підтвердження.
Тому, якщо ми хочемо щось змінити в освіті (а це і зміни в Україні), перш за все потрібно провести люстрацію серед керівних працівників районного відділу освіти.

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2019