Субота, 18.11.2017, 01:09 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Проходження техогляду в Дунаївцях
Проходження техогляду в Дунаївцях
AdminДата: П`ятниця, 21.05.2010, 14:20 | Сообщение # 1
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
Власне, думаю, тема для автовласників актуальна. Почну з офіційної частини:

Автомобіль має бути оснащений медичною аптечкою відповідного типа, знаком аварійної зупинки або миготливим червоним ліхтарем, які відповідають вимогам відповідних стандартів, і вогнегасником.

Документи, необхідні для проходження техогляду:

1. Паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу.
2. Протокол перевірки технічного стану, виданий суб'єктом господарювання не раніше 45 діб до дати проведення техогляду, або міжнародний сертифікат технічного огляду, виданий центром технічного огляду для засобів, які виконують міжнародні перевезення вантажів і пасажирів
3. Свідоцтво про реєстрацію засобу, його технічний паспорт і технічний талон, тимчасовий реєстраційний талон.
4. Посвідчення водія, яке дає право управляти транспортним засобом відповідної категорії, і талон до нього.
5. Медична довідка відносно придатності водія до управління засобом відповідної категорії.
6. Поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності або документ, який підтверджує право на звільнення від страхування.
7. Квитанція про сплату податку з власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів, і, в разі наявності, документ, який підтверджує право на пільги по сплаті такого податку.
8. Для засобів, що працюють на газовому паливі, додатково подається документ, який підтверджує проведення випробування газової паливної системи згідно порядку і в терміни, встановлені для даного вигляду устаткування і його комплектації.

В разі відсутності якого-небудь документа, вказаного в списку, техогляд не проводиться.

Крім того, працівники ДАІ перевіряють відповідність номерних знаків вимогам стандартів, а також відповідність даних про транспортний засіб і його власника запису в реєстраційних документах і відомостям в автоматизованих інформаційних системах Державтоінспекції. Проводиться перевірка на відсутність фактів підробки ідентифікаційних номерів складових частин засобу, а також наявність посвідчення водія і талона до нього, медичної довідки.

Також проводиться перевірка відомостей про транспортний засіб, його власника або уповноважену особу по автоматизованих базах даних МВС на предмет розшуку, накладення арешту і тому подібне, а також своєчасності сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху. (необхідно буде взяти відповідну довідку у будиночку біля базару. Довідка дійсна три дні)

Цілком можливо у Вас попросять ксерокопії всіх документів (тех. талон, водійське посв., мед. довідка і т.д.), тому можна завбачливо їх підготувати.

Після закінчення всіх процедур працівник Державтоінспекції видає талон про проходження техогляду на кожне технічно справне і відповідно укомплектований транспортний засіб за наявності всіх необхідних документів, а також за відсутності даних про несплату штрафу за адміністративне правопорушення.

Сподіваюсь у форумчан буде що доповнити до цієї теми стосовно дунаєвецьких реалій.


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
AdminДата: П`ятниця, 21.05.2010, 14:33 | Сообщение # 2
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
До речі про штрафи. Якщо Ви сплатили штраф за порушення ПДР - необхідно відмітити сплату у будиночку біля базару, де Ваш платіж внесуть в загальну базу, інакше штраф буде вважатись не сплаченим.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
AdminДата: П`ятниця, 21.05.2010, 14:36 | Сообщение # 3
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
І питання до форумчан:
Де в наших краях можна отримати такий папірчик: "документ, який підтверджує проведення випробування газової паливної системи"?


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 22:22 | Сообщение # 4
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Техогляд в цьому році офіційно продовжено для всіх власників авто до 15 грудня. Данні з МРЕВ.
 
СергійДата: Неділя, 23.05.2010, 07:14 | Сообщение # 5
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Проходьте зараз, бо можливе підняття цін. Він так дорогий.... Аж занадто.


Просто Сергій
 
СергійДата: Неділя, 23.05.2010, 19:54 | Сообщение # 6
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Поживем по бачимо. Як було так і буде стояти на місці. Я багато таких реформацій пережив. Єдине коли в Дунаївцях була добра дорога і потрималась десь біля двох років це після олімпіади - 80. В мене тоді не було машини, а їздив автобусом, в Кам'янець-Подільський на навчання, просто супер. Але на все свій час і все пройшло і дорога знову перетворилася на пральну дошку, але не таку яка була до олімпіади - 80.


Просто Сергій
 
vadjasДата: Неділя, 23.05.2010, 22:16 | Сообщение # 7
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Але ж в Кам'янеці при в'їзді зараз добрае покриття? І це факт, то чому в нас має бути гірше???
 
AdminДата: П`ятниця, 04.06.2010, 17:44 | Сообщение # 8
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
Quote (Admin)
І питання до форумчан:
Де в наших краях можна отримати такий папірчик: "документ, який підтверджує проведення випробування газової паливної системи"?

Агов, народ! Хіба ніхто не їздить на газі? Та не може такого бути...


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
СергійДата: П`ятниця, 04.06.2010, 20:22 | Сообщение # 9
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Треба десь запитати


Просто Сергій
 
AdminДата: Субота, 19.06.2010, 09:21 | Сообщение # 10
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
От цікава логіка в наших державних умів. Колись відмітки про техогляд записували в техпаспорт, потім придумали техпаспорт окремо і талони, котрі треба чіпляти в кутку скла, тепер "раптом" виявилось що талон вигорає на сонці, і треба зробити його з пластику... тобто постійно придумують якийсь "велосипед" і все виходить "як завжди", і головне за кожне нововведення "світлих умів" треба відвалити купку грошей, в 10-кратному розмірі більшу, ніж за попередню "видумку". Відверто офігєли вони. Чесне слово.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
buslaДата: Вівторок, 22.06.2010, 15:47 | Сообщение # 11
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Quote (Admin)
І питання до форумчан:
Де в наших краях можна отримати такий папірчик: "документ, який підтверджує проведення випробування газової паливної системи"?

Я більше чим впевненний, що такий папірчик є у майстернях які встановлюють обладнання, в любому випадку він повинен бути там обов"язково !!! Удачі !!! artist


Радянський, самий, що не є ...
 
AdminДата: Неділя, 29.08.2010, 13:02 | Сообщение # 12
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
"Сподобалась" мені в квитанціях на техогляд комісія банку, котра незалежно від розміру платежу складала 5 гривень. Наприклад квитанція з платежем 2,13 грн. і комісією 5 грн. виглядає взагалі повним абсурдом. Думаю "Брокбізнесбанк" непогано "піднявся" на платежах для ТО. smile


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
MVDДата: Неділя, 29.08.2010, 20:42 | Сообщение # 13
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Admin, в "Приватбанку" десь майже так само...

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
kost4Дата: Неділя, 31.10.2010, 11:47 | Сообщение # 14
Користувач
Повідомлень: 180
Offline
может не по теме, но вот какую информацию встретил в сети

В Украине грядет великая транспортная революция
Александр ПАНЧЕНКО (Сегодня, № 227, 14 октября 2010)

С 2011 года регистрация и техосмотр (ТО) авто и выдача водительских прав будут проходить по-новому, сообщает Госкомпредпринимательства. По словам его главы Михаила Бродского, МВД за оставшиеся 2,5 месяца упразднит МРЭО, где принимают экзамены на знание ПДД и выдают права, регистрируют новые и перерегистрируют подержанные авто и выдают талоны о прохождении ТО. Их функции планируется передать райотделам ГАИ (регистрация-перерегистрация), автошколам (выдача прав) и станциям техобслуживания (ТО с выдачей талонов на лобовое стекло). Также с 1 января собираются отменить нотариально заверенные доверенности на право управления авто: достаточно будет написанной от руки доверенности владельца с его подписью и техпаспорта. Как разъяснили нам в ведомстве, эти изменения и сроки их действия содержатся в подготовленном комитетом проекте закона (в Раду пока не подан).

В МВД предлагаемые новшества комментируют сдержанно. "Мы считаем, что необходимо оставить госконтроль над выдачей прав и талонов о ТО, причем не важно, будет это ГАИ или другая структура. Передачу дел надо проводить поэтапно, тем более, что сперва надо изменить законодательство", - разъяснил нам руководитель пресс-службы ГАИ Евгений Кравец.

На СТО выдавать талоны согласны. По мнению старшего администратора одного из столичных сервисных центров, Максима Початуна, это вполне логично, ведь за техсостояние машины будет отвечать техстанция, а не ГАИ: "Но государство должно обеспечить СТО талонами гособразца, и платить за их изготовление будет клиент". Водители пока не знают, что лучше - получать талон в ГАИ или на техстанциях, мол, там станут навязывать ненужные услуги по ремонту авто, что обойдется дороже, чем "благодарность" в МРЭО (400-500 грн.). А вот отмену доверенностей приветствуют. "У нас с мужем машина на двоих, фамилии одинаковые, зачем платить нотариусу 300 грн. за доверенность?" - удивляется Анна Колкова.

по материалам сайта http://smi.liga.net/articles/IT105778.html


Мы всяравно умрем...
 
ФАНТОМДата: Субота, 20.11.2010, 19:59 | Сообщение # 15
Користувач
Повідомлень: 117
Offline
Чи можливо пройти тех огляд машині зареєстрованій в одессі?
 
СергійДата: Субота, 20.11.2010, 20:15 | Сообщение # 16
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Quote (vadjas)
З 20.10.2010 відмінили реєстрацію скутерів в Україні.

І де Ви таке вичитали пане vadjas, я не знайшов ніде... Скиньте посилання...Просто Сергій
 
ВідвідувачДата: Понеділок, 25.02.2013, 10:41 | Сообщение # 17
Гість

Заміна водійських посвідчень старого зразка до 01.01.2014

Черговий збір коштів для папи і його сімейки та новий головняк і витрати для людей. Тож у кого зі старичків :) ще старі радянські права - до нового року мусимо їх обміняти на нові. Узагальнена інформація є в інтернеті, але може хтось вже встиг це зробити в нас - відпишіться по термінах заміни, вартості, проблемах (ну куди ж у нас без них) і т.д.
 
vadjasДата: Понеділок, 25.02.2013, 20:16 | Сообщение # 18
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Цитата (Сергій)
І де Ви таке вичитали пане vadjas
На той час була призупинена (в нас)...

Госавтоинспекция напоминает владельцам мопедов и скутеров о том, что срок упрощенной процедуры регистрации заканчивается 1 ноября 2010года.
Владельцы тех скутеров и мопедов, которые были приобретены без оформления справок-счетов, должны поторопиться и зарегистрировать их по упрощенной процедуре, поскольку срок, в который такая регистрация остается все еще возможной, закончится 1 ноября 2010 года, согласно постановления Кабинета Министров Украины от 23.12. 2009г. № 1371.

Уже с 1 ноября при регистрации скутера и мопеда в МРЭО необходимо будет предоставлять документы, подтверждающие право собственности владельца транспортного средства.
Чтобы зарегистрировать мопед, владельцу необходимо обратиться в регистрационно-экзаменационные подразделения ГАИ по месту жительства.

Сегодня для регистрации скутеров и мопедов необходимо предоставить в ГАИ следующие документы:
1. Сертификат на транспортное средство;
2. Результаты экспертизы;
3. Чек на приобретение транспорта;
4. Водительские права категории "А1";
5. Таможенная декларация (для владельцев иностранных моделей транспорта);

Такса за регистрацию:
1. Сама регистрация – 86 гривен;
2. Талон и номерной знак – 56 гривен;
3. Экспертный осмотр – 238 гривен;
[конец обновлённой информации от 7.04.2011]


Відредагував vadjas - Понеділок, 25.02.2013, 20:17
 
Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Проходження техогляду в Дунаївцях
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017